Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.10.2012., 23:14   #4291
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Citiraj:
Autor DrKanđa Pregled postova
Htio bih samo spomenut da obratite pažnju na LoH za nadolazeči patch, trebat če vam, vjeruj te mi !

Daj pojasni malo pls.. Cuo sam nesto da ce ga debuffat, sad dal je to ili ne.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 00:16   #4292
DrKanđa
Registered User
Moj komp
 
DrKanđa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 38
Ovo je link za one koji neznaju, samo trebaš vidjet kad ko igra od njih na PTR-u .

http://www.twitch.tv/kingkongor

Ima više streamera pa si sami izaberete.
DrKanđa je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 03:11   #4293
DrKanđa
Registered User
Moj komp
 
DrKanđa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 38
Magarac vidi, naprimjer da možeš na novom patchu igrat Monster Power Lvl.6 i ti Bossovi koji su u njima i sa kojima se boriš, rade jako veliki damage i zato češ morati imati defense u smislu jak Ress. i LoH ili nositi štit ili čak sve zajedno !
DrKanđa je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 08:52   #4294
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Vidjet ćemo al za barba recimo je i tak manje bitno jer LoH na weaponu ili itemima je sekundarna stvar, nemožeš s tim leechat dovoljno ja imam 1200 LoH sword (dobro imao ga do jučer) tak da znam o čem pričam, moraš koristiti skill najčešće Revenge sa Provocation i/li Furius Charge + Dreadnought, kao drugo 3% LS-a sa npr 150000 damage-a je 4500 LPS dok sa npr 1250 LoH i atack speedom 1.5 /s imaš u najboljem slučaju 2000 LPS tako da što god buffali ili nerfali omjer se neće tu mjenjat osim ako izmjene koeficijente što ne vjerujem da budu (znači da sami itemi ili statsi budu promjenjeni) a količina HP-a i damage monster su u toj priči nebitni jer ni sad nema takvog bossa kojeg ćeš ubit sa jednim ili dva udarca kad si solo pa da će to činit razliku...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 10:46   #4295
DrKanđa
Registered User
Moj komp
 
DrKanđa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 38
Kažem, ovog puta su Bossovi na visokim MP lvl toliko jaki da ih ljudi koji imaju likove nabrijane na preko 300Dps-a nemogu ništa ili ako , samo ako ih kojim slučajem uspiju svladat to traje pola sata a pritom isti ti Bossovi rade na tebi abnormalan Damage, zato govorim da ćemo izgleda svi ponovo nositi štitove i morati imat dobri defens kao što je LOH , dobre Ress. i Damage Dealt !
Vjerujem da će mnogi zamjenit kamenje za Dps za one koji daju Life %,isto tako mislim da će cijene itema sa takvim ili sličnim stat. porasti ali u svemu tome ima jedna dobra stvar a to sam već spomenuo, da si sam biraš MP lvl.
Što je MP lvl. veći to je i drop itema veći a na kojoj razini ga možeš igrati to ovisi o jačini tvojeg lika, navodno su Barbari u prednosti, za sad !

Zadnje izmijenjeno od: DrKanđa. 08.10.2012. u 10:53.
DrKanđa je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 11:02   #4296
DrKanđa
Registered User
Moj komp
 
DrKanđa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 38
Evo, meni je ponovo dropalo sad ujutro .
Dva komada Legen. šugave rukavice i solidan Bracer koji sam uspio već i i prodati za 6.4 milja.





