Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > A1
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.06.2011., 20:32   #1861
marke
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Ovako, samo da velim da sam zamjenio Linksys WRT54GC router sa D-Linkom DIR-615 i sad konačno imam i na laptopu i na kompjuter brzinu od 7,5Mbps. Problem je bio taj što taj Linksys nemože davat veće brzine od 5Mbps.
marke je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2011., 13:51   #1862
datoneer
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Split
Postovi: 34
Bnet modem problem

Imam jako cudan problem i postalo je više nepodnošljivo.

Imam 2d paket od bneta.

Kompjuter mi se cudno ponasao pa sam dao frendu da instalira windowse i programe sve nanovo.

Sve sredio radi super, uglavnom na igrama za online opciju radi sve normalno i radi tunngle.

Donesem kompjuter doma, spojim sve, kad tamo ne radi tunngle, sve igre online mi usporavaju, crysis wars uopce nemogu uc u listu serveru itd...

Radi se o tome sto sam primjetio kasnije da bnetov modem instalira novi adapter i bez toga mi internet ne radi i to mi strasno usporava pogotovo kad igram igre.

Ne kužim zašto instalira adapter da bi se spojio na internet???

Gdje god sam bio vidio sam spoji se kabel iza u lan i pise realtek adapter enable i internet radi...zato mi nije jasno sta je ovo kod mene?

Palo mi je na pamet bi li funkcioniralo da izbrisem adapter i spojim komp na router bi li radilo tako sta mislite?

Hvala!
datoneer je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2011., 00:02   #1863
metalacos
Premium
Moj komp
 
metalacos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 67
Prvo koje windowse imas i koji bnetov uredjaj? Ja imam win 7 i bnetov modem scientific atlanta epc2203 i samo sam spojen lan od kompa na lan od bnet modema i sve radi bez problema...Nije mi jasan tvoj dio sto to tocno instalira bnetov modem? Provjeri jos jednom kako ti je sve spojeno i probaj napravit speedtest da vidis kolika ti je brzina neta...
metalacos je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2011., 15:58   #1864
datoneer
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Split
Postovi: 34
E vidis kod mene nije tako sto mi ne ide u glavu. Imam Win 7 32bit. Thomson je modem. Trebam sa cd-a instalirat modem i piše mi onda novi adapter u network connections i na tome radi. Internet je normalan brz, sve radi, ali crysis online, tunngle nema sanse. Kad sam nosio prijatelju kod njega radi.
datoneer je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2011., 16:13   #1865
damiramida
Premium
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
Instalacija sa cd-a se vrsi iskljucivo ako se spajas preko usb-a.
Ako koristis mrezni kabel nema potrebe za nikakvu instalaciju.
damiramida je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2011., 09:55   #1866
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,789
**MOLBA**

Ako netko uskoro želi prijeći na Bnet imam za njega/nju jednu molbu.

Preselio sam u drugi stan na lokaciju gdje nije dostupan Bnet, a ostalo mi je još 9mj ugovora - trenutno je u mirovanju (6., 7. i 8. mj.) pa ako bi netko ionako prelazio na Bnet zamolio bih ga da samo prenesem svoj ugovor na njegovo ime.

Ja sam koristio xCarnet, ali ako nekome ne odgovara, lako se promijeni u bilo koji drugi paket. Preseljenje priključka je 100kn (sve troškove ja plaćam), a preuzimanje ugovora 0kn, ukoliko su podmirena sva dugovanja, a jesu jer bez toga ne bih mogao zatražiti mirovanje.

Unaprijed zahvaljem!

Zadnje izmijenjeno od: flajpan. 02.07.2011. u 10:04.
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2011., 11:09   #1867
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 516
možda ja budem trebao tamo početkom-sredinom osmog mjeseca.
ako dođe do toga, javim ti se preko pm-a
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2011., 11:14   #1868
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,789
Tnx @mighty, bio bih zahvalan
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2011., 15:17   #1869
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,556
pozdrav..

Ima li možda netko ideje šta napraviti..

