Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.01.2012., 18:18   #1
robben_16
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Nuštar
Postovi: 43
Pozdrav svima, imam laptop LENOVO Z575
http://shop.lenovo.com/us/laptops/ideapad/z-series/z575

i skinio sam par igri cisto da vidim jel ih vrtit. Recimo GTA IV, Far Cry 2. Kad sam pogledao min req pomislio sam da cu ih vrtiti bez beda na normal detaljima recimo. No, pokrenem ih i trokiraju i na svim low detaljima. Sad me zanima do cega je to, jel bi ih zaista trebao pokreniti i igrati bez problema ili se varam tj. u cemu je problem? Laptop je novi, kupljen prije mjesec dana.

Isto tako, jedan je korisnik na forumu napisao kako mu MW3 radi bez beda :S

Zadnje izmijenjeno od: nino. 28.01.2012. u 19:09.
robben_16 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2012., 19:12   #2
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Previše si očekivao od integrirane grafe. Laptop sa nekom decidiranom grafom novije generacije bi to odvrtio, ali s ovom integriranom, teško, nikako.
A ni procesor ne puca od procesorske snage potrebne za gta4, sa svoje 2 jezgre i samo 2mb l2 cache-a.
Ukratko FAIL, ako si očekivao nekakav gejming s time.
O grafi:
http://www.notebookcheck.net/AMD-Rad...G.55685.0.html
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2012., 17:15   #3
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Ako imaš ovaj, a vjerojatno imaš jer je jedni koji se mogao uzeti kod nas, onda nemaš integriranu već odličnu 6650M grafičku. Sve bi moralo raditi. Instaliraj najnovije drivere, al s AMDovih stranica.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 14:54   #4
faal
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 197
jel igras na bateriji? ja imam y560 i meni trokira na bateriji (npr metro 2033) kad spojis na struju ide glatko cak i na jacoj grafici, nikad nemoj igrati na bateriji, mozda je u tome problem
faal je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 17:13   #5
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor faal Pregled postova
jel igras na bateriji? ja imam y560 i meni trokira na bateriji (npr metro 2033) kad spojis na struju ide glatko cak i na jacoj grafici, nikad nemoj igrati na bateriji, mozda je u tome problem
Lol.
Što sve neću pročitat....
Pa odeš na power settings i staviš na max performance da bude i kad si na bateriji i tak svejedno onda jel punjač uštekan ili nije
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 19:14   #6
faal
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 197
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Lol.
Što sve neću pročitat....
Pa odeš na power settings i staviš na max performance da bude i kad si na bateriji i tak svejedno onda jel punjač uštekan ili nije
nije tocno, kod mene na laptopu performanse su losije na bateriji, to kaj ti pise max performance ne mora znacit, barem u mom slucaju upravo je u tome bio problem. uvijek mi je sve na max performance, moze biti eventualno da je u advanced settings na max performance nesto po defaultu stavljeno na losije, pa zbog toga. a to sam napisao jer je greska najcesce u necem najociglednijem
faal je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 23:57   #7
GrAviTy
Banned
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sweden
Postovi: 255
Citiraj:
Autor faal Pregled postova
nije tocno, kod mene na laptopu performanse su losije na bateriji, to kaj ti pise max performance ne mora znacit, barem u mom slucaju upravo je u tome bio problem. uvijek mi je sve na max performance, moze biti eventualno da je u advanced settings na max performance nesto po defaultu stavljeno na losije, pa zbog toga. a to sam napisao jer je greska najcesce u necem najociglednijem
necu filozofirat,ali slazem se stobom
GrAviTy je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 22:00   #8
tomislav1967
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 81
takodjer imam z575 s 2 gige karticom, 4gb rama.... pokrenem igricu stavim sve na medium igrica trza nemilo. u device menadzeru vidi obadvije graficke kartice nekuzim da je nemoze pogoniti a pun kufer ekipe je reklo da radi bez problema... :-/
tomislav1967 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2012., 18:13   #9
ZOKSY
Premium
Moj komp
 
ZOKSY's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 278
samo da kazem da frend ima asus pro64j laptop i Nvidia Optimus tehnologiju.....GPU 325M
da bi mogao igre halat treba u driverima odabrat High performance nvidia procesor i onda može sve postavke postavit na high(primjer---PES 2012 nemre stavit detalje na mid baca mu grešku da nema dosta video memorije,KAD U Nvidi panelu ručno stavi na high performance procesor PES LETi I NA HIGH POSTAVKAMA....)
__________________
GPU/CPU Freak
ZOKSY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na