Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.09.2011., 17:39   #841
Billkita
Premium
Moj komp
 
Billkita's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Čavle, Rijeka
Postovi: 199
Prigovor se uvijek isplati pisati. U žalbi napiši točno to, da je ograničenje na mostu 100 Km/h + općenito kenjenje nemam para, ne radim, slaba plaća, djeca gladna, žena bolesna.......
__________________
Ala homo, ala homo ča popit i na brige pozabit.
Billkita je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2011., 19:58   #842
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor Emissary Pregled postova
Parkira sam 15.08. u Omišu oko 19:30 i nakon sat vrimena dočekala me "Dnevna parking karta" ilitiga realno nazvano - KAZNA na iznos od 100 kuna.

Nisam očekiva da se parking naplaćuje pošto je ulica zabačena, a najbliži parking automat je u ulici pokraj, udaljen barem 100-150 metara.

Na papiru piše da je rok za reklamacije do 24.08., pa ako neko ima iskustva nek napiše kako se izvuć, pošto znam da je u zadnje vrime bilo dosta govora o tim dnevnim kartama (ponajviše Zagrebparkinga) i njihovoj protuzakonitosti.
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Parking je oznacen?
Citiraj:
Autor Emissary Pregled postova
Da.
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Mislim da se možeš slikat, plati i plači. Mislim da im je od ove god. 100 čuna, prije je bila manje. Sva ta mala mjesta tuku harač s parkingom jer i nemaš gdje parkirat a da nisi negdje gdje se naplačuje. Da vidiš kolike su cijene (normalne a ne kazne) u Baškoj, Makarskoj . . .
Također budi sretan da nije u igri bio pauk, imaju jednog u najmu.
Evo da zaključimo i ovu priču, platio sam ovim zločincima dan prije isteka roka.

Dakle, iscrtali su na prometnoj površini crte, postavili 2-3 automata, ne nude ni osiguranje auta od krađe, oštećivanja i slično, te naplaćuju to 100 kuna po satu.

Krasno. Propali dabogda.
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2011., 20:46   #843
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,858
100 je dnevni parking - kazna a trebao si ubacit cca 3 - 6 kjuna za sat u te automate i za ne falit se vraćat u auto i isprintani listić stavit da se vidi (ovo zadnje me dodatno raspizdi).
Vozi dalje
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2011., 21:16   #844
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,082
Citiraj:
Autor sina xx3 Pregled postova
Može koji savjet za moj meni dosta čudan slučaj .
Naime jučer sam dobio poštom kaznu za prebrzu vožnju van naseljenog mjesta od 1.000,00kn.
Navodno prije nešto više od 6 mjeseci (01.03. u 7h45min.) snimljen sam i izmjerena mi je brzina od 113km/h na Zagrebačkoj zaobilaznici na mostu na Savi a vozio sam iz pravca Ljubljane prema Sl.Brodu.
Ja se naravno ni ne sjećam di sam bio i vozio toga dana kao vjerujem i 95% ljudi da ih to pitate a ono što je zanimljivo je sljedeće:
Kažnjen sam znači za vožnju više od 30km/h od dozvoljene u nenaseljenome mjestu za koji je zakonom propisana kazna od 1.000,00kn što bi značilo da je gotovo cijelom Zagrebačkom obilaznicom dozvoljena brzina 110km/h dok je na mostu 80km/h,pa otud tih 33km viška.
Pošto me put ionako danas vodio preko tog istog mosta jako sam se neugodno iznenadio kad sam vidio na mostu cijelom njegovom dužinom ograničenje od 100km/h.
Pitao sam prijatelja koji radi kao prometni policajac kak sad to a on mi kaže... "pa možda je taj dan bila posebna regulacija prometa pa je postavljeno ograničenje od 80km/h samo se ti toga ne sjećaš.....čuo sam za par takvih slučajeva,..gle možeš podnijeti prigovor ali to ti je badava".

