Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.09.2012., 13:38   #4171
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Koliko sati igre imaš?
I sa kojim likovima?

sa svim likovima, prešo na normal, upravo sad krećem s barbarom na night mare. jedno 100 sati igre mi je trebalo, za preć sa svim likovima na normal težini. s barbarom začuđujuće najviše, 27 sati, a s jednim WD 16 sati. s time da mi WD daje duplo veći damage nego barbar, ono bio sam u šoku i nisam vjerovo da je to moguće kad sam prešo act 3 WD davo 580 damage, do kraja acta 4 došo do 690. on mi je najjači po pitanju štete, wizard ga sljedi, iako sam dojma da sam lakše igru prešo s monkom nego s njime, iako monk daje 380 damage na kraju igre, baš sam sprašio diabla s njime. i dhunter mi je bio isto ok, a najgori mi je barbar na normal težini s njim sam probio led. živo me zanima, dal će se odnos snaga promjenit nakon night mare težine, jedno sam siguran barb će mi na ovoj night mare težini postat sigurno dosta jači i dosta ću lakše s njime igrat.

nego da vas pitam, u video opcijama šta da stavim max foreground FPS i max background FPS? ja sam te dvije opcije isključio, jel mi treba to ili? ako treba, na koliko da stavim fpsa jedno i drugo.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 14:51   #4172
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,328
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
sa svim likovima, prešo na normal, upravo sad krećem s barbarom na night mare.
Sry ali ti još nisi vidio D od Diabla.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 15:04   #4173
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Sry ali ti još nisi vidio D od Diabla.
baš to. kako je pričao ja sam mislio da je sa svih 5 klasa prošao D3 na HC Inferno -.-
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 17:43   #4174
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
da, sad ćete mi vi pokazat i objasnit kakav je zapravo diablo. ne igram igru, pa ne vidim svojim očima. upravo sam ubio skeleton kinga maloprije, elitovi su dosta jači, a što se tiče vašeg cendranja o težini igre mogu samo reći da me ne čudi da cendrate jer ste vjerojatno napaljena balavurdija. do skeleton kinga, ubili me elitovi najmanje 10 puta. toliko o vašem kako je igra laka, možda i je vama koji ste na aukcijskoj kući pokupovali iteme i onda se čudite kako sve ide lako. igrajte ko ja, bez kupovanja itema po aukcijskoj kući pa ćemo vidjet dal je stvarno laka. meni je i na normal bilo teško s barbarom, a sad na night mare se baš vidi razlika u težini. mogu mislit šta me tek čeka na hell i inferno, al bitno da vi cendrate ovdje po cijele dane kako je igra laka.

i debili jedni, umjesto da mi odgovorite gore na pitanje, vi mene podjebavate. nećete više, jer s vama sigurno neću ulazit u diskusiju više. ako netko normalan koristi ovaj forum, neka mi napiše na pp odgovor ostali odjeb na 10.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 17:51   #4175
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
da, sad ćete mi vi pokazat i objasnit kakav je zapravo diablo. ne igram igru, pa ne vidim svojim očima. upravo sam ubio skeleton kinga maloprije, elitovi su dosta jači, a što se tiče vašeg cendranja o težini igre mogu samo reći da me ne čudi da cendrate jer ste vjerojatno napaljena balavurdija. do skeleton kinga, ubili me elitovi najmanje 10 puta. toliko o vašem kako je igra laka, možda i je vama koji ste na aukcijskoj kući pokupovali iteme i onda se čudite kako sve ide lako. igrajte ko ja, bez kupovanja itema po aukcijskoj kući pa ćemo vidjet dal je stvarno laka. meni je i na normal bilo teško s barbarom, a sad na night mare se baš vidi razlika u težini. mogu mislit šta me tek čeka na hell i inferno, al bitno da vi cendrate ovdje po cijele dane kako je igra laka.

i debili jedni, umjesto da mi odgovorite gore na pitanje, vi mene podjebavate. nećete više, jer s vama sigurno neću ulazit u diskusiju više. ako netko normalan koristi ovaj forum, neka mi napiše na pp odgovor ostali odjeb na 10.

što reć koju posluku porati
klem je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 17:55   #4176
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,328
Nisi došao ni sa jedim likom ni do 60 lvl a ovdje si došao pametovat, osim toga koja je poanta prolazit sa svakim likom po jednu težinu, umjesto da odigraš kao svi ostali sa jednim likom do kraja.
Osim toga ah je dio diabla i nemoj ti cmizdrit kako ga ne koristiš i kako ti igra i nije laka, tvoj izbor je koristit ga ili ne.