Uglavnom, ponavlja mi se problem s bnetom koji sam imao pred cca 3 mjeseca.
Prvi put se problem riješio "sam od sebe" nakon redovnog zivkanja SZK i reseta routera
na sve načine (btw riječ je o Scientific Atlanta 2434,lokacija Rijeka,Vežica).
Trebalo je cca 20 dana da se "riješi".

1.kad upalim bilo koji torrent client internet ide off
(problem se događa i na PC-u i na Mac-u tako da nije do kompa,
a osim toga limitirao sam sve moguće konekcije , globalne itd.)

2.usporenje neta i bez upaljenog torrenta se događa svako toliko i traje kako kad, od 3 do 30 minuta..

Reset routera nekad riješi nekad ne riješi situaciju.
U biti ko zna da li riješi ili samo prođe taj period usporenja.

Zvanje SZK opet ne daje kruha,po njima je sve ok itd. Ako treba doći će tehničar.
Naravno da u tom periodu postoji mogućnost da net radi a sigurno tehničar neće provesti pola
dana kod mene u stanu.150 kn za očito mi se ne plaća.

Uglavnom ako neko ima riješenje bio bi zahvalan a ako ne trenutni plan je još kratko biti strpljiv
pa ako se ne riješi ionako nisam pod ugovorom, idem kod drugog i bok...

Hvala unaprijed na odgovorima..
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2011., 19:45   #1870
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
pozdrav..

Ima li možda netko ideje šta napraviti..

Uglavnom, ponavlja mi se problem s bnetom koji sam imao pred cca 3 mjeseca.
Prvi put se problem riješio "sam od sebe" nakon redovnog zivkanja SZK i reseta routera
na sve načine (btw riječ je o Scientific Atlanta 2434,lokacija Rijeka,Vežica).
Trebalo je cca 20 dana da se "riješi".

1.kad upalim bilo koji torrent client internet ide off
(problem se događa i na PC-u i na Mac-u tako da nije do kompa,
a osim toga limitirao sam sve moguće konekcije , globalne itd.)

2.usporenje neta i bez upaljenog torrenta se događa svako toliko i traje kako kad, od 3 do 30 minuta..

Reset routera nekad riješi nekad ne riješi situaciju.
U biti ko zna da li riješi ili samo prođe taj period usporenja.

Zvanje SZK opet ne daje kruha,po njima je sve ok itd. Ako treba doći će tehničar.
Naravno da u tom periodu postoji mogućnost da net radi a sigurno tehničar neće provesti pola
dana kod mene u stanu.150 kn za očito mi se ne plaća.

Uglavnom ako neko ima riješenje bio bi zahvalan a ako ne trenutni plan je još kratko biti strpljiv
pa ako se ne riješi ionako nisam pod ugovorom, idem kod drugog i bok...

Hvala unaprijed na odgovorima..
meni puca veza na torentima užasno, čim počnem skidat torente isto tako subotom navečer mi veza zna pucat sama od sebe ali brijem da je to zato što ima 3d carnet paket. Pa carnet radi probleme
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 09:21   #1871
mario0000
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 38
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
meni puca veza na torentima užasno, čim počnem skidat torente isto tako subotom navečer mi veza zna pucat sama od sebe ali brijem da je to zato što ima 3d carnet paket. Pa carnet radi probleme
carnet ti ne prekida vezu, eventualno možeš dobit mail od abuse službe ako skidaš s javnih trackera, ako skidaš s privatnih nemaš problema.

pucanje veze sigurno ima veze s b.netom jer od carneta koristiš samo username i pass tak da ako se spoji onda bi trebalo radit. ako je opterečenje u zgradi veliko možda zato puca kad upališ torrente jer dolazi do zagušenja veze.
mario0000 je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 10:37   #1872
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,556
čisto da javim,meni se opet "samo od sebe" naravno riješilo..
obično je to tako nakon 5-10 poziva i uvjeravanja da nije do njih..pogledat će pa će javit kažu, i onda proradi..

