Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.06.2012., 20:22   #1
Flake
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 203
Pomoć. Izbrisan premium account

Zdravo,

platio sam unaprijed 2 mjeseca na ovoj stranici premium acc. za gledanje live streama bilijarskih turnira. Jučer mi se obratio jedan od glavnih na toj stranici ("prijatelji" smo na fejsu) i napao me da kršim autorska prava tako što snimam i stavljam mečeve na youtube i da na njihovoj stranici piše da se to ne smije (imaju copyright). I maloprije da se logiram ne mogu, idem na zaboravljen password i uopce ne postoji acc. registriran s mojom email adresom. Pa me zanima kome se žaliti u takvim slučajevima s tim da mi nije istekao premium pass? Tj. imam li pravo da se žalim jer nemaju nikakvog dokaza da sam ja stavljao te mečeve na yt, ja sam ih samo podijelio na svom kanalu? A inače nitko nije zadovoljan s njihovom uslugom ali eto ljudi imaju monopol u tom poslu.
Flake je offline  
Staro 17.06.2012., 20:30   #2
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,711
cek to je tvoje Biljar9? jel ima jos negdje takav video na tubeu ili samo tvoje? npr imaju li oni metnuto te meceve na svojem tube acc?

edit: kako si "samo podijelio na svojem kanalu" kako si to metnuo na svoj kanal? :/
FRipper je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.06.2012., 20:36   #3
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,016
Mislim, gle, neznam što se žališ. Napravio si nešto što su oni rekli da se nesmije, uhvatili te, kaznili te i to je to. U čemu je problem?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline  
Staro 17.06.2012., 20:39   #4
Flake
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 203
Ne. Moj acc je bilijar9 a ti mecevi su zavrsili na drugom youtube kanalu, ja sam samo stavio link tog videa na svoj fejs zid. I on je odmah zakljucio da sam ga ja uploadirao i vise se nije moglo pricati s njim, dosta je grub bio. Ja samo hocu da on shvati da to nije moj acc ali vidim vec mi je pobrisan acc. Imam li pravo na zalbu?

edit: nisam znao da je zlocin dijeliti video s youtubea :S
Flake je offline  
Staro 17.06.2012., 20:49   #5
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,711
tko je prvi postavio te meceve na youtube?
FRipper je offline  
Staro 17.06.2012., 20:50   #6
Flake
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 203
covjek koji je udaljen od mene bar 2000km, iz njemacke, a ja i on nikakve veze s vezom nemamo


edit: moze lock na temu, nema ovo smisla
Flake je offline  
Staro 17.06.2012., 20:52   #7
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,711
daj link jednog meca sa tvojeg i daj mi link od toga iz njemacke da vidim,znaci isti mech
FRipper je offline  
Staro 17.06.2012., 20:53   #8
Flake
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 203
ja nisam nikad uploadirao meceve sa one stranice, kuzis

moze lock na temu i samo mi napisi kome se obratiti da mi pobrise ovdje acc na forumu
Flake je offline  
Staro 17.06.2012., 20:57   #9
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,711
A sig: Direktno reklamiranje ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole PCE teama.

Tako da opet,kriv si

Za ovo na tubeu fakat nemam pojma ali ocito si nesto napravio sto ne smijes, jel koja je logika da ti placas gledanje a neko to moze vidjeti na tubeu free?
ocito je i njemac dobio ban

Za pitanje kome se javiti, bilo kojem modu, po mogucnosti opsujes nesto i eto riješeno

edit: google da je tvoj, sigurno bi bio izbrisan iz siga ostalo znas...biljar tvoj, reklamiranje tebe...blabla
FRipper je offline  
Staro 17.06.2012., 21:00   #10
Flake
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 203
ok, hvala na odgovoru
Flake je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.06.2012., 21:02   #11
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,711
A ovo za ovo...samo chil i mir...jer stvarno ako si kriv...mogu te tuziti i svasta nesto...tako da pregrizi i amen!

poz
FRipper je offline  
Staro 17.06.2012., 21:08   #12
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Sigurno imaju neki IRC pa se tamo obrati nadležnima i probaj lijepo objasniti o čemu se radi... Ipak ako si platio nešto više boli kada ti to uzmu nego ako je besplatno. Uvjek možeš tražiti gdje točno u pravilima piše da ne smiješ shareati link na nešto što je netko drugi stavio na youtube... Ako stvarno piše da ne smiješ onda nemaš sreće...
njuskalo je offline  
Staro 17.06.2012., 21:23   #13
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,711
Citiraj:
Not to copy all, any, or part of the Site to another site or internal company network;
Not to reproduce, summarize, alter, modify, move, remove, replace, or re-transmit without prior written permission of Kozoom Multimedia, the editorial content of information [text (articles, title …) and/or reproduction (illustrations, photos …)] and/ or name, logo, Kozoom brand and / or Holders and / or any other information in relation to the rights of Kozoom Multimedia and / or holders of the information;
Not extract or reuse, including for private purposes, a substantial part of the content of databases and archives established by the Site without written authorization from Kozoom Multimedia;
To implement systems adapted to technical developments to prevent “piracy” of information and in particular to prevent misuse of any information in any form whatsoever contrary to these Terms and Conditions of Use;
To inform Kozoom Multimedia as soon as “hacking,” and in particular of any unauthorized or non-contractual use of Information, regardless of the mode of distribution;
Violation of these provisions subjects the User and all those who have participated in criminal and civil penalties as provided by law.
FRipper je offline  
Staro 17.06.2012., 22:14   #14
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,370
Ako ste "prijatelji" na fejsu objasni mu tamo onda
Ili se obratiš ovdje
http://www.kozoom.com/en/pool-billiard/contact.html
Juice je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na