Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.01.2013., 21:04   #1771
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
tnx bmx brah, daj jos samo reci sta je sa podacima i postavkama jel to ostaje
  Reply With Quote
Staro 27.01.2013., 21:47   #1772
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
sve ostaje kak je.. osim ak napravis factory reset, onda se sve brise.
Shockre je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2013., 22:41   #1773
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Citiraj:
Autor dinos3 Pregled postova
Ma ne zudim za izgledom, nego se samo na samsung base romovima moze koristiti MHL.
Ako govorimo o SGS3, navodno je već duže vrijeme podrška za MHL u CM10.1 nightly-ima. Nisam probao jer nemam mhl adapter za samsung jer su biseri morali mijenjati pin layout.

Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
moze pomoc, volio bih nadograditi svoj note2 sa 4.1.1 na 4.1.2, rootao sam ga i sluzbeno mi samsung ne da nadograditi(your device has been modified), i brijem da nije jos dosao 4.1.2 na moj tmobile vec samo na vip(ako ima veze)

moze li mi netko please naci tutorial, kako najlakse uraditi to(nadam se da je lagano kao root), kakav je mobileodinpro jel se moze snjim/jel se isplati dati 5$

googlo sam bezuspjesno
Jedanako kao i root. Odin - flešaš - gotovo.

http://www.sammobile.com/firmware/?page=3
http://samsung-updates.com/
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2013., 09:42   #1774
dinos3
Dino Saur
 
dinos3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 922
Citiraj:
Autor Mihael Pregled postova
Ako govorimo o SGS3, navodno je već duže vrijeme podrška za MHL u CM10.1 nightly-ima. Nisam probao jer nemam mhl adapter za samsung jer su biseri morali mijenjati pin layout.
Nazalost mislim na S2
dinos3 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2013., 13:18   #1775
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,214
Citiraj:
Autor slish480 Pregled postova
Imam instalirano na SGS-u Gingerbread 2.3.6 sa voodoo kernelom i htio bih preći na Jelly Bean ali čitam da se ne može kao direkt sa GB-a na JB nego trebaš prvo na ICS pa onda na jelly bean. Koliko vidim samo se uzme neki ICS rom i u CWM-u updatea. Mene zanima jeli to ispravno pošto je ovaj kernel napravljen za GB i kako može ICS raditi na njemu.

Ako ima netko da mi u par crtica objasni sta trebam napraviti da bih sa GB-a dosao do Jelly Beana?
Fino skini kernel za JB i JB rom. X-bean je moja topla preporuka.
Znači, pođi u recovery, flashaj JB kernel, i rebootaj ponovno u recovery. Ne rebootaj normalno jer ćeš imati bootloop. I kad si fleša JB kernel, wipe data, wipe cache i wipe dalvik cache, te naposljetku instaliraj ZIP.
reboot i to je to.
meni uvijek radilo.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2013., 13:31   #1776
Take
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 181
Moze pomoc kako trajno formatirat S3? Imam gore dosta osjetljivih podataka od firme, a moram ga nosit na servis.
Napravio bi si backup na karticu citavog moba pa ako moze preporuka i za program koji to moze kvalitetno odradit i kasnije vratit na mob.

Citao sam da se moze spojiti kao USB i vratiti sa Recoveryem u principu sve kaj sam izbrisao, a nebi si to dozvolio bas.
Take je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2013., 14:02   #1777
slish480
Yeeepiyaye
Moj komp
 
slish480's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Graz, Austria
Postovi: 293
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Fino skini kernel za JB i JB rom. X-bean je moja topla preporuka.
Znači, pođi u recovery, flashaj JB kernel, i rebootaj ponovno u recovery. Ne rebootaj normalno jer ćeš imati bootloop. I kad si fleša JB kernel, wipe data, wipe cache i wipe dalvik cache, te naposljetku instaliraj ZIP.
reboot i to je to.
meni uvijek radilo.

Mozes li mi molim te poslati linkove na xda-u za kernel koji koristis, x-bean sam nasao.
slish480 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2013., 16:31   #1778
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Evo samo da javim iskustva. U S3 ubacen stock VIP 4.1.2 XXELLA prije par dana preko ODINA,napravljen wipe nakon toga i mob radi odlicno,. Nema lagga,nema stekanja,baterija mi traje dulje od custom Omege i Revolution HD-a,sve radi kako spada. Dosad nisam bio zadovoljan s nijednim stockom kao s ovim. Konacno ne trebam kemijat s kernelima i raznoraznim modovima za bateriju. Sve ukljuceno,GPS,WIFI,3G itd.
Stavio sam link u prvi post. Stavio sam i za TELE2 i T-MOBILE

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 28.01.2013. u 17:16.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2013., 16:46   #1779
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,214
Citiraj:
Autor slish480 Pregled postova
Mozes li mi molim te poslati linkove na xda-u za kernel koji koristis, x-bean sam nasao.
semaphore kernel:
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1786220
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2013., 19:09   #1780
onedolar
Premium
Moj komp
 
onedolar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 80
Pozdrav svima.
Molio bih pomoć odnosno savjet.

