Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.06.2012., 18:19   #2341
folder
Registered User
Moj komp
 
folder's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
Pozdrav svima,
Ja imam problem sa tom grafickom karticom (hd 4850, posjedujem je oko 2 godine mozda nes manje i uvijek bi mi u malo zahtjevnijim igrama izbacivala crni ekran i onda bi se nakon 30 sec vratio, nekada bi mi izaslo iz igre u desktop, a nekada bi samo nastavio igrati tamo di sam stao, naravno sa porukom "Display driver amdkmdap stopped responding and has successfully recovered". Prije mi se taj problem dosta rijetko desavao i mogao sam zivjeti sa njime, ali u zadnje vrijeme svake dvije min mi stane igra i vrati me tamo di sam stao, nakon recimo sat vremena igranja(a od tih sat vremena sam ustvari igrao samo 30 min jer sam ostalih 30 cekao na vracanje slike nazad) kada izadem van imam oko 30 notifikacija svaka ista "display drive....". Jos jedan veci problem mi je nastao prije dva dana, ne mogu nista upaliti, primjera: internet upalim rusi mi se racunalo, prvo mi se pojavi neki sareno zeleni ekran kao kada testirate graficku tako nesto i onda se srusi, ali samo slika...kompjuter i dalje radi, igricu cim neku pokrenem automatski me izbaci i ostane crn ekran i prisiljen sam restartati racunalo, jedino sta mogu raditi na kompjuter je gledati neki film ili seriju, a da sve normalno radi. Ja sam drivere po jedno 10 puta reinstalirao i nema sta nisam sve radio...pa ako je itko imao slican problem ili ima neko rijesenje neka slobodno kaze na sve sam spreman.

EDIT: Taman mi je ekipa na ovom forumu pomogla sloziti novu konfu, pa bi to trebao nabaviti kroz narednih tjedan dva, ali do tada bih volio ovo nekako rijesiti, barem za ta dva tjedna.

Unaprijed hvala. Ako nista barem na citanju ovog dosadnog stiva, ali morao sam tako detaljno opisati da ne dode do zabune xDD
folder je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2012., 19:48   #2342
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor folder Pregled postova
Pozdrav svima,
Ja imam problem sa tom grafickom karticom (hd 4850, posjedujem je oko 2 godine mozda nes manje i uvijek bi mi u malo zahtjevnijim igrama izbacivala crni ekran i onda bi se nakon 30 sec vratio, nekada bi mi izaslo iz igre u desktop, a nekada bi samo nastavio igrati tamo di sam stao, naravno sa porukom "Display driver amdkmdap stopped responding and has successfully recovered". Prije mi se taj problem dosta rijetko desavao i mogao sam zivjeti sa njime, ali u zadnje vrijeme svake dvije min mi stane igra i vrati me tamo di sam stao, nakon recimo sat vremena igranja(a od tih sat vremena sam ustvari igrao samo 30 min jer sam ostalih 30 cekao na vracanje slike nazad) kada izadem van imam oko 30 notifikacija svaka ista "display drive....". Jos jedan veci problem mi je nastao prije dva dana, ne mogu nista upaliti, primjera: internet upalim rusi mi se racunalo, prvo mi se pojavi neki sareno zeleni ekran kao kada testirate graficku tako nesto i onda se srusi, ali samo slika...kompjuter i dalje radi, igricu cim neku pokrenem automatski me izbaci i ostane crn ekran i prisiljen sam restartati racunalo, jedino sta mogu raditi na kompjuter je gledati neki film ili seriju, a da sve normalno radi. Ja sam drivere po jedno 10 puta reinstalirao i nema sta nisam sve radio...pa ako je itko imao slican problem ili ima neko rijesenje neka slobodno kaze na sve sam spreman.

EDIT: Taman mi je ekipa na ovom forumu pomogla sloziti novu konfu, pa bi to trebao nabaviti kroz narednih tjedan dva, ali do tada bih volio ovo nekako rijesiti, barem za ta dva tjedna.

