Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.08.2011., 18:40   #3931
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,538
Citiraj:
Nažalost na primci su isti serijski brojevi predanog i preuzetog artikla i tu Vam ne mogu pomoći. Jamstvo se produljuje za vrijeme trajanja reklamacije, znači od 11.07. do 13.07. tj. za 3 dana.
ništa, udrugu ću kontaktirat jer mene boli k**** kakvi su njima brojevi na primci, ja sam dobio nov uređaj na reklamaciji i to je bitno.
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 01.08.2011., 19:06   #3932
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
dobih odgovor



wtf, nije izvršen bitni popravak nego je zamijenjen novi uređaj...ne razumijem
Sve to proslijedi DI.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2011., 19:38   #3933
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,538
e

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Sve to proslijedi DI.

što je to DI?

znam za udrugu potrošać ali DI neam pojma
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 01.08.2011., 19:41   #3934
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,412
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2011., 19:43   #3935
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,538
aha, što je onda bolje oni koji imaju iskustva, DI ili udruga potrošać?
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 01.08.2011., 19:56   #3936
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Ja bi poslao dopis.
Pošalji pisani dopis sa opisom situacije, člankom zakona i traži da ti se očituju (pismeno) po tom pitanju.
Kad pismeno napišu da je to isti broj, onda će se inspekciji morati pravdati (kad priložiš dokaz) i ako ne opravdaju to ide kazna.


Iz tog razloga ja svaki, ali svaki uređaj poslikam i poslikam sve serijske brojeve.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2011., 19:59   #3937
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Ah i što seru ovi iz adm-a, imao sam i ja par loših iskustava s njima jer sam slagao podosta konfi tamo a i dosta toga reklamirao, pogotovo mi ide na živce vlasnik adm-a..al nikad više tamo..sad kupujem sve u linksu već godinu i pol dana, i nikad problema s reklamacijama i kupnjom.
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2011., 20:17   #3938
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Još jedna ideja je - javi se distributeru tih sluški i pitaj ih o svom serijskom broju jesu li zamjenili uređaj.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2011., 20:38   #3939
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,538
znaš šta je fora, ja sam poslo starog kad su javili da je stigao novi headset, i stari ga pokupio i niš mu nisu od papira dali..nikakav papir s rješenjem ili nešto
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 10.08.2011., 20:24   #3940
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Jedno kratko pitanje,jel vrijedi garancija bez računa?
Radi se o mobitelu.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2011., 20:32   #3941
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,412
Načelno ne, ali ovisi o firmi. Nekima je važniji garantni list.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2011., 21:44   #3942
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
A neki će ti čak izaći u susret i samo provjerom serijskog broja (no rijetko tko više).
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2011., 22:42   #3943
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
Jedno kratko pitanje,jel vrijedi garancija bez računa?
Radi se o mobitelu.
Ako si ti prvotno kupio taj mobitel, vjerojatno znaš gdje si ga kupio i čime si platio, a po jamstvenom i točan dan. Po tome ti prodavaonica može zvući račun ako su imalo susretljivi.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2011., 17:38   #3944
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Malo neugodno iskustvo u SOPHOSlabu...
Kupio konzolu prije par dana, odlucio danas da mi se ne isplati jer cu premalo igrat i da vise nemam zelje za igranjem bilo cega, pogotovo ne na konzoli. Kupio sam ju zapravo da krenem malo igrat nakon dvije godine neigranja apsolutno niceg, no jednostavno me proslo.

Danas odlucim nazvat SophosLab i pitat da li bi mozda htjeli vratiti novce (Links mi je jednom uredno vratio novce za plocu koja mi nije pasala). Ljubazan covjek se javio i reko nema problema, donesi nam konzolu na Jarun, pogledat cemo je i vratit ti novce na sto sam se iznenadio. Reko odlicno, bas su susretljivi i odnesem im konzolu, oni je pogledaju i kazu sve ok, al nemamo novaca ovdje, odi u Garden Mall di si je kupio i tamo ce ti dat novce - daju mi racun. Na to odlican i ljubazan prodavac u Garden Mallu kaze da ne moze dat novce samo na temelju toga sto su ovi u servisu tako rekli, preko telefona i ja ga razumijem. On je uporan i zove ih, a oni mijenjaju pricu i govore njemu da ne smije dat novce i da mi moze dat jedino novu konzolu. I onda mi je dao novu konzolu.

