Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.06.2011., 09:48   #1051
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085

nis novog u Stalker Worldu ?
F****g Soljenka, u labu x18 ili 16 gdje se gasi Brainscorcher masina opet sam naletio na neranjivog, ovaj puta zombica. Skelji me svaki put a nema bas prolaza da ga izbjegnem i vrijeme me pritisce a i ljeto je pa me sve manje volja
za odmor probat cu kasnije ponovo sa Sigerousom u CoP ako me uhvati, ako ne do jeseni ce valjda nesto novog izac od modova
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 21:07   #1052
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
ma kaki. baš sam škicnuo na 4 najjača mod-a za kompletan serijal. Ni traga okvirnog datuma izlaska. Lost Alpha se pegla i dalje.
Jedan po priči odličan mod je stao sa razvojem jer ga lik radi sam i nema vremena, a ostala 3-4 koja sam stavio, imaju neke sitne updateove, ali to je još far from over.
nadam se da će na jesen biti nešto. Do tada, imam odmor od zone, nakon skoro 2 godine neprestanog lutanja onuda
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2011., 20:50   #1053
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Evo upravo igram, tocnije ulazim u Pripyat Straaasno me nazivcirala dok nisam dosao do drugog trgovca i nabavio pristojan armor, srecom pa nisam odustao Dosta dobra igra, iako ima mutavih i ponavljajucih dijelova

Nego, igram ne-moddanu verziju sa zadnjim patchem, i jeli uopce moguce repairat armor? Nisam uspio nac nigdje, a malo mi je mutavo pljunut 100+hiljada i onda u jednoj misiji ostat bez pola armora. OTOH, ako nema repairanja lova se presporo skuplja za fensi armore...

Daklem?
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2011., 21:22   #1054
pyzdek
Premium
Moj komp
 
pyzdek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 96
Mislim da repaira nema.lovu sprdi na novi armor pa preživi dok ne nađeš bolji,ili šparaj pa preživi.zapravo,kako god napravio nečeš preživjeti quick save!
pyzdek je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2011., 21:26   #1055
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
Nabavi snajper i praši iz daljine, na taj način ćeš uštediti armor.
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 13:42   #1056
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Nego, igram ne-moddanu verziju sa zadnjim patchem, i jeli uopce moguce repairat armor?
Sine, ovo je EPIC FAIL sa tvoje strane. barem si stavi complete mod ako ništa. grešiš dušu to što pičiš po Vanilla igri

Citiraj:
Nisam uspio nac nigdje, a malo mi je mutavo pljunut 100+hiljada i onda u jednoj misiji ostat bez pola armora. OTOH, ako nema repairanja lova se presporo skuplja za fensi armore...

Daklem?
nema repariranja. eventualno ako negdje nađeš kakav repair kit, ali se ne sjećam je li to bilo sa modom ili u vanilla igri. Uglavnom instaliraj complete mod i gostioničar u 300-RAD baru će ti moći popravljat kaj oćeš.

Citiraj:
Autor weaponx Pregled postova
Nabavi snajper i praši iz daljine, na taj način ćeš uštediti armor.
U Pripyatu nema vajte od snajpera budući je to urban combat i ti jednostavno morać ići naprijed. može skinut 2-3 monolitovca i 3-4 pripadnika armije. ostalo mora doći bliže, a tada sniper više odmaže nego pomaže, budući se nađeš u borbi prsa o prsa.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 14:38   #1057
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Modani G34 ili Groza (unique verzija koja koristi streljivo za kalaša) su tvoji prijatelji u Pripyatu, a ako se nešto približi, ona sačmarica sa 12 metaka će samljeti brže od Tigar sokovnika.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 14:47   #1058
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Modani G34 ili Groza (unique verzija koja koristi streljivo za kalaša) su tvoji prijatelji u Pripyatu, a ako se nešto približi, ona sačmarica sa 12 metaka će samljeti brže od Tigar sokovnika.
Dobra je i SiG550 sa protu-pancirnom municijom. meni je mnogo puta bila najkorisniji frend tijekom bauljanja po Pripyatu. Pogotovo na početku kada ona govna vrebaju sa krovova, potkrovlja i gornjih katova
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2011., 12:54   #1059
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Sad sam vec u NPP, i nije mi toliko napeta da je igram ispocetka, pogotovo jer me cekaju CS i COP

eventualno bi za koji mjesec odigrao s nekim modom igru, pa ćale Brko. koji bi mod preporucio za iduci prelazak ?

