Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.07.2011., 01:46   #31
Computer_Modder
Premium
Moj komp
 
Computer_Modder's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Pitanje je lijepo postavljeno i trazio sam savjete vezane za busenje procesora. Dobio sam par korisnih postova, testirao procesor i sve sto sam trazio je vas savjet i preporuka gdje probusiti procesor i da li je s775 procesor tesko probusiti kao npr duron 600...
Nema potrebe ismijavati svaku moju temu, ne znam odakle ste dosli na 100+ slika i neonke... Kakve veze imaju te modding teme i slike sa ovom temom? Nikakve. Uvjeren sam da je ikoji drugi clan foruma pitao isto pitanje, da borny i baja nebi komentirali kako su komentirali.
Skriveni osmijeh, ili divljenje ovisi od osobe do osobe, i nema nikakve veze s mojim drugim temama. Kako i sam vidis na linku http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=3015 nisam postavio 100+ slika, niti okarakterizirao post s slikama 3.5-5.25 baya. Ne znam zbog cega me se konstantno sprda zbog 2 moddinga i 400tinjak slika koje sam prije postavio na forum jer su me na drugom forumu trazili, a glupo mi je bilo za druge forume obrisati i staviti manje slika. Sarene neonke i ventilatori su me zanimali prije, sad vise ne i nema potrebe vracati to vrijeme.

Kazes da bi vjerojatno isto odgovorio. Cisto sumnjam da bi (kako si sam rekao) dizelu odgovorio da po mogucnosti slika pod neonskom svjetloscu.
Sliku privjeska (iako ne znam zasto vas to toliko zanima) cu postaviti cim cu osposobiti racunalo.
Computer_Modder je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2011., 01:55   #32
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
halo?! pričamo o boreru kroz komad kompresiranog pertinaksa i silicija... ne, nije nuklearna znastvenost.

i ne, ne zahtijeva posebnu temu i da, biti ćeš ismijan jer graničiš sa zdravim razumom u threadu gdje pitaš KAKO PROBUŠITI CPU
syss je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na