Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.03.2012., 23:24   #391
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
Ja ''gasim'' net ako to zaživi...
Ako to zaživi, oni budu nama gasili net kako je krenulo

Čim se mi krenemo (ako ikad...) buniti, oni samo malo više klora u vodu, i mi smo mirni ko bubice .
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 00:01   #392
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Lipo stavljaš podatke na eksterni wireless HDD kojeg držiš u zidu
Tako nešto ja imam

Drugo, složi se enkripcija svega na kompu, slože permissioni, samo jedan user ima pristup svim podacima, pod šifrom i da ti zemu komp, brijem da nemogu ništa...

Jel sam u pravu? Razlog više zašto laptop, koji ima security chip...
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 00:22   #393
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Ma pokrenut neki brzinski full wipe za sve hardove u konfiguraciji, pa dok organi gonjenja pozvone na vrata lijepo to napraviš i nemru ti ništa, bolje ostat bez podataka nego s kaznom/zatvorom.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 00:29   #394
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
full wipe od 30 sec?
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 00:32   #395
z33
Premium
Moj komp
 
z33's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 109
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
full wipe od 30 sec?
wipnes hard o zid ili kroz prozor
z33 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 00:33   #396
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,017
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
full wipe od 30 sec?

Samo particije obrišeš Il napraviš na disku neku safe particiju i nju ostaviš, ove ostale samo obrišeš. Nemoraš nužno formatirat




Kakva je situacija sa snimljenim materijalom sa TVa? Pod šta on spada?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 00:36   #397
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor dokis Pregled postova
Ma pokrenut neki brzinski full wipe za sve hardove u konfiguraciji, pa dok organi gonjenja pozvone na vrata lijepo to napraviš i nemru ti ništa, bolje ostat bez podataka nego s kaznom/zatvorom.
Ma sad dok plavci pročitaju vaš plan na forumu će ići sa hepovcima koji će vas iskapčati iz mreže prije racije
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 00:38   #398
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
brisanje particije je sigurno kao i gašenja ekrana pri kucanju na vrata

pošto meni wmc dozvoljava snimanje programa na legalnim windowsima, mogu se obratiti kolegi gejtsu
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 00:39   #399
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Kolko sam ja upučen u to (a nisam previše) nit format nije najsigurnija opcija. Trebao bi se baš full wipe diska napravit što traje, a sad kad bi neko izmislio novi algoritam ili tehniku za to... (a da nije kroz prozor ili u zid)
doky je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 00:42   #400
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
trebaš ti par vajpova da to sve nestane u paramparčad.

diskovi u ladicama/dockovima i o zid... jedino to.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 02:49   #401
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor dokis Pregled postova
nit format nije najsigurnija opcija
ako sam ja sa jednostavnim programom tipa recover my files uspio vratiti podatke zgazene par puta unazad par godina i preformatirane particije barem par puta, jedino ako vam se zaleti neka nadasve ogromna neznalica pa cim upali komp zakljuci - vidi, ovaj ima sistemsku particiju i sve ostale prazne .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 07:44   #402
Artistar
Vječni Student
Moj komp
 
Artistar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Ma sad dok plavci pročitaju vaš plan na forumu će ići sa hepovcima koji će vas iskapčati iz mreže prije racije
UPS?
__________________

Artistar je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 09:41   #403
saran343
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: ČK
Postovi: 11
A zašto ne kriptirati disk, ili cijeli sistem?
Dobra lozinka i neće moći dekriptirati, a lozinku im ne moraš dati.
I nema dokaza.
saran343 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 09:53   #404
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor saran343 Pregled postova
A zašto ne kriptirati disk, ili cijeli sistem?
Dobra lozinka i neće moći dekriptirati, a lozinku im ne moraš dati.
Moras.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 09:58   #405
saran343
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: ČK
Postovi: 11
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Moras.
Moraš u Engleskoj.

U ostatku EU i kod nas ne moraš. Bar tako na drugome forumu piše pravnik, a i jedan milicioner koji se s time bavi.
saran343 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 10:01   #406
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Može se složiti aplikacija se da se particije npr. quick format i i zatim se složi jedan 100% write. Recimo, s IOMetrom...