Btw, u Pripjatu su me dejstovali s krovova sa gauss rifleom, ali nemogu ga nikako pokupit. Jeli to opet neki bug ?
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2011., 13:01   #1060
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Sad sam vec u NPP, i nije mi toliko napeta da je igram ispocetka, pogotovo jer me cekaju CS i COP
Hm... možda je bilo bolje da si CS prvo odigrao, no nema veze, uglavnom, vjerojatno znaš da je CS priča neposredno prije SOC-a.

Citiraj:
eventualno bi za koji mjesec odigrao s nekim modom igru, pa ćale Brko. koji bi mod preporucio za iduci prelazak ?
Complete mod, zadnji koji je. ne mjenja igru baš. osim što ti prikazuje prazni stash, ukoliko nemaš koordinate za njega... uglavnom, bolja je grafika, boje, teksture, zvukovi oružja, night vision i tako to.

i L.U.R.K. je jako dobar, ali je zafufljana instalacija. LURK ima malo bolju grafiku, puno više oružja i municije, neke misije su izmjenjene i dodane. ali velim, nije .exe kao complete mod, treba se malo naje8at dok ga se instalira (barem sam se ja naje...o dok sam ga osposobio) i sami LURK je dosta teži.

Citiraj:
Btw, u Pripjatu su me dejstovali s krovova sa gauss rifleom, ali nemogu ga nikako pokupit. Jeli to opet neki bug ?
nije bug. pomno pazi i gledaj kamo pada lik i kamo pada puška. ako pada na prvi kat one zgrade, onda ništa od toga. ja sam nekoliko puta poginuo i loadao igru sve dok nisam uspio ga skenjat tako da padne i on i gauss puška točno tamo gdje hoću. ali opet, nemaš baterija za nju. padne prazna, barem je meni pala prazna.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2011., 18:45   #1061
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,993
I meni je pala prazna.

Druže šta nije prvo SoC,pa CS pa CoP?

Sram me reći ali niti SoC niti CoP nisam dotjero do kraja
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2011., 19:35   #1062
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
I meni je pala prazna.
dakle, nije bug samo treba znati kako ukokati onog fanatika koji sije smrt sa vrha nebodera i malo sreće u zakonima fizike

Citiraj:
Druže šta nije prvo SoC,pa CS pa CoP?
Ne, prema priči kronološki idu CS-Soc-CoP.

SoC je izašla na tržište kao prva prva, pa CS, pa onda CoP.

Citiraj:
Sram me reći ali niti SoC niti CoP nisam dotjero do kraja
Mlad si, imaš vremena
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2011., 21:16   #1063
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 742
ima li možda neka fora da se određena oružja izbace iz igre ?

a da onda tipovi koji su trebali imat ta oružja imaju neka druga
da nebudu nenaoružani
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 02:54   #1064
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 560
jeli ovo jedini ulaz u x18 iz dark valley, skinuo/pretresao sam burova, za drugi se dio pobrinuo barmen. sad mi je pending quest 'find the lab entrance' , a ja stojim ispred vrata i pitam se gdje sam pogriješio/šta sam preskočio?
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 10:36   #1065
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,890
Postoji li neki "fix" za grafiku u SoC-u s obzirom da igram na fullhd-u i kada zumiram sa scopeom on izgleda kao jaje Ono, razvučeni 4:3 prikaz. Ostatak igre je grafički ok. Mod je Oblivion Lost (2.1 čini mi se).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 11:10   #1066
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Postoji li neki "fix" za grafiku u SoC-u s obzirom da igram na fullhd-u i kada zumiram sa scopeom on izgleda kao jaje Ono, razvučeni 4:3 prikaz. Ostatak igre je grafički ok. Mod je Oblivion Lost (2.1 čini mi se).
jesi probao staviti zadnji official patch, 1.00006?
meni je bio jajasti u vanilla igri. u Complete modu je to ispravljeno, ali sa 1.00006 patchem, barem meni.
moram priznat, da taj mod nisam igrao. jel čemu?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 16:23   #1067
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Danas sam pak ispočetka počeo SoC

Stavio sam SuperModPack 2.4
http://www.moddb.com/mods/super-mod-pack
Mod je na bazi Oblivion Losta, makar IMHO bolji.