Unaprijed hvala. Ako nista barem na citanju ovog dosadnog stiva, ali morao sam tako detaljno opisati da ne dode do zabune xDD

meni ti je to kartica radila kad je bila visoka temperatura. Kolike su temperature?
klem je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2012., 20:29   #2343
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,784
Koji je to model 4850 kartice? Koji je hladnjak gore?

Zadnje izmijenjeno od: ShanTech. 23.06.2012. u 21:41.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2012., 21:00   #2344
folder
Registered User
Moj komp
 
folder's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
Pa ja sam full zabrijao da je to zbog temp., ali ovih vanjskih jer mi je taman to pocelo prije negdje dva tjedna, kada su i pocele ove paklene vrucine...sto se tice same temp. graficke pokazuje mi tamo od 46-56°C tako da mislim da to nije nista lose, jos mi je i fan namjesten da radi na 70% cijelo vrijeme. Iako jesam ga drzao i na 100% i na automatski i na manje od 70% ali stalno isto cim pokrenemu neku aplikaciju, a da nije u nekom media formatu izbaci me.

A za model ne znam koji je, ventilator na njemu je neki Forced.
folder je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2012., 21:37   #2345
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 484
a koji driver imaš ?
inače i meni smrdi na temperature
i previsoka ti je ako ti je stalno na 70% pa da je i šrot od hladnjaka
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2012., 21:41   #2346
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Stvarno moze bit bilo sta...

Neke stvari:
-Napajanje na izdisaju ili se kartica pomakla (kabel)
-Probaj maknut drivere i nanovo instalirat nove
...

Čak bi mogao i izvadit karticu van, resetirat BIOS (prije svega maknut sve drivere s kompa), vratit karticu nazad u slot, nove drivere i onda ak ne radi...jebat ga
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2012., 22:14   #2347
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor folder Pregled postova
Pa ja sam full zabrijao da je to zbog temp., ali ovih vanjskih jer mi je taman to pocelo prije negdje dva tjedna, kada su i pocele ove paklene vrucine...sto se tice same temp. graficke pokazuje mi tamo od 46-56°C tako da mislim da to nije nista lose, jos mi je i fan namjesten da radi na 70% cijelo vrijeme. Iako jesam ga drzao i na 100% i na automatski i na manje od 70% ali stalno isto cim pokrenemu neku aplikaciju, a da nije u nekom media formatu izbaci me.

A za model ne znam koji je, ventilator na njemu je neki Forced.
Ovako pretpostavljam da je to stock hladnjak na kartici ? Onaj single slot ?. Jedino su mi cak i za njega temperature ovako premalene )). 56 ti je max temp kad igras nesto iki u idle ? Meni ovo najvise smrdi na zagrijavanje pootovo kad kazes da je pocelo prije dva tjedna .
klem je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2012., 22:56   #2348
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,784
Kako izgleda kartica?
http://www.google.hr/search?hl=hr&q=...NeXP4QSkroWgAQ

Ako je single slot kartica, možda ventilator ne puše kroz karticu jer je začepljena od prašine.
http://www.tonido.com/blog/wp-conten...12/4850hm1.jpg

Napiši konfiguraciju. Dal je komp klokan? Gdje si gledao temperaturu i fan speed?
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2012., 15:27   #2349
folder
Registered User
Moj komp
 
folder's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
evo konfe:

CPU: AMD Athlon 64 X2 6000+
MBO: GA-M56S-S3
memory: mi je neki ddr2 ne znam tocno koji 4 GB (2x2)
graficka: hd 4850
napajanje: chieftec 550W

Slike:
http://i349.photobucket.com/albums/q...1/DSC00793.jpg
http://static.ultraprice.by/image/to...20/20920_1.jpg

Gledao sam preko onog njivog amd vision engine control center, i nije nista clockano ja jesam malo prckao po onim po onim memory i GPU clock settingsima, ali tek nakon sta mi se to pocelo desavati

Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
a koji driver imaš ?
a tamo mi pise samo driver version: 8.920.0.0
ako odem na driver details tamo mi je sve unknown, osim driver files.
Uglavnom kaze mi da su najnoviji.