DrKanđa je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 11:39   #4297
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor DrKanđa Pregled postova
Kažem, ovog puta su Bossovi na visokim MP lvl toliko jaki da ih ljudi koji imaju likove nabrijane na preko 300Dps-a nemogu ništa ili ako , samo ako ih kojim slučajem uspiju svladat to traje pola sata a pritom isti ti Bossovi rade na tebi abnormalan Damage, zato govorim da ćemo izgleda svi ponovo nositi štitove i morati imat dobri defens kao što je LOH , dobre Ress. i Damage Dealt !
Vjerujem da će mnogi zamjenit kamenje za Dps za one koji daju Life %,isto tako mislim da će cijene itema sa takvim ili sličnim stat. porasti ali u svemu tome ima jedna dobra stvar a to sam već spomenuo, da si sam biraš MP lvl.
Što je MP lvl. veći to je i drop itema veći a na kojoj razini ga možeš igrati to ovisi o jačini tvojeg lika, navodno su Barbari u prednosti, za sad !
Ne kužiš kaj ti govorim - ako igraš party i imaš npr barba DH-a i dva wizz-a sad zakolješ azmodana ili diabla ko govno u to nema sumnje da će tu bit promjena, al ak igraš solo nema ti nikave razlike jer i sada ti je dps a barbom daleko manji neg što ga ima dh ili wizz koji ima ekvipotentne iteme na sebi kad su to hebeni lanseri interkontinetalnih balističkih raketa, znači sa barbom si u prednosti ako se bude mjenjalo samo zato jer u načinu igre i nemaš kaj promjenit sve ovo kaj si spominjao - bolesan omjer damage-a na tebi naprama damage kojeg ti radiš imaš i sada, pušiona će bit onima koji su navikli sa 5 strela ubit azmodana prije neg on stigne okinut po njima, sa barbom sa kojim mora 10 minuta cjepat da ga srušiš i sad - je svejedno... Mislim isti ti je krac cjepao ga 10 ili 15 min ili pol sata - jer ak nemaš dosta LoH ili LS i tak će te zdrobit za 15s što god ti radio i sada, a ak imaš možeš stajat pored njega do kraja svjeta i mlatit ga...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 13:42   #4298
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Nema teorije da igra na 10 monster levelu bude teža nego na 1.0.3.. tko je igrao tada igrat će i sada.
Imam prijatelja sa barbom cca 50k dmg, kaže da može igrat lev 8 bez problema. Dakle neće to bit ništa strašno..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 14:25   #4299
Sepultribe
Banned
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varazdin
Postovi: 22
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Ne kužiš kaj ti govorim - ako igraš party i imaš npr barba DH-a i dva wizz-a sad zakolješ azmodana ili diabla ko govno u to nema sumnje da će tu bit promjena, al ak igraš solo nema ti nikave razlike jer i sada ti je dps a barbom daleko manji neg što ga ima dh ili wizz koji ima ekvipotentne iteme na sebi kad su to hebeni lanseri interkontinetalnih balističkih raketa, znači sa barbom si u prednosti ako se bude mjenjalo samo zato jer u načinu igre i nemaš kaj promjenit sve ovo kaj si spominjao - bolesan omjer damage-a na tebi naprama damage kojeg ti radiš imaš i sada, pušiona će bit onima koji su navikli sa 5 strela ubit azmodana prije neg on stigne okinut po njima, sa barbom sa kojim mora 10 minuta cjepat da ga srušiš i sad - je svejedno... Mislim isti ti je krac cjepao ga 10 ili 15 min ili pol sata - jer ak nemaš dosta LoH ili LS i tak će te zdrobit za 15s što god ti radio i sada, a ak imaš možeš stajat pored njega do kraja svjeta i mlatit ga...
eto pogledaj si mojeg barbara ja azmodana ubijem prije nego ispusti ono crno sranje po podu, dole je za par sec , konačno da vračaju jačinu u d3 jer sad je igra presmješna trasheri padaju s jednim udarcem

http://eu.battle.net/d3/en/profile/S.../hero/11525839
Sepultribe je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 14:37   #4300
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
moj prvi zeleni (set item)

Pohrani.com
  Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 14:42   #4301
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
moj prvi zeleni (set item)

šteta što je dmg koma
klem je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 14:58   #4302
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor Sepultribe Pregled postova
eto pogledaj si mojeg barbara ja azmodana ubijem prije nego ispusti ono crno sranje po podu, dole je za par sec , konačno da vračaju jačinu u d3 jer sad je igra presmješna trasheri padaju s jednim udarcem

http://eu.battle.net/d3/en/profile/S.../hero/11525839
Zanimljivo kak to meni ne uspjeva sam tak, biće da neznam igrat...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 16:06   #4303
Sepultribe
Banned
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varazdin
Postovi: 22
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Zanimljivo kak to meni ne uspjeva sam tak, biće da neznam igrat...
može i to biti ako tako misliš , neznam s kakvim bildom igraš eto ti link od xfire pa si pogledaj kako to izgleda , to je sve snimljeno kad sam imao 95k dps-a


http://beta.xfire.com/users/molekul28/videos
Sepultribe je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 16:39   #4304
DrKanđa
Registered User
Moj komp
 