Imam nov Galsxy S3 mini kupljen u t-comu. Htio bi ga otključati i staviti original samsungov rom bez prisutnosti t-com aplikacija i postavki.
Koliko sam shvatio to bi ga otključalo na sve mreže???
Ono što bi htio napraviti prije toga je backup stock roma od t-coma kojeg bi vratio u slučaju da ga danas sutra moram nositi na reklamaciju.

Kužim se dovoljno u informatiku da bi ti mogao odraditi ali ne znam da li sam dobro informiran o gore napisanom i s kojim alatima bi to mogao napraviti te gdje se mogu naci stock rom-ovi?

Pretraživanje po domaćim i stranim forumima nije polučilo rezultate. Nalazim sve i svašta za S2,S+,S... ali za ovaj ne.

Unaprijed hvala
onedolar
onedolar je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2013., 19:39   #1781
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Flešanje samog "čistog" samsugovog softwarea ti neće otključati mobitel. Za s2 postoji aplikacija kojom se otključa, vjerojatno radi i za s3 mini. Nisam nikad koristio pa ti ne mogu dati upute.

Kaj se tiče flashanja, kod samsunga sve ide preko odina. Skineš Odin, skineš rom koji želiš fešati i flešneš. Ima 1000 tutoriala po xda, youtubeu, potraži i naći ćeš. Prije bilo kakvog flashanja napravi backup efs foldera, za to trebaš imati root. Najlakše backup efs napraviš aplikacijom ktool.

Za povratak u org stanje za garu ne moraš bacapirati postojeći rom, jednostavno skineš orinalni rom za s3 mini t-com, flašaš odinom, poništiš flash counter (valjda ga s3 mini ima?) i nosiš na garanciju
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2013., 20:07   #1782
onedolar
Premium
Moj komp
 
onedolar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 80
Prvenstveno hvala na odgovoru.
Ako sam dobro skužio, pod pretpostavkom da ostavim ovaj rom, onda bi mogao preskočiti flesh i otključam ga s tom nekom aplikacijom i tako ga koristiti?
A ako se nešto desi mogu staviti nazad t-com rom?
Ili se root ne može izbjeći? To mi dodatno komplicira stvari jer nemam dovoljno znanja o tome.
onedolar je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2013., 20:24   #1783
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Možeš što god hoćeš

Probaj s ovom aplikacijom
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1846451
Skini je sa foruma, tamo je besplatna

Root je potreban.
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2013., 21:11   #1784
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Po meni, rootaj mobitel, naći ćeš hrpu uputa na Google, imaš video imaš tekst pa odaberi koja ti je najjednostavnija.

Nakon toga otključaj mobitel metodom kolege Mihaela i to je to. Ako smatraš da ti rom nije iz neko razloga dovoljno dobar, onda najboje flashati neko custom rom.

Moj osobni savjet je da ako ne želiš na to utrošiti vremena najprije učeći sve postupke (ja osobno sam sve utvrđivao dva puta prije prvog flashanja de ne ostanem s skupom ciglom u rukama), pa iskušavajući najbolji rom, ostaviš stvari tako kako jesu. Otključaj i bok. Flashanje je zlo koje odnosi pu vremena, a mob ti je non stop u nekoj beta fazi, nikad do kraja postavljen kako želiš, bar je meni tako bilo.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 15:34   #1785
poquel1n
Premium
Moj komp
 
poquel1n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Lijep pozdrav,
javljam se nakon već 2 puta što je mobitel bio popravljan ali bezuspješno.
Nemam više IMEI broj, mobitel mi je sad praktički kao ipod i nemogu ga koristi kao GSM uređaj. Rekli su mi u servisu da bi trebao mjenjati čitavu matičnu ploču samo da bi opet imao GSM, zanima me jel postoji ijedan drugi način da se riješi navedeni kvar, iako oni tvrde da je nemoguće.
poquel1n je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 15:49   #1786
Take
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 181
Pitanje za znalce, tko mi uspije rijesit problem vodim na cevape.

Imam slomljen ekran na S3, na kompu mi ga prikazuje kao "Portable media player", trebao bi vratiti jedan file koji sam izbrisao u panici dok mi je jos nesto prikazivao na ekranu prije totalnog kvara.
Koliko sam gledao po netu trebao bi ga prikazati kao Mass Storage? Koliko znam ta opcija mi je bila namjestena u mobu, a "Recovery" programi mi ne prepoznaju mob, dok ga u My Compu vidim kao "I9300" i unutra Phone i Card.