A sa ovakvim načinom razgovora ne samo da ti nitko neće odgovorit na pitanje nego si dobio i karton, pa ubuduće pazi kako se izražavaš, novi si na forumu i ovo nije ničija prčija da bi tako mogao nazivat ostale koje tražiš za pomoć.

Ako imaš net imaš i google, ako već sam ne možeš probat te dvije opcije.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 18:10   #4177
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,809
Nema tu cile mile sa Buljom

Nego, zna se bar okvirno kad nam dolazi 1.0.5 patch sa PTR-a na normalne servere?
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 18:26   #4178
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,705
ha nezna se..poznavajuć blizzardovu PTR politiku iz wowa rekao bih par tjedana..recimo 3 tjedna...

@nickpraskaton, kad pređeš (izgrindaš) act 3 inferno 200x dođi u topic
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 18:31   #4179
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
da, sad ćete mi vi pokazat i objasnit kakav je zapravo diablo. ne igram igru, pa ne vidim svojim očima. upravo sam ubio skeleton kinga maloprije, elitovi su dosta jači, a što se tiče vašeg cendranja o težini igre mogu samo reći da me ne čudi da cendrate jer ste vjerojatno napaljena balavurdija. do skeleton kinga, ubili me elitovi najmanje 10 puta. toliko o vašem kako je igra laka, možda i je vama koji ste na aukcijskoj kući pokupovali iteme i onda se čudite kako sve ide lako. igrajte ko ja, bez kupovanja itema po aukcijskoj kući pa ćemo vidjet dal je stvarno laka. meni je i na normal bilo teško s barbarom, a sad na night mare se baš vidi razlika u težini. mogu mislit šta me tek čeka na hell i inferno, al bitno da vi cendrate ovdje po cijele dane kako je igra laka.

i debili jedni, umjesto da mi odgovorite gore na pitanje, vi mene podjebavate. nećete više, jer s vama sigurno neću ulazit u diskusiju više. ako netko normalan koristi ovaj forum, neka mi napiše na pp odgovor ostali odjeb na 10.
http://cdn.memegenerator.net/instanc...0/22186703.jpg
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 18:31   #4180
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
@nickpraskaton
Ja sam prešao normal/nightmare/pol-hella bez AH i bez problema. Na Hello sam dobio sjekiricu od kolege sa foruma, pa je bilo lakše. Naravno da ću nakon 250 sati grindanja (bezuspješnog) kupit nešto da mogu igrat act3 inferno. I gle čuda, pale mi bolje stvari, tako da AH opet nije u igri .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je online   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 19:53   #4181
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ja se ni ne sjećam niti jednog od bossova negdje do hell isuala sa barbom ubili me random mobovi možda 3-4 puta do onda sve skupa, nisam baš ni kupovao na AH previše prije neg sam došao na kraj Hella, a i nisam imao ni kaj kupovat jer je AH bio prazan - ja sam imao jednog od prvih lvl 60 barba ovjde s obzirom da sam bio na godišnjem kad je izašo d3 pa sam igrao bjesomučno...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 20:56   #4182
7carlos6
Premium
Moj komp
 
7carlos6's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 235
Nemam se kome požaliti pa moram ovdje. Zanima me jesam li ja jedini ili i još nekoga smetaju ove stvari kod Diabla 3.
Ulazim u prostoriju sa 30 monstera. Isti tren ona kravetina od enchantresice puca u goblina koji je iza svih.
Ako je na podu neki žuti item, moram kliknuti na njega sa kirurškom preciznosti da ga pokupim, u borbi je nemoguće. S druge strane klik na pola metra od bilo kojeg bijelog smeća će ga spremiti u inventorij.
Ponekad igra jednostavno odluči da moram umrijeti, ne pomažu skokovi, potioni, health globes, ništa... nakon umiranja ubijem sve u par sekundi.
Neprijatelja kojega sam morao udariti 20 puta kada sam imao dps 18k, moram udariti 18 puta sa 66k dps. Neću ni spominjati na stotine cinctures, poleyns, goegendags svakodnevno, u 500 + sati našao sam 3 normalna itema.
7carlos6 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 21:58   #4183
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,456
Citiraj:
Autor 7carlos6 Pregled postova
Nemam se kome požaliti pa moram ovdje. Zanima me jesam li ja jedini ili i još nekoga smetaju ove stvari kod Diabla 3.
Ulazim u prostoriju sa 30 monstera. Isti tren ona kravetina od enchantresice puca u goblina koji je iza svih.
Ako je na podu neki žuti item, moram kliknuti na njega sa kirurškom preciznosti da ga pokupim, u borbi je nemoguće. S druge strane klik na pola metra od bilo kojeg bijelog smeća će ga spremiti u inventorij.
Ponekad igra jednostavno odluči da moram umrijeti, ne pomažu skokovi, potioni, health globes, ništa... nakon umiranja ubijem sve u par sekundi.
Neprijatelja kojega sam morao udariti 20 puta kada sam imao dps 18k, moram udariti 18 puta sa 66k dps. Neću ni spominjati na stotine cinctures, poleyns, goegendags svakodnevno, u 500 + sati našao sam 3 normalna itema.