DrKanđa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 38
Da yedwy ali ti na kraju moraš doći do Bossa na novim MP lvl. ! Pogledajte si ponovo link od streama koji vam dajem samo neznam toćno u koliko sati ljudi kreću igrat, to morate sami vidjet pa ćeš onda znati o čemu pričam .
Jako puno toga se mjenja i siguran sam 100 % da će ovaj patch biti najbolji i po MP lvl. najteži i da oni koji nemaju veliki Dps neće moći igrati visoke lvl. MP i da, visoki MP lvl. bit će teži nego 1.0.3 patch.
Govorim o Mp lvl jer na kraju se sve svodi na to da možeš igrati što veći MP lvl. zbog većeg dropa
Npr. ja sa svojih 104 K Dps-a mogu igrat otp. 5 ili 6 MP lvl. no nisam siguran ni u to...govorim otp !

http://www.twitch.tv/kingkongor

Zadnje izmijenjeno od: DrKanđa. 08.10.2012. u 16:48.
DrKanđa je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 16:46   #4305
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Sepultribe Pregled postova
eto pogledaj si mojeg barbara ja azmodana ubijem prije nego ispusti ono crno sranje po podu, dole je za par sec , konačno da vračaju jačinu u d3 jer sad je igra presmješna trasheri padaju s jednim udarcem

http://eu.battle.net/d3/en/profile/S.../hero/11525839
Vrlo jak barb i odlicno prstenje.. Vjerovatno najjace na trzistu.. Koliko love je prstenje stajalo?

@DrKanđa

Sta imam gledat kada sam igrao Lev8. Nemam sta gledat streamove.. Na osnovu streama nemos nista vidjet..

@d4rk
Da, tocno.. A na 8 neosjetno jace udaraju monsteri ali zato imaju milijune healtha vise.. U principu, samo duze traje ubijanje monstera, puno je zanimljivije i GARANTIRAJU bolji drop.. Vidjet cemo!
A sto se tice bossova, ma njih treba napravit neunistive, jer ovo danas je sramota.. Meni svi bossovi padaju brzo, 10-20sec, jedino diablo 2min..
Kada se sjetim da sam diabla na 1.0.3 ubijao 45min svakom je sve jasno!!
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 08.10.2012. u 16:56.
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 16:51   #4306
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Nema teorije da igra na 10 monster levelu bude teža nego na 1.0.3.. tko je igrao tada igrat će i sada.
Imam prijatelja sa barbom cca 50k dmg, kaže da može igrat lev 8 bez problema. Dakle neće to bit ništa strašno..
DMG od monstera je negdje u toj razini makar po mojem osobnom dojmu je i veći, ali imaju mnogo više healtha(govorim o lvl 5). Uber bossevima su vratili enrage tak da će i dps trebati biti na razini.
__________________
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 17:04   #4307
Sepultribe
Banned
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varazdin
Postovi: 22
@dean225 puno je koštalo oko 250 milja
Sepultribe je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 17:28   #4308
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor Sepultribe Pregled postova
može i to biti ako tako misliš , neznam s kakvim bildom igraš eto ti link od xfire pa si pogledaj kako to izgleda , to je sve snimljeno kad sam imao 95k dps-a


http://beta.xfire.com/users/molekul28/videos
Vidim da ne kužiš sarkazam - hebote imaš pol milijarde golda vrijedne iteme na barbu, pa naravno da ćeš ga ubit... Bogte mazo pa imaš za početak dva komada immortal kingsa na sebi koji svaki košta 50 milja valjda...

Al evo ti za početak ovo s čim za sad farmam ak te već zanima...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Y...49/hero/763326
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 17:50   #4309
DrKanđa
Registered User
Moj komp
 
DrKanđa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 38
Eto i treći legendarni danas ali ovaj vrijedi !

DrKanđa je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 18:26   #4310
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
jel neko dobiva dobre dropove na act 2? Čisto da malo odmorim od act3.
  Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 18:55   #4311
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ja sam danas dobio Legenray one stone gloves ili kako se već zovu, nisu nešt pametno al eto...

