Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.12.2012., 14:45   #5191
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Koliko vidim i razmisljam. Zaboravi MF.
Stavi MP 1-2 da imas mobove veceg levela i ubijaj sta prije mozes, statisticki, sta vise ubijas vece shanse za drop.
Soloao sam MP5, ista kolicina dropova samo sta ti duze treba da ih ubijes. A lova umjesto 2.5k golda dropa 3-3.5k, i opet se ne isplati.
Znaci cista sreca + kill speed.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2012., 16:20   #5192
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
@Buljo

Meni su maznuli cijeli barb gear i blizz nije htio mrdnut prstom.dosadivao sam im 2 tjedna i odustao.

Imao sam ik set jos dok je vrijedio gro.150k unbuff damage i gro golda.lik mi ostavio 10 golda i neki blue junk gear.

popizdio i ispocetka isao i sad imam jos bolji gear.

sad sam paragon 90 i farmam alkaizer rutu i na dan mi padne 15-30 legovasetova a od njih mozda 3 kaj nes vrijede.inace skoro sve salvageam koji su oko 50k vrijednosti jer mi se neda trosit ah slot za njih
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2012., 16:33   #5193
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Pa ti bome imaš vremena kad se tolko farma
Dnevno 3 leg/set koji vrijede? Pa ja na svojim likovima nemam niš što vrijedi ogromne novce

Baš sam danas s bratom pričao, on je dosta mlađi od mene, 8 godina razlike, kaže da je diablo 2 uvijek bio zanimljiviji i napetiji. Svodilo se na farmanje, da, ali kad ti je pao rare ili unique item si ga mogao i iskoristiti. Mehanika igre je bila znatno kompleksnija (life steal samo na čudovištima koja imaju "meso", od kostura nula, piercing damage, cannot be frozen, cold/fire/lightning ABSORB), stari moj, tu si mogo igrati sto načina.

Točno se kuži da je sad levelanje lika, koje je automatsko, ne dobivaš spend points to attributes, napravljeno baš tako da moraš imat najbolje iteme. I sad ti tu jedan jedini main stat više na opremi zapravo vrijedi milijune golda razlike. To je blesavo i bedasto.

Craftanje itema je isto tako sve samo ne zabavno. Imaš +4/5/6 affixa koje ćeš dobiti na item, a oni mogu biti kakvi god želiš. Pa ak radim quiver želim da ima dex na sebi sigurno, ne da ima int...

Nije mi igra interesantna uopće za solo prelaženje, a rijetko se nađe poznatija (PCe) ekipa da igramo skupa... Žalosno, jako žalosno.

Jedva čekam borderland2 u LANu s ekipom koji tradicionalno igramo već nekoliko godina

Diablo2 smo prošli stoput već, titanquest isto, TL nije ono što sam očekivao, jebiga, sve igre odu ukurac.

Jedino što meni fali za D2 je resolution patch za battlenet... Ili da si uzmem 17-19" monitor samo za njega.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2012., 07:45   #5194
LARN81
ghotic warrior
Moj komp
 
LARN81's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 398
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Diablo2 smo prošli stoput već, titanquest isto, TL nije ono što sam očekivao, jebiga, sve igre odu ukurac.

Igre su danas ko i kvaliteta zivota sve je ALT-TAB ultra high speed, ono ko se igra u zadnje vrijeme a da ne alt-taba jos 5-6 stranica s teksovima itd... multitasking za mozak koji na kraju ne percipira pola stvari jer ih izvodimo rutinski. Najgore kaj se desilo kompovima i igrama da su postali rutina i to losa.

D1 i D2 mogo sam odsjedit 16h da ne trepnem, a valjda i u skladu s godinama tada. Da ne kazem Deltaforce snajpanje preko 56k modema ili descent s thrustmaster joystickom u igraoni FTW. Ah nostaligija evo vec je i suza krenula.
__________________
LARN81 je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2012., 16:38   #5195
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Meni bas obrnuto, D3 mi je puno bolji od D2, ali valjda sam samo to ja.