vidjet ću koliko će to bit učestalo, ne da mi se trošit vrijeme na te gluposti, još 2-3 puta i odo dalje..
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 11:45   #1873
Rebellion
Killer of your Dreams
Moj komp
 
Rebellion's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Final Digit of the Rainbow
Postovi: 107
Citiraj:
Autor datoneer Pregled postova
E vidis kod mene nije tako sto mi ne ide u glavu. Imam Win 7 32bit. Thomson je modem. Trebam sa cd-a instalirat modem i piše mi onda novi adapter u network connections i na tome radi. Internet je normalan brz, sve radi, ali crysis online, tunngle nema sanse. Kad sam nosio prijatelju kod njega radi.
cisto sumnjam da imas Thomson modem.
Ono sto je vjerojatno je da si se spojio na Thomsona preko USB kabla, pa ti Thomson napravi novi mrezni adapter. Kod bneta ti to sve vjerojatno radi zato sto tamo jeste modem u pitanju, i direktno si na netu, tj internet konekcija je dodijeljena BASH tebi. Kod Thomsona se modem U NJEMU (adsl router=adsl modem+router) spaja na internet, tada je svako racunalo posredno - preko routinga na internetu, i trebas propustiti portove na Game and application sharing za koje ce tvoje racunalo biti direktno na internetu. Postoji i drugo rjesenje, ovisno o operateru na kojem si - prebacis Thomsona u bridge mod ili trazis da te prebace (da se Thomson ponasa kao obicni adsl modem)
Ako ti treba pomoc, javi se na teamspeak server u mom potpisu i trazi tombu.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Rebellion. 14.07.2011. u 11:51.
Rebellion je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 18:05   #1874
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor mario0000 Pregled postova
carnet ti ne prekida vezu, eventualno možeš dobit mail od abuse službe ako skidaš s javnih trackera, ako skidaš s privatnih nemaš problema.

pucanje veze sigurno ima veze s b.netom jer od carneta koristiš samo username i pass tak da ako se spoji onda bi trebalo radit. ako je opterečenje u zgradi veliko možda zato puca kad upališ torrente jer dolazi do zagušenja veze.
puca samo kad skidam torrente kad skidam sa direktnog linka radi normalno, pa ako mi daje username i password onda se valjda spajam preko ljivogo servera!! Pitao sam frenda u bnetu i reko je da je to do carneta.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 20:50   #1875
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,034
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
puca samo kad skidam torrente kad skidam sa direktnog linka radi normalno, pa ako mi daje username i password onda se valjda spajam preko ljivogo servera!! Pitao sam frenda u bnetu i reko je da je to do carneta.
Akademski građani bi ipak morali cijeniti zaštitu intelektualnog vlasništva, tako mi kopirane skripte
Ja uopće ne sumnjam da je do Carneta, jer na vulgaris Bnet paketu nikad nisam ima problema.
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 21:05   #1876
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,789
U potpunosti se slazem s @Drvojem, ali ako baš stvarno morate, onda barem koristite PeerGuardian ili PeerBlock.
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2011., 10:39   #1877
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,556
moji problemi s torrentima su isti kao i ko Xenona a Carnet vidio nisam
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2011., 12:16   #1878
grabber
Banned
Moj komp
 
grabber's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 245
Citiraj:
Autor marke Pregled postova
Ovako, samo da velim da sam zamjenio Linksys WRT54GC router sa D-Linkom DIR-615 i sad konačno imam i na laptopu i na kompjuter brzinu od 7,5Mbps. Problem je bio taj što taj Linksys nemože davat veće brzine od 5Mbps.
Može može,imam ja baš taj isti model WRT54GC i brzina je 7.5-7.8 mbps ovisno o bnetu bez problema,jedinu ako nisi imao neko ograničenje u vidu postavki ssamog routera.
grabber je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2011., 20:34   #1879
azshara
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: osijek
Postovi: 1
Danas mi je instaliran 3d paket Bneta. Imam prosireni digitalni paket, oko 150 programa.
Nakon maxtv uvidjela sam da je slika koma.
Moj tv Philips ima opciju ocitavanja stanja pa sam ju pokrenula i pise format slike...i ANALOGNI SIGNAL!
Dali su mi nekakav cisco epc2425 i spojili skart kablom.
Ili nesto kod mene ne stima ili je ovo vrhunska prevara.
Sto mislite o tome i sto da ucinim?
Hvala.
Edit: Kako provjerim brzinu neta?
azshara je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2011., 02:11   #1880
Pepermint
Premium
Moj komp
 