Odličan mod. Stavio na onu predzadnju težinu.
Igra se počinje sa bolt action Mosin Nagant-om, što je blagoslov naspram pištolja i beskorisnog shotguna.
Večinom ubija iz prve ako se pogodi, a nije baš lako pogoditi

ODmah na početku sam hrabro kročio u military i strpljivo skidao jednog po jednog te im pokupio sav arsenal

__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 16:56   #1068
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Ja sam igrao Soc sve do dolaska u nuklearku, tu mi se vise nije dalo, najradije bi ispocetka. Zivcira me milijarda metaka oko mene, vojska i monolith, helikopteri..vise mi pase lutanje mocvarama i ostalim pustopoljinama i rjesavanje pokoje grupe bandita nego rush u nuke....
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 17:04   #1069
bixsy the king
Premium
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 968
Isto tako i meni...neki sporedni questovi su mi predobri da bi ih propustio.
__________________
HP OMEN G16

AMD Ryzen™ 7 7840HS | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8 GB GDDR6 | 16 GB DDR5-5600 MHz RAM | 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 17:51   #1070
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,890
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
jesi probao staviti zadnji official patch, 1.00006?
meni je bio jajasti u vanilla igri. u Complete modu je to ispravljeno, ali sa 1.00006 patchem, barem meni.
moram priznat, da taj mod nisam igrao. jel čemu?
Piše da imam 1.0006, a vjerujem da je to točno jer imam i onaj BattlEye (davno sam je instalirao i zezao se oko toga). Ne mogu opet instalirat patch jer sam mjenjao Windowse i ne prepoznaje da imam igru (fale regkeyevi).

Mislio sam da je Oblivion u početku SoC ere bio jedini pravi mod Mod je ok, ništa drastično, main story i šminka, malo teži AI (a možda je to i zato jer igram na veteran razini)... Igram v2.1 jer me živcira što sejvovi nisu kompatibilni s novijim.
Inače, kod mene vrijedi isto kao i kod papčića:

Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Ja sam igrao Soc sve do dolaska u nuklearku, tu mi se vise nije dalo, najradije bi ispocetka. Zivcira me milijarda metaka oko mene, vojska i monolith, helikopteri..vise mi pase lutanje mocvarama i ostalim pustopoljinama i rjesavanje pokoje grupe bandita nego rush u nuke....
Došao u NPP, poharao okolo, vratio se u Bar oboružati... I taj sejv tu stoji od 25.3.2010. Ali stiže zima!

A da ne spominjem kako CS i COP još nisam ni primirisao, a kupio sam ih
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 18:23   #1071
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Danas sam pak ispočetka počeo SoC

Stavio sam SuperModPack 2.4
http://www.moddb.com/mods/super-mod-pack
Mod je na bazi Oblivion Losta, makar IMHO bolji.

Odličan mod. Stavio na onu predzadnju težinu.
Igra se počinje sa bolt action Mosin Nagant-om, što je blagoslov naspram pištolja i beskorisnog shotguna.
Večinom ubija iz prve ako se pogodi, a nije baš lako pogoditi

ODmah na početku sam hrabro kročio u military i strpljivo skidao jednog po jednog te im pokupio sav arsenal

Po inventaru, jako mi liči na LURK. brijem da je puno stvari i maznuto iz njega.

Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Ja sam igrao Soc sve do dolaska u nuklearku, tu mi se vise nije dalo, najradije bi ispocetka. Zivcira me milijarda metaka oko mene, vojska i monolith, helikopteri..vise mi pase lutanje mocvarama i ostalim pustopoljinama i rjesavanje pokoje grupe bandita nego rush u nuke....
a čuj, imaš pravo na jednu stranu, malo možda previše, ali, moraš biti brz i snalažljiv. to nije COD serijal pa da sa 120 metaka ubiješ 100 ljudi i kad te god neko pogodi, da malo čučnes i zalječiš se

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Piše da imam 1.0006, a vjerujem da je to točno jer imam i onaj BattlEye (davno sam je instalirao i zezao se oko toga). Ne mogu opet instalirat patch jer sam mjenjao Windowse i ne prepoznaje da imam igru (fale regkeyevi).

Mislio sam da je Oblivion u početku SoC ere bio jedini pravi mod Mod je ok, ništa drastično, main story i šminka, malo teži AI (a možda je to i zato jer igram na veteran razini)... Igram v2.1 jer me živcira što sejvovi nisu kompatibilni s novijim.
onda nažalost ništa, kak je, tak je.

Citiraj:
Došao u NPP, poharao okolo, vratio se u Bar oboružati... I taj sejv tu stoji od 25.3.2010. Ali stiže zima!

A da ne spominjem kako CS i COP još nisam ni primirisao, a kupio sam ih
e brate, duga će biti zima. i ako krelci zgotove ove modove.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 19:00   #1072
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,890
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
e brate, duga će biti zima. i ako krelci zgotove ove modove.
Ako obaveze ne prevladaju. Problem je, a možda i jedan od razloga što sam pauzirao igru, u tome što se previše ufuram u igru, ponese me atmosfera, načulim uši... I onda mi dođe seronja iz kuta i kokne me, psujući nešto na ruskom. Malo je reći da se us* ko grlica I tako dosta često. Ne znam za vas, ali meni je ovo najbolji FPS koji sam ikada igrao i jedini koji mi može zaustaviti cirkulaciju na par minuta. For the record, imam 25 godina
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 20:12   #1073
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Ja sam igrao Soc sve do dolaska u nuklearku, tu mi se vise nije dalo, najradije bi ispocetka. Zivcira me milijarda metaka oko mene, vojska i monolith, helikopteri..vise mi pase lutanje mocvarama i ostalim pustopoljinama i rjesavanje pokoje grupe bandita nego rush u nuke....
Interesantno, meni je to apsolutno najbolji dio igre, a mogu reći i jedan od najuzbudljivijih momenata u 25+ godišnjem igračkom stažu uopće. Savršeno su to scenaristički složili, ali nije to ispalo od nikuda, postepeno su gradili napetost. Kako se približavaš nuklearki, sve je više puškaranja, sve veći kaos oko tebe. Svi protiv svih, i svi protiv tebe. Kao što kolega kaže, staje cirkulacija, disanje nepravilno, osjećaš radijaciju u kostima... Glavu među noge i bježi... Ludnica.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 22:51   #1074
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Interesantno, meni je to apsolutno najbolji dio igre, a mogu reći i jedan od najuzbudljivijih momenata u 25+ godišnjem igračkom stažu uopće. Savršeno su to scenaristički složili, ali nije to ispalo od nikuda, postepeno su gradili napetost. Kako se približavaš nuklearki, sve je više puškaranja, sve veći kaos oko tebe. Svi protiv svih, i svi protiv tebe. Kao što kolega kaže, staje cirkulacija, disanje nepravilno, osjećaš radijaciju u kostima... Glavu među noge i bježi... Ludnica.
da, pogotovo nakon što se ugasi Brain Skorčer tada fakat kreće sveopšti napad i ulazak u grad. Freedom i Duty se pokolju međusobno i onda oni koji prežive krenu u napad na Monolith i JNA koji drže Pripyat.
i onda, šećer na kraju, ulazak u elektranu gdje te oće ubit i JNA i Fanatikosi tamo samo treba bit brz i lakonog, bez pretjeranog truda za ubijanjem protivnika jer ne možeš opstat ako se previše otkriješ

ja se samo nadam da nas žene/cure/mame neće poslat na kakvo odvikavanje, jer je ovo već postalo opasno
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2011., 07:45   #1075
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Novost glede Lost Alpha moda. vijest je direktno od jednog iz grupe koja radi na modu vijest nikako nije lijepa ni dobra. Postavio sam mu dva pitanja?

