Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.03.2013., 00:13   #1081
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Silver IV

Kak bi HDZ rek'o, idemo dalje
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 10:23   #1082
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,174
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Silver IV

Kak bi HDZ rek'o, idemo dalje
Čestitam
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 15:58   #1083
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,311
ma ja sam poludio sada. Igrao sam s fiddleom jungle i ekipa invejda i ubi me na bluu.. aj u zaostatku žeščem.. još snjim nemam naviku do lvl 6 gankat.. i dobro odem ja na wolfe naš morde s mida mi ih pofarmo odem na wrathe i njih farma ja čpoludio.. i onda sam nafeedo mid on je bio na midu 5 killova sam mu dao i nastavio dalje normalno igrat.. mislim nemam naviku to raditi ali izgorio sam bio.. kako me lik unazadi.. i onda sljedeća partija spoji me snjim i lik flame cijelo vrijeme da sam feeder ovo ono.. i opet mi farma wolfe i to al mi nisu blu invjedali i killlo sam na početku pa ajde.. ali za poludit
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 16:12   #1084
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,174
Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
ma ja sam poludio sada. Igrao sam s fiddleom jungle i ekipa invejda i ubi me na bluu.. aj u zaostatku žeščem.. još snjim nemam naviku do lvl 6 gankat.. i dobro odem ja na wolfe naš morde s mida mi ih pofarmo odem na wrathe i njih farma ja čpoludio.. i onda sam nafeedo mid on je bio na midu 5 killova sam mu dao i nastavio dalje normalno igrat.. mislim nemam naviku to raditi ali izgorio sam bio.. kako me lik unazadi.. i onda sljedeća partija spoji me snjim i lik flame cijelo vrijeme da sam feeder ovo ono.. i opet mi farma wolfe i to al mi nisu blu invjedali i killlo sam na početku pa ajde.. ali za poludit
A di je ekipa tvoja bila na početku kad su ti uzeli blue? I stekni naviku gankat s njih i prije lvl 6. Imaš silence, fear i drain.. Netreba ti drugo
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 16:17   #1085
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Bez ultija i helpa od onog ko je na lejnu nije fiddle neki jungler

fear ti je na lvl 2 1.5 sec, još ako ima merc's ti je 30% manje, tak da ti to baš i nije puno
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 16:42   #1086
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,174
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Bez ultija i helpa od onog ko je na lejnu nije fiddle neki jungler

fear ti je na lvl 2 1.5 sec, još ako ima merc's ti je 30% manje, tak da ti to baš i nije puno
Ma znam da nije, ali ja gankam na lvl 3-4 uvijek s njim.. I ako champ ima 50% hp, i pomogne ti netko iz teama, silence da ne flasha i to je to
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 16:48   #1087
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,311
ja igram tako da maksimiziram w, mislim da bi tako trebao svaki jungle fiddle igrati q uzmem tek lvl 4 ( u principu q zzadnji maksimiziram makar mi kaže bratić da taj q ima najdulje trajanje u gameu,). A bili su tamo s bota s mida mi nije covero i top je bio na topu..i ok reko idemo dalje dole kremen prema wolfu nema ih i onda na wrthse njih udara morde ja mu kažem pa daj zaostajm još me ti jebeš.. ne kao to je normalno da mid to farma stalno.. možda i je ali ne kad me ovako unazade.. i leashea nikakvog nije bilo..

Edit: ma nije problem kaj se ne genka do lvl 6 jel praktički ti prije spavnanja blue-a 2. si lvl 6... s fiddlom to ide brzinaa
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 16:51   #1088
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,174
Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
ja igram tako da maksimiziram w, mislim da bi tako trebao svaki jungle fiddle igrati q uzmem tek lvl 4 ( u principu q zzadnji maksimiziram makar mi kaže bratić da taj q ima najdulje trajanje u gameu,). A bili su tamo s bota s mida mi nije covero i top je bio na topu..i ok reko idemo dalje dole kremen prema wolfu nema ih i onda na wrthse njih udara morde ja mu kažem pa daj zaostajm još me ti jebeš.. ne kao to je normalno da mid to farma stalno.. možda i je ali ne kad me ovako unazade.. i leashea nikakvog nije bilo..
Normalno je kad imaš blue i on zaostaje u farmanju kripova.