To po meni isto mora šljakat... Samo pitanje je vrijeme koje treba da se isti izvrše... Kod SSDa to je začas, a na HDDu ne znam...
No, i dalje mislim da je WLAN ili LAN Externi HDD koji je van stana smješten, najbolja opcija...
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 10:30   #407
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Ekstremna vremena zahtijevaju ekstremne poteze

No, previše se pažnje obraća na zadnju situaciju, a to je kuc - kuc na vrata. Trebalo bi se više pozabaviti s onim prije toga, kako sadržaje sigurno skidati da do toga ne dođe. Naravno da mislim na nove Linux distribuciju, a ne na kolekcije p0rna

Gledam malo programe poput Tribblera i Retrosharea, neodoljivo me podsjećaju na stare dane Kazaae i Shareaze, ali izgleda zanimljivo, ako zažive mogli bi bit dobra opcija.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 15.03.2012. u 10:35.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 10:49   #408
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor saran343 Pregled postova
Moraš u Engleskoj.

U ostatku EU i kod nas ne moraš. Bar tako na drugome forumu piše pravnik, a i jedan milicioner koji se s time bavi.
Pogledaj ZKP 226. (02).
morph je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 10:53   #409
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 514
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Da li ovo vrijedi i za SSD-e, budući da ne spadaju u klasične magnetske medije?
Nije mi jasno ovo sa CD-ima i DVD-ima - pa ni oni nisu magnetski mediji
ABuser je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 11:45   #410
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,017
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Ma sad dok plavci pročitaju vaš plan na forumu će ići sa hepovcima koji će vas iskapčati iz mreže prije racije

Ja se nebrinem, živjele MSDNAA licence, free programi, Steam i Vodo
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 12:22   #411
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 478
"skidanje" je apsolutno promašen pojam koji neuki vežu uz autorska prava !!!
Nema zakona da se optužnica podigne , jer je "skidanje" apsolutno preširoki pojam !

Ono najbitnije jest, da mi u HR plačamo več ZAMP za "umnožavanje" i bez pristanka autora , time je daljnja rasprava da je "skinuti" odnosno potpuno isto što i "umnožiti" , na što mi plačamo to pravo !

Isto tako , ACTA je u suprotnosti s ZAMP-om !!! Jer nam ZAMP i plačanje na "pravo na umnožavanje i bez znanja autora" otvara mogučnosti da je sve po ZAKONU , ako se radi o privatnom korištenju, i nije za komercijalne potrebe.

ACTA je samo pokušaj da se "kontrolira masa" , i da u početku represivnim metodama dođu do još večeg profita multikompanije !

Parodija na "skidanje"

Po ACTA bi od proizvođača robe koju nosimo trebali "zatražiti pristanak" da se "skinemo" ?
Kupovinom smo kupili pravo da se obučemo , ali kako nas sada naši organi žele "prosvijetliti" za "SKINUTI" treba imati pristanak "autora" komada odječe koji je to kreirao i ima kopirajt na isto ?!?!?!?!?
Onda če reči da "to skidanje nema veze s računalnim" , ohoho pameti jedne, ma vidi ti to ?
Čekaj , onda drug policijot .
Ako me prijavljuješ da "skidam" računalno vezani pojam neki File (nema veze koji) , onda kako možeš da dokažeš da sam u prekršaju, kada je "skinuti" File (orginal ) , isti kao i onaj na mediju za koji sam platio "pravo na umnožavanje bez znanja autora" ? (ZAMP namet)

Dokle ide "parodija" , pa na sve i svašta, počev npr od Mail-a
Nedaj bože da po ACTA kako gleda na "autorsko pravo" napraviš "reply" , jer si time odmah kopromitirao Autora koji je poslao MAil, i može te tužiti za "neovlašteno kopiranje" !!!
Dokle ide tako glupo tumačenje ?

Zadnje izmijenjeno od: Brzi Picek. 15.03.2012. u 12:34.
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 14:14   #412
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,385
Evo šta plavci mogu, a šta ne mogu. Obratite pažnju na točke 2 i 3.
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...-ne-smije.html
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 16:08   #413
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
ja vam mogu dat primjer iz osobnog iskustva vezan za temu, gdje ste duzni dat passove pa i za mail.. koliko je to zapravo u duhu zakona neznam, al takva je praksa i pretpostavljam da ukoliko postoji sumnja za nelegalnim radnjama, tada ovlasti policije sezu do nebesa..
isto sto pise u clanku gore.. sve je to vise manje nonsens jer ce plavi lako obrazlozit sumnju, jer se mora pravdat nadleznima, a ne nama..

ja sam upoznat sa određenom procedurom prilikom krsenja autorskih prava, od dolaska policije u kucu i premetacine uz obavezne svjedoke, do neznanja inteligentnih plavaca sto je hdd, i zbunjenih pogleda "dal da uzmemo i to", do kopiranja sadrzaja racunala u stanici, a na racunalu iz doba valjda yuge za sto je trebalo dobar dio dana (a u pitanju, ako se dobro sjecam, bio hard od 80-ak gb) i naravno - "suosjecanja" glavnog inspektora - "jbga, netko mora naje, i meni sin przi cde i ja u autu imam sprzene cde"..