Ako je ograničenje na mostu 100km/h a mene su slikali sa 113km/h pa ja sad moram platiti 1.000,00kn jer sam vozio 13km brže nego što to tabla koja je na mostu kaže......onda svaka čast Hrvatskoj policiji i zakonu.
Tako svakome od nas mogu poslati pred izbore kaznu jer je prije 6 mjeseci negdje vozio po nekoj privremenoj regulaciji prebrzo a da se toga "ni ne sjeća".

Što vi iskusniji po tom pitanju mislite?...imam li ja šanse i isplati li se pisati prigovor, te što bi se točno u prigovoru trebalo napisati a da ima uporište u zakonu i da prođe kod sudca?
Molim samo za ozbiljne savjete,...hvala.

Da, samo ti nisi vozio 113, već ti je to brzina sa skinutih onih 10%+10km tolerancije.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2011., 22:01   #845
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,490
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Da, samo ti nisi vozio 113, već ti je to brzina sa skinutih onih 10%+10km tolerancije.
Da, ali to moraju napisat. Na toleranciju mislim, moraju staviti izmjerenu brzinu i onda za koliko ga terete sa tolerancijom.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2011., 22:40   #846
sina xx3
Premium
Moj komp
 
sina xx3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 171
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Da, samo ti nisi vozio 113, već ti je to brzina sa skinutih onih 10%+10km tolerancije.
Ništa nepiše ni o kakvoj toleranciji niti o nikakvih -10%,...ljepo piše samo izmjerena brzina 113km/h a ti očito nisi skužio poantu a ona je da je na tom mostu ograničenje 100km/h cijelom dužinom mosta a ne 80km/h dok je prije i poslije mosta ograničenje naravno 110km/h.
Tako da su me revni plavi punjači državnog proračuna jedva ulovili jer sam ipak vozio supersoničnom brzinom od 113km/h.
Mislim neću biti gladan ako platim tih 1.000,00kn hvala Bogu,.. ali nažalost ovo mi je toliko glupo i nemogu vjerovati kakve stvari policija radi na cesti,..snimiti nekoga na zaobilaznici pri 113km/h,...i poslati mu kaznu od 1.000,00kn za prebrzu vožnju,...pa barem 50% auta na zaobilaznici vozi 140-150 a mnogi i puno brže,...šta njih ne stignu snimiti?,..ili po tipu auta kuže da ih nesmiju snimiti,...gledam večeras na dnevniku još se i hvale:ulovili Rumunja na autoputu vozio 246km/h i naplatili mu 3.000,00kn kazne a meni za 113km/h 1.000,00kn,...pa di je tu logika,...kako ih samo nije sram?
__________________
Psittacula Eupatria

Zadnje izmijenjeno od: sina xx3. 09.09.2011. u 07:44.
sina xx3 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2011., 23:07   #847
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,082
Ma dobro, kako ti kažeš. Uostalom, ako je multanova podešena da okida iznad 110, svejedno da li si ti išao 111, 113 il 150. Ona će okinut svejedno.

A ako nisi znao, kad te radar uslika, to je s onom tolerancijom od 10% + mislim da ide još 10km/h ako je brzina iznad 100. Pa si ti zaračunaj koliko si zapravo išao!

Kako i sam kažeš, nećeš ostat gladan za tih 1000kn, tako da nije vrijedno rasprave. Jedino eventualno da se žališ, pa da kažeš sudcu/sutkinji da te netko nevoli u policiji i da su baš tebe htjeli uslikat sa 113km/h.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2011., 02:57   #848
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,206
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ma dobro, kako ti kažeš. Uostalom, ako je multanova podešena da okida iznad 110, svejedno da li si ti išao 111, 113 il 150. Ona će okinut svejedno.

A ako nisi znao, kad te radar uslika, to je s onom tolerancijom od 10% + mislim da ide još 10km/h ako je brzina iznad 100. Pa si ti zaračunaj koliko si zapravo išao!

