Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.06.2011., 02:08   #1
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
HP 6735s flash BIOS problem

Flashao sam bios sa novom verrzijom preko windowsa i sve je uspiješno završio i napravio je reset pa se komp ugasio i ponovo upalio ali ekran je ostao crn ... nakon nekog vremena ugasio sam laptop i sad ga više ne mogu uopće upalit ... samo svijetli plavo kod utora za punjač i blinka naračasto! Da li sam uništio laptop? jel postoji kakvo riješenje za to?
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 02:19   #2
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Kako blinka CAPS LOCK?
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.06.2011., 02:21   #3
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
ne blinka utor di se uštekava AC svijetli plavi krug i blinka naračasto isto kao kad je baterija prazna ... kad uštekam AC i dalje blinka narančasto a gumb za paljenje ne reagira!
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 03:01   #4
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
ne blinka utor di se uštekava AC svijetli plavi krug i blinka naračasto isto kao kad je baterija prazna ... kad uštekam AC i dalje blinka narančasto a gumb za paljenje ne reagira!
A jedino da probaš rastavit laptop, i resetirat CMOS. Jer bi tribalo po njihovoj stranici blicat. Baš san jučer 2 6735s rastavlja, jedan je krepan (ploča), a drugi je samo bio flat kabel.

Uglavnom, praobaj resetirat CMOS. E da nije baš težak za rastavit, ako si ikad rastavlja laptop.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 08:31   #5
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
a kako ga mogu resetirat ... jel ima kakav jumper na ploči? Ovom ja mislim da je otišla grafička jer slika je prekidala, kasnila i boje su se znale razlit ali je na izlazu na monitor slika bila normalna. Ne znam jel to bil do grafičke ili flat kabla!

daj mi sam reci di mogu napravit clear CMOS-a di se nalazi taj jumper!

ma nije mi problem rastavit samo ne znam di mogu kupit onaj torex ključ ili koji je već
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 15:14   #6
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
a kako ga mogu resetirat ... jel ima kakav jumper na ploči? Ovom ja mislim da je otišla grafička jer slika je prekidala, kasnila i boje su se znale razlit ali je na izlazu na monitor slika bila normalna. Ne znam jel to bil do grafičke ili flat kabla!

daj mi sam reci di mogu napravit clear CMOS-a di se nalazi taj jumper!

ma nije mi problem rastavit samo ne znam di mogu kupit onaj torex ključ ili koji je već
Jedino imaš bateriju na ploči. Rastavit ga nije problem, samo poaziš da ne počupaš nešto. Torx imaš u dućanima s tehnikom kupit, ali može proć i ravna kacavida bez problema (imaju i taj utor).
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 19:06   #7
max2711
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 76
treba odlemiti bios čip s matične i isprogramirati ga , mogu Vam to napraviti , javite se ako ste zainteresirani
max2711 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na