Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.09.2012., 21:45   #4021
briferboy
Registered User
 
briferboy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: RS,BiH
Postovi: 40
Citiraj:
Autor Fundowsky Pregled postova
stvarno ne znam što bi bilo, dosad nitko nije imao taj problem ni na jednom mom romu. probaj reinstalirati samo GAPPS ili napravi factory reset
meni sve ok radi, launcher sam promenio ubacio sam pro , on mi je nekako najbolji,

jedino mi se čini da baterija manje traje ili me ova ikonica na not.bar-u vara, nekako se mi se brzo troži s početka.
__________________
Huawei U8650
briferboy je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2012., 22:32   #4022
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor briferboy Pregled postova
i ja sam trenutno na fudowskom, bio sam par dana na romu od benru-a, ali mi se fundowsky čini mnogo fluidnijim u radu, nema zastajkivanja,

ja sam svoj mob rootao sa ovim fileom, kroz prethodno ubačen recovery 5.0.2.6

Code:
http://www.2shared.com/file/zSZ-kmnc/su_online.html
ali kako rekoše kolege, prvo pročitaj postove na prvoj stranici imaš još detaljnija upustva.
Ako se stavlja custom rom,nema potrebe za rootanjem mobitela,bez veze to radite
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2012., 22:34   #4023
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor Souldefiler Pregled postova
EJ pozdrav narode, ovde sam stvarno nasao zanimljivih stvari sto se tice ovog telefona ( huawei 8650) . Telefon sam kupio prije dva dana i prezadovoljan sam. E sad prije njeg sam imao htc hd touch blackstone koji nije ni blizu ovom telefonu i na njemu sam instalirao dosta costume romova nije bilo tesko. Ovde mi se nekako cini malo komplikovanije al zato trazim pomoc experata ovde . Telefon je na m-tel mrezi (iz BIH sam), i verzija androida je 2.3.6. Zasad sve ide kao podmazno,sem igara ponekad zastekaju Nfs Shift recimo, dok angry birds sve idu odlicne. Instaliranje aplikacija kao i cackanje i surfanje po netu ide bez greske takodje. E sad da negusim dalje moje je pitanje, da li je potrebno da ga rootam i instaliram drugi rom? Za verziju 2.3.6 andorida nisam nasao ama bas nikakav link za rootanje, pa me zanima samo ukratko savjet da mi neko kaze. Da li da ga rootam,koju metodu da upotrijebim, i koji rom je ovde najstabilniji. I da korsitim windows 7, i zanima me da li i je i dalje potrebno instalirati neke drajvere za root. Zasto ovoliko ovo sve pisem? Samo zbog tog sto je prvi post i upute kako rootovati telefon postavljen prosle godine, pa da ne odradim downgrade na neku stariju verziju bezveze ako nemoram. Znaci jos jednom : 1. Odraditi root DA/NE. 2 Ako DA koja metoda je najbolja i koji rom je najbolji z moju verziju androida. HVALA UNAPRED SVIMA PUNO!!!!
Mozes se drzati one prve strane jer se tamo dodaju nove stvari i edituje se novim romovima,obnavljaju se,trebaju ti driveri imas ih tamo,kako se instaliraju to znas,upamti samo bitno UKLJUCITI USB DEBUGING,drivere instaliras kad spojis mob, posto ga prethodno stavis u fastboot mod VOLUME- i POWER 15-20 SEKUNDI,sve fajle imas tamo ako ti sta zatreba javi se na PM,od romova imas Fundowsky i zadnjeg benrua uglavnom visimo skoro svi na njima ako ti jos kakvih stvari zatreba pitaj neko ce ti sigurno odgovoriti jel ljudi na forumu su OK meni su puno pomogli i na sva pitanja dali odgovore samo moras nekad malo i sam istarzivati!