Kako i sam kažeš, nećeš ostat gladan za tih 1000kn, tako da nije vrijedno rasprave. Jedino eventualno da se žališ, pa da kažeš sudcu/sutkinji da te netko nevoli u policiji i da su baš tebe htjeli uslikat sa 113km/h.
Ne pričaj gluposti.
Do 100km/h se odbija tolerancija na grešku mjernog uređaja od 10km/h od brzine - ALI TO PIŠE NA KAZNI OBAVEZNO - I IZMJERENA BRZINA I BRZINA UMANJENA ZA TOLERANCIJU. Npr - brzina 71km/h, tolerancija 10km/h, kaznu plaćaš za 61km/h; ako je ograničenje 50, onda plaćaš kaznu za 10-30km/h prekoračenje u naselju, što je (sad otprilike pričam ne da mi se rovat po iznosima u 3 ujutro) 1000kn; ako je ograničenje 60km/h, to je kazna za prekoračenje do 10km/h u naselju, što je 300kn.
Preko 100km/h se odbija tolerancija od 10% od izmjerene brzine. Nikakvo oduzimanje i 10% i 10km/h. To su nebuloze. I u ovom slučaju se naravno moraju navesti obje brzine - izmjerena brzina i brzina umanjena za toleranciju.
Znači voziš se npr 150km/h, tolerancija od 10% je 15km/h, plaćaš kaznu za 135km/h, ali obje brzine su ti navedene u kazni. Van naselja ne postoji kazna za prekoračenje brzine do 10km/h.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2011., 07:57   #849
sina xx3
Premium
Moj komp
 
sina xx3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 171
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ne pričaj gluposti.
Do 100km/h se odbija tolerancija na grešku mjernog uređaja od 10km/h od brzine - ALI TO PIŠE NA KAZNI OBAVEZNO - I IZMJERENA BRZINA I BRZINA UMANJENA ZA TOLERANCIJU. Npr - brzina 71km/h, tolerancija 10km/h, kaznu plaćaš za 61km/h; ako je ograničenje 50, onda plaćaš kaznu za 10-30km/h prekoračenje u naselju, što je (sad otprilike pričam ne da mi se rovat po iznosima u 3 ujutro) 1000kn; ako je ograničenje 60km/h, to je kazna za prekoračenje do 10km/h u naselju, što je 300kn.
Preko 100km/h se odbija tolerancija od 10% od izmjerene brzine. Nikakvo oduzimanje i 10% i 10km/h. To su nebuloze. I u ovom slučaju se naravno moraju navesti obje brzine - izmjerena brzina i brzina umanjena za toleranciju.
Znači voziš se npr 150km/h, tolerancija od 10% je 15km/h, plaćaš kaznu za 135km/h, ali obje brzine su ti navedene u kazni. Van naselja ne postoji kazna za prekoračenje brzine do 10km/h.
Josip.....što bi značilo da sam vozio samo 3-4km/h sporije nebi bilo čestitke od 1.000,00kn........e vidite sad kako je naša policija uvjek budna,...samo Vi vozite 10-20km/h brže od ograničenja i odmah će reagirat,...dok gomila tajkuna godinama i godinama pljačkaju državu i nikome ništa,....pa Tomo Horvatinčić ima 31 prekršajnu prijavu zbog brzine unazad samo desetak godina.....i probajte pogoditi koliko ih mu je naplaćeno?......naravno niti jedna....niti neće nikada.
Moto policije je udri stoku sitnog zuba kad mafijašima u ovoj državi nesmiješ ništa,...odnekud moraš dodatno puniti vječno prazan državni proračun.

evo danas ljepog primjera kako radi naša policija i pravosuđe:
http://www.24sata.hr/crna-kronika-ne...kovcima-234096

pupo: btw, da ja sam u ovoj zemlji pripadnik sloja koji se naziva stoka sitnog zuba i da nevoli me policija jer nisam uspio u pretvorbi i privatizaciji ukras.... pardon zaraditi barem desetak miliona Eura pa nisam uspio razviti imunitet od zakona koje ova država revno provodi.
__________________
Psittacula Eupatria