I nema pravila nikakvog za drop, nikakvog bas, evo maloprije pokrenem barbara (lvl60-paragon18), stao na ACT IV mp1 pocetak, pa krenem, ubijem prvu elitu odma na pocetku, nekog malog sto ispuzio iz Corrupt Growth i ispade mi prvi set item uopste do sada u igri ( igram ovaj acc od 12.10, znaci trebalo mi dva mjeseca za prvi set item )


meni ok, nije los
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 01:57   #5196
msi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: split
Postovi: 43
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Muku sam mucio s MP1, jucer mi pukne film i potrosim svih 50M sto sam imao i sad mi lik ide kao kroz sir kroz mp2 (link), uglavnom elite padaju kao muhe. Jos samo helm i bracers promjeniti te amulet i mislim da ce i mp4 da ide bez problema s ovom opremom.
trebao bi ti prvo nabaviti weapone sa LoH inace neces daleko stici jer ti je bloodthrist premalo na tvoj dps, i neces onda imati potrebu za 59k healtha. ja imam 36k dps i udaram bez problema mp6-7
__________________
BDSM
msi je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 06:08   #5197
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Klasični početnički barb setup takav sam i ja imao prije par mjeseci...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 07:37   #5198
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 383
Citiraj:
Autor msi Pregled postova
trebao bi ti prvo nabaviti weapone sa LoH inace neces daleko stici jer ti je bloodthrist premalo na tvoj dps, i neces onda imati potrebu za 59k healtha. ja imam 36k dps i udaram bez problema mp6-7
Ja sam imao dosta LoH (oko 1300-1400) i isao i na sword+stit i na DW.
Ono sto mi je najvise diglo i DPS i survivability je - Skorn.
Dobio neki otuzni od svega 1216DPS, ali sa 5,9 LS. Imao vec 2,9LS mighty belt od prije.

Nakon toga za relatvnu sicu nabavio nesto osrednjeg CC geara (mislim da sam ukupno potrosio nekih 5-10 mil golda) i sad sam na 52,5% CC sto je realno jos relativno nisko (sa jako dobrim gearom ide preko 60%). Od prije sam imao dosta IAS itema zbog LoH procanja i mobovi se tope, ide bez problema MP7-8.
Na MP5 soliram bez problema ubere osim Siegebreaker/Zoltan kombinacije. Rend kada critne (a to je cesto) ticka po 120-140k svaki tick , a na MP5-6 elite pack je mrtav prije nego sto WoTB istekne osim ako je bas Extra Health i jos trckara okolo.

Taj Skorn je valjda najoverpowered item u cijeloj igri. Neki dobar primjerak sa 6% LS, 190+ CD i 1400+DPS (i jos da zarola sa STR) i nema da te nesto zaustavi u igri kao barba.
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 14:38   #5199
msi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: split
Postovi: 43
Samo je jedna stvar OP u igri i to je barbar. Igrao sam i sa wiz, dh i barbar i definitivno najbrze se nabijaju paragoni sa barbarom a i najlakse je s njim igrati.
__________________
BDSM
msi je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 22:31   #5200
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
koliko mogu dobit za ovo, maloprije palo, ovaj critical hit mi se čini da bi mogo dignut osjetno cijenu, jedini minus je što je 2-hand.


praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 22:37   #5201
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,560
za ovo mozes dobit mozda, ali mozda 10 golda
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 22:45   #5202
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
ne muljaj, vidiš da piše 2000 golda.

nego, nije mi jasno kako ne valja, kad je critical hit 125 posto, je da ne daje streight ili nešto, ali monk bi mogo ovo koristit, daje mu dosta dexterity. pa šta treba imat oružje, da dobije na cijeni, ako ne streight dexterity i ovaj critical hit i vitality?

ps, koliko mililona golda imaš, vidi mene milijunaša.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 22:49   #5203
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,895
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
za ovo mozes dobit mozda, ali mozda 10 golda
Moze oko 2 soma kolko mu vendor nudi
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 22:52   #5204
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Klasični početnički barb setup takav sam i ja imao prije par mjeseci...