ah...sve su to čari RNG-a
i malo (ne)sreće
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2012., 11:00   #4184
mahoona
Premium
Moj komp
 
mahoona's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 284
Ono što bi osobno smatrao velikim dobitkom za igrače je da se na AH kad odabereš neki item ispod njega vidi koliko on daje + ili - na damageu, healthu itd. Znači, isto kada se u igri označi neki item bilo u inventoryju ili stashu. Ovako vjerujem da masa ljudi (uključujući i mene) često puta nije sigurna kupuje li item koji zaista želi.
I naravno, da malo ti dobri dropovi budu češći od 1 u 500h igranja.
mahoona je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2012., 11:09   #4185
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,809
Ovako većina kupuje iteme koji su lošiji od onoga što imaju trenutno na sebi, a sa usporedbom se ne bi toliko stvari prodalo na AH-u, pa bi i Blizzard manje provizije brao
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2012., 11:26   #4186
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Tako je, ljudi kupuju i ono sto im netreba. Znam po sebi.

A kolegi gore, pa kako si uspio na Normalu s barbarom da pogines do Skeleton Kinga 10tak puta ?? (za rubriku vjerovali ili ne)

Evo sad igram nanovo D3 s novim acc, Starter Ed. Svih 5 likova istovremeno, ni jednom jos pogino ni s jednim likom, kad umlatim Skeleton Kinga 5 puta tek tada aktiviram full igru (poso,obaveze pa se nestignem igrati, a i tu je Torchlight 2 pa mi on oduzima slobodno vrijeme).

PS.
Ako netko ima D3 acc a da ga neigra, moze posudba, otpao mi cd-key koji je trebao stici ovih dana pa sad cekam razvoj situacije. Razvijem novog lika ili 2 od nule istovremeno, ne koristim AH vec sto mi pade ingame od opreme. Vec sam prije par mjeseci od jednog forumasa isto tako malo igrao acc dok mi nije doso key. Kad zazelite ja vam acc vratim s likovima i opremom koja je na njima.

Zadnje izmijenjeno od: JozicA. 30.09.2012. u 14:44.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2012., 22:30   #4187
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,829
Tražim Natalya's Mark (Legacy), onaj prsten od starog seta. Imam kacigu, chest i šuze, sad mi treba samo on da upotpunim kolekciju

Ak ima netko da mu ne treba a stoji mu sa strane nek javi
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2012., 23:28   #4188
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 749
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Tražim Natalya's Mark (Legacy), onaj prsten od starog seta. Imam kacigu, chest i šuze, sad mi treba samo on da upotpunim kolekciju

Ak ima netko da mu ne treba a stoji mu sa strane nek javi

Je evo baš mi 5-6 kom smetaj u inventoriju, htio sam ih vendoru bacit ali ajde, ak ti trebaš, bum ih sačuvao
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2012., 23:32   #4189
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,829
Može, dodaj me: Naivac#1234
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2012., 23:52   #4190
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,809
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Je evo baš mi 5-6 kom smetaj u inventoriju, htio sam ih vendoru bacit ali ajde, ak ti trebaš, bum ih sačuvao
Ako ti to za ozbiljno, i ja bih trebao, i meni ring samo fali
Battletag mi je dobrafora#6666
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 10:52   #4191
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 749
Ma kakav ring

Uostalom, mislim da se prije patcha ne isplati kupovati.. dapače, ja sam sve kaj mi netreba rasprodao
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 11:05   #4192
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,829
ocito ne znas sto znaci legacy natalya set, pa pricas da se strpimo.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 18:17   #4193
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 749
Naravno da znam Jednog sam prodao prosli tjedan (ne set nego chest). Iako nije bio moj nego od frenda koji vise ne igra i dao ga je meni.. A ovo sa rasprodajom nisam mislio naravno na stvari poput nats seta itd, nego na ringove, ammyje itd sta vam netreba..

