Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.07.2010., 08:57   #61
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
25.3.2011 je release date ... treba to docekati ... nadam se da ce biti neka public beta .. prijavio sam se za neku betu preko sitea ali jos nisam dobio nikakav info ...

uglavnom ... mogli bi do izlaska igre okupiti neku ekipicu ovdje pa krenuti zajedno
Pfff, daleko je to, usra*u se od čekanja....očajno mi treba dobar MMO, za sada prašim Aion al nije mi baš nešto....SW željno iščekujem od prvoga dana.
Ziher će patit od hrpe bugova i neusklađenosti prvih 6+ mjeseci, kao i svaki MMO koji sam do sada igrao, to me neće pokolebat
Samo da dođe više. I ja se prijavio za beta testera na official siteu još prije 2 godine valjda (ili kad god da je prvi put stavljeno), dobivam njihove newslettere stalno al od nekakve bete ni "b" zasad.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 11:10   #62
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,823
Iako sam protivnik bilo kakvog oblika MMO-a, ovu sam igru htio zaigrati, no kako se pojavljuje sve više gameplaya ostajem poprilično razočaran samim gameplayom ali i grafikom.

Igra u 2011 ako će imati takvu grafiku kao na tim gameplay trailerima koje sam pogledao je malo debilkasto.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 11:46   #63
ivand123
otišo po cigare i nesto
 
ivand123's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb (Maksimir)
Postovi: 373
Slažem se da je grafika loša no ipak ti je to MMO, a u njemu je grafika manje bitna. Gameplay je na razini no koncept MMO-a niti mene ne privlači toliko, napominjem još jedanput da bih više volio vidjeti KOTOR3.
ivand123 je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 12:02   #64
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,823
E meni je kao protivniku MMOa grafika vrlo bitna da probam igrat ovo.

Mislim, ovo gore izgleda od jedi academya... -.-'
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 12:16   #65
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Gle, grafika ce biti dosta bolja od ovoga, koliko sam vidio od jednog do drugog gameplaya je velika razlika u grafici, npr ovdje mi izgleda sasvim ok




__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 13:11   #66
Putnik
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 29
Meni grafika i nije toliko jako bitna, puno mi je više bitan dobar gameplay. A sudeći po videima koji izlaze u zadnje vrijeme gameplay će biti skroz ok. Čak i ove healer klase (Consular i Inquisitor, jednim dijelom Smuggler) mogu u žaru borbe malo i DPS-ati. Dok toga u WoW-u recimo nema. Tamo ili si tank, ili si dps ili si healer. Nema između. Iako, kažu da će u Cataclysmu i Healeri moći malo raditi damage.

Mislim da ću odabrati Sith Inquisitor-a. Malo Heal, malo damage i to je to.
Putnik je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 14:17   #67
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
To sam i ja kontao, preotrcano mi igrati na light side, a opet ako igram SW igru, ne vidim neku zabavu ili smisao igranja non force usera...

A sto se tice grafike uvijek je MMO imao slabiju grafiku nego SP igre ... tako da tu ne vidim neki problem
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 14:42   #68
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
E meni je kao protivniku MMOa grafika vrlo bitna da probam igrat ovo.

Mislim, ovo gore izgleda od jedi academya... -.-'
Imaš Krizu pa igraj to ak ti je grafika bitna.

Najvažnije da pogode priču i igrivost, da bude recimo ko KOTOR I, po priči ili sl, da te zaljepi za stolicu ko da gledaš neki film SW serijala. Grafika je tu na zadnjem mjestu, jer ne prodaje se radi grafike ko neki drugi brandovi.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 15:00   #69
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
I ja sam oduvijek od onih kojima je uber grafika bitna, no međutim ako je igra hebena sama po sebi brzo čovjek zaboravi na nedostatak eye-candya, imerzija ftw!
Baš me zanima kako će u igri zaživjet ovi rpg elementi i dijalozi, npr kad smo dvojica u grupi i pričamo s NPC-om obojica biramo dijaloge i odgovore....moglo bi bit revolucionarno ili katastrofa, sve ovisi o implementaciji. Nema druge nego čekat pa vidit.
Navodno je prvi SW MMO (galaxy) bio predobar dok ga generalno nisu uništili sa nekim velikim patchom koji je trebao "popravit" stvari, osobno nikad nisam igrao pa ne znam.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 15:08   #70
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Galaxy je bio odlican dok su ljudi igrali, tj prvih godinu dana jer dok je prvi lik uspio postati jedi ono proslo je stvarno puno vremena, kasnije su sve to olaksali da se moze odma sa jedi/dark jedin kreniti itd, pa rebalans skillova, pa ciscenje servera, gasenje pojedinih i prebacivanje ostatka ekipa na druge itd ... uglavnom, vrijeme ga je pregazilo i to je to.. nista neocekivano s obzirom da je izasao jos prije 6god.
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 15:11   #71
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,823
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Imaš Krizu pa igraj to ak ti je grafika bitna.