Edit:Ubaci ovaj recovery,moja preporuka
http://www.mediafire.com/?l33zzih4tzwvg37

Zadnje izmijenjeno od: Gongy. 13.09.2012. u 22:44.
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2012., 23:33   #4024
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor briferboy Pregled postova
meni sve ok radi, launcher sam promenio ubacio sam pro , on mi je nekako najbolji,

jedino mi se čini da baterija manje traje ili me ova ikonica na not.bar-u vara, nekako se mi se brzo troži s početka.
par puta isprazni i napuni i kalibriraj bateriju
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2012., 02:04   #4025
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
EDIT: Jel moze netko samo objasniti sta treba napraviti za SMS-ove sto im nekad ne stignu...Treba obrisat/formatirat koji folder, te sta nakon toga uciniti.
Ja samo nagađam da je problem u toj /cust particiji, da bi to odradio ostat ćeš bez svih programa i postavki. Moraš imat flashan CWM Recovery 6.

Uđeš u recovery, Mount and Storage i onda Format /cust. To ti odradi u sekundi. I onda se vratiš u početni meni i isponova flashas ROM koji imaš (uz naravno sve ono što je preporučeno za napravit prije stavljanja ROM-a - wipe data/cache, wipe dalvik cache etc).
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2012., 10:31   #4026
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,951
jel mozete uc u meni od poruka od Fundowskog, htio bi stavit izvjesca o isporuci, ali nemogu nikako uc u izbornik
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2012., 11:24   #4027
Caks
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
Citiraj:
Autor Gongy Pregled postova

Edit:Ubaci ovaj recovery,moja preporuka
http://www.mediafire.com/?l33zzih4tzwvg37
ja stavio jucer bas taj recovery i ne rade mi one dole tipke neg smo u recoveryu vol +/- i power a touch mi ne radi na recoveryu..dok sam u njemu znaci..zasto? il sam ja nes krivo skuzio
__________________
Accidentaly sent from my SGS i9000
Caks je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2012., 14:32   #4028
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
zato jer je to tako..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2012., 15:18   #4029
Souldefiler
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: BIH
Postovi: 21
Ej ljudi instalirao Fundowskog 4.1 cista perfekcija. Svaka cast covjeku na odlicnom radu. Imam samo par malih sitnica koje trenutno nemogu rijesiti. Krenuo sam danas da skinem top eleven menager aplikaciju za facebook, i kad krenem downloadati kaze : Nije moguce preuzeti aplikaciju error (500). Kaze mi fundowski da je problem sa APN-om da ga trebam podesiti. Odem u mreze i podesavanje mreze i nadjem apn-ove. Prvi je mweb 500mb i ispod pise 3g3, a drugi je 1gb i ispod pise 3g4. Meni je na tom 500 bilo ukljuceno. Na Mtel mrezi sam inace. Prebacim na 1gb krenem download nece. Odem opet u Apn i uspijem ukljuciti opciju vrati na zadnje apn postavke ukljucim sacekam 10-ak sekundi izadjem krenem download opet nista error 500. I to mi se pocelo desavati na dosta aplikacija koje hocu da skinem. POMOC!!!!
Souldefiler je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2012., 15:48   #4030
Souldefiler
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: BIH
Postovi: 21
evo sad probao skinuti menager i skide ga normalmno i frcera nekontam a nista dirao nisam.
Souldefiler je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2012., 17:01   #4031
briferboy
Registered User
 
briferboy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: RS,BiH
Postovi: 40
Citiraj:
Autor Souldefiler Pregled postova
Ej ljudi instalirao Fundowskog 4.1 cista perfekcija. Svaka cast covjeku na odlicnom radu. Imam samo par malih sitnica koje trenutno nemogu rijesiti. Krenuo sam danas da skinem top eleven menager aplikaciju za facebook, i kad krenem downloadati kaze : Nije moguce preuzeti aplikaciju error (500). Kaze mi fundowski da je problem sa APN-om da ga trebam podesiti. Odem u mreze i podesavanje mreze i nadjem apn-ove. Prvi je mweb 500mb i ispod pise 3g3, a drugi je 1gb i ispod pise 3g4. Meni je na tom 500 bilo ukljuceno. Na Mtel mrezi sam inace. Prebacim na 1gb krenem download nece. Odem opet u Apn i uspijem ukljuciti opciju vrati na zadnje apn postavke ukljucim sacekam 10-ak sekundi izadjem krenem download opet nista error 500. I to mi se pocelo desavati na dosta aplikacija koje hocu da skinem. POMOC!!!!

