Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.10.2010., 08:25   #1
mydante
Banned
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: solin
Postovi: 60
CoreFTP nejasnoče oko uploada ??

Napravio sam jednostavnu web stranicu na kojoj ima oko 20-tak slika i upload-ovao ju programom "CoreFTP".
Nakon toga sam na mojoj web stranici uradio samo jednu izmjenu, tj. ubacio samo jednu rečenicu te išao to upload-ati.
pojavilo se ovo:



Da mi nebi sve iznova upload-ovao odabrao sam overwrite if newer, međutim vidim da on ponovo upload-uje i sve slike a ne samo tu jednu rečenicu.
Zna li ko u čemu je problem
mydante je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 10:53   #2
svakak
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 32
Trebao si označiti samo taj file koji si promijenio i njega uploadati. Često syncanje preko FTP-a ne radi kako spada, jer se oslanja na uspoređivanje timestampa sa servera i tvog lokalnog računala...
svakak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.10.2010., 12:21   #3
mydante
Banned
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: solin
Postovi: 60
Ne mogu da označim samo taj file jer se ta rečenica nalazi u istome fajlu sa slikama.
Ne mogu vjerovati da ne postoji način da upload-uje samo tu (izmjenu) rečenicu nego iznova upload-uje iste slike.
Znam da sam jedne godine čitao u časopisu bug da postoji mogućnost da se upladuje samo ono šta je izmjenjeno a ne cijeli sajt iznova.
mydante je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 14:23   #4
svakak
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 32
Bojim se da nešto krivo radiš. Na screenshotu koji si poslao se jasno vidi da ideš prepisati samo jedan file (filelist.xml) koji ima cca 0.8KB. Ako označiš samo taj file i kažeš mu da ga pošalje na server samo bi to trebalo i otići.
Osim ako CoreFTP nema neku opciju da ide uploadati i sve fileove na koje se file referencira. Ako takva opcija postoji - iključi ju.
svakak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na