Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.05.2012., 15:37   #3181
pczoneextra
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: vinkovci
Postovi: 5
Thumbs up cyan

Citiraj:
Autor thuNdeR Pregled postova
Jel i vama nakon par otvaranja počela škripiti plastika koja se skida?
Zamastiš ju sa čistom guščom masti i ništa se ne čuje.Evo nakon korištenja dosta romova.Najbolje mi radi benruov zadnji rom.Fundowsky 4.0 mi je popio bateriju od 3000mah za 3 dana.i mob se je ponekad sam restartao.Hvala dulesbj na linku i fixu za zvučnik adreno drajvere...Rom pokazuje i normalno brojeve bez upisa +385 što prije nije bio slučaj.Fluidno i brzo radi.

ROM link:http://www.mediafire.com/?mmguyca0yz5iip6
patch link:http://translate.googleusercontent.c...Pyn3ClpVDabrLg

HVALA JOŠ JEDNOM dulesbj
pczoneextra je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2012., 17:55   #3182
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor pczoneextra Pregled postova
Fundowsky 4.0 mi je popio bateriju od 3000mah za 3 dana.
a zašto meni onda sa standardnom baterijom isti rom traje 2-3 dana?
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2012., 19:35   #3183
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
jo, fundowsky, u zadnje vrijeme mi se počeo mob malo gubit..
čim dignem malo takt proca, kamera treperi.. dalje, nekad pogledam na mob, moram unesti pin, znači valjda se restarta sam od sebe, čak i dok je na default 600mhz.

i launcher pro mi se nekad zna rušit, pogotovo pri restartu moba, treba mu malo duže dok se sve ne podigne..

eto, te se stvari meni događaju..
baterija mi traje kako kad, nekad dan i pol, nekad do 3..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2012., 22:20   #3184
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
jo, fundowsky, u zadnje vrijeme mi se počeo mob malo gubit..
čim dignem malo takt proca, kamera treperi.. dalje, nekad pogledam na mob, moram unesti pin, znači valjda se restarta sam od sebe, čak i dok je na default 600mhz.

i launcher pro mi se nekad zna rušit, pogotovo pri restartu moba, treba mu malo duže dok se sve ne podigne..
kamera će treperiti ako dižeš.

što se tiče pina, otišao sam u T-com centar i zamolio da mi obrišu traženje pina, pa sam lišen te gluposti da ne možeš isključiti pin kod tele2.

preporučam ti 360 launcher
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2012., 06:13   #3185
goranszd
Registered User
Moj komp
 
goranszd's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 185
Citiraj:
Autor Fundowsky Pregled postova
kamera će treperiti ako dižeš.

što se tiče pina, otišao sam u T-com centar i zamolio da mi obrišu traženje pina, pa sam lišen te gluposti da ne možeš isključiti pin kod tele2.

preporučam ti 360 launcher
Ja sam na svom još prije 2mijeseca u opcijama isključio da mi trazi pin, i poslje toga sam promjenio 300 romova i nikad mi ga vise nije trazio.. ja sam si u opcijama iskljucio
__________________
goranszd je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2012., 20:13   #3186
Rosie-Posie
Registered User
 
Rosie-Posie's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
location and security --> set up SIM card lock
-->
ako se isključi pin na SIM kartici, nijedan mobitel ni rom ga ne traži jer je to na SIMu uključeno ili isključeno
na huaweiu se to može uključit ili isključit na
settings--> location and security --> set up SIM card lock
Rosie-Posie je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2012., 21:38   #3187
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor goranszd Pregled postova
Ja sam na svom još prije 2mijeseca u opcijama isključio da mi trazi pin, i poslje toga sam promjenio 300 romova i nikad mi ga vise nije trazio.. ja sam si u opcijama iskljucio