Jel ikako mogu napravit recovery?

I jel moguce ikako napravit zakljucavanje fileova bez ekrana, znaci da nitko ne moze pristupiti nicemu u telefonu preko usba ni rucno?

Zadnje izmijenjeno od: Take. 29.01.2013. u 16:16.
Take je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 16:33   #1787
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,214
Da li ti je mobitel rootan i na njemu instaliran Clockworkmod Recovery?

Ukoliko nije, stavi mobitel u download mode i flešaj mu CF-root kernel, koji će mu instalirati CWM (Clockworkmod recovery).
LINK

Nakon šta se instalira CF-root, bootaj u CWM, idi pod "mounts and storage"-> "usb mount" i mountat će ti internu sd karticu. Nakon toga koristi neki recovery file manager tipa Easeus file recovery, skeniraj mob i spasi datoteku.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 17:31   #1788
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor poquel1n Pregled postova
Lijep pozdrav,
javljam se nakon već 2 puta što je mobitel bio popravljan ali bezuspješno.
Nemam više IMEI broj, mobitel mi je sad praktički kao ipod i nemogu ga koristi kao GSM uređaj. Rekli su mi u servisu da bi trebao mjenjati čitavu matičnu ploču samo da bi opet imao GSM, zanima me jel postoji ijedan drugi način da se riješi navedeni kvar, iako oni tvrde da je nemoguće.
Ako imaju adekvatnu opremu,i telefon radi kako treba,ne vidim razloga zasto se ne sredio IMEI i njegov EFS folder koji je bitan za rad GSM-a. Osim ako je baseband chip fizicki ostecen od vode ili neceg drugog.
Upisi *#1234# i prepisi sto izbacuje.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 21:26   #1789
Take
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 181
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Da li ti je mobitel rootan i na njemu instaliran Clockworkmod Recovery?

Ukoliko nije, stavi mobitel u download mode i flešaj mu CF-root kernel, koji će mu instalirati CWM (Clockworkmod recovery).
LINK

Nakon šta se instalira CF-root, bootaj u CWM, idi pod "mounts and storage"-> "usb mount" i mountat će ti internu sd karticu. Nakon toga koristi neki recovery file manager tipa Easeus file recovery, skeniraj mob i spasi datoteku.
A to sve mogu obavit bez da vidim ekran? Ako da moze hint kako ga stavit u download mode i kako bootat u CWM. Totalni sam krelac kaj se tog tice.
Take je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 21:27   #1790
poquel1n
Premium
Moj komp
 
poquel1n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ako imaju adekvatnu opremu,i telefon radi kako treba,ne vidim razloga zasto se ne sredio IMEI i njegov EFS folder koji je bitan za rad GSM-a. Osim ako je baseband chip fizicki ostecen od vode ili neceg drugog.
Upisi *#1234# i prepisi sto izbacuje.
Http://i49.tinypic.com/2uizy92.png

Eto ga, ne znam morat cu ga nositi opet na garanciju ali ovog puta ja osobno,
stvarno nemogu vjerovati da se ovo dogodilo. Nadam se da postoji nacin da sam popravim mob.
poquel1n je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 22:34   #1791
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,214
Citiraj:
Autor Take Pregled postova
A to sve mogu obavit bez da vidim ekran? Ako da moze hint kako ga stavit u download mode i kako bootat u CWM. Totalni sam krelac kaj se tog tice.
samo upisi u youtube:
sgs3 download mode i
sgs3 clockwork recovery.

Ne budi lijen.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 23:15   #1792
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor poquel1n Pregled postova
Http://i49.tinypic.com/2uizy92.png

Eto ga, ne znam morat cu ga nositi opet na garanciju ali ovog puta ja osobno,
stvarno nemogu vjerovati da se ovo dogodilo. Nadam se da postoji nacin da sam popravim mob.
Prvo treba preko opreme popraviti imei,tj napraviti rebuild security zone i IMEI broja. Nakon toga treba fleshati firmware. To ne mozes sam doma,nego treba netko s opremom.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 11:48   #1793
poquel1n
Premium
Moj komp
 
poquel1n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Prvo treba preko opreme popraviti imei,tj napraviti rebuild security zone i IMEI broja. Nakon toga treba fleshati firmware. To ne mozes sam doma,nego treba netko s opremom.
Pričao sam sa momkom koji je radio mobitel, kaže da imaju opremu, probao je bez nje i sa njom i nije uspio kaže da je otišao baseband čip, rekao je da ima jedan s2 u dijelovima pa da će vidjeti da napravimo neku kombinaciju. Za poludit :/
poquel1n je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2013., 15:03   #1794
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
moze pomoc, volio bih nadograditi svoj note2 sa 4.1.1 na 4.1.2, rootao sam ga i sluzbeno mi samsung ne da nadograditi(your device has been modified), i brijem da nije jos dosao 4.1.2 na moj tmobile vec samo na vip(ako ima veze)

moze li mi netko please naci tutorial, kako najlakse uraditi to(nadam se da je lagano kao root), kakav je mobileodinpro jel se moze snjim/jel se isplati dati 5$

googlo sam bezuspjesno
zanima me jos samo, uninstallirao sam dosta bloatwarea i procesa titanium backupom, hoce se sve vratiti kad upgradeam na 4.1.2?