meni kazes

Pa znam i ja sto bi bilo bolje (za par mjeseci,naravno), ali sam imao fiksnu sumu golda na raspolaganju, a ova kombinacija mi je ok (za golde koje sam imao,naravno), probao MP5 danas, reda radi, idem ok, nemogu me ubiti, skidam sve elite bez problema, ali treba vremena. Vratio se na MP2, milina jedna, brzo prolazim, svi padaju u par udaraca, dobri dropovi, cak nesto i na AH ode. Slabo, ali ide.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 22:53   #5205
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
budem stavio 100.000, sigurno će se netko upecat.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 23:01   #5206
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,560
ako dobis 100k za to ja si odsecem kitu i stavim sliku na pce
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 23:29   #5207
msi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: split
Postovi: 43
a samo ce ti zauzimati mjesto na AH-u taj item. meni nikad nije ni pao dobar 2h weapon ali ih i nekupim jos od pocetka 1.0.4. veceras samo padaju manticori, palo su 3 komada u svega 2 sata
__________________
BDSM
msi je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 23:41   #5208
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
budem stavio 100.000, sigurno će se netko upecat.
Ja sličan sa 1300 dps ne mogu prodat za 50k


Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ako dobis 100k za to ja si odsecem kitu i stavim sliku na pce
Reci praskaton kad staviš na ah da kupim
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 23:43   #5209
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,560
hahaha
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 23:47   #5210
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Nisam mislio da će tako skoro doć i taj dan, zamjenio sam 7 emeralda (3 chest, 2 pants, 1 boots, 1 amu) +50 za +54. Cijena, prava sitnica 40 mil sve skupa.

Trenutno mi je to nažalost, najjeftiniji upgrade kaj se geara tiče
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2012., 01:53   #5211
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ja sličan sa 1300 dps ne mogu prodat za 50k




Reci praskaton kad staviš na ah da kupim

evo stavio sam za 24.000, ako nitko ne kupi, grdno ću se naljutit i neću više ništa prodavat na AH.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2012., 08:07   #5212
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Ma ne vrijedi ništa. Da ima 2x dps, možda na neko vrijeme za koristiti.
Treba imati barem 1300 dps i barem 1800 LoH, da bi nešto vrijedilo uz socket.
Barem ja tako vrednujem dvoruke. Vendorao sam i podijelio hrpu jednorukih koji su jači.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2012., 23:29   #5213
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404


Evo i meni nesto ok palo, za promjenu, znam da nije bas nesto ali me veseli, narocito amulet :



ceka u stashu da ostale 4 klase dodju na lvl 60 konacno
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2012., 03:52   #5214
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
dosta dobro ti je sve, ali amulet definitivno odskače od ostalog što si skupio. bit će od velike koristi. za DH ili Monka.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2012., 09:30   #5215
Hellsing
Župnik
Moj komp
 
Hellsing's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: M. Losinj--Rijeka
Postovi: 499
Pozz,evo mjenjam se sa likom nekim za acc diablo 3; na sto pazit i kako to izvest,jer nisam nikad radio
Hellsing je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2012., 09:45   #5216
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Hellsing Pregled postova
Pozz,evo mjenjam se sa likom nekim za acc diablo 3; na sto pazit i kako to izvest,jer nisam nikad radio

prvo obavezno provjeri što mu na accountu piše kao zemlja koju je stavio. Kad sam uzimao od jednog lika account slučajno je stavio na UK. I moš ga hebat jer ne moš paypall račun sinkronizirat. Pa su ti procedure ako želišp promjenit zemlju... moraš slat kopiju osobne s prednje i zadnje strane ( naravno vlasnika battlenet accounta ), i nekad znaju tražit neki račun od režija da se vidi da baš tamo živi . Ja sam morao falsificirat HEP ov račun i naravno morao sam zvat preko skypea blizzard ( prvi put sam čekao 45 minuta drugi put samo 20 )

Uglavnom traži lika presliku osobne s obje strane. Tko zna kad će ti zatrebat. Mora ti reć odgovor na secret pitanje i mora ti dat sadašnje podatke accounta ( on lako promjeni email adresu na koju ti hoćeš ). Preslike osobne čuvaj ko oko u glavi
__________________
klem je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2012., 12:52   #5217
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Jel se meni samo cini ili je WD nekako cheap i nebalansiran lik.