Zadnje izmijenjeno od: sina xx3. 09.09.2011. u 08:29.
sina xx3 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2011., 08:22   #850
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Nedavno-poslikali me,kazna 1k kunica,prigovor,saslusanje,kazna umanjena na 500 kuna-pisi prigovor
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2011., 09:14   #851
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,206
Citiraj:
Autor sina xx3 Pregled postova
Josip.....što bi značilo da sam vozio samo 3-4km/h sporije nebi bilo čestitke od 1.000,00kn........e vidite sad kako je naša policija uvjek budna,...samo Vi vozite 10-20km/h brže od ograničenja i odmah će reagirat,...dok gomila tajkuna godinama i godinama pljačkaju državu i nikome ništa,....pa Tomo Horvatinčić ima 31 prekršajnu prijavu zbog brzine unazad samo desetak godina.....i probajte pogoditi koliko ih mu je naplaćeno?......naravno niti jedna....niti neće nikada.
Moto policije je udri stoku sitnog zuba kad mafijašima u ovoj državi nesmiješ ništa,...odnekud moraš dodatno puniti vječno prazan državni proračun.

evo danas ljepog primjera kako radi naša policija i pravosuđe:
http://www.24sata.hr/crna-kronika-ne...kovcima-234096

pupo: btw, da ja sam u ovoj zemlji pripadnik sloja koji se naziva stoka sitnog zuba i da nevoli me policija jer nisam uspio u pretvorbi i privatizaciji ukras.... pardon zaraditi barem desetak miliona Eura pa nisam uspio razviti imunitet od zakona koje ova država revno provodi.

Da, to bi značilo to.
Da te utješim, platio sam kaznu doslovno 10m ispred svoje kuće za prekoračenje od 1km/h od dozvoljene brzine jer sam po riječima policajca, doletio, a da stvar bude smiješnija, 50% murije u gradu su mi redoviti klijenti na poslu, a 20ak% su mi frendovi ili rodbina, al ja sam se baš namjerio na dvojicu s kojima nemam veze i tako su revni bili da sam baš ja morao platiti kaznu za 1km/h preko ograničenja, a samo se je zacrvenio kad mu je radar počeo zvučati ko da ga svi vrazi gone jer je u trenutku dok je meni držao prodiku i pisao kaznu prošao njegov kolega u privatnom autu sa 97km/h, i potrubio mu i mahnuo (btw, ograničenje je 50km/h)
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2011., 12:56   #852
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,130
Zaboravlja se da murja NEMA zadnju riječ u raznim postupcima-sud je ima.
Sud može preinačiti kaznu policije, tak da za ove ko Horvatinčić isključivo je krivo pravosuđe
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2011., 13:17   #853
nježni
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Ugl fala vam na pomoći, i imam jos jedno pitanje.
Naime imao sam dva prekršaja sa alkoholom u razmaku od mjesec dana, jedan u šibeniku jedan u zagrebu, pa me zanimalo u oba riješenja mi je izrečena zabrana vožnje na 9 mjeseci odnosno 6 mjeseci, pa me zanimalo dali se te zabrane zbrajaju ili stupaju na snagu paralelno.
nježni je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2011., 13:21   #854
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
..da ne duljim (već sam negdje u ovoj temi napisao problem), murija me zaustavi, napiše mi izmišljeni prekršaj na nepostojećoj registraciji i adresi. Prekršajni nalog napola ispunjen, dokazao na 1.supanjskom sudu da murijaci lažno svjedoče (lažu) Prošao sam sve moguće sudove, kažu da to nije dovoljan razlog da me oslobode optužbe. Pisao ministru, nisam dobio odgovor.
Imam apsolutno svu dokumentaciju od samog prekršaja pa sve do danas.
Da ne spominjem kako sam izgubio vozačku i posao zbog tog prekršaja.

E pitanje je sljedeće: mediji me napadaju da izađem sa pričom u javnost. Znam da je njima do dobrog članka, bio bi definitivno no mislim da ih u biti boli kiki za mene te da bi takav postupak imao malo veće posljedice u malom gradu a ne bih ništa postigao, tj. mislim da bi me murija na svakom koraku d*kala.
Što vi mislite?
__________________
housel je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2011., 13:40   #855
Billkita
Premium
Moj komp
 
Billkita's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Čavle, Rijeka
Postovi: 199
Vjerujem da bi te svaki odvjetnik trebao osloboditi te prijave ako je prekršajni nalog krivo, napola ispunjen.