doduse to je bilo pred nekih 6 godina, vjeujem da se dosta toga promjenilo i da se danas ne bave time neskolovani plavci..
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 16:43   #414
Goc 101
Premium
Moj komp
 
Goc 101's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Sesvete
Postovi: 129
Nekoliko puta sam sa frendovima doživio da nam dolete policajci i traže isprave a dva tri puta i civilci sa šprehom ajmo sve van iz džepova. Bilo bi zgodno da smo znali da čak smijemo tražit razlog legitimacije, ali opet mogu ti reć šta hoče, tipa istražujemo ovo ili ono. Pa si ti misli kako postupit u takvoj situaciji pogotovo kad vidiš šta rade i na televiziji i čitaš na portalima. Pa te lik fino optuži za odbijanje suradnje sa policijom, pa te odvedu u postaju pa ti lijepo pjevaj borbene... Pa ti zvizne šamarčinu, pa te malo šakom u trbuh, dok razgovor teče u finom pristojnom tonu...
Goc 101 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 17:50   #415
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor M.U.P. Pregled postova
ja vam mogu dat primjer iz osobnog iskustva vezan za temu, gdje ste duzni dat passove pa i za mail.. koliko je to zapravo u duhu zakona neznam, al takva je praksa i pretpostavljam da ukoliko postoji sumnja za nelegalnim radnjama, tada ovlasti policije sezu do nebesa..
isto sto pise u clanku gore.. sve je to vise manje nonsens jer ce plavi lako obrazlozit sumnju, jer se mora pravdat nadleznima, a ne nama..

ja sam upoznat sa određenom procedurom prilikom krsenja autorskih prava, od dolaska policije u kucu i premetacine uz obavezne svjedoke, do neznanja inteligentnih plavaca sto je hdd, i zbunjenih pogleda "dal da uzmemo i to", do kopiranja sadrzaja racunala u stanici, a na racunalu iz doba valjda yuge za sto je trebalo dobar dio dana (a u pitanju, ako se dobro sjecam, bio hard od 80-ak gb) i naravno - "suosjecanja" glavnog inspektora - "jbga, netko mora naje, i meni sin przi cde i ja u autu imam sprzene cde"..

doduse to je bilo pred nekih 6 godina, vjeujem da se dosta toga promjenilo i da se danas ne bave time neskolovani plavci..
Prošao istu proceduru I baš je tako kao što si rekao Osim što tada nisam imao niti jedan password i nisu mi gledali mailove, samo su radili F3, audio, video, documents... Meni su još popalili kojih 50 filmova. Danas držim prazne kompove, nemam ništa spremljeno na DVDu, CDu, legalni windowsi, steam itd, a filmove ne čuvam, kad pogledam brišem, a ono što još nisam pogledao i mjuza stoji u "zraku" pa ti nađi gdje je, a dok nađu već je signal ugašen... Čisto, preventive radi

Nego, ja se sada pitam, ako u stanu imaš tuđe laptope, npr od firme, ili ženin, jel smiju njih dirati? Nije zbog toga da će nešto naći, nego bruke radi firme, ono, gdje ti je laptop..., pa kod "MUPa"
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 15.03.2012. u 17:56.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 18:02   #416
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 478
Jel znate koliko Vas mogu zadržati "policijajci" ?
Jel znate da ako i govorite govorite ili u korist njih, ili im "masnjake" uvaljujete !

Policija HR nije da služi " sitnozubima" več da oni služe njima da dobiju što više čvaraka !

Pravilo ako Vas uhite i odvedu u stanicu je Šutite, a ako Vas "obrađuju" , uvaljujte masnjake dok vas ne puste !
Advokata zaboravite .
I na inzistiranje neće dati da nazovete ! ovo je balkanska prčija ! Nije ovo CSI ili NYPD i sl...

