Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.07.2012., 15:48   #31
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
eto sljedio sam upute sa svih strana
najviše mi se dopalo sa ove
http://www.hcl.hr/special-dayz-arma-...i-1345-23.html

komplicirano instaliranje ovo ono nikad kraja.
uspijem sve složit
tražim servere. beta servere svaki ima svoju verziju.
ako se spojim onda kaže da mufali neki fajl ili skida neku misiju, ili se spoji pa neće loadat character.....
majkemi za poludit!!!!
dajte mi neki savijet i server di znate da radi

edit: pomoću six launchera sam se proba spojit na par servera i uspio sam nakon 5 pokušaja da kad uže napravi character i downloada neku misiju od par kb i stvori mi na plaži nekoj.....

Zadnje izmijenjeno od: kasper_sky. 02.07.2012. u 16:26.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2012., 16:26   #32
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
dobrodošao u dayz. provjeri koju verziju igre imaš (nisam već dugo upalio, kad sam igrao, bila je aktualna 1.7), traži samo te servere. i kad ga uspiješ pronaći, ne nadaj se konektanju isprve, meni je u prosjeku za svako igranje trebalo cca 20ak minuta kopanja po serverima ne bi li zaigrao.

kaj se instalacije tiče, meni je ovaj guide bio odličan. bez ikakvih problema, sve proradilo iz prve:

http://postimage.org/image/3qjpivx9h
Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2012., 16:44   #33
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Ma najlakse je sa six launcherom. Updatea na zadnju betu, provjerava verziju moda i pokrece ga bez zezancije sa modfolderima.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2012., 19:15   #34
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
jedva sam ušo u server. mući me gear. tj back pack uopće ne kužim kak funkcionira koda je zbugiran.

dobar tutorial
http://www.youtube.com/watch?v=hU3d_tmFie4

ja sam btw igrao na nekim veteran hardcore serverima da nisam ni znao jer nemam 3rd person mode

edot2: WAITING FOR CHARACTER TO CREATE eto sami problemi. neće spawnat

edit3: upravo prićao sa likovima na steamu. problem je u tome kaj su neki igraći varali i to gadno na VELIKO i svi su ih bannali te se ta ekipa ili jedan lik nisu ili nije mogo spojit pa su hakirani serveri tj. neki napad da optereti servere sa podacima i da se sve sruši.....
jbg baš sam pokreno igru i igro 30min i sve ošlo vrit

Zadnje izmijenjeno od: kasper_sky. 02.07.2012. u 22:10.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2012., 23:14   #35
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
svi koji imate problem da Vas kika sa servera osim pojedinih ( rijetkih ) možda Vam ovo može pomoći

http://pcgamingwiki.com/wiki/DayZ

Citiraj:
'You cannot play/edit this mission ... .dayz_code, ...' Error
This error will occur if the mod was installed incorrectly, or if the shortcut has the wrong appendage to the target line. Ensure that the target line ends in -mod=@dayz and that the DayZ mod files are installed correctly.
inače "-mod=@dayz" ( bez navodnika ) kopirate u steam>library>desna tipka na arma2OA>properties>set launch options

ako se ne varam na hlc je krivo napisano

edit : pogleda sam sada imaju napisano "-nosplash –mod@dayz" a na slici "-nosplash -mod=@dayz" razlika je u = ali meni radi ovo kako sam ja napisao....
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2012., 00:05   #36
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
Citiraj:
Autor kasper_sky Pregled postova
jedva sam ušo u server. mući me gear. tj back pack uopće ne kužim kak funkcionira koda je zbugiran.
http://www.dayzmod.com/forum/showthread.php?tid=785

evo ti sve vezano uz gear i backpack napismeno, dobro prouči. kad uđeš u igru, zbuksaj se negdje i malo roštaj po backpacku, brzo ćeš skužiti kak stvari funkcioniraju. da su ga zavuzlali, jesu. moglo je to i puno jednostavnije.
Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2012., 16:24   #37
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
kažu da je ovaj najbolji i ispravni instal tutorijal
http://kodabar.blogspot.dk/2012/05/h...ma-2-free.html