Citiraj:
Autor klem Pregled postova
Ovako pretpostavljam da je to stock hladnjak na kartici ? Onaj single slot ?. Jedino su mi cak i za njega temperature ovako premalene )). 56 ti je max temp kad igras nesto iki u idle ? Meni ovo najvise smrdi na zagrijavanje pootovo kad kazes da je pocelo prije dva tjedna .
nemam pojma kolike su mi temp kada igram, jer sada niti ne mogu provjeriti
ali evo sada mi pise tamo u onom amd control center temp mi je 41°C

Zadnje izmijenjeno od: folder. 24.06.2012. u 15:35.
folder je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2012., 17:02   #2350
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 484
daj prvo skini DS
pobriši sve grafičke ati drivere, i nv slučajno ako što ima

pa skini 12.4 odnosno 8.961 ati drivere , možeš i noviji panel, nema dalje podrške za driver

instaliraj pa isprobaj

, kakve su ti temperature procesora, x2 se dobro "znoje" s tom grafom
da ti nije prašine na hladnjacima , nisi ništa rekao ?
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2012., 13:24   #2351
folder
Registered User
Moj komp
 
folder's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
reinstalirao sam windowse i stavio sam ovaj 8.961 , i nesto mi je bolje psoto sada mogu upaliti internet, ali ostali problemi su svi isti.

ne znam kakve su mi temp. na procu, znam da je "bloatware" od proca, ali jbg xD
mislim do sada je normalno radio nije uvijek islo glatko, ali dalo se zivjeti.

sto se tice prasine ja sam ga redovito cisto, pa tako i sada...tako da nije do toga.
folder je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2012., 13:31   #2352
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor folder Pregled postova
reinstalirao sam windowse i stavio sam ovaj 8.961 , i nesto mi je bolje psoto sada mogu upaliti internet, ali ostali problemi su svi isti.

ne znam kakve su mi temp. na procu, znam da je "bloatware" od proca, ali jbg xD
mislim do sada je normalno radio nije uvijek islo glatko, ali dalo se zivjeti.

sto se tice prasine ja sam ga redovito cisto, pa tako i sada...tako da nije do toga.

ajde probaj ovako....ovo će ti bit najbolji test da provjeriš da li je grijanje problem . Skini msi afterburner i snizi taktove i na core i na memoriji od grafičke maximalno , skroz u lijevo pomakni koliko ide i saveaj. Stavi ventilator na 100% i onda pokreni igre. Ako ti ne počne bacat opet driver error znaš di je problem
klem je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2012., 14:00   #2353
folder
Registered User
Moj komp
 
folder's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
Citiraj:
Autor klem Pregled postova
ajde probaj ovako....ovo će ti bit najbolji test da provjeriš da li je grijanje problem . Skini msi afterburner i snizi taktove i na core i na memoriji od grafičke maximalno , skroz u lijevo pomakni koliko ide i saveaj. Stavi ventilator na 100% i onda pokreni igre. Ako ti ne počne bacat opet driver error znaš di je problem
Problem sada sto ga vise uopce ne mogu upaliti, evo taman mi je sada taj problem nastao, bio mi se resetao kada sam upalio youtube cisto da vidim dali radi i nestalo je slike...i sada kada ga palim dode mi do onoga "welcome" i onda mi se pojavi crni ekran i nista ne mogu.

EDIT: grafička i proc su mi dosta vruci s obzirom da je radilo svega 10 min
folder je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2012., 14:04   #2354
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor folder Pregled postova
Problem sada sto ga vise uopce ne mogu upaliti, evo taman mi je sada taj problem nastao, bio mi se resetao kada sam upalio youtube cisto da vidim dali radi i nestalo je slike...i sada kada ga palim dode mi do onoga "welcome" i onda mi se pojavi crni ekran i nista ne mogu.