Osim ako nisi na tele2,he,he,onda ništa bez čitača kartica.
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2012., 14:15   #3188
quasi
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Banja Luka
Postovi: 18
evo ja sam shvatio da je meni telefon spadao sa mreze upravo zbog pina.
cim sam to ugasio i stavio da ga ne trazi sve je uredno..
quasi je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2012., 20:54   #3189
mark11
Banned
 
mark11's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: split
Postovi: 21
evo citam po forumu o ovom telefonu,i primjetia sam uglavnom da se svi na nesto zale.
i sam imam dosta problema sa ovim telefonom,i moram priznati da uopce nisam zadovoljan,za sad.nisam ocekivao ovako mnogo problema sa mobom,ali evo dat cu mu jos par sansi i pokusati ga nekako srediti da radi koliko-toliko normalno.
ja znam da se ekipa trudi da napravi dobar rom,i to treba cijeniti.ne znam za ostale,ali meni nije u interesu da stalno mijenjam rom-ove.htio bih pronaci i odabrati neki koji meni odgovara i taj koristiti,ali uvijek se javi neki bug.I bas kad pomislim da sam uspio i to rijesiti,ono se javi drugi problem.i to je to sto me iritira,nikako na zelenu granu sa ovim mobom.ali evo necu jos odustati od njega.
nakon nekoliko tjedana korištenja jednog roma,sad ga moram ponovo reinstalirati,jer se telefon totalno zblesirao i rad na njemu je gotovo nemoguc.
nadam se da ce sad biti bolje.nisam mislio da cu imati toliko problema sa mobitelom,ali vidjet cemo sto ce na kraju biti.
mark11 je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2012., 20:56   #3190
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
A kaj fali fundowskom 4.0? Ja ga imam i nemam zamjerke
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2012., 21:42   #3191
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,854
Citiraj:
Autor quasi Pregled postova
evo ja sam shvatio da je meni telefon spadao sa mreze upravo zbog pina.
cim sam to ugasio i stavio da ga ne trazi sve je uredno..
Da, sada ti vjerojatno na isti način "spada s mreže" ali ti to ne primjetiš jer te ne pita pin. Vjerojatno ti se kreša neki sistemski proces vezan uz telefoniju ili radio usluge... To nije reboot telefona, samo rušenje procesa, kratkotrajni gubitak mreže i ponovna autorizacija. Takve stvari najbolje reportati uz priložene logove jer developeru ovakav bugreport ne znači pišljiva boba.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2012., 21:50   #3192
goranszd
Registered User
Moj komp
 
goranszd's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 185
koji je bolji benru 7.1 ili 7.2.. aj da vidim kakvi su
__________________
goranszd je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 13:55   #3193
CoDMaN
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Mali Losinj
Postovi: 13
Puko mi je ekran. Zna li neko gdje ga narucit i kako promjenit? Hitno!!!
CoDMaN je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 14:48   #3194
ivo_k
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: .hr, .com
Postovi: 448
Citiraj:
Autor CoDMaN Pregled postova
Puko mi je ekran. Zna li neko gdje ga narucit i kako promjenit? Hitno!!!
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from...All-Categories

sto se tice promjene, ako nisi voljan i spretan prckati, sastavljati i rastavljati mobitel, nadji nekoga kome je to posao.



inace bih pohvalio fundowski 4.0 rom, osim treperenja kamere sam super zadovoljan. launcher pro koristim, a 360 sam pobrisao jer nemam strpljenja gledat one kineske zvrljotine.
ivo_k je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 14:56   #3195
mrleri
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: rijeka
Postovi: 34
ja i dalje sa fundowsky 4.0 nemam nikakvih problema....baterija samo ovisi koliko mali igra igrice inace sa normalnim korištenjem...pozivi sms i wifi traje 3 dana sto mislim da je dobro
mrleri je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 16:38   #3196
dudum48
Registered User
Moj komp
 
dudum48's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Citiraj:
Autor ivo_k Pregled postova
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from...All-Categories

sto se tice promjene, ako nisi voljan i spretan prckati, sastavljati i rastavljati mobitel, nadji nekoga kome je to posao.



inace bih pohvalio fundowski 4.0 rom, osim treperenja kamere sam super zadovoljan. launcher pro koristim, a 360 sam pobrisao jer nemam strpljenja gledat one kineske zvrljotine.
Citiraj:
Autor CoDMaN Pregled postova
Puko mi je ekran. Zna li neko gdje ga narucit i kako promjenit? Hitno!!!
Ekran ili display?
Imaš na ebay-u i jedno i drugo... Gledaj da top seller ikonica pored prodavača.. Dijelova u MMagram servisu još nema. Danas zvali.
dudum48 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 17:05   #3197
deathdancer
Registrirana Smrt
 
deathdancer's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia/Rijeka
Postovi: 33
jel sredjen na kraju kako treb a taj fundowsky 4.0?