mapa
http://teamfackin.com/moocow/dayz/map/

nadam se da sam pomogo
cheers
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2012., 17:26   #38
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Okupljaju li se PcE-ovci da timski igraju ovu igru?
I može li mi netko reći ako je ovo bug ili nešto shebem dok igram. Desilo mi se dva puta da mi se lik nagne na lijevu stranu, i tada nemogu trčati ili komunicirati preko voicea.
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2012., 18:14   #39
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Vjerojatno si napravio double tap tipke Q.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2012., 18:18   #40
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Okupljaju li se PcE-ovci da timski igraju ovu igru?
I može li mi netko reći ako je ovo bug ili nešto shebem dok igram. Desilo mi se dva puta da mi se lik nagne na lijevu stranu, i tada nemogu trčati ili komunicirati preko voicea.
Ja 10 puta danas se respawnam
Nikakav Cherno ni Elektro na početku, prvo raid Balota Airstripa sa sjekirom ( ) da nađem kakav kalaš a onda u grad idem.

Koji show kad si uletio u istu kuću di sam i ja bio. Srce mi je stalo
Reko koji je ovo, malo je falilo da počnem mlatit
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2012., 18:39   #41
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Vjerojatno si napravio double tap tipke Q.
Hm, moguće. Bit će da u stilu BF pokušavam podsvjesno spotati zombije

Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Koji show kad si uletio u istu kuću di sam i ja bio. Srce mi je stalo
Reko koji je ovo, malo je falilo da počnem mlatit
Samo šteta što sam iskrvario ko pas minutu poslije
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2012., 20:38   #42
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ajmo sutra neki squad-up za DayZ!

Ja sam trenutno u Chernu sa slomljenom nogom (bauljao sam po gradu solo jer nije nitko trenutno igrao), pa ako netko ima u blizini da se sutra nađemo da odleti do hospitala u Chernu i donese mi Epinephrin i Morphine da se dignem na noge jer ne mogu puzati do hospitala

Relativno sam dobro gear-an (u pola sata našao Enfield, Revolver, Makarov sa hrpom ammoa itd) pa nebi baš ispočetka počinjao kad se da lako fixat trenutno stanje.

Malo raidamo Elektro i Cherno pa idemo na sjever u Stary da nađemo military grade opreme i možda kakav snajper
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2012., 21:22   #43
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
nebi ti savjetovo enflid u gradu a vani na polju brdima da. pistolji ok. makarov smece. colt je super i slič, sa makarov moras 3 puta u tijelo da padne. uglavnom pazi trik može biti zombija kolko oš bitno da šprintaš i ne staneš te ne okrzneš kojega dok si u gradu itd. uletiš u štalu iliti barn i onda oni se uspore i samo ih skidaš...
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2012., 21:57   #44
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Koristi Enfield itekako u gradu jer je one-hit-kill kad uletiš u neku zgradu ili kuću pa zombiji uspore.

A to usporavanje nije caka već AI pathing koji je vrlo loš pa u zatvorenim prostorima moraju hodati.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2012., 01:34   #45
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Izgleda da ce Day Z dobiti konkurenciju, The War Z.
Po opisu meni ovo vise lici na Dead Island MMO.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2012., 10:46   #46
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
that awkward moment kad skužiš koliko nisi igrao DayZ, je iz priče da netko koristi sjekiru kao oružje

Lee je one shot sigurnost, ali rokat u gradu s njime je potpisat si instant frku. glasan je ko haubica. meni je nekak vinčesterka bila najbolji drug u rješavanju zonbija, Colt isto tak.

odoh apdejtat igru, pa malo čekirat kaj su sve apravili u zadnjih mjesec dana...
Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2012., 16:03   #47
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
I tako me jučer 2 puta ubiše u Chernu. Ne zombiji, već looteri, smeće kempersko, kao da u igri nema dovoljno dobrog loota, pa moraju lootati tier 1 opremu sa igrača u Chernu i Elektru.

Razumijem jak PvP na područjima opreme visokog tier-a, NW airstrip, Stary, Novy Sobor gdje je dosta toga na kocki ali na low tier područjima nema smisla.

Prvi puta se nakupim odlične tier 1 opreme, revolvera sa hrpom ammoa, blood bagova, Alice backpack, Enfield sa hrpom ammoa, mimoiđem se sa jednim igračem sa kojim sam se preko ingame voicea dogovorio da ne puca, da bi 10 minuta nakon toga naletio neki debil i upucao me u leđa.