Najvažnije da pogode priču i igrivost, da bude recimo ko KOTOR I, po priči ili sl, da te zaljepi za stolicu ko da gledaš neki film SW serijala. Grafika je tu na zadnjem mjestu, jer ne prodaje se radi grafike ko neki drugi brandovi.
Hvala na informaciji.

Najvažnije je da zainteresiraju širok krug igrača, pa čak i one koje nikad ne bi pomislili na MMO (tipa: JA), a to neće moći pokazujući mi kako ja stišćem gumbiće na ekranu i lootam pikseliziranu grafiku.
Što se toga tiče, MMO i njegova priča se jednostavno istope u tisućama tih poteza mišem.

Tako da se i dalje nadam da će grafika biti bolja, da borba neće biti dosadna za popizdit, da će ovi traileri i njhova radnja biti savršeno pretočene u igru, te da mi neće još koji padobranac uletit da odem igrat krizu i neznamjaštasvene, jel se raspravlja o SWTOR ili o crysisu?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 15:14   #72
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Jbg, sam si krenio u to za grafiku, i igrao sam xy MMO igara i nikad grafika nije bila na razini SP RPGa.

Sto se tice borbe, u pocetku ce biti dosadna, kasnije kad budu veci lvl npcovi i sami igraci bit ce puno zanimljivija, kao i sa svim MMORPG, uglavnom, dok sama igra izadje bit ce vjerujem xy gameplay videa i slicno pa ces moci sam odluciti
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 15:18   #73
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,823
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
Jbg, sam si krenio u to za grafiku, i igrao sam xy MMO igara i nikad grafika nije bila na razini SP RPGa.

Sto se tice borbe, u pocetku ce biti dosadna, kasnije kad budu veci lvl npcovi i sami igraci bit ce puno zanimljivija, kao i sa svim MMORPG, uglavnom, dok sama igra izadje bit ce vjerujem xy gameplay videa i slicno pa ces moci sam odluciti
Ma jesam, al ne bi nit bio ovdje da ovo nije SW igra. Jebiga, drže me te sablje i forsevi otkad sam na celeronu 333A igral jedi outcast i pogledal filmove.

Pa onda ipak očekujem pristojnu grafiku za 2011 godinu. Naravno da ne želim sad nešto u stilu krize ili neznamnijačega, neg da se može fino gurat na grafama tipa 8800GT a da izgleda lijepo...

Što je falilo TFU grafici? ama baš ništa, a 8800GT je tjerala HD rezu na max detaljima.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 15:18   #74
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Zato ti i velim

Nije tu grafika zbog čega bi se trebal brinuti!

Oni ljudi koji igraju takve igre igraju ih jer su DOBRE a ne zato kaj su rađene u DX 11 ili imaju grafiku za slinit po ekranu, samo zato kaj su sponzorirane od ati ili nVidia tabora! Ti očito i ne voliš takve igre jer ti nisu grafički dotjerane, i onda ko pravi guru veliš nekome da je padobranac. A neznam koji SW nisam odigral do kraja i neznam kad sam se radi grafike nekaj budnil jer uopče nije kao prvo bila loša a drugo nije mi ni pala na pamet pored igrivosti i priče.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 15:28   #75
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,823
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
/cut
Moraš bit malo onak zadrt i ne shvaćat druge ljude kad tak odgovaraš...

Jel moguće na ovom fakin forumu nešto komentirat a da se ne uspoređuje sa igrama druge vrste i općenito sa drugim igrama?

Lijepo je rečen dio o igrivosti, samo se tu opet vraćam na svoju anksioznost prema MMO načinu igranja, a to je, klikni ovo, pa ono i onda čekaj da se to napravi, pa onda novi set aktivnosti, jel. To, po meni, vrlo ubija radnju koliko god ti meni tupio da to nije tako

Još jednom napominjem, nikad u životu nisam takao mmorpg, ali to je moje MIŠLJENJE. Isto tako je moja ŽELJA da grafika bude na višem nivou nego što je warcraft3, ako baš moram uspoređivat i ja sa drugim igrama

Naravno, ovaj post nisam namijenio kao flejm ili nešto negativno, nego samo da se shvati o čemu zapravo zborim, te da se ne dočekuje na nož svaki potencijalni prijedlog/želja. Naravno da onima u lucasartsu i inima ne vrijedi da napišem 64MiB prijedloga u binarnom obliku kad ih boli briga.


Samo se nadam da će igra biti zanimljiva i da neću morati gubiti 12h dnevno na igranje da bih mogao igrati sa ostalima.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 15:34   #76
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Nije to WoW xD

Zasada je prerano reći o svemu jer ima dosta malo informacija, a pola godine je dosta vremena da se igra znatno promijeni tako da nema smisla sad raspravljati sto bi da bi.

