Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2013., 13:08   #1
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,005
VIP Promo Ponuda!?Iskustva ...

Bok..jel mi može netko malo objasnit koja je fora s VIP-om...i s ovom ponudom da uz paket možeš uzet TV za 1kn....ako se ne varam,trebam uzet onaj Osnovni Plus paket to je nekih 350kn po njima prvih 12 mjeseci...a onda 426 nakon 12 mjeseci...naravno uz ugovornu obavezu od 24 mjeseca! mislim trenutno imam Tcom-ovo sve...i internet i maxtv i telefon...i računi mi dolaze oko 420-430kn! isplati li mi se prijeć na VIP i kakva su vaša iskustva s njihovom televizijom i ostalim?
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2013., 16:23   #2
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,079
Citiraj:
Autor MeanBoss Pregled postova
Bok..jel mi može netko malo objasnit koja je fora s VIP-om...i s ovom ponudom da uz paket možeš uzet TV za 1kn....ako se ne varam,trebam uzet onaj Osnovni Plus paket to je nekih 350kn po njima prvih 12 mjeseci...a onda 426 nakon 12 mjeseci...naravno uz ugovornu obavezu od 24 mjeseca! mislim trenutno imam Tcom-ovo sve...i internet i maxtv i telefon...i računi mi dolaze oko 420-430kn! isplati li mi se prijeć na VIP i kakva su vaša iskustva s njihovom televizijom i ostalim?
Još jedna navlakuša očito.
Al ak ti treba novi tv, vrijedno je razmatranja.
kopija je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.01.2013., 20:40   #3
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Ako ides samo radi toga da dobijes TV za 1kn ne isplati ti se prelaziti. Na kraju ce te ispasti skuplje nego da ostanes na T-Comu.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2013., 12:23   #4
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,005
tcom-a mi je puna kapa...a i vec me izlazi 430 kn..u vipu bi imao prvih 12 mjeseci mjesecno nekih 260 kn...i onda 440..vec su jeftiniji..bezobzira na tv..! sad me zanima kakvi su opcenito po kvaliteti veza ,interneta,tv-...?
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2013., 18:23   #5
bokinho
Registered User
Moj komp
 
bokinho's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Usa
Postovi: 253
Citiraj:
Autor MeanBoss Pregled postova
tcom-a mi je puna kapa...a i vec me izlazi 430 kn..u vipu bi imao prvih 12 mjeseci mjesecno nekih 260 kn...i onda 440..vec su jeftiniji..bezobzira na tv..! sad me zanima kakvi su opcenito po kvaliteti veza ,interneta,tv-...?
Ovisi dal ide po tcomovoj parici ili po bnetovoj infrastrukturi.
Ako je po tcomovoj bit ce ti kao do sada, preko bnet infrastrukture bi trebalo biti sigurno bolje..
bokinho je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 12:29   #6
randic7
Premium
Moj komp
 
randic7's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 115
Ja sam potpisao u 1 mjesecu ugovor s vipom i sad bi mi uskoro trebao stic...samo sta sam ja uzeo trio standardni paket...
po meni ti se vise isplati ovaj stadardni jer su ti to isti programi samo ne dobijes tv uređaj za 1 kn, ali frigas tv kad je razlika u cijeni 3350 kn...a novi tv u trgovini takav ti je 2500kn, tako da ga ti preplatis a ne da ga dobijes za 1 kn..
ali mislim da se svakako isplati prec na vip em su jeftiniji pozivi, a i općenito je cijena manja a vise tv programa...i ja sam isto bio na t comu, kakav je vip cemo vidjet..samo nebi trebalo biti nikakvih problema posto je to preko t com infrastrukture..

Zadnje izmijenjeno od: randic7. 24.02.2013. u 12:35.
randic7 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2013., 12:32   #7
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Citiraj:
Autor randic7 Pregled postova
ali mislim da se svakako isplati prec na vip em su jeftiniji pozivi, a i općenito je cijena manja a vise tv programa...i ja sam isto bio na t comu, kakav je vip cemo vidjet..samo nebi trebalo biti nikakvih problema posto je to preko t com infrastrukture..
Može brzinska usporedba ako nije problem. Da sad ne kopam Kolika je ušteda? I govoriš li o promotivnoj cijeni ili standardnoj nakon prvih godinu dana?

Ja sam u istoj situaciji, VIP mi je dostupan samo preko t-coma
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2013., 17:51   #8
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
http://www.vipnet.hr/kod-kuce/samostalni-internet

Moze mi bilo tko od postojecih korisnika objasniti ove brzine? Koristi li itko VIP? Ima li problema?

Unatoc visokoj cijeni uzeo bih ovaj paket od 60mb/s, ponajvise radi uploada. 90% svog posla obavljam od doma, i ukoliko stvarno isporucuju ovakve brzine, uzeo bih bez razmisljanja jer olaksalo bi mi posao na veliko.

Moze kakav savjet ili iskustvo postojecih korisnika ?
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2013., 18:34   #9
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
To je ponuda od bneta, Vip je kupio bnet, pogledaj si iskustva ta temi od bneta, naravno ako ti je dostupno
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2013., 19:19   #10
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Imam i vlastita iskustva sa bnetom, tako da nista od ove ponude za mene. Zanimljivo kako se samo usude reklamirati ovakve brzine
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.03.2013., 19:50   #11
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Stavili su 60Mbit download, ali samo 5Mbit upload. Ne vrijedi tih novaca. Taj isti paket se dobije za 100kn manje kod Bneta.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na