Hoće li LA mod izaći prije STALKER 2?
- Da

Hoće li to biti ove godine?
- Ne

Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2011., 11:20   #1076
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Pozdrav ekipa, stalker serijal me do sada nekako zaobisao, a htio bih sad konacno zaigrati te igre, volim europske igre, atmosfericnije su mi i zanimljivije, a po videima ovo mi izgleda kao vrlo dobra igra. E sad, vi iskusni stalkerasi, mozete mozda napisat kratki guide, sta prvo odigrat, koje modove stavit, patcheve i tako to, jer na moddb ih ima gro, a cine mi se slicni, pa eto, ako mogu dobiti malo uputa da mogu i ja uzivati u ovim igrama, Спасибо
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2011., 11:23   #1077
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,942
Citiraj:
Autor Bishop Pregled postova
Pozdrav ekipa, stalker serijal me do sada nekako zaobisao, a htio bih sad konacno zaigrati te igre, volim europske igre, atmosfericnije su mi i zanimljivije, a po videima ovo mi izgleda kao vrlo dobra igra. E sad, vi iskusni stalkerasi, mozete mozda napisat kratki guide, sta prvo odigrat, koje modove stavit, patcheve i tako to, jer na moddb ih ima gro, a cine mi se slicni, pa eto, ako mogu dobiti malo uputa da mogu i ja uzivati u ovim igrama, Спасибо
sibni gore complete mode obavezno (na sva 3 dijela) i deri. e sad za redoslijed ovisi dal oces po timelineu ili kak su izlazile. to nek napise neko iskusniji .
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2011., 15:10   #1078
hardflat
Premium
Moj komp
 
hardflat's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 250
Citiraj:
E sad, vi iskusni stalkerasi, mozete mozda napisat kratki guide, sta prvo odigrat, koje modove stavit, patcheve i tako to, jer na moddb ih ima gro, a cine mi se slicni, pa eto, ako mogu dobiti malo uputa da mogu i ja uzivati u ovim igrama, Спасибо
To ti pitaj stalkera druga brku, jer on ima zonu u malom prstu .
hardflat je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2011., 16:01   #1079
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bishop Pregled postova
Pozdrav ekipa, stalker serijal me do sada nekako zaobisao, a htio bih sad konacno zaigrati te igre, volim europske igre, atmosfericnije su mi i zanimljivije, a po videima ovo mi izgleda kao vrlo dobra igra. E sad, vi iskusni stalkerasi, mozete mozda napisat kratki guide, sta prvo odigrat, koje modove stavit, patcheve i tako to, jer na moddb ih ima gro, a cine mi se slicni, pa eto, ako mogu dobiti malo uputa da mogu i ja uzivati u ovim igrama, Спасибо
kad sam počeo čitat tvoj post, već sam mislio reći nešto tipa "neoprostivo, ne znaš kaj si propustio", ali onda sam skužio da ćeš ipak igrati, haha šalim se.
Pa ovako, po meni, najbolje je igrati kako su igre izlazile. zašto? Istina je da je Clear Sky prolog, da se dogodio prije, ali... Clear Sky ti neće odma sjesti, tako da, kreni polako i sigurno sa Shadow of Chernobyl. Nakon toga Clear Sky. Pa onda još jednom možeš Shadow of Chernobyl da utvrdiš gradivo. I nakon toga Call of Pripyat.
Od modova preporuka za Complete mod za svaki od STALKER-a, čisto onako da ne igraš Vanilla igre. a onda kasnije, kad te preuzme (kao nas luđake), onda isprobavaš mod po mod. No, velim, za početak, Complete mod za sva 3 nastavka.

Citiraj:
Autor hardflat Pregled postova
To ti pitaj stalkera druga brku, jer on ima zonu u malom prstu .
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2011., 19:04   #1080
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 560
niko ne zna/neće da pomogne?

dakle, traži se način kako da uđem u podzemni laboratorij u dark valley-u. evo pda s questovima, znači imam ključeve, al ne mogu naprid, ne vidim način kako iskoristit ključeve na tim vratima i uć. (assuming da su to ta vrata, ima sshot u gornjem postu)

hvala.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na