Kriv je tvoj team kaj te nisu pokrivali... To je to. Lvl 30 si, ne?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 16:52   #1089
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,311
da lvl 30. Pa čuj nije normalno ako me ube odmah i uzmu mi blue da mi još kvari junglu.. ja sam ti sada onlajn peacelooser euwest pa ako očeš bacii duo..

rdit: vidim sad da pišeš normalno je kad zastaješš.. da to se slažem ali u ovom slučaju mene je beskorisnim činio
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 16:54   #1090
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Dok igraš fiddle mid onda maxaš prvo Q, dok igraš jungle onda rokaš Q/W istovremeno
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 16:57   #1091
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,174
Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
da lvl 30. Pa čuj nije normalno ako me ube odmah i uzmu mi blue da mi još kvari junglu.. ja sam ti sada onlajn peacelooser euwest pa ako očeš bacii duo..

rdit: vidim sad da pišeš normalno je kad zastaješš.. da to se slažem ali u ovom slučaju mene je beskorisnim činio
Da, to želim i reći da ti nije trebao

Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Dok igraš fiddle mid onda maxaš prvo Q, dok igraš jungle onda rokaš Q/W istovremeno
Ja uzem W, E, W, Q, i onda rokam W do kraja pa Q do kraja... Naravno i ulty na 6-11-16
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 16:58   #1092
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,311
hmm.. ja maksam w i e , a Q kad moram..Jer farmanje jungle je e pa w. A kada genkam to je ulti pa q pa e , W ovisno dal se kreču ili ne. I 9) slučajeva to je kill ili moraju u bazu sa po 10hp-a proitivnici.

A lejno nisam snnim.. makar mislim da bi moglo biti zabavno

Edit: i pitanje za runese.. Kupovo sam ih prijne dosta i za mid sam si složio flat ap. i sada to ispravljam. izbacio sam ap mark i ubacio magic penetration sad mi je 32 ap 6,1 m penetretion. Atim da još 3 ap marka moram izbaciti i ubaciti 3 magic pentretion. Još nešto da izmjenim? Nažalost imam samo 2 rune slota :/

Zadnje izmijenjeno od: blozer. 10.03.2013. u 17:06.
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 18:00   #1093
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,174
Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
hmm.. ja maksam w i e , a Q kad moram..Jer farmanje jungle je e pa w. A kada genkam to je ulti pa q pa e , W ovisno dal se kreču ili ne. I 9) slučajeva to je kill ili moraju u bazu sa po 10hp-a proitivnici.

A lejno nisam snnim.. makar mislim da bi moglo biti zabavno

Edit: i pitanje za runese.. Kupovo sam ih prijne dosta i za mid sam si složio flat ap. i sada to ispravljam. izbacio sam ap mark i ubacio magic penetration sad mi je 32 ap 6,1 m penetretion. Atim da još 3 ap marka moram izbaciti i ubaciti 3 magic pentretion. Još nešto da izmjenim? Nažalost imam samo 2 rune slota :/
Počni skupljati za rune pagove, trebati će ti...

Fiddle igraš:
9 mp, 9 ili armor ili mana regen, 9 ap ili scaling ap i 3 ap

EDIT: Odigrao meč, i to još nisam vidio. Lee jungler, doslovce se nezna kretati kartom, a kamoli da landa neki skillshot... 0:17 score.. Sona, 0:14 score, niti jedan ward... Ja sam igrao garena, imao 6:3 score, solo top protiv rammusa i kha.. Nisu mi mogli ništa na početku, ali kasnije, jbg, kha je ubio lee-a jedno 7 puta, i mene par, i na kraju imao 17:3.. A lee govori, inače sam pro, ovo mi je najlošiji meč u životu, bla bla bla

EDIT: Izvukli smo jedan pravi meč sad.. Gubili na početku pošteno, na kraju graves i ja carry cijeli meč. On 13:2, ja 16:6 score.. Ostatak nekako podjednako

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 10.03.2013. u 23:30.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 10:23   #1094
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,174
Čitam malo, u lol svijetu se trenutno dosta spominje ime: Lissandra, the Ice Dervish.. Kao da bi to mogao biti novi champ Ona je jedna od 3 princeze, uz Ashe i Sejuani.