Barb tanka i dere, Monk i DH imaju survivability sa healom ili sa caltropsima + gloom, wizzy roka blizzard. I svak je solo igrac, il kiteaj il tankaj.

A WD, 3-4 pasa + gargantuan + companion, svak povuce dio aggroa a WD stoji iza i pljuca strele ili zaljeva sa kiselinom. Najlaksi leveling do sada sta sam iskusio od svih likova.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2012., 18:00   #5218
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Jel se meni samo cini ili je WD nekako cheap i nebalansiran lik.
U kojem smislu cheap/nebalansiran?
WD tek ima najviše viable buildova, skoro sve kombinacije skillova se s njim daju furati (melee bears WD, acid armageddon, spirit WD, summon WD, mass fear/confusion...), da ne govorimo da je možda najjeftinija klasa za zgearati. Poslije aura monka najbolja party klasa u igri zbog party damage reduction pasiva (-20% damage dealt znači više od 20% većeg resista od barbe), Big Bad Vodooa a ima i korisne spellove protiv elita (Hex, fear, confuse, giant toad).
Playstyle pa ovisi čisto o buildu. Ako si zombie bears build sa lifestealom možeš komotno stati većini elita i ubera pod nosom i ne mogu ti ništa, dok ranged buildovi mlate iza gargantuana koji kod WDova sa dobrim DPSom mlate jače od velike većine osrednje gearanih barbova u partyju. Meni bila i ostala najzabavnija klasa sa najvećim opsegom stilova igre...
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2012., 19:07   #5219
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Pa u odnosu na druge, je nevjerovatno lagan za igru lik.
Sad sam L50 samo trcim kroz igru i zaljevam grupe gdje ih vidim, a gargantuan opali i od 90k critt. Pasi tuku 3-4k.
Medvjede sam probao na Hell Mp10 Leoricu (inace sve igram na Mp10), i ne da sam ostao paf, nego su ga pregazili u sekund, nije stigao ni sumonat svoje kosture. Bolestan dps.

A acid rain sa splashom od 24y je malne cijeli ekran pokriven. Ni sa DH (160k dpsa) ni sa bilo kojim dobro geranim i naskilanim likom nisam radio ovakav masakr. A oprema mi je smece nad smecem, tu i tamo odem na AH po weapon a ostalo scavangam sa poda.

Bas je nagearam sa wizzy opremom kad udrem L60 pa da vidimo :
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2012., 19:16   #5220
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Pa u odnosu na druge, je nevjerovatno lagan za igru lik.
Sad sam L50 samo trcim kroz igru i zaljevam grupe gdje ih vidim, a gargantuan opali i od 90k critt. Pasi tuku 3-4k.
Medvjede sam probao na Hell Mp10 Leoricu (inace sve igram na Mp10), i ne da sam ostao paf, nego su ga pregazili u sekund, nije stigao ni sumonat svoje kosture. Bolestan dps.

A acid rain sa splashom od 24y je malne cijeli ekran pokriven. Ni sa DH (160k dpsa) ni sa bilo kojim dobro geranim i naskilanim likom nisam radio ovakav masakr. A oprema mi je smece nad smecem, tu i tamo odem na AH po weapon a ostalo scavangam sa poda.

Bas je nagearam sa wizzy opremom kad udrem L60 pa da vidimo :
ma svi su likovi tu negdje, ok su balansirali i sa svima se da igrat. Igram s par njih ali mi je uvijek najdraži bio WD jer je mješavina svih . Može tankat sam komotno i za relativno male pare se da napravit. Ja uopće nemam nikakav heal na oružju pa mi je malo zeznutije s bossevima se bavit ali mp6 eliteove ibez problema padaju...osim reflecta . Brutalan dmg WD može radit za mizerne novce. Jedino meni cucki ne sjedaju. Nekak mi premali dmg imaju, a i nije mi baš neka sreća za tankanje . Imam samo mrcinu za takve stvari i ok je
__________________
klem je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na