Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.01.2011., 23:38   #1
Optik
________
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: .
Postovi: 774
Grupni telefonski poziv

Nisam imao pojma gdje stavit temu pa mi se ovo cinilo najprikladnije.

Takodjer, nisam znao kako ovo traziti na netu pa onda nisam nasao nista pametnog.

Trebam sljedecu stvar. Mene netko nazove na mobitel i kaze : e bok, imam taj i taj problem, treba rijesiti to i to. Sljedeci korak je da moram nazvati 20 majstora u jako nezgodno doba. Naravno, ako cu ja zvat svakoga po redu i pricat sa svakim barem 1 minutu da mu objasnim problem i da vidim jeli on moze doci, trebat ce mi jako puno vremena kojeg ja nemam (radi se o jako ozbiljnoj stvari gdje se ne moze cekati, svaka sekunda cini razliku). Sad meni treba nekakav sistem/sustav gdje bi ja fino ostavio poruku u obliku : e bok, djuro je. Imamo takvu situaciju, na toj lokaciji, vrijeme nalaska tu i tu za 30 minuta ! I sad ta poruka fino ode do tih 20 brojeva koje sam ja prethodno ukucao u neku grupu (grupa se zove vrata). Sada tim mojim "majstorima" zvoni mobitel dok se ne jave i ne odslusaju cijelu poruku i stisnu neki broj (primjer 1-dolazim, 2-nisam dostupan). Nakon sto skupim dovoljan broj ljudi (meni u tom slucaju, primjer, treba 7 ljudi), poziv se prekida.

Princip je slican wake up call-u u hotelu.

E sada, tko meni moze pruziti takav sistem (u hrvatskoj), po mogucnosti da ide sve sa mobitela (znaci moze bili tko od mojih 20 radnika, a i ja sam, poslat poruku u bilo koje doba dana/godine). I naravno, uz sve me to zanima i sama podrska sistema, kao i okvirna cijena (cjelokupna).

Hvala svima !
Optik je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2011., 00:13   #2
Computer_Modder
Premium
Moj komp
 
Computer_Modder's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Zašto jednostavno ne nazoveš jednog kolegu i dodaš ostale u grupni poziv?
Svaki malo bolji telefon (Symbian i sl.) to može.

Tako sam ja razgovarao s 6 ljudi grupno preko mobitela.
Imaj na umu da se za svakog naplaćuje posebno.
Computer_Modder je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2011., 04:21   #3
Ivan_Brajcic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Sesvete
Postovi: 92
Citiraj:
Autor Optik Pregled postova
E sada, tko meni moze pruziti takav sistem (u hrvatskoj), po mogucnosti da ide sve sa mobitela (znaci moze bili tko od mojih 20 radnika, a i ja sam, poslat poruku u bilo koje doba dana/godine). I naravno, uz sve me to zanima i sama podrska sistema, kao i okvirna cijena (cjelokupna).

Hvala svima !
Aj javi se ovima, moja ex firma (bave se sigurnosnom tehnologijom i telefonijom i vjerojatno mogu ovo bez većeg beda izvesti): http://www.krobel.hr/kontakt.php . Traži Hrvoja, reci da si zainteresiran za nabavku takvog sistema i opiši mu sve što si napisao ovdje. Ili još bolje, pošalji mail, jer ti cijenu sigurno neće moći istog trena izvući iz rukava jer se radi o zahtjevu koji nije posve uobičajen.

Zadnje izmijenjeno od: Ivan_Brajcic. 07.01.2011. u 04:27.
Ivan_Brajcic je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2011., 13:27   #4
Optik
________
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: .
Postovi: 774
Citiraj:
Autor Computer_Modder Pregled postova
Zašto jednostavno ne nazoveš jednog kolegu i dodaš ostale u grupni poziv?
Svaki malo bolji telefon (Symbian i sl.) to može.

Tako sam ja razgovarao s 6 ljudi grupno preko mobitela.
Imaj na umu da se za svakog naplaćuje posebno.
Nije to sistem kakav zelim, a i nemam mobitel koji to podrzava. U "firmi" su vecinom mobiteli samsung b2100 ili slicni slabiji modeli sa nama korisnijim karakteristikama.
Takodjerm telefonski racun nije toliko bitan.


Citiraj:
Autor Ivan_Brajcic Pregled postova
Aj javi se ovima, moja ex firma (bave se sigurnosnom tehnologijom i telefonijom i vjerojatno mogu ovo bez većeg beda izvesti): http://www.krobel.hr/kontakt.php . Traži Hrvoja, reci da si zainteresiran za nabavku takvog sistema i opiši mu sve što si napisao ovdje. Ili još bolje, pošalji mail, jer ti cijenu sigurno neće moći istog trena izvući iz rukava jer se radi o zahtjevu koji nije posve uobičajen.

Hvala na linku, svakako budem poslao mail pa vidim sta ce mi javiti.
Svaki novi detalj ce jako dobro doci. Hvala svima !
Optik je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na