ja sam na 3.0 i stvarno sam zadovoljan sa njim, ali razmisljam vec koji tjedan dali da predjem na 4.0 ili ne jer ima dosta zalbi na njega pa me zanima vase strucno misljenje



Citiraj:
Autor mark11 Pregled postova
evo citam po forumu o ovom telefonu,i primjetia sam uglavnom da se svi na nesto zale.
i sam imam dosta problema sa ovim telefonom,i moram priznati da uopce nisam zadovoljan,za sad.nisam ocekivao ovako mnogo problema sa mobom,ali evo dat cu mu jos par sansi i pokusati ga nekako srediti da radi koliko-toliko normalno.
ja znam da se ekipa trudi da napravi dobar rom,i to treba cijeniti.ne znam za ostale,ali meni nije u interesu da stalno mijenjam rom-ove.htio bih pronaci i odabrati neki koji meni odgovara i taj koristiti,ali uvijek se javi neki bug.I bas kad pomislim da sam uspio i to rijesiti,ono se javi drugi problem.i to je to sto me iritira,nikako na zelenu granu sa ovim mobom.ali evo necu jos odustati od njega.
nakon nekoliko tjedana korištenja jednog roma,sad ga moram ponovo reinstalirati,jer se telefon totalno zblesirao i rad na njemu je gotovo nemoguc.
nadam se da ce sad biti bolje.nisam mislio da cu imati toliko problema sa mobitelom,ali vidjet cemo sto ce na kraju biti.
kad amateru das mob...

dakle stavi si fundowsky 3.0....rom nije savrsen, ali uz malo znanja postane

nabavi si SD karticu klase 10(ebay 16gb za kojih 60-80kn) na njoj napravi swap i ext3 particiju(mozes preko recovery)
preko SD speed increase stavi joj brzinu 3072(tu mi se na testovima pokazala najbrza), a u A2SDGUI upali tu swap particiju, set swappiness stavi na 100 i low memory settings stavi na optimum + si instaliraj aplikaciju sa marketa advanced task manager i nastimaj da ti pri svakom paljenju ekrana ocisti memoriju...meni je konstantno free kojih 80/90mb
u cpu masteru ga mozes clockat ali nema potrebe za tim, samo unistavas procesor, nego si podesi da kad je screen off da ti radi na 245mhz(na 122 zna stekat par sekundi kad upalis ekran), to ce ti ustedit masu baterije, i to ti je uglavnom to

sto se tice baterije, upisite na ebay model(pise na bateriji) i izbacit ce vam hrpetinu ponuda di se nalaze 2 baterije i eksterni charger za kojih 10$ i bez shippinga....tako da ni baterija nije problem, kad jedna crkne stavis drugu i bok zivili
deathdancer je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 18:09   #3198
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Jel bi ovo šljakalo na našem mobu?
Ko se kuži neka malo pogleda
link: http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1621808
Radi. nakon 24h baterija na 78%
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 18:30   #3199
CoDMaN
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Mali Losinj
Postovi: 13
Citiraj:
Autor dudum48 Pregled postova
Ekran ili display?
Imaš na ebay-u i jedno i drugo... Gledaj da top seller ikonica pored prodavača.. Dijelova u MMagram servisu još nema. Danas zvali.
Ekran vidim sve radi touch samo mi je po ekranu one crte kao kad pukne staklo
CoDMaN je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 19:33   #3200
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor Fundowsky Pregled postova
Radi. nakon 24h baterija na 78%
Jel možeš složiti flash zip za naš mob?
Ako ti nije problem
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 20:51   #3201
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Jel možeš složiti flash zip za naš mob?
Ako ti nije problem
ajd prvo da vidim jel to stvarno tako, pa onda složim.
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 21:10   #3202
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
Pratim ovu temu vec jedno vrijeme jer planiram kupiti to cudo.
Ne znam je'l mi promaklo ili se niko ne bavi s istrazivanjem minimalnih postavki za osnovno (pozive, poruke, kamera i glatki rad menija) te kolko je trajanje baterije na tim postavkama.