Vec sad postoje neznake da ce dignuti statse na svemu a poduplat ce drop legova itd.. a sjetite se sta je bilo sa patchom 1.04.. sve sto je prije vrijedilo sad je u najbolju ruku prosjek.. high end je ostao high end, naravno
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 18:29   #4194
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Pošto sam se riješio posla na duže vrijeme na vagi sam dal da uzmem D3 (opet) ili ne?
Nisam pratio što je novo došlo i dal je PvP napokon tu?
Beo je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 19:02   #4195
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,705
došlo je svašta nešto, na stranici pročitaj recimo 1.0.4 patch notes, doći će još novosti u 1.0.5 i tako, ide na bolje svakako

PvP još nije stigao, on bi trebao u 1.1 a to neće tako skoro
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 19:27   #4196
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Beo Pregled postova
Pošto sam se riješio posla na duže vrijeme na vagi sam dal da uzmem D3 (opet) ili ne?
Nisam pratio što je novo došlo i dal je PvP napokon tu?


možda u patchu 1.10 na kraju bude izgledo kao D2 . U početku su pljuvali D2 i govorili kako se sve svodilo na grindanje itema i da je u itemima bit te su bili sigurni u dugotrajnost igre . Evo sad u novom patchu dobivamo players 8
klem je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 22:46   #4197
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,312
Ne vjerujem vise u random generated dropove!

U 2-3 dana sam dobio:

Wile Ward rolan s Dexom i fire resistom (a bas imam takvog monka :-) )

The Fist of Az'Turrasq s 1040 DPSa, fast spririt regenom i Life per spirit spent specom.

I secer na kraju....

Andariels Visage s Inteligence, ko stvoreno za frisko napravljenog Wizzarda.

Pa ti reci da je slucajno :-)
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2012., 22:59   #4198
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Ne vjerujem vise u random generated dropove!

U 2-3 dana sam dobio:

Wile Ward rolan s Dexom i fire resistom (a bas imam takvog monka :-) )

The Fist of Az'Turrasq s 1040 DPSa, fast spririt regenom i Life per spirit spent specom.

I secer na kraju....

Andariels Visage s Inteligence, ko stvoreno za frisko napravljenog Wizzarda.

Pa ti reci da je slucajno :-)
to te posralo sad i posrat ćete opet za par mjeseci
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 22:30   #4199
n@meless_
Premium
Moj komp
 
n@meless_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 55
Nakon što sam prošao Act 2 i više od pola Acta 3 na infernu neugodno sam iznenađen drop rateom. U cijelo to vrijeme nisam dobio niti jedan jedini item vrijedan ičega, stvari koje se ne mogu prodati ni za 10k.

Stvarno nisam primjetio nikakvu razliku između farmanja acta 1 i 2/3, a što se tiče cost-benefita vjeroatno bi mi isplativije bilo farmanje acta 1 s obzirom na potrošeno vrijeme prolaženja ostalih.

Ne očekujem sad milijunske dropove svaki put, ali bar nešto, ANYTHING.

Kao što je netko napisao, igrajući ovo osjećam se kao da sam na poslu ili imam neku normu koju moram ispuniti.
n@meless_ je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2012., 00:10   #4200
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Pola treceg akta je nista. 0,01% onga sto drugi prolaze i zovu to farmanjem. Racunaj da ces svakih 7,8,10 sati igranja dobit po jedan Legendary, sto visi akt to bolji iako ima iznimaka a na tebi je sad da dalje farmas. Dobit ces u meduvremenu sigurno visemilijunske dropve ali ih neces moc prodat za taj iznos jer je ah dost natrpan. Ide samo vrhunsko, najbolje i svemirsko a ovo ispod samo uz puno srece.

Koja klasa, daj Battlelog. Mozda imam kaj za poklonit jer sam dost natrpan..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 03.10.2012. u 00:16.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na