Aj, respawnam se opet u Chernu, i krenem u loot grada, naiđem na mrtvog playera koji je imao i Alice backpack, hrpu ammoa, i M107 snajper, uh veselja, nastavim dalje lootat hotele po Chernu, odem na mjesto gdje me pola sata prije ubilo ono lootersko smeće, vratim par magazina za revolver, napravim 20 koraka nazad prema hotelu i opet me neko sleđa sa kalašem ubije.

Ma nema više, odsad svakog playera kojeg vidim ide jedno jedino upozorenje iz prikrajka preko ingame voicea da makne oružje u holster i ima par sekundi dok ne postane izbušen.
Ili će taj player stisnuti Alt-F4 ili će postati neutral/friendly, ili će postati 2 kile teži od olova.

Shoot first, ask questions later.
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 22.07.2012. u 17:26.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 17:52   #48
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
-snip-
A tako ti je to, ima hrpa tih banditskih idiota sta ubijaju zato jer mogu, al opet igra nebi bila ista bez njih, nebi vise bilo tog osjecaja straha. Mene je tip s NVG i M16 ubio u Kamenki, makar sam imo samo Makarov.

Sad sam si nabavio AKS-74 Kobra i M9 SD. Imam ovog lika vec mjesec dana jer nisam puno igro, a djelom i zato sto idem po sumama, svakih 5-10 min stanem i surveyam.

Kad vidim nekog ko mene nije vidio pustim ga da prodje, jer nikad ne znas kad ce mu kolege naici, a i volim igrat Rp-erski tj. nezelim ubit nekoga samo zato jer ce mozda on ubit mene ako me vidi.

Sve u svemu zbilja se mora igrati s timom, ja idem solo i vidim da je puno teze, vec par puta se dogodilo da pored mene prolazi grupa od 2-4 igraca, a ja 2 metra od njih iza nekog zida bez ikoga da mi pokriva leda.

Ako neko oce nabacit koji game, neka mi se javi na steamu, uvijek je zabavnije igrat u grupi.
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 18:14   #49
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,022
gledao sam malo gameplay videe,i stvarno sam se zainteresirao za ovu igru,koliko treba para izvaliti da krenem lagano skupljati,dotle se mozda vec nekakav PCE tim oformi i igra ispolira...


Citiraj:
vec par puta se dogodilo da pored mene prolazi grupa od 2-4 igraca, a ja 2 metra od njih iza nekog zida bez ikoga da mi pokriva leda
uff,zbog tog osjecaja i hocu igrati ...
i kako je proslo,bio si "silent as the grave" garant
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 19:08   #50
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Od nedavno sam poceo s frendom igrat i stvarno je skroz drukciji dozivljaj nego kad igras kao lonewolf. Pretesko je naci nekog friendlya kojem mozes vjerovati jer je sve prepuno debila koji ce te upucat i nenaoruzanoga pa je to zapravo jedini nacin za postici nekakav timski rad. Malo jest konstantna zezancija sa serverima ali se isplati
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 19:18   #51
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
gledao sam malo gameplay videe,i stvarno sam se zainteresirao za ovu igru,koliko treba para izvaliti da krenem lagano skupljati,dotle se mozda vec nekakav PCE tim oformi i igra ispolira...




uff,zbog tog osjecaja i hocu igrati ...
i kako je proslo,bio si "silent as the grave" garant
Treba ti samo ARMA II: Operation Arrowhead i fileovi od ARMA2, mos koristit free edition ali ona ima losije teksture, ako oces bolje trebaju ti fileovi od cijele ARMA 2.
OA ti je trenutno na steamu za 12 € .
E sad treba ti jos hrpa zivaca da namjestis da radi kako treba .A kad dobijes neku dobru opremu onda ti trebaju i muda do poda da igras .

Ako se dobro sjecam bilo je u Berezinu, ja sam bio u kuci lootam(normalno sve prazne konzerve graha), kad odjednom cujem pucanje. Pogledam kroz prozorcic, kad ono njih 3 ide okolo i trazi loot, nista ja lego uperio ciljnik na vrata i cekam . Vidio sam ih kako par puta prolaze ispred prozora, al nisu usli u kucu. Ja sretan ko majka pobjego koliko me noge nose, i zakleo se na vjecni zivot hermita po sumama chernarus-a .