Pa se pitam je'l ima ovdje takvih, i zasto sute? (je'l bi ga se dalo natjerati da baterija drzi 0-24 5-6 dana sa ~1h razgovora svaki dan, 3g off naravno)
Overclock je online   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 21:52   #3203
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
nema šanse, meni je u idlu, sve pogašeno, niti jedan razgovor niti poruka, max izdržao 3 i neš dana, skoro 4.. sa korištenjem kakvo bi ti htio mi traje oko 2 dana max.. nekad i kraće..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 22:09   #3204
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
nema šanse, meni je u idlu, sve pogašeno, niti jedan razgovor niti poruka, max izdržao 3 i neš dana, skoro 4.. sa korištenjem kakvo bi ti htio mi traje oko 2 dana max.. nekad i kraće..
sačekaj malo, ako si čitao par postova gore između mene i dulesbj...
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 22:17   #3205
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
čito sam, al ako napraviš taj patch kao zip, isprobat ću ga, ali bez toga baterija ne traje jako dugo..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 22:55   #3206
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor Fundowsky Pregled postova
ajd prvo da vidim jel to stvarno tako, pa onda složim.
Može i hvala,nešto pišu da to kao uspori mob,pogledaj malo i to,jel istina?
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2012., 01:31   #3207
-_Bad$ector_-
Premium
Moj komp
 
-_Bad$ector_-'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 251
Može mi netko napisati koji je trenutno najbolji rom?
Naime nisam već mjesec dana pratio ovu temu jer sam razbio svog huaweia pa sam cekao da mi stigne novi digitizer..
Mob je čvrst ko stijena, zavrsio je par puta u zidu i samo je puklo ono staklo gore..display je čitav..narucio to novo staklo(mislim da je to ujedno i touch) s ebaya i mob radi opet bez problema
__________________
Kad sam bio mlad mislio sam da je novac najvažnija stvar u životu; sad kad sam
ostario znam da jest! - Oscar Wilde

Zadnje izmijenjeno od: -_Bad$ector_-. 09.05.2012. u 01:44.
-_Bad$ector_- je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2012., 02:19   #3208
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Može i hvala,nešto pišu da to kao uspori mob,pogledaj malo i to,jel istina?
Vjerojatno će usporit, evo što je neki lik napisao u temi: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=25676253&postcount=244, a i dosta ljudi prijavljuje da je trajanje baterije isto.

Citiraj:
Autor Overclock Pregled postova
Pratim ovu temu vec jedno vrijeme jer planiram kupiti to cudo.
Ne znam je'l mi promaklo ili se niko ne bavi s istrazivanjem minimalnih postavki za osnovno (pozive, poruke, kamera i glatki rad menija) te kolko je trajanje baterije na tim postavkama.

Pa se pitam je'l ima ovdje takvih, i zasto sute? (je'l bi ga se dalo natjerati da baterija drzi 0-24 5-6 dana sa ~1h razgovora svaki dan, 3g off naravno)
Haha, zato što smo kupili to čudo pa ga koristimo za razne piz**rije od gameboya do GPS-a. Za ono najosnovnije, baterija ti može potrajat tri-četiri dana. Meni je dva i pol neki prosjek, sa 3-4h wireless surfanja i jako malo 3G-a, po potrebi - možda sat sveukupno. U biti najveći potrošač je zaslon i 3G - ako ti većinu vremena telefon stoji u standbyu možeš očekivat da će trajat bar 3-4 dana. Ja sam bio navikao na Nokijine baterije i mobitele s kojima si mogao i po tjedan dana ali navikneš se i na utičnicu svako malo.