Pobuni se, daj im priču, jbm im kevu. Treba netko biti utirač pravde iako takvi ne prolaze baš dobro, ali ostaju zapamćeni.
__________________
Ala homo, ala homo ča popit i na brige pozabit.
Billkita je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2011., 13:53   #856
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
@housel

Ako već ideš sa tim u medije. Nemoj samo u lokalne, idi i u velike. Jedini savjet je da uzmeš brojeve novinara da imaš pri ruci u slučaju da ti se dogodi neki interesantni follow up. Puno ćeš prije tako doći nego da kontaktiraš same novine! Sretno
  Reply With Quote
Staro 11.09.2011., 22:31   #857
extacod
Premium
 
extacod's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Milkywhey
Postovi: 201
evo nedavno sam dobio jednu sitnu kaznu i kako sad pišem žalbu i tamo gdje piše broj naloga ja ne mogu rapoznat jedan broj, stvarno nemam pojma što bi to moglo bit i ne znam kaj da sad radim
evo slika, vidim da ide 6-0 i ovo kasnije nemam pojma što bi moglo bit, izgleda ko N, ali je to vjerojatno 4 ili?
http://www.pohrani.com/f/t/cC/4Fi3TNLx/dsc021134.jpg

Zadnje izmijenjeno od: extacod. 11.09.2011. u 22:38.
extacod je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2011., 22:50   #858
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,858
Izgleda kao "6-ON", možda su inicijali pa vidi kako se potpisao.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2011., 22:58   #859
extacod
Premium
 
extacod's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Milkywhey
Postovi: 201
nisu inicijali, inače ovo mi je prva kazna tak da nism siguran dal pod brojem naloga mogu biti i slova, no logično mi je da budu samo brojke kad se već zove broj naloga, ali eto stvarno nisam siguran
extacod je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2011., 23:01   #860
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 998
Citiraj:
Autor nježni Pregled postova
Ugl fala vam na pomoći, i imam jos jedno pitanje.
Naime imao sam dva prekršaja sa alkoholom u razmaku od mjesec dana, jedan u šibeniku jedan u zagrebu, pa me zanimalo u oba riješenja mi je izrečena zabrana vožnje na 9 mjeseci odnosno 6 mjeseci, pa me zanimalo dali se te zabrane zbrajaju ili stupaju na snagu paralelno.
Nazalost zbrajaju se, trebale bi se mnoziti....
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2011., 07:01   #861
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,130
Citiraj:
Autor extacod Pregled postova
nisu inicijali, inače ovo mi je prva kazna tak da nism siguran dal pod brojem naloga mogu biti i slova, no logično mi je da budu samo brojke kad se već zove broj naloga, ali eto stvarno nisam siguran
Da to je to, cijeli taj dugi broj, ON je oznaka obaveznog prekršajnog naloga
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2011., 08:11   #862
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor extacod Pregled postova
evo nedavno sam dobio jednu sitnu kaznu i kako sad pišem žalbu i tamo gdje piše broj naloga ja ne mogu rapoznat jedan broj, stvarno nemam pojma što bi to moglo bit i ne znam kaj da sad radim
evo slika, vidim da ide 6-0 i ovo kasnije nemam pojma što bi moglo bit, izgleda ko N, ali je to vjerojatno 4 ili?
http://www.pohrani.com/f/t/cC/4Fi3TNLx/dsc021134.jpg
Pises prigovor, zalbu pises prekrsajnom sudu
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2011., 08:41   #863
extacod
Premium
 
extacod's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Milkywhey
Postovi: 201
šta da pišem prigovor jer nemogu pročitat koji je ono broj? xD
extacod je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2011., 10:27   #864
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,028
Pozdrav narode,i nerado se javljam ovdje sa problemom,nemam iskustva sto se tice ovoga.
Naime sinoć sam oduzeo prednost policiji ( znak ceste sa prednoscu prolaska,pogledao lijevo-desno,nikoga nije bilo,i oni se stvore odnekud,nije bilo uopce potrebe za kočenjem,ni od mene,ni od njih,dodao sam malo gasa i izletio,a oni isli sa lijeva,blicnuli i kad sam vidio tko je,znao sam odmah sto me slijedi ).