Neki AP caster ranged, s ledom će upravljati...

http://leagueoflegends.wikia.com/wik...he_Ice_Dervish
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 11:54   #1095
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,773
Za one koji nisu gledali IEM...

xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 12:01   #1096
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,174
Dobra oklada, ne?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 16:19   #1097
Awelorn
Premium
Moj komp
 
Awelorn's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 134
Kako je nama za westu u zadanjih par dana bilo zanimljivih situacija koja mirisu
na hacking,zanima me dali ste vi naisli na neke "cudne situacije".
Jucer je bila sitaucija s MF koja s auto attackom prepolovi singeda s 3500hp i danas akali koja se teleporta u manje od sekunde dok je nas 4 na njoj.
Full tank Ramus ubije Trynda dok mu je ulty upaljen.
Inace zanimljivo da su se situacije dogodile kada smo mi debelo vodili 20 razlike i bez da su nam turret taknuli i onda odjedanput nas rasturaju s nikakvim itemima.
Hack ili bug...Uglavnom vasa iskustva?
Awelorn je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 18:37   #1098
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,174
Evo ja igram nekih 6 mjeseci i nisam vidio ništa slično...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 18:53   #1099
Awelorn
Premium
Moj komp
 
Awelorn's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 134
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Evo ja igram nekih 6 mjeseci i nisam vidio ništa slično...

Bile su kolege s foruma samnom u ta dva gejma bas ono....cudno.
Awelorn je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 19:06   #1100
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Bez ultija i helpa od onog ko je na lejnu nije fiddle neki jungler

fear ti je na lvl 2 1.5 sec, još ako ima merc's ti je 30% manje, tak da ti to baš i nije puno

Fiddlesticks gank lv 2-3 je OP.

Započni s tome + 2 mp i vidjeti ćeš kako ej OP kada imaš 55 AP na 1 lv


Što se tiče Blozera, kažeš jungleru da ćeš mu dati wraithove kada budeš lv 4, jer dalje neka ih uzima ako mu stvarno trebaju..ja svom jungleru obično kažem "for shizzle my junglizzle, can i take wraiths from now on?" i pustim mu vukove...


Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Dok igraš fiddle mid onda maxaš prvo Q, dok igraš jungle onda rokaš Q/W istovremeno

Ne, kada junglaš maxaš W, tek onda ovo ostalo. S time da na lv 2 ti svi savjetuju uzeti E, a ne Q. Ili je Q ono što baca ono sranje pa se odbija?



Citiraj:
Autor Awelorn Pregled postova
/cut hack?

Nije hack, nego brzina i smartcast. A teleportirati se možeš ako te ne ubiju prije.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 21:11   #1101
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,174
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Ne, kada junglaš maxaš W, tek onda ovo ostalo. S time da na lv 2 ti svi savjetuju uzeti E, a ne Q. Ili je Q ono što baca ono sranje pa se odbija?
.
To je E

Ja levelam idem:
Lvl1: W
lvl2:E
lvl3:Q
lvl4:W
lvl5:W
lvl6:R itd. Znači maxam W, pa Q, imam e za silence i super
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 21:33   #1102
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,081
Kakvi retardi u zadnje vrijeme na rankedu... prvi game sam first pick i reko ajde support diže elo idem tarica. Naravno Jarvan sucka u džungli, prvi put vidim tako retardiranog Jarvana. Jax umire jer nema wardova, moja Vayne solidno farma, nidalee mid naravno useless i izgubimo. Drugi game odem top Cho-a, a jebeni last pick uzme Mundo support. Odmah first blood Fioru isključim od bilo kakvog pomaka na topu. Ubrzo zatim i drugi kill, i ona ima možda 10 miniona. Uglavnom mogao sam double da jungler dođe. Naravno Mundo prvo afk, onda dođe bot, njihov Ezreal se nafida, moj Swain fida LB i tako izgubimo i taj game.