Pepermint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 587
tako se spaja prošireni paket, i da signal je analogni. jedino hd paket ima mogućnost spajanja hdmi kabelom. epc2425 je modem i nemože on biti spojen skartom već stb od proširenog paketa. brzina se može pogledati na http://speedtest.bnet.hr
Pepermint je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2011., 08:07   #1881
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,349
Citiraj:
Autor azshara Pregled postova
Danas mi je instaliran 3d paket Bneta. Imam prosireni digitalni paket, oko 150 programa.
Nakon maxtv uvidjela sam da je slika koma.
Moj tv Philips ima opciju ocitavanja stanja pa sam ju pokrenula i pise format slike...i ANALOGNI SIGNAL!
Dali su mi nekakav cisco epc2425 i spojili skart kablom.
Ili nesto kod mene ne stima ili je ovo vrhunska prevara.
Sto mislite o tome i sto da ucinim?
Hvala.
Edit: Kako provjerim brzinu neta?
Ako mjenjaš kanale putem onog sivog daljinskog trebao bi signal bit digitalan ako preko orginalnog od tvog TVa to ti je još uvijek analogna, ja sam sebi osobno isključio onu drugu antenu jel mi je nepotrebna i ostavio samo digitalni signal znači imaš na STB-u (onom sivom iz kojeg ide skart u tv) imaš Antena In i Antena Out ova šta ide iz STB-a out ti dalje šalje analogni signal, a slika koja ide preko scarta koja se ujedno nalazi na jednom od AV ona daje digitalni signal, nije nikakva prevara ja koristim već dugo digitalni prošireni paket i slika je stvarno puno bolja od bilo kojeg IPTVa nema trzanja ni nikakvih zastajkivanja kao što sam znao imat kad sam gledo IPTV. Što se tiče ovog drugog STBa preko kojeg se može gledat HD paket je isto digitalni samo dobiš još par kanala u HD tj. ovisi koje uzmeš, osim što možeš gledat HD kanale ovaj C251 (sivi risiver) obavlja isto što i onaj crni risiver, samo što preko sivog se nemogu gledat HD kanali i neznam jel crni ima mogućnost spajanje preko HDMI što ovaj sivi nema on je spojen preko scarta, slika je i dalje digitalna.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 20.07.2011. u 08:19.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2011., 15:50   #1882
I V A N
Premium
Moj komp
 
I V A N's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 32
Citiraj:
Autor azshara Pregled postova
Danas mi je instaliran 3d paket Bneta. Imam prosireni digitalni paket, oko 150 programa.
Nakon maxtv uvidjela sam da je slika koma.
Moj tv Philips ima opciju ocitavanja stanja pa sam ju pokrenula i pise format slike...i ANALOGNI SIGNAL!
Dali su mi nekakav cisco epc2425 i spojili skart kablom.
Ili nesto kod mene ne stima ili je ovo vrhunska prevara.
Sto mislite o tome i sto da ucinim?
Hvala.
Edit: Kako provjerim brzinu neta?
Kupi si malo bolji SCART-SCART kabel pa će slika biti super!
I V A N je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2011., 16:25   #1883
BELIAL
Premium
Moj komp
 
BELIAL's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 149
danas opet veselje

BELIAL je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2011., 13:33   #1884
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
podrška je "super", riknuo mi jučer oko 8 adapter na modemu i ostao sam bez telefona i interneta, naravno zovem ali tehničari rade do 8 tako da mi je donio adapter danas u pola 12 a ne u 10 kako je bilo dogovoreno i samo zamjenio adapter a novi modem odnio sa sobom. Cijela noć bez neta i telefona sva sreća da postoji mobitel i mobilni internet, pitam se šta bi bilo da mi je riknuo danas, do ponedeljka sigurno ništa.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2011., 14:23   #1885
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Lol
Meni je riknuo adapter prošlu subotu ujutro... tako da sam morao čekati do ponedjeljka.