jesi li pretplatnik na mtel mreži , ako jesi koji paket koristiš po njemu moraš poštimati apn za net i apn za primanje mms-a
__________________
Huawei U8650
briferboy je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2012., 18:55   #4032
Souldefiler
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: BIH
Postovi: 21
Rijesio sam hvala Brifer. Ej i pitanje jedno apsolutno sve sto skidam,ne bas sve al 99% se instalira na telefon sve sam stavio da ide na sd al dzaba. Sve moram rucno stalno prebacivati na sd preko move2sd. Sad bas skinuo plants vs zombies da probam i kaze nema dovloljno prostora na telefonu i nemam apsolutno prestave kako da usmjerim tu aplikaciju da se instalira na sd. Ako ko zna nesto nek javi hvala.
Souldefiler je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2012., 19:58   #4033
Souldefiler
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: BIH
Postovi: 21
Novi problem od igara mi samo angry birds rade i ninja fruit, probao nekoliko drugi tipa ninja fishing, ski jumping i jos par. Instaliraju se i kad pokrenem bilo koju krenu i samo izbace na home screen, pri tom telefon usteka zesce. U cemu bi mogao biti problem?
Souldefiler je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2012., 21:19   #4034
spudmonster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Gongy Pregled postova
Ja sam stavio Palmary Weather,na marketu free,zauzima 2.5MB nije los sve u svemu,ocjenjen je sa 4,5 tamo fino je rjeseno na njemu kada zelis da pogledas podatke now-24hours-10 days plus na meni tipku mozes dobiti i graficki prikaz,nesto kao statisticki dijagram,a mozes podesiti na autoupdate,a ako neces to onda svaki put kad ukljucis wifi on odradi update,fino je to sto podesis sebi da ti radi samo na wifi!
Imao sam prije njega drugih ali su teski,puno MB,podesavanja opsirna,komplikovana za tako prostu app!
Evo sam instalirao "Sense Analog Small Black 4x1" isto free na marketu sa 1.4MB. Mislim kako je optimalno za memoriju kojom ja raspolazem. Nije bas fancy k'o ova tvoja app
spudmonster je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2012., 01:36   #4035
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor Huawei Pregled postova
ja stavio jucer bas taj recovery i ne rade mi one dole tipke neg smo u recoveryu vol +/- i power a touch mi ne radi na recoveryu..dok sam u njemu znaci..zasto? il sam ja nes krivo skuzio
Bez brige to je ok,kroz njega se i krece tipkama volume +/- a potvrdjuje se power tipkom "DON'T WORRY,BE HAPPY"

EDIT:Ima i verzija cini mi se da je isto neka 6xxx ili grijesim ako ko zna neka me ispravi koja radi na touch ali je nisam ni ubacivao ni sluzio se njom tako da ti ne mogu nista vise reci osim da postoji!

Zadnje izmijenjeno od: Gongy. 15.09.2012. u 01:46.
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2012., 01:44   #4036
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor spudmonster Pregled postova
Evo sam instalirao "Sense Analog Small Black 4x1" isto free na marketu sa 1.4MB. Mislim kako je optimalno za memoriju kojom ja raspolazem. Nije bas fancy k'o ova tvoja app
OK app tj. widget je super imao sam ga,a i Fundowsky preporucuje sense,malen i funkcionalan stvarno,a ovaj sam stavio Palmary zbog vremenske prognoze za narednih 10-ak dana,posto radim u vodosnabdjevanju meni zbog opisa radnog mjesta vise odgovara ova (a koliko je tacna pokazace VRIJEME,hehe)!Ma bitno je da svi nadjemo sta nam odgovara i da smo zadovoljni hehehe...POZZZ

Sorry na dva posta zaredom!
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2012., 08:20   #4037
lord_nihilus
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 224
Ekipa, kaj nije u novom CMu riješen problem sa tihom slušalicom?
Jučer sam desetak puta zvao i možda bi mi jednom prošao normalan poziv.
Resetirao sam uređaj nakon toga i za sad radi, pa me brine da se ne bi opet desilo taman kad ću trebat zvat...