Istina je da su brutalni !
To je činjenica, pa samo budite pametni i uvalite štoviše masnjaka onako u stilu nemogu više "mama upomoć" uz obilato suzenje (to treba trenirati od najmlađih dana) , a onda "masnjak" neka se vrte malo uprazno
dakako poslje tog masnjaka ako shvate (to je malo teže , ali i čorava koka zrno ponekad pronađe) neče biti baš ugodno, vjerovatno plexus i sl.
No trpljenje je običaj života u neciviliziranin prčijama kao HR
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 18:04   #417
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,017
Citiraj:
Autor Goc 101 Pregled postova
Nekoliko puta sam sa frendovima doživio da nam dolete policajci i traže isprave a dva tri puta i civilci sa šprehom ajmo sve van iz džepova. Bilo bi zgodno da smo znali da čak smijemo tražit razlog legitimacije, ali opet mogu ti reć šta hoče, tipa istražujemo ovo ili ono. Pa si ti misli kako postupit u takvoj situaciji pogotovo kad vidiš šta rade i na televiziji i čitaš na portalima. Pa te lik fino optuži za odbijanje suradnje sa policijom, pa te odvedu u postaju pa ti lijepo pjevaj borbene... Pa ti zvizne šamarčinu, pa te malo šakom u trbuh, dok razgovor teče u finom pristojnom tonu...

Baš to, lako je u teoriji pričat kako ti imaš pravo od murje tražit broj značke il pitat ga što je razlog da te legitimiraju. Međutim, u praksi bude većinom drugačije. Većinom se poklopiš ušima i radiš što ti kažu, jer što, ja dražim broj značke. oni misle da se ja odupirem. I šta onda, ja izvučem deblji kraj.... palice Svaka čast, naravno da postoje iznimke i kod murajaka, koji će ti sigurno objasnit što i zašto, međutim stvar je većinom malo drugačija.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 18:11   #418
W.Digital
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: SB
Postovi: 173
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
Jel znate koliko Vas mogu zadržati "policijajci" ?
Jel znate da ako i govorite govorite ili u korist njih, ili im "masnjake" uvaljujete !

Policija HR nije da služi " sitnozubima" več da oni služe njima da dobiju što više čvaraka !

Pravilo ako Vas uhite i odvedu u stanicu je Šutite, a ako Vas "obrađuju" , uvaljujte masnjake dok vas ne puste !
Advokata zaboravite .
I na inzistiranje neće dati da nazovete ! ovo je balkanska prčija ! Nije ovo CSI ili NYPD i sl...

Istina je da su brutalni !
To je činjenica, pa samo budite pametni i uvalite štoviše masnjaka onako u stilu nemogu vše "mama upomoć" , a onda "masnjak" neka se vrte malo uprazno
dakako poslje tog masnjaka ako shvate (to je malo teže , ali i čorava koka zrno ponekad pronađe) neče biti baš ugodno, vjerovatno plexus i sl.
No trpljenje je običaj života u neciviliziranin prčijama kao HR
Koje su se ovdje gluposti počele pričati to je za ne povjerovat.
Kao da policija svaki dan odvede 25 ljudi u stanicu na brutalno ispitivanje radi piraterije.
Ajde shvatite više da nikada nitko u ovoj državi nije uhićen radi skidanja filmova i glazbe niti će biti.
Sve što imamo su neka dva lika koja su nedavna uhićena iz razloga koje nitko ne zna, novinari napravili hype i sad se ovdje i po sl. forumima pišu budalaštine.

U ovom trenutku valjda nekih milijun ljudi u državi skida milijune gigabajta ilegalnog sadržaja, pametnom dosta.
W.Digital je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 18:16   #419
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 478
daj barem pročitaj post prije koji sam napisao, a ovo je dodatak na one koje se plaše i neznaju što napraviti kada ih ti predatori "čope"

jel važi ? pročitaj onaj post malo iznad ovog koji si citirao.

dakako da nemogu ništa kada nas štiti ZAMP !
to do suda nemože doći osim ako je optuženi stvarno "dlakav" u najmanju ruku
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 18:21   #420
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
uvijek postoje ljudi koji znaju "sve", a pogotovo zakon i ovlasti policije.. pa se uvijek sjetim u ovakvim pricama jednog takvog frenda koji naravno sve zna i kaze nam kako te pandur ne smije prometno kaznjavat ukoliko ne nosi kapu.. i sad jednom jednog poznanika zaustavo pandur, a bez kape na glavi i trazio ga vozacku etc (u pitanju je bio pojas, svijetla ili neka takva pizdarija) i sad lik njemu, "cuj, jbga nemozes mi nista, nemas kape" i pandur mu naredi da ugasi auto, odseta se lagano do svog auta, nabaci kapu na glavu, vrati se i : " dakle, gdje smo ono stali"

sve je to jos dobro, neki dan prica frend, bili pred par godina u italiji i slepaju u prikolici pol auta (svi papiri sve uredno).. zaustave ih carabinieri i u stanicu.. oko podna ih posjeli, van su izasli poslije 20h, dakle 8 sati rad pizdarije, bez ikakvog objasnjenja i logike..

polako lutamo van teme..
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na