Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.09.2010., 16:17   #1
amd-freak
Premium
 
amd-freak's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 210
Playzone ?

jel kupio tko ovaj novi časopis playzone? kakav je što se tiče sadržaja i to? malo sam googlao i spominje se neki bon od 50kn za fifu11... možda to nije tolko privlačno za pc, al bilo bi zgodno za ps3 to iskoristit!
amd-freak je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 19:46   #2
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 739
Pogledaj na njihovim forumima sto ljudi komentiraju. Nadam se da moderatori nemaju nista protiv ovog linka...
Amepshi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.09.2010., 23:04   #3
Dr.Cooler
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vrbani
Postovi: 87
Koliko ja znam sa PcPlaya su prešli na Playzone u kojem budu osim pc igara recenzirali i konzolaške igra za isti broj stranica a duplo manju cijenu.

Citiraj:
Autor amd-freak Pregled postova
jel kupio tko ovaj novi časopis playzone? kakav je što se tiče sadržaja i to? malo sam googlao i spominje se neki bon od 50kn za fifu11... možda to nije tolko privlačno za pc, al bilo bi zgodno za ps3 to iskoristit!
Btw jesi ti onaj amd freak koji je pisao neko vrijeme za taj pcplay (hardware sekcija) pa je kasnije promjenio nickname u Doctor Freak??
Dr.Cooler je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2010., 13:51   #4
amd-freak
Premium
 
amd-freak's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 210
aha znači konzole i pc u kompletu... nije loše. a i cijena je stvarno ok, bolje nego kutija cigara a ionako ne treba bit dvd uz časopis kad danas svi skoro imaju flat

nisam, hehe. on je čini mi se bio registriran kao "amd freak" (bez povlake) pa kad su ga banali, i ja sam zbog skoro identičnog nicka imal problema, pa sam jedva adminima objasnil da to nisam ja xD
amd-freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na