EDIT: grafička i proc su mi dosta vruci s obzirom da je radilo svega 10 min

probaj u safemod uć ( f8 stišći kod startupa ) trebao bi uć ako je problem do drivera, a ako nije e to je već zajebanija stvar. Uglavnom ako uspiješ snizi taktove max s afterburnerom pa vidi kak se ponaša.
klem je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2012., 14:18   #2355
folder
Registered User
Moj komp
 
folder's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
uslo mi je u safe mod, ali kako cu skinuti taj afterburner kada mi internet ne radi sada, je mogu to sniziti preko onoga amd vision control center?

EDIT: ne mogu niti taj amd center otvoriti
folder je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2012., 14:26   #2356
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor folder Pregled postova
uslo mi je u safe mod, ali kako cu skinuti taj afterburner kada mi internet ne radi sada, je mogu to sniziti preko onoga amd vision control center?

EDIT: ne mogu niti taj amd center otvoriti
pobriši sve drivere u safemodu i onda pokreni normalno pa probaj skinut afterburner. Meni vision control neda da spuštam puno taktove ispod deklariranog kao afterburner. S njim mogu memoriju za duplo spustit
klem je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2012., 15:01   #2357
folder
Registered User
Moj komp
 
folder's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
Citiraj:
Autor klem Pregled postova
pobriši sve drivere u safemodu i onda pokreni normalno pa probaj skinut afterburner. Meni vision control neda da spuštam puno taktove ispod deklariranog kao afterburner. S njim mogu memoriju za duplo spustit
Napredak sada kada udem u neku igru pojavi mi se onaj "blue screen of death" i restarta se komp

EDIT: ali sto se ostalog tice evo radi vec dobrih 30 min i nije se ugasio, ali doduse samo se koristim internetom i nista zahtjevnije ili kompliciranije nisam niti upalio ili pokrenuo

Zadnje izmijenjeno od: folder. 25.06.2012. u 15:27.
folder je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2012., 15:57   #2358
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor folder Pregled postova
Napredak sada kada udem u neku igru pojavi mi se onaj "blue screen of death" i restarta se komp

EDIT: ali sto se ostalog tice evo radi vec dobrih 30 min i nije se ugasio, ali doduse samo se koristim internetom i nista zahtjevnije ili kompliciranije nisam niti upalio ili pokrenuo

uf uf . Driveri su 12.4 ? To je zadnja verzija koja podržava 48xx kartice i ja ju imam na svojoj 4890. S driverima bi trebalo bit sve 5. Nisam imao ni problema nikad s prijašnjim verzijama. Ali bsod mi je izbacivala 3870 ali samo na xp windowsima kad bi joj stavio drivere koji ju ne podržavaju. Ista ta kartica mi je radila i probleme s "isključivanjem" drivera zbog temperature. Sredio sam hladnjak novi i snimi stariju verziju drivera na xp i dan danas radi ko nova .

Ako su driver i12.4 ne znam kaj bih ti još savjetovao da probaš . Eventualno malo podić minimalne taktove u afterburneru makar čisto sumnjam da joj smeta underclock, jer ja svoju 4890 držim stalno na 487/490. Nadam se da nije kartica pri kraju svog života. Ako imaš još koju karticu doma pa da probaš s njom ?
klem je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2012., 16:36   #2359
folder
Registered User
Moj komp
 
folder's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
Citiraj:
Autor klem Pregled postova
uf uf . Driveri su 12.4 ? To je zadnja verzija koja podržava 48xx kartice i ja ju imam na svojoj 4890. S driverima bi trebalo bit sve 5. Nisam imao ni problema nikad s prijašnjim verzijama. Ali bsod mi je izbacivala 3870 ali samo na xp windowsima kad bi joj stavio drivere koji ju ne podržavaju. Ista ta kartica mi je radila i probleme s "isključivanjem" drivera zbog temperature. Sredio sam hladnjak novi i snimi stariju verziju drivera na xp i dan danas radi ko nova .