Iako, ne kužim do kada bi tehničari trebali raditi po tebi? Zamjena adaptera u 3 ujutro bi bilo OK?
the.elles.d je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2011., 11:39   #1886
kolpamorta
Premium
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: split
Postovi: 55
s Obzirom da imam namjeru preći na B-net (oni su mi jedina opcija trenutno) sa T-coma zbog smanjenja troškova htio sam vidjeti kad je najzgodniji periodu u mjeseecu za recimo prijavit se B-netu a odjavit T-comu da mi se ne dogodi da dobijem 2 računa u toku mjeseca od oba ISP-a. Ne znam kakva su vaša iskustva pa molim za savjet.
Unaprijed zahvaljujem!
kolpamorta je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2011., 19:27   #1887
klokan057
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: H
Postovi: 58
mene su u roku od tjedan dana od potpisa ugovora (ZG) zvali da dogovore termin za montažu
Pa bi možda bilo najbolje potpisat bnet ugovor i u ta 2-3 dana između poziva za montažu b-neta i montaže otići u t-com i otkazati...
jedino je pitanje može li se kod t-coma otkazati točno na neki X.X datum ili moraš čekati kraj mjeseca
vjerujem da bi tako period bez interneta/telefona bi najkraci
klokan057 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2011., 20:07   #1888
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,083
Citiraj:
Autor klokan057 Pregled postova
mene su u roku od tjedan dana od potpisa ugovora (ZG) zvali da dogovore termin za montažu
Pa bi možda bilo najbolje potpisat bnet ugovor i u ta 2-3 dana između poziva za montažu b-neta i montaže otići u t-com i otkazati...
jedino je pitanje može li se kod t-coma otkazati točno na neki X.X datum ili moraš čekati kraj mjeseca
vjerujem da bi tako period bez interneta/telefona bi najkraci
Ne trebaš ništa posebno poduzimati u vezi odjave kod T-coma. Potpiši ugovor, dogovori montažu kablovinja a B-net će ti, uz zadržavanje postojećeg telefonskog broja, obaviti svu formalnost sa dosadašnjim operaterom. Meni je prekid bio prije podne, otprilike dva sata.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2011., 20:17   #1889
klokan057
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: H
Postovi: 58
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Ne trebaš ništa posebno poduzimati u vezi odjave kod T-coma. Potpiši ugovor, dogovori montažu kablovinja a B-net će ti, uz zadržavanje postojećeg telefonskog broja, obaviti svu formalnost sa dosadašnjim operaterom. Meni je prekid bio prije podne, otprilike dva sata.
Hmm.a jel im nije bila fora da ti "odjave brzinu" a ostave promet pa ti sljedeci mjesec zabibere naknadu za flat iako se nisi niti jednom ulogirao s njihovim pass-om?
ja bih radije papir na kojem pise da mi je totalno ukinut tcom account(brzina,promet,naknada za liniju....)
klokan057 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2011., 21:43   #1890
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,083
Citiraj:
Autor klokan057 Pregled postova
Hmm.a jel im nije bila fora da ti "odjave brzinu" a ostave promet pa ti sljedeci mjesec zabibere naknadu za flat iako se nisi niti jednom ulogirao s njihovim pass-om?
ja bih radije papir na kojem pise da mi je totalno ukinut tcom account(brzina,promet,naknada za liniju....)
Doduše, ja sam odjavljivo od T-coma samo tel. liniju i tu je postupak odjave bio ok. Zašto ne pitaš u B-netu i T-Comu ( Avenue Mall ) pa ti bude sve jasno.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na