Sta se tice nalazenja friendly survivora, imam i tu prica koliko oces.
Sjecam se kad sam na benziskoj naiso na neka dva survivora, uperili pistolje u mene i tako se gledamo jedno 5 minuta.
Odjednom jedan od njih dobije metak u glavu, ja i drugi tip odemo u zaklon. Ja odem iza zgrade i vidim bandit(tada su jos postojali Bandit skinovi) dolazi prema kucici, ja sutim pustim da tip udje unutra i pocne pucat po ovom drugom survivoru i onda ga s leđa napunim olovom. Ovoga sta sam koristio kao mamac zakrpam i ostavim mu konzervu graha kao ispriku .

BTW: Ako budes trebao pomoc oko setupa Dayz-a , javi se. Ja sam natuko jedno 20 sati samo na setup-u DayZ-a .
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 19:50   #52
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Već više od sata pokušavam zaigrati ko čovjek ovu igru. Prvo 10 minutno čekanje da uđem u igru završi crashanjem igre, onda se zbrejka Battleeye ili kako se više zove. Onda igra se zblesira i Afterburner pokazuje 10fps-a i zauzeće GPU-a od 0%. Napokon zaigram kako treba, čak i sretnem neke poštenjačine, nakupim se blood bagova, bandagea, morfija... kad mi se opet javi onaj bug (valjda je bug) da mi voice pokazuje da je stalno aktivan i nemogu trčati. Naravno zombie se aggrevatea dok sam u proneu i počne me čepati ko glavi... ESC... ALT+F4
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 20:02   #53
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,022
Citiraj:
Treba ti samo ARMA II: Operation Arrowhead i fileovi od ARMA2, mos koristit free edition ali ona ima losije teksture, ako oces bolje trebaju ti fileovi od cijele ARMA 2.
OA ti je trenutno na steamu za 12 € .
E sad treba ti jos hrpa zivaca da namjestis da radi kako treba .A kad dobijes neku dobru opremu onda ti trebaju i muda do poda da igras .
sto se tice,toga mogu za sada free sa losijim teksturama,ili moram kupiti barem OA da zaigram a onda kasnije ako hocu original ARMA 2 radi tekstura ( iako mi ne treba,imam HD 4850 512 mb tako da uopce ne bi ni mogao potegnuti teksture )...
nije problem namjestiti,2 dana ako treba,kad vidim da je igra zanimljiva i jos ako ima ekipe,veselju nema kraja


dok ne naidju pare,promatrati cu samo gameplay videe i uciti,stvarno kao neka vrsta tutoriala
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 21:07   #54
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
sto se tice,toga mogu za sada free sa losijim teksturama,ili moram kupiti barem OA da zaigram a onda kasnije ako hocu original ARMA 2 radi tekstura ( iako mi ne treba,imam HD 4850 512 mb tako da uopce ne bi ni mogao potegnuti teksture )...
nije problem namjestiti,2 dana ako treba,kad vidim da je igra zanimljiva i jos ako ima ekipe,veselju nema kraja


dok ne naidju pare,promatrati cu samo gameplay videe i uciti,stvarno kao neka vrsta tutoriala
Moras kupit barem OA, a ovo kako oces.
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 21:12   #55
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,022
Nasao key nekoristeni za 40kn,idem poslati email i ako Bog da sutra pare uplatiti i da krenem lagano sa instalacijom i downloadom
sto da za pocetak stavim skidam Arma 2 free i instalacija DayZ ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2012., 00:31   #56
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Nasao key nekoristeni za 40kn,idem poslati email i ako Bog da sutra pare uplatiti i da krenem lagano sa instalacijom i downloadom
sto da za pocetak stavim skidam Arma 2 free i instalacija DayZ ?
Da, i pocni polako citat guidove za instalaciju. Ovaj je dosta dobar.
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2012., 01:14   #57
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
pa je to zapravo jedini nacin za postici nekakav timski rad.
Bez squada od barem troje se može zaboraviti na bilo kakav ozbiljniji DayZ gameplay.
Što zbog čuvanja leđa, što zbog više očiju koje više vide, što zbog davanja blood transfusiona.

Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Malo jest konstantna zezancija sa serverima ali se isplati
Definitivno

Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Već više od sata pokušavam zaigrati ko čovjek ovu igru. Prvo 10 minutno čekanje da uđem u igru završi crashanjem igre, onda se zbrejka Battleeye ili kako se više zove. Onda igra se zblesira i Afterburner pokazuje 10fps-a i zauzeće GPU-a od 0%.

Alpha mod, bilo bi čudno kad nebi imala takvih problema.


Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
(valjda je bug) da mi voice pokazuje da je stalno aktivan i nemogu trčati. Naravno zombie se aggrevatea dok sam u proneu i počne me čepati ko glavi... ESC... ALT+F4
Trčanje je sigurno do binda.
Dvaput brzo stisni shift i morao bi potrčati

Što se tiće aggroa zombia dok sam u proneu stvarno to nisam primjetio.
Čak su i prolazili mi tik ispred nosa (doslovno malte-ne preko mene pređu) dok sam u proneu i nisu me vidjeli.

Opet ima situacija da me vide sa prilično velike udaljenosti dok crouch-walkam


Citiraj:
Autor blava Pregled postova
kad vidim da je igra zanimljiva i jos ako ima ekipe,veselju nema kraja
Igra je prezanimljiva. Ali je jako teška za početnika i ima vrlo steap learning curve.
Još navikavanje na sami ARMA engine koji je poseban i često apsolutno nimalo logičan

Playera ima, znači ima i ekipe, samo se mora potruditi naći ekipu.

Nikad nisam vidio igru a kamoli mod koji je u tako malo vremena nakupio tako ogroman community.
Fenomenalno nešto.

Citiraj:
Autor blava Pregled postova
promatrati cu samo gameplay videe i uciti,stvarno kao neka vrsta tutoriala
Odmah youtube sub na DaSquirrelsNuts, sacriel42 i OshiSeven. Igrači istog squada ali svaki stavlja iz svoje perspektive DayZ-a.

Pa kreni sa gledanjem njihovih videa. Najviše češ naučiti tako.
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 24.07.2012. u 01:20.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2012., 18:38   #58
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,895
Igra apsolutno mete.

Sve me strah pomislit koliko bi dobra bila da nema bugova, da je UI intuitivniji (ovaj trenutni za npr. inventory je uzasan), da iza nje stoji miljon dolara budgeta i team od 5+ ljudi. Iovako joj dajem 9.5/10 jer se ne sjecam kad sam zadnji put jedva cekao da dodjem doma da bi mlatio neku igru 2-3-4 sata... Osim kad je Diablo3 izisao, ali to je splasnulo sa 150% na 80% unutar tjedan dana.

Jucer s frendom cepam, 1 ujutro, slusalice na usima, mrkli mrak, sakrijemo se u neko grmlje i puzamo ko dva idiota, odjednom obojica kenjamo u gace jer je 10 metara dalje prozujao survivor u busu a iza njega trci 10 zombija... Mi sa 1 makarovom i dve limenke kole. Vrh.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2012., 23:04   #59
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426


Tak smo i ja i PointDexter prije tjedan dana, pokušavamo se naći u Chernu, a na različitim smo stranama grada, on ide sa nekim likom sa crossbowom prema industrijskoj zoni gdje sam ja, tek odjednom na glavnoj cesti pored mene proleti Ural kamion sa jedno petoricom unutra trubeči kroz centar industrijske zone a za njim trči horda zombija

Ja gledam koji vrag
Skoro se nisam tak nasmijao

Inače, pošto igra mjenja dan/noć u real timeu po vremenu di je server, kom smeta mrak u igri tražite servere koji u imenu imaju npr GMT -8 ili -12, to je znači 10 odnosno 14 sati prije "našeg" vremena (mi smo GMT +1/2) što znači da je server po danu.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2012., 23:09   #60
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,022
@hammer_of_thor - thx na infou,evo bas gledam i ne vjerujem kakvih ima komicnih situacija za upisati se ...

kako stoji sa respawn,imaju neke respawn zone ili te igra baci nasumicno ? citam u komentarima tih gameplay videaa da igra vise ne daje ni makarov tijekom respawna :O...

a,kako sa logoutom ? odjavis se hitno kad treba ALT + F4 i kad se logiras ponovno budes na istom mjestu ili ?

i one more question,jel u igri ima armora ili nekakvih pancirki kao u STALKERU ?
blava je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na