Sad moram na trznicu sa tom novom konzolom. -.-
Taman se ponadas da ce ti izac u susret, makar ne moraju to napravit a onda te ovako zaj... Mogli su odmah rec nista od novaca i ne bi bilo nikakvih problema.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 12.08.2011. u 12:59. Razlog: pravopis
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2011., 20:16   #3945
TutanCmon
Banned
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Thumbs down Trazim savjet...

U jamstvenom roku u ovlastenom servisu servisiran mi je laptop zbog neispravnog hard diska (bad sektori).

Laptop inace dolazi s dva fizicka - odvojena hard diska, od kojih je samo jedan bio neispravan i trebalo ga je zamijeniti. Backup s njega prebacio sam na drugi disk - ispravni (znam, nije najpametnije rjesenje, ali zbilja s toliko podataka nisam imao kamo) i jasno pisano naglasio serijski broj neispravnog diska uz takodjer pisanu napomenu serviseru da ispravni disk ne dira (a niti ima razloga za to - cak sam se osjecao malo tupavo pisuci tu primjedbu, kao da laptop predajem u vrtic, a ne u ovlasteni servis).

Uglavnom - disk zamijenjen, drugi disk (ispravni, s backupom) - obrisane particije, podatke ne uspijevam vratiti. Ocito je rijec o pogresci servisera jer ne vidim ama bas nikakvog razloga za unistavanje podataka s ispravnog diska (isto tako mogli su mi razbiti ekran i to pripisati proceduri servisiranja).

Sto sad?


Sol na ranu je zamjenski disk - prema S.M.A.R.T.-u, disk koji su mi ugradili prethodno je radio preko 1300 sati i ima vise od 14000 (cetrnaest tisuca) raw read errora, G-sensor ocitanje takodjer vise od 400... Ukratko, disk kojega je netko dobro napatio s upitnim rokom trajanja, ali bez bad sektora.

Sto mi je ciniti?


Zahvaljujem unaprijed na pomoci!
TutanCmon je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2011., 20:42   #3946
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,386
vrati se natrag i traži ispravni disk bez errora. ako odbiju traži pismeno objašnjenje i prijavi slučaj državnom inpektoratu.

što se tiče podataka, mislim da nema pomoći, čak se unaprijed servisi ograđuju od gubitka podataka...
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2011., 21:04   #3947
TutanCmon
Banned
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
vrati se natrag i traži ispravni disk bez errora. ako odbiju traži pismeno objašnjenje i prijavi slučaj državnom inpektoratu.

što se tiče podataka, mislim da nema pomoći, čak se unaprijed servisi ograđuju od gubitka podataka...
Hvala na brzom odgovoru!

Porucili su mi da disk mogu odnijeti na "dijagnostiku" unatoc screenshotovima koje sam im poslao i koji sve govore. Takodjer rekose da je recovery na njega uspjesno vracen pa, kao... onda mora da je disk dobar (?!).

Ogradjivali se ili ne, drugi disk nema nikakve veze s neispravnim. Da sam kojim slucajem ostavio memorijsku karticu u utoru, i nju bi valjda formatirali.
Zato upravo sastavljam upit inspektoratu cisto da cujem njihovo misljenje i vidim na cemu sam.

Ne pada mi na pamet za koji mjesec ponovno vracati laptop na servis jer bi "novi" disk konacno riknuo, a usput bi me opet "pocastili" brisanjem particija sa svega sto s laptopom dodje.
TutanCmon je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2011., 22:35   #3948
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
@ TutanCmon : O kojem je servisu riječ? Čisto da znamo gdje malo bolje pripaziti.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2011., 23:15   #3949
gt4freak
Registered User
Moj komp
 
gt4freak's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Novska
Postovi: 33
Neki dan sam naletio na letak od Mikronisa, na kojemu je bio miš Logitech M510 snižen s 270 na 250kn. Već neko vrijeme planiram kupiti novi miš i namjerio sam se baš na njega. No njima to nije bilo važno - bez pardona mi je prodavač naplatio staru cijenu, 270kn.