i gubim li sta ako stavim VIP-ov firmware, da ne cekam svog operatera tko zna kad ce izdati... tmobileov sam korisnik, koji jos nije izdao 4.1.2, samo VIP(jos prije mjesec dana)


i dakle da potvrdim prije posla da ne bi bilo bricka... skinem ovo odavdje
http://www.sammobile.com/firmware/?page=8&view=9973
i onda odin, PDA-, flash, gotovo?

nema veze sto na tom firmwareu pise PDA: N7100XXDLL4
CSC: N7100VFGDLL2
a meni u mobitelu

?
  Reply With Quote
Staro 31.01.2013., 16:02   #1795
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Samo flešaj.
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2013., 16:25   #1796
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor poquel1n Pregled postova
Pričao sam sa momkom koji je radio mobitel, kaže da imaju opremu, probao je bez nje i sa njom i nije uspio kaže da je otišao baseband čip, rekao je da ima jedan s2 u dijelovima pa da će vidjeti da napravimo neku kombinaciju. Za poludit :/
Cini mi se da si negdje spomenuo garanciju. Nosi u sluzbeni servis ako imas garanciju.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2013., 11:44   #1797
jjd37
Premium
 
jjd37's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 241
Root Galaxy Tab-a s 2.3.6 Gingerbread?

Situacija je ovakva: jučer Tab preko Kriesa uredno nadogradio softver na verziju 2.3.6 i nakon toga nemogu ga root-ati. Pokušao sam sa oneclick 233 koji je to uredno obavio na zadnjoj verziji i s još jednom verzijom oneclika ali dođe do jedne faze i tu stane i ispiše da operacija nije odobrena i prekine s svime . Tab nakon toga radi normalno ali bez roota

Pitanje je: dali je netko uspješno root-ao Tab s tom verzijom softa i s čime ?
__________________

| MSI Z97 MPOWER (MS-7915) | Intel(R) Core(TM) i7-4790K CPU @ 4.00GHz - Noctua NH-D14 | Coolermaster Stacker | 4x G.Skill F3-10666CL7-2GBRH | OCT Vector 180 240GB, Hitachi HDS721010CLA332,ST3250410AS,ST3250410AS | GAINWARD GeForce GTX 980Ti Phoenix GS | Corsair HX 850W | LG L1919S |UPS CyberPower 2200VA |

| ASRock EX58 Extreme | CPU Intel i7 920 | Corsair 3x2GB | WDC WD5001AALS,WDC WD6400AAKS,SAMSUNG HD322HJ,ST3160813AS,,ST3300622AS,WDC WD800JB-00JJC0 | CrossFire Sapphire ATI Radeon HD4890 Vapor-X | Corsair HX850W | CIBOX 22" | UPS Trust PW4105 |

| Spectrum 48K | Comodore 128 | PC 386 |

| Dell Latitude D820 |
jjd37 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2013., 14:27   #1798
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 860
Citiraj:
Autor dinos3 Pregled postova
Moze li se dogoditi brick ako flasham preko odina stock JB, bez ikakvih wipeova ili tako necega? Trenutno imam Stock GB skinut sa sammobilea.
Planiram staviti ovaj JB http://forum.pcekspert.com/showpost....&postcount=759
Jesi ti flashao taj stock JB? Daj malo dojmove i to
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2013., 16:48   #1799
dinos3
Dino Saur
 
dinos3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 922
Citiraj:
Autor Daky007 Pregled postova
Jesi ti flashao taj stock JB? Daj malo dojmove i to
E izvinite decki, to sam se pripremao za flashanje kad mi dode mob sa servisa. A jos ga nema :S. Svakako cu javiti dojmove. Nadam se da ce doci kroz par dana. Nosio sam ga na servis u SE MARK (garancija, tamo i kupljen).
dinos3 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2013., 17:31   #1800
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,870
Kao strastveni ljubitelj AOSP romova upravo sam na SGS2 flešnuo Neat rom lite, ovaj španjolski JB. Moj prvi sammy rom na Samsung mobitelu, jeej. Štopajte mi koliko ću izdržati!

edit: jeej, stuck on splashscreen nakon restoranja android ID-a. Odlično! Idemo ispočetka...

edit2: ok, postoji li nekakav način da restoram device ID i da to uredno prođe na ovom JB-u?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 02.02.2013. u 18:06.
xlr je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na