Zadnje izmijenjeno od: tutix. 09.05.2012. u 02:44.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2012., 09:35   #3209
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Može i hvala,nešto pišu da to kao uspori mob,pogledaj malo i to,jel istina?
Nisam primijetio da se mob nešto drastično usporio (bench nisam pokretao nego gledam svakodnevni rad), a i da je to slučaj, barem baterija duže traje. Jedino mislim da će trebati nekoliko punjenja da ovo zaista proradi. Nakon prvog punjenja mi je potrošilo 10% za 5min, sad je na 1d20h sa 61%. S time da je meni 0-24 uključen wifi i 3g, zaslon na automatsko osvjetljenje. Ako ništa drugo, baterija nema skokova gore-dolje nego se jednolično spušta, ali će se možda trebati poigrati i s postavkama fajla.

Ako želiš, testiraj i ti malo, stavi si ovaj fajl u system/etc sa rwrr permissions i restartaj mob.

A u krajnjem slučaju briše se fajl i kao da ničeg nije ni bilo.

Citiraj:
Autor -_Bad$ector_- Pregled postova
Može mi netko napisati koji je trenutno najbolji rom?
Svaki rom je dobar ili loš po nečemu, pogledaj malo postove ovdje i druge forume ili kao i svi ostali, isprobavaj nekoliko romova dok ne nađeš koji tebi odgovara. Zapravo, prvo odluči želiš li cyanogen ili obični pa shodno tome traži rom.


Citiraj:
Autor Overclock Pregled postova
Pratim ovu temu vec jedno vrijeme jer planiram kupiti to cudo.
Ne znam je'l mi promaklo ili se niko ne bavi s istrazivanjem minimalnih postavki za osnovno (pozive, poruke, kamera i glatki rad menija) te kolko je trajanje baterije na tim postavkama.

Pa se pitam je'l ima ovdje takvih, i zasto sute? (je'l bi ga se dalo natjerati da baterija drzi 0-24 5-6 dana sa ~1h razgovora svaki dan, 3g off naravno)
Nije da se šuti, ali ovdje se razgovara o tome kako ovo naše čudo poboljšati, malo se eksperimentira. Za najosnovnije ti je tutix gore dobro odgovorio, to što ti želiš, baterija bi ti trebala bez problema izdržati. Zaslon, GPS i 3g ubijaju bateriju. Stavi stalno na 2g mreže, osvjetljenje zaslona smanji, poigraj se u cpu masteru s frekvencijama (tipa u standbyju 122-320MHz) i držat će. Ali ne možeš očekivati od androida da drži dugo, ipak je zahtjevan, tako da bez problema uz surfanje, pozive, GPS i pokoju igru ćeš ga imati na punjaču svaku večer. Da se mene pita ja bih svim proizvođačima stavio zahtjev - proizvodite android? lijepo izvolite da baterija uz brutalno korištenje mobitela izdrži najmanje 5 dana. Još do relativno nedavno su bile NiMh baterije... nešto će već izmisliti...

Zadnje izmijenjeno od: Fundowsky. 09.05.2012. u 09:53.
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2012., 10:47   #3210
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
@Fundowsky
E pa bas to, to je android (ultimativno podesiv ako znas kako), ako mogu postaviti super stedljiv mod, za minutu ga lako i overclockam ako treba i upalim sve do gps-a pa koristim sve blagodati tehnologije koje nudi. Samo meni aplikacije, igre, internet, wi-fi i sl. trebaju svega 2-3h na dan, ostatak vremena mob mora samo cekati pozive, poruke i biti spreman okinut koju fotku.

Zanima me bas to kaj tutix kaze, osobno iskustvo + koristenje (uz to bi bilo lijepo navesti koji rom je u igri i bitne postavke vezane uz potrosnju), te trajanje baterije sa takvim koristenjem.
Do sad sam imal nokiu 3100 i se k810i, di mi je nedjelja bila dan za punjenje mobitela, a ne da moram svaki drugi dan paziti i kalkulirati je'l mi moze mob sa 30% baterije izdrzat 1h razgovora i 15h stand by-a, tj. jel ga moram punit da izdrzi dan.

Da imam para na bacanje, ovdje opce ne bi bilo polemike, za 1500kn je problem rijesen, a ovako mi je ovaj mob najbolji omjer ulozeno/dobiveno, samo jos treba zadovoljiti minimum trajanja baterije.
Overclock je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na