To sam shvatio tek nakon dva sata i više se nisam htio tamo vraćati zbog 20kn. Bezobrazluk.
gt4freak je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2011., 12:59   #3950
TutanCmon
Banned
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
@ TutanCmon : O kojem je servisu riječ? Čisto da znamo gdje malo bolje pripaziti.
MR servis.
Sudeci po nekim ranijim postovima koje sam procitao na temi, nista novo nisam otkrio o njima...
TutanCmon je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2011., 21:06   #3951
TutanCmon
Banned
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Poslao sam upit s opisom situacije na https://prijava.mingorp.hr u petak i ugodno sam iznenadjen jer su mi vec danas odgovorili.

Da sad sve ne citiram, mislim da bi od pomoci drugima u nedoumici mogao biti ovaj dio:

"Zamjena se mora sastojati u novo ugrađenoj komponenti, a nikako polovnoj."

Zanimljivo, posebno s obzirom na cinjenicu da je njhovo vidjenje tog problema, koliko sam shvatio, to da svejedno mogu ugraditi rabljeni disk jer bitno je samo da se na njega moze uspjesno vratiti recovery i da disk na prvi pogled radi (barem neko vrijeme). Na stranu tamo neki read errori i power on hours count... Obicni opijum za mase. Istina, disk mozda nije nov, ali zato ima recovery! Lijepo, sad mi jos samo treba stvarno, ali zaozbiljno novi disk i recovery, ali ne OS-a s milijardu trial i demo verzija svega sto je izaslo do 2009. godine, nego recovery backup podataka s ispravnog diska koji su mi obrisali i na konju sam!

Sto se tice unistavanja podataka, ako nista drugo ne uspije, savjetuju mi da naknadu stete mogu pokusati ostvariti sudskim putem ili izvansudskom nagodbom. Ali, o tom potom, tj. korak po korak. Zasad cu samo odgovor proslijediti u servis na "ekspertno" tumacenje.
TutanCmon je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2011., 21:13   #3952
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Na šta se točno pozivaju da dio mora biti nov?

U zakonu stoji da mora biti zamijenjen ispravnim...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2011., 21:41   #3953
TutanCmon
Banned
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Na šta se točno pozivaju da dio mora biti nov?

U zakonu stoji da mora biti zamijenjen ispravnim...
Zbilja ne znam, nisu naveli, a ja nisam pravnik... Ono sto znam je da mi se nikad nije dogodilo da su mi u bilo kojem servisu ugradili staru komponentu - ukljucujuci par diskova koje sam u proslosti mijenjao u raznim servisima.
Situaciju sam detaljno opisao i naveo kako je iz S.M.A.R.T.-a vidljivo da disk nije nov i to je njihov odgovor.

Sto se mojeg slucaja tice, tesko da disk moze proci i pod "ispravan", prema tome...
TutanCmon je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 04:51   #3954
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Na šta se točno pozivaju da dio mora biti nov?

U zakonu stoji da mora biti zamijenjen ispravnim...
Znači, bilo koja reklamacija može biti tako tretirana? Dobiješ rabljeni laptop, disk, ploču... I to je ok? Nema u zakonu?
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 10:32   #3955
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Znači, bilo koja reklamacija može biti tako tretirana? Dobiješ rabljeni laptop, disk, ploču... I to je ok? Nema u zakonu?
Nisam našao - zato pitam.

Laptop je zeznuta stvar, kod desktopa i komponenti je puno lakše...

Ako ti daju polovnu nađi joj bilo kakvu ogrebotinu ili oštećenje i na to se pozvati.

Obvezni odnosi:


Troškovi i rizik

Članak 427.

(1) Prodavatelj, odnosno proizvođač dužan je o svom trošku prenijeti stvar do mjesta gdje se treba popraviti, odnosno zamijeniti te popravljenu, odnosno zamijenjenu stvar vratiti kupcu.

(2) Za to vrijeme prodavatelj, odnosno proizvođač snosi rizik za propast ili oštećenje stvari.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 11:49   #3956
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Malo je offtopic ali vjerujem da je dosta ljudi s foruma bilo u situaciji kao i ja koju cu dolje navesti.