Inače ja grindam dvojku stalno, nisu neki dropovi al ni ne trošim puno na popravke, na trojci se moram dobro koncentrirat da me ne sdrma neki elite pack a ovo je više manje mindless sjeća kako bi H&S grindanje i trebalo bit...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 19:44   #4312
Hrwoye
Premium
Moj komp
 
Hrwoye's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Meni danas nakon ohoho pao jedan



'bem ti sreću...

ja više ne znam šta bi dodao svom barbu...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/H...7/hero/4251561

Ova sjekira u main h mi je dobra jer se povremeno (tj jako često) aktivira Ignore pain (reduce damage by 65% for 5 sec)

slušam prijedloge? kupit radiant emeralde ili nešto drugo?
Hrwoye je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 20:14   #4313
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Lol meni pale još jedne one stone nešto rukavice...

Svašta
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 21:04   #4314
DrKanđa
Registered User
Moj komp
 
DrKanđa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 38
dean225 ako budeš mogao igrat MP lvl 8 onda svaka čast , znaći da imaš jako dobro i skupo posloženog lika !
DrKanđa je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 21:34   #4315
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,829
Meni jučer strongarmsi isto pali. Očito je da njih fali na AH, pa su digli droprate istih.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 23:41   #4316
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Hrwoye Pregled postova
ja više ne znam šta bi dodao svom barbu...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/H...7/hero/4251561

Ova sjekira u main h mi je dobra jer se povremeno (tj jako često) aktivira Ignore pain (reduce damage by 65% for 5 sec)

slušam prijedloge? kupit radiant emeralde ili nešto drugo?
Prijedlog, skupi full kingov set.. Pogledaj sta ti daje svih 5 dijelova.. Bit ces neunistiv.. eto, imas sta farmat par mjeseci..

@DrKanđa
WD mi se vrti tu negjde oko 500m
Probao sam lev8 i 9 ide bez vecih problema.. E sada pitanje je hoce li to tako ostati ili biti teze..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 01:49   #4317
Sepultribe
Banned
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varazdin
Postovi: 22
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Vidim da ne kužiš sarkazam - hebote imaš pol milijarde golda vrijedne iteme na barbu, pa naravno da ćeš ga ubit... Bogte mazo pa imaš za početak dva komada immortal kingsa na sebi koji svaki košta 50 milja valjda...

Al evo ti za početak ovo s čim za sad farmam ak te već zanima...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Y...49/hero/763326

a kako bi i mogao skužit niti nisam znao kakv bild imaš, al sad mi je jasno sve ...hehe a ovi immortal set vrijedi puno više nego si ti rekao
Sepultribe je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 17:37   #4318
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 385
Ja sam jucer bas malo igrao PTR.
Heart of Sin Act3 quest, na MD5 sa svojim Barbarianom: http://eu.battle.net/d3/en/profile/M.../hero/14919148

Nisam prosao quest jer mi se nije dalo, ali isao sam do 5NV + jedno 2 packa da vidim dropove. Nisam dosao do bossova jer mi se nije dalo.
Vidi se da su bolji nego live, ali nije bio nijedan item vrijedan prodaje svejedno.

Ubijanje mobova traje osjetno duze, a kako sam tank Barbarian ponekad ide i na zivce.
U jednom trenutku sam se tukao sa 2 Elite packa istovremeno i pobio ih bez problema. Doduse, nisu imali za Barbariana nezgodne affixe kao Descerator i Arcane Sentry, ali bilo je kojekakvih go... po podu (plague i molten) iz kojih uopce nisam izlazio nego samo stajao i mlatarao mobove. 1400+ LoH u kombnaciji sa Rendom i Revenge daju dovoljno healtha nazad da takvi affixi ne predstavljaju nikakvu prijetnju.

Nisam nijednom poginuo, ali vidi se da primam vise damage nego na live. Doduse, mozda je to samo zbog War Cry nerfa (20% AR umjesto 50% AR) i nerfa enchantressice (sada daje 5% armora umjesto 15%), ali nista nepodnosljivo.
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 18:17   #4319
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Evo,novo tumačenje izraza "imati peh"!
Već sanjam da mi padne MANTICORE ,onaj sa 2 socketa ,
negdje 1500 dps, 250 dex i tako. I padne mi sad legendary 2h samostrel i već sav skačem od veselja kad ono:
Pohrani.com

Čisti prosjek! Ima ih za 2 mil već. Stavio sam ovaj gem i opet je prosjek.
Ajde bar ima neki attack speed pa ću puknut bolji gem i mjenjat ovaj moj stari.
  Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 21:44   #4320
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Vratio sam se i ja na dark side D3 se skida!
Koliko vidim barabar je ultimativna mašina za farmanje at the moment?
Ili ima nešto bolje?
Beo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na