Idem opet ranked i 3rd pick uzme Shacu AP top... naravno svi "koji kurac ono" i lik kaže I will quit if you want. Barem je bio pošten pa je izašo.

Stvarno eto počinjem se pitat "zašto ja Bože". Why always me???

Edit: evo i treci game odigrao i napokon pobjeda iako njje uopce trebala bit... first pick Heca jungle, Kayle mid, Nid top, ja Taric i Ashe adc. Njima Jax jungle, mid Fizz, top Garen i bot Quinn + Ali. Na pocetku odmah Heca afk nama, a njima Fizz. Nas Kayle uredno farma i ubije ga Jax uz jungle. Nisam mogao vjerovat, lik moze chillat i farmat ko bog i uspije ga jungler ubit. Reconecta se Fizz i ubije Kayle-a, meni pao mrak na oci. Nid ok igra top vs Garen. Mi na botu nikako. Vec sam u champ selectu skuzio da ce ovaj lik sa Ashe bit katastrofa. Lik je cijelo vrijeme pisao me mid me top i naravno nisam mu dao da supporta jer znam da je lost game onda a ja i mrzim adc. I tako igramo mi na botu i Ashe redovito napada minione, znaci last hit nula bodova. Pomislim u sebi pa sta taj lik radi u Silver ligi. Mali plus je sto je protivnicki Ali isto napadao minione i nije bas bistar bio. A i lik koji uzme Quinn i ide ranked isto nemoze bit bistar. I krenem ja na Quinn, stun, drugi spell, Ashe napada Alistara, i ajde nekako se focusira na Quinn i pocne ova bjezat i onda upali onaj shield i ubije Ashe. I tako suckamo mi, vrati se Heca. Kayle vec skupio 2/5, Ashe katastrofa itd i uglavnom vdc je bio lost game jer su ovi stalno isli 4 vs 5 u tf i prvi inhibitor nam jebio down. Wardam ja oko barona i pingam da ga uzmemo posto je Garen bio na drugom laneu i uspijemo ga uzet i jos Fizz dode kao da proba ukrast i ubjjemo ga. Krenemo malo push mid i ove budale iz enemy teama se zalete na nas bez Fizza i sve ih pobijemo i pushamo kroz 3 turreta koja sam ja tenko i pobjedimo.

Eto melo puno teksta ali jbg volim ja tako docarat :P

Poanta svega je da ja ne mogu mrdnut iz hebenog Silvera kakvih budala ima. Ok, kao sto sam vec govorio, budale bio trebal dobijat nekih 50 50 % ali bio opet win ratio trebao bit veci jer ja nisam bio budala u tim gameovima i suckam mozda u 8 od 10 i trebaobi i neki game i sa tim budalama dobit, ali se meni nekako cini da ja budale dobijam u 80% gameova.

Mozda nac nekog za duo pa se barem uzdat u njega kad igramo i smanjih sansu za budala, ali opet tesko ovako naci nekog jer niko nece riskirat i igrat s nekim tamk nepoznatim, a iskreno nisam ni ja bas za to jer imam neki osjecaj da me uvjjek kad igram premade spoji sa nekim pro likovima ali opet kad bi odigrali dosta normala uz npr mumble mislim da bi se uigrali za ranked.

Btw jeli vama Garen dosta slab nekon ovog zadnjeg kao "sitnog" nerfa?