Naime, 4.1.2010. sam kupio Nokiu N97 u Vip-u na pretplatu. Dobio sam 2 god garancije Mobisa -.-". Ugl, mobitel je hardverski ispravan i sve normalno radi ali vec nakon par mjeseci sam skuzio prasinu ispod ekrana, poslao ga na servis (usput napomenuo da zamjene lecu kamere jer im je to tvornicka greska). Lecu zamijenili, ali prasina ostala ista (usput, maska bila rasklimana kao da je mob 865568 puta pao). Nisam se htio zamarati niti sam bas imao vremena za to, ali.. Ove godine sam poslao mobitel opet na servis zbog iste prasine (leca se opet izgrebala, ko zna sta su napravili pa je sranje bilo) i da srede to. Mob su vratili sa prasinom opet ali je maska bila nova(zadnji dio) i nije se klimalo vise. Onda sam poludio i mobitel OPET poslao na servis, znaci 3. put... (u medjuvremenu se Mobis u Osijeku zatvorio) pa sam napomenuo ovom u Vipu da napise da se mob salje 3. put na servis i da ono ocito nije prasina nego nesto drugo na touchscreen-u (njihova stvar, neka rijese). Mob se vratio, zanimljivo, s novom i prednjom maskom i ekran je bio cist ko suza, vise nije bilo crtica.

Ja reko napokon, kad ono opet ista stvar, opet te crtice. Vise se nisam htio zamarati s servisom, nauzvao Mobis da mi daju drugi uredjaj, kazu oni da odnesem Vip-u da mi daju posto sa u Vipu kupio a ne u Mobisu, te da je Mobis u ovom slucaju samo servis istog. Znaci peru ruke od toga. Zovem Vip, dobijem tamo nekog, a on mi kaze da to jos jednom treba na servis i ako onda ne bude treba pred neku komisiju i oni odlucuju hoce li mi dati novi uredjaj.

Posto ja vise NE ZELIM njega slati na servis, imam li pravo odnijet ga u Vip i trazit novi uredjaj?? Ne znam da li vise i imaju N97 na stanju. Sto bi vi napravili na mom mjestu?

Ispricavam se zbog poduzeg posta.
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2011., 17:27   #3957
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
moze jedno brzinsko, radi se o adm-u
vidim kod njih na webu da daju na cors napajanja 60mj. garancije, a ja sam dobio novo u zamjenu i na njemu pise da ima 84mj. garancije
pretpostavljam da je bitno sta pise na jamstvenom listu na napajanju ali ne skodi pitat



edit: hvala na brzom odgovoru

Zadnje izmijenjeno od: baban. 06.09.2011. u 17:40.
baban je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2011., 17:35   #3958
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,784
Bitno je ono što piše na jamstvenom listu
Cors AX750 ima 7 godina garancije.
http://www.corsair.com/power-supply-...ld/ax750w.html

Edit:
Daje se puna garancija, dakle 7 godina kao i Corsair.


Edit2:
Tek sad vidim da je napajanje HX650.
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=220104
I on ima 7 godina garancije, kod uvoznika i kod Corsaira

Zadnje izmijenjeno od: ShanTech. 07.09.2011. u 10:03.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2011., 17:54   #3959
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
A evo ja mogu reci drukcije.Meni je lik u linksu rekao da je bitnije sto ja na njihovom racunu imam 24 mj garancije za links a na jamstvu pise 12 mj i svejedno su ga reklamirali.Ma nezna se ko tu pije ko placa...
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2011., 19:05   #3960
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
A evo ja mogu reci drukcije.Meni je lik u linksu rekao da je bitnije sto ja na njihovom racunu imam 24 mj garancije za links a na jamstvu pise 12 mj i svejedno su ga reklamirali.Ma nezna se ko tu pije ko placa...
Gle, links daje 24 mj onda je 24 mj kod njih, a 12 kod uvoznika.
Obično dućan daje manje od uvoznika...

No ako ćemo gledati zakon on kaže:

3. Jamstvo za ispravnost prodane stvari (garancija)

Odgovornost prodavatelja i proizvođača

Članak 423.

(1) Kad je prodavatelj predao kupcu jamstveni (garancijski) list kojim proizvođač jamči ispravnost stvari u tijeku određenog vremena, računajući od njezine predaje kupcu, kupac može, ako stvar nije ispravna, zahtijevati kako od prodavatelja tako i od proizvođača da stvar popravi u razumnom roku ili ako to ne učini da mu umjesto nje preda stvar koja je ispravna.

E sad, dva jamstvena lista, dva datuma - pretpostavljam da se uzima koji je bolji za kupca. Znači i jedan i drugi su odgovorni.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na