Kojih 200m kasnije upale rotaciju,ja stanem,vozacku-prometnu,ja dadem,jeste sta pili,kazem da nisam jer i nisam nista pio,kaze prodjite do kolege,alkotest obavim pokaze 0.00.

E,sada valjda su mislili napisati kaznu,ali kad je vidio prezime sjetio se jednog clana blize obitelji i pitao gdje je,pitao kolegu hocemo pisati kaznu,on rekao nemoj,ja rekao lijepo zapricao se sa kolegama,i nisam vidio,jel ja mogu unatoc tome ocekivati kovertu na kucnom pragu?

Nije me trazio da nista potpisem,nikakav papir nisam dobio,niti mi je sta rekao da cu dobiti ?
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2011., 13:38   #865
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,130
Za oduzimanje prednosti je kazna 3000 kuna, tak da ne možeš dobiti ništa na licu mjesta, prek. nalog se ispisuje odman za kazne do 2000kn.
Al očito da nećeš niš dobiti
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2011., 13:42   #866
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,028
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Za oduzimanje prednosti je kazna 3000 kuna, tak da ne možeš dobiti ništa na licu mjesta, prek. nalog se ispisuje odman za kazne do 2000kn.
Al očito da nećeš niš dobiti
Gledao na internetu na par sajtova,1000kn kazna + 3 kaznena boda + oduzimanje vozacke na 3 mjeseca.
Ocito su postrozili,pa jel ne bi trebao dobiti nesto da potpisem,nekakav papir da mi uruče da vidim da su napisali kaznu ?
Sada me to brine , kriv sam ali nije to bilo toliko drasticno oduzimanje prednosti jer sam mogao proci 2 puta dok su oni isli iz suprotnog smjera , ali eto.
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2011., 13:53   #867
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,993
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Naime sinoć sam oduzeo prednost policiji ( znak ceste sa prednoscu prolaska,pogledao lijevo-desno,nikoga nije bilo,i oni se stvore odnekud,nije bilo uopce potrebe za kočenjem,ni od mene,ni od njih,dodao sam malo gasa i izletio,a oni isli sa lijeva,blicnuli i kad sam vidio tko je,znao sam odmah sto me slijedi ).
Ne kužim, teleportirali su se tam? Pa mrak je, vide se svjetla, nemreju se sam tak materijalizirat.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2011., 14:20   #868
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,028
Ma s lijeve strane je vidljivo totalno , i tamo je bio isao kamion nekih 300-400metara a desno ono zavoj i jos neko raslinje drvece teze se vidi , i 2 sekunde kasnije se stvore , eto nemam objasnjenje , nisam toliko neoprezan da ne pogledam desno lijevo na znaku cesta s prednoscu prolaska i jebati ga od svih moram njima oduzeti...
Pa koje fakin sreca , sad me eto brine to u vezi kazne.
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2011., 14:35   #869
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Čekaj pa ćeš vidjeti, otkud mi znamo hoće li ti stići ili neće, nismo mi bili ti policijski službenici
Ali ako poznaju nekog tvog, vrlo vjerojatno će ti progledati kroz prste osobito jer mu je ovaj rekao da ne napiše kaznu. Što je bilo - bilo je. Idući puta više opreza...
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2011., 19:10   #870
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,028
Ma ne bi ni ocekivao da znate , samo pitam , da su mi napisali kaznu da li trazili da se potpisem ( nesto u vezi priznanja , davno sam citao ovaj thread ) ili bi mi kakvi papir uručili , nesto samo da vidim zbog cega i kako ?

Kazem , taj se gospodin pozvao na poznanstvo blize obitelji i kako su radili .
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na