Zadnje izmijenjeno od: Mirkopoter. 11.03.2013. u 23:09.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 22:40   #1103
black35
Semper Fi
Moj komp
 
black35's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Neutraubling, Germany
Postovi: 292
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Nije hack, nego brzina i smartcast. A teleportirati se možeš ako te ne ubiju prije.
Ne možeš se teleportati u desetinki sekunde (nas 4 ju je udaralo, i odjednom je nema, ona na midu sa full hp, čim joj se upalio crveni krug oko nje nestala je), i nikako MF ne može sa jednim AA prepoloviti singeda koji ima 3,5k hp-a. Uglavnom dogodilo nam se u nekoliko partija kad ih žestoko rasturimo ekipa počne nas odjednom derati, da napomenem da su im itemi u trenutku kad nas krenu derati katastrofa. Danas smo izgubili partiju (srušili su nam bazu) iako smo imali 26 killova više i niti u jednom trenutku protivnička ekipa nije imala šanse da pobjedi.
__________________
Member of PCE 120+kg demolition squad
black35 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 23:52   #1104
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor black35 Pregled postova
Ne možeš se teleportati u desetinki sekunde (nas 4 ju je udaralo, i odjednom je nema, ona na midu sa full hp, čim joj se upalio crveni krug oko nje nestala je), i nikako MF ne može sa jednim AA prepoloviti singeda koji ima 3,5k hp-a. Uglavnom dogodilo nam se u nekoliko partija kad ih žestoko rasturimo ekipa počne nas odjednom derati, da napomenem da su im itemi u trenutku kad nas krenu derati katastrofa. Danas smo izgubili partiju (srušili su nam bazu) iako smo imali 26 killova više i niti u jednom trenutku protivnička ekipa nije imala šanse da pobjedi.

Pobijedio sam dosta puta kada je bilo -20 za nas. Ste sigurni da jednostavno nisu rushali BoTRK ili tako nešto, jer je to jako čudno :/
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 23:55   #1105
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor black35 Pregled postova
Ne možeš se teleportati u desetinki sekunde (nas 4 ju je udaralo, i odjednom je nema, ona na midu sa full hp, čim joj se upalio crveni krug oko nje nestala je), i nikako MF ne može sa jednim AA prepoloviti singeda koji ima 3,5k hp-a. Uglavnom dogodilo nam se u nekoliko partija kad ih žestoko rasturimo ekipa počne nas odjednom derati, da napomenem da su im itemi u trenutku kad nas krenu derati katastrofa. Danas smo izgubili partiju (srušili su nam bazu) iako smo imali 26 killova više i niti u jednom trenutku protivnička ekipa nije imala šanse da pobjedi.
moguće je, moguće, pogotovo ako si zamjenio AA sa Double Uppom (Q)

+ važno je kakav je Singed imao build, a i MF

Ako je npr. imala 300-350 dmg (a imala je Infinity), critical je mogao roknuti oko 1000 (ako je imala runeove/masterije)

tu još računaj neke druge iteme koji bi mogli znatno povećati dmg

- Blade of the Ruined King

sad na blic se ne bi mogao baš nećeg drugog sjetit

ali računaj tu još i Armor Penetration (Last Whisper - Black Cleaver)

ja znam da sam jednom sa tryndom napravio crit na garenu od 1.2k (a imao je finjaka armor) i to nije ni bio full build
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2013., 22:08   #1106
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,174
Twisted Fate <3
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2013., 23:29   #1107
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Twisted Fate <3
kako tog smećara ne volim, bože dragi
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 01:10   #1108
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,311
Da se pohvalim zadnji meč garen top 17 3 12 demolacija, 5k helta 280 armora dmg nikakav nisam ni kupovao haha a partija prije toga sa ap master yiom sam demoliro mid 22 4 11 igrao protiv akali pojeo sam ju. pa su se changeali i poslali pantheona pa sam i njega pojeo hahaha.
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 04:18   #1109
HAL
Premium
Moj komp
 
HAL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 416
Novi champ:

HAL je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 10:45   #1110
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,174
Ime: Zaun Amorphous Combatant a.k.a ZAC!

Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
kako tog smećara ne volim, bože dragi
OP Champ Meni se jako sviđa
Mommistake je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na