Inače, novi CM je vrhunski, oduševljen sam.

Probao sam i Fundowsky 4.1.1., ali iz nekog razloga mi je čitav mobitel bio usporen. Poruke bi otvarao po nekoliko sekundi, blesirao se bezveze...

EDIT:
Radi se o CM v4 benru. Da nisam možda instalirao neku betu ili možda postoji neka novija verzija roma?

Vidim da postoji CM by joseph96, jel taj možda bolji?

Hvala vam unaprijed.
__________________
There is NOTHING in existence which is too 'sacred' to be attacked.

Zadnje izmijenjeno od: lord_nihilus. 15.09.2012. u 08:44.
lord_nihilus je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2012., 10:08   #4038
NenadS
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Beograd
Postovi: 37
Instalirao sam puno aplikacija i mnogo njih pomoću Link2sd vezao za sd karticu (apk, dex i lib fajlove). Problem je što se pri restartu telefona one ponovo vezuju za sd karticu, tj nalaze se na internoj memoriji sve dok se link2sd ne pokrene, a pokreće se relativno kasno (ili se vezuju samo dex i lib fajlovi?). Iz tog razloga mi se ne učitavaju widgeti, jer ima malo interne memorije (koliko sam ja shvatio). Kako ovo rešiti?
NenadS je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2012., 10:51   #4039
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor NenadS Pregled postova
Instalirao sam puno aplikacija i mnogo njih pomoću Link2sd vezao za sd karticu (apk, dex i lib fajlove). Problem je što se pri restartu telefona one ponovo vezuju za sd karticu, tj nalaze se na internoj memoriji sve dok se link2sd ne pokrene, a pokreće se relativno kasno (ili se vezuju samo dex i lib fajlovi?). Iz tog razloga mi se ne učitavaju widgeti, jer ima malo interne memorije (koliko sam ja shvatio). Kako ovo rešiti?
widgete uvijek na internu memoriju
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2012., 12:49   #4040
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor Gongy Pregled postova
Bez brige to je ok,kroz njega se i krece tipkama volume +/- a potvrdjuje se power tipkom "DON'T WORRY,BE HAPPY"

EDIT:Ima i verzija cini mi se da je isto neka 6xxx ili grijesim ako ko zna neka me ispravi koja radi na touch ali je nisam ni ubacivao ni sluzio se njom tako da ti ne mogu nista vise reci osim da postoji!
TWR ti je na touch,i 5.0.2.6

TWR ti je baš touch po ekranu,dobar je,meni najbolji
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2012., 15:38   #4041
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
hmm.. imo sam fundowsky 4.1 pa sam stavio 4.1.1.. posložim sve, i neš sam brisao sa titaniumom, isto ono što sam obrisao i na 4.1, TTS, ADW launcher i još 2,3 programa.... i nestali su mi notificationi oni.. čudno..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2012., 16:00   #4042
droidzg
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 33
Dali ima koj ICS rom za u8650?Sve na koje sam naiso nesto ne radi tipa kamera.
droidzg je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2012., 16:10   #4043
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
hmm.. imo sam fundowsky 4.1 pa sam stavio 4.1.1.. posložim sve, i neš sam brisao sa titaniumom, isto ono što sam obrisao i na 4.1, TTS, ADW launcher i još 2,3 programa.... i nestali su mi notificationi oni.. čudno..
zašto brisati titaniumom kad sa romom već dolazi link2sd


Citiraj:
Autor droidzg Pregled postova
Dali ima koj ICS rom za u8650?Sve na koje sam naiso nesto ne radi tipa kamera.
ICS za u8650 ne postoji niti će ga biti. jedino što imaš najsličnije ICS-u je cyanogen
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2012., 16:49   #4044
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
TWR ti je na touch,i 5.0.2.6