Ako su driver i12.4 ne znam kaj bih ti još savjetovao da probaš . Eventualno malo podić minimalne taktove u afterburneru makar čisto sumnjam da joj smeta underclock, jer ja svoju 4890 držim stalno na 487/490. Nadam se da nije kartica pri kraju svog života. Ako imaš još koju karticu doma pa da probaš s njom ?
A nemam nazalost, ali kao sto sam rekao prije kroz dva tjedna mi dolazi nova kao i novi proc i nova matična...ali svejedno ti hvala jer ja sam na kompu evo vec dobrih sat vremena, iako samo prckam po netu malo i instaliravam ponovo programe koji mi trebaju nakon reinstalacije windowsa, i dalje mi se ugasi ako probam neku igru pokrenuti, ali izdrzat cu ta dva tjedna. Hvala jos jendom, pomoglo je koliko toliko
folder je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2012., 16:44   #2360
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor folder Pregled postova
A nemam nazalost, ali kao sto sam rekao prije kroz dva tjedna mi dolazi nova kao i novi proc i nova matična...ali svejedno ti hvala jer ja sam na kompu evo vec dobrih sat vremena, iako samo prckam po netu malo i instaliravam ponovo programe koji mi trebaju nakon reinstalacije windowsa, i dalje mi se ugasi ako probam neku igru pokrenuti, ali izdrzat cu ta dva tjedna. Hvala jos jendom, pomoglo je koliko toliko
probaj ju uvalit kod nekog od frendova u komp, ja bi ti to rado provjerio jedino kaj sam u ZG.

Probaj se još malo s taktovima poigrat u afterburneru, makar nije dobar znak što te izbacuje iz igara.
klem je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2012., 17:01   #2361
folder
Registered User
Moj komp
 
folder's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
ma budem iskombinirao nes, valjda xDD
Hvala stari
folder je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2012., 22:19   #2362
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,789
http://i.imgur.com/LhZht.png

Recite jel ovo dobar rezultat ili može i bolje?
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
Fujitsu U7311

Intel i5 1135G7

16GB DDR4 3200MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

13.3" FHD IPS

Mario92 je online   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 19:07   #2363
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,712
Evo i ja se mal igrao, sutra bacim jos testova sa e6300 1,86 te sa ocanim i sa i3
budem jos neke testove osim 3dmarka, msi afterburner i heaven.

i5 + Sapphire 4850 512Mb DDR3 VaporX
http://upload.slike.com/slike/yjQNp.png

g530 + Gigabyte 4850 512Mb DDR3
http://upload.slike.com/slike/qtPr6.png

sam mi nikak ne ide u glavu kako slabiji proc sa slabijom grafom ima vec score
Edit: sada vidim da su na vecem scoru stariji driver :S zar moguce da sa 11,5 radi bolje?
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 19:20   #2364
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,759
10.9, 10.10 su još bolji a da ne govorimo o Win XP (recimo 9.12 driveri)

Evo jedan rezultat sa E5800 na 4.00 GHz i malo naklokanom grafom. Driver 12.1



Ili jedan sa 2600K na 5.00 GHz i još malo više kloknutom grafom. Driver 10.11


Zadnje izmijenjeno od: E-mil. 15.11.2012. u 19:35.
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 20:52   #2365
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
imaš modani bios ? na koju foru preko 700mhz ?
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 20:59   #2366
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,712
kako mislis preko 700,pa kako vidim njegova def je 700...pa ide i preko
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 21:36   #2367
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
moja je 625/993 a prek 700 neda ( bilo katalist ili MSI afterburner )

edit ; 13115....nečega : http://www.3dmark.com/3dm06/16986711

q6600 3,2ghz
sapphire hd4850 512mb ddr3 700/1100 ( catalyst 12.1 )
4gb ddr2
win7 x64

Zadnje izmijenjeno od: alen.s. 15.11.2012. u 22:18.
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 22:17   #2368
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,789
http://www.3dmark.com/3dm06/16986713

Interesting, ovdje su slabiji rezultati.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
Fujitsu U7311

Intel i5 1135G7

16GB DDR4 3200MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

13.3" FHD IPS

Mario92 je online   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 22:27   #2369
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
....koji driver koristis ?

edit : win8 ?
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 22:39   #2370
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,789
Windows 8 Legacy driver. 12.4.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
Fujitsu U7311

Intel i5 1135G7

16GB DDR4 3200MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

13.3" FHD IPS

Mario92 je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na