TWR ti je baš touch po ekranu,dobar je,meni najbolji
na taj sam i mislio touch po ekranu ali ga nisam nikad koristio pa ne znam koji je tacno,ovaj 5026 je na soft tipke i 5027 je cini mi se imao sam ga ali vise se i ne sjecam,nekad se jednostavno zblesavim kao ovaj mob neki dan uhvatim sam sebe da sam spojio mob da ubacujem recovery,a uopste nisam provjerio da li imam drivere

EDIT:Uvijek hocu da pitam ali zaboravim (opet sam se zblesavio) prije vise sedmica sam ubacio ovaj app na mob i ocistio mi je memoriju,internu,prebacio je na SD cini mi se ali su mi poslije toga neki apovi nestali root explorer konkretno,kako i zasto nisam se ni trudio da shvatim jer sam poslije toga falshnuo drugi rom i ostalo je na tome ali se sad sjetih pa ako neko koristi ovu app da nam svima malo opise kako radi i kako sloziti postavke da se nebi desilo ono kao meni,inace osim sto je pojeo neke apove tel. je radio bez greske i stekanja,a radi se o https://play.google.com/store/apps/d...aWt1bi5zMmUiXQ.. ???Znaci kada sam usao da provjerim internu mem. bilo je 159MB slobodnog od mogucih 161 (cini mi se),a imao sam oko 30-ak instaliranih app sa marketa uz one sto dodju na romovima

Zadnje izmijenjeno od: Gongy. 15.09.2012. u 17:37.
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2012., 17:08   #4045
NenadS
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Beograd
Postovi: 37
Citiraj:
Autor Fundowsky Pregled postova
widgete uvijek na internu memoriju
Jesu na internoj memoriji.

Problem je što se ne učitavaju ako je malo interne memorije. A pri uključivanju, dok se link2sd ne pokrene i ne veže fajlove koji se pri isključivanju nekako vrate na internu memoriju je malo mesta na internoj memoriji.

Treba li u podešavanjima link2sd da bude označeno ono "automatski ponovo veži lib i dex fajlove pri pokretanju (boot-u)?
NenadS je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2012., 17:10   #4046
droidzg
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 33
Citiraj:
Autor Fundowsky Pregled postova
zašto brisati titaniumom kad sa romom već dolazi link2sd




ICS za u8650 ne postoji niti će ga biti. jedino što imaš najsličnije ICS-u je cyanogen
Koji je najnoviji cynogen? Sta sam CM7?
droidzg je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2012., 17:27   #4047
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor droidzg Pregled postova
Koji je najnoviji cynogen? Sta sam CM7?
Zadnji ti je Benru89 V4 evo ti link za skinuti u njemu imas theme chooser gdje mozes postaviti look kao na ICS-u
http://www.mediafire.com/?7bukqmeqmahq50j

Edit:Verzija androida je naravno 2.3.7 kao i kod ostali Cyana
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2012., 02:02   #4048
kutijagreha
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: smederevo
Postovi: 9
Kako se zove aplikacija koju si dodao na najnovijom verziji tvog roma? odnosi se na poboljsan wifi signal. Pitanje je za fundowskog,jer brat ima nokiu e71,vata signal,a stoji pored mene,ja jok hvala
kutijagreha je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2012., 03:23   #4049
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
hmm.. imo sam fundowsky 4.1 pa sam stavio 4.1.1.. posložim sve, i neš sam brisao sa titaniumom, isto ono što sam obrisao i na 4.1, TTS, ADW launcher i još 2,3 programa.... i nestali su mi notificationi oni.. čudno..
Ne smiješ brisat Toolbox.apk. Probaj vratit ako možeš.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2012., 11:14   #4050
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor kutijagreha Pregled postova
Kako se zove aplikacija koju si dodao na najnovijom verziji tvog roma? odnosi se na poboljsan wifi signal. Pitanje je za fundowskog,jer brat ima nokiu e71,vata signal,a stoji pored mene,ja jok hvala
nikakva aplikacija, promjene su u init.d, a to isto ovisi i o samom mobitelu, jačini samog modema, očito nokia ima jači modem
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na