Samo mozemo cekati neke trailere i betu i vidjeti kako ce sve to na kraju ispasti.
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 15:37   #77
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
...i da neću morati gubiti 12h dnevno na igranje da bih mogao igrati sa ostalima.
Naravno da hoćeš, svi MMO-i su fcking time vampires, tako su i dizajnirani....u pravilu tko više igra ima bolje i opremljenije likove, onaj ko manje igra sve više i više zaostaje za drugima (i onda padne u depresiju jer su ga svi prešišali i odustane) hehe.
I ja sam prije zazirao od MMO-a, tek prije 2 godine sam zaigrao Guild Wars, nakon toga AoC i od onda samo njih igram, SP igrice tek kao nekakvu pauzicu...jer nakon MMO-a SP igre mi uoće više nisu fora, koliko god dobre i zanimljive bile na kraju si uvijek sam sa sobom...nema nadmetanja, kompeticije, trgovanja, pvp-anja i sveg ostalog s drugim ljudima...igrat nešto sam protiv kompjutera mi više nije nikakav doživljaj.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 15:37   #78
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,823
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
Nije to WoW xD
Iz tvojeg posta u Božji blog.

Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Naravno da hoćeš, svi MMO-i su fcking time vampires, tako su i dizajnirani....u pravilu tko više igra ima bolje i opremljenije likove, onaj ko manje igra sve više i više zaostaje za drugima (i onda padne u depresiju jer su ga svi prešišali i odustane) hehe.
I ja sam prije zazirao od MMO-a, tek prije 2 godine sam zaigrao Guild Wars, nakon toga AoC i od onda samo njih igram, SP igrice tek kao nekakvu pauzicu...jer nakon MMO-a SP igre mi uoće više nisu fora, koliko god dobre i zanimljive bile na kraju si uvijek sam sa sobom...nema nadmetanja, kompeticije, trgovanja, pvp-anja i sveg ostalog s drugim ljudima...igrat nešto sam protiv kompjutera mi više nije nikakav doživljaj.
Nažalost, to mi ne igra ulogu. Za mene je igra relaksacija i lagana zabava, ne nadmetanje tko će više i jače. Ako već igram sa drugim ljudima cilj bi mi bio da zajedno prelazimo nešto a ne da budem najjakiji od tebe i njega i nje...

Osim toga, imam curu.
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 06.07.2010. u 15:45.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 15:57   #79
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Nadam se da nebu ko wow jer mi je to đubre tri godine života isisalo
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 16:01   #80
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Osim toga, imam curu.
Onda bjezi od MMO opcenito xD
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 16:05   #81
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,823
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
Onda bjezi od MMO opcenito xD
Jednom sam joj pokazo JarJarBinksa iz SW, skoro se izrigala.

Dok sam na faksu i dok ne živi u istom stanu, zaboli me
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 16:16   #82
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Moraš bit malo onak zadrt i ne shvaćat druge ljude kad tak odgovaraš...

Jel moguće na ovom fakin forumu nešto komentirat a da se ne uspoređuje sa igrama druge vrste i općenito sa drugim igrama?

Lijepo je rečen dio o igrivosti, samo se tu opet vraćam na svoju anksioznost prema MMO načinu igranja, a to je, klikni ovo, pa ono i onda čekaj da se to napravi, pa onda novi set aktivnosti, jel. To, po meni, vrlo ubija radnju koliko god ti meni tupio da to nije tako

Još jednom napominjem, nikad u životu nisam takao mmorpg, ali to je moje MIŠLJENJE. Isto tako je moja ŽELJA da grafika bude na višem nivou nego što je warcraft3, ako baš moram uspoređivat i ja sa drugim igrama

Naravno, ovaj post nisam namijenio kao flejm ili nešto negativno, nego samo da se shvati o čemu zapravo zborim, te da se ne dočekuje na nož svaki potencijalni prijedlog/želja. Naravno da onima u lucasartsu i inima ne vrijedi da napišem 64MiB prijedloga u binarnom obliku kad ih boli briga.


Samo se nadam da će igra biti zanimljiva i da neću morati gubiti 12h dnevno na igranje da bih mogao igrati sa ostalima.
Neznam ko je tu zadrt, a ti tupiš non stop o grafici i MMO, kaj jedno s drugim i nejde....primi se cure kad si već podjelil s nama da je imaš

Pa kotor je bil neke slično, isto si imal na poteze, sve si napravil i onda gledal kak se odvija, no mogel si mijenjat tokom. No ko zna kak to bude izgledalo za skoro godinu dana...
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 16:19   #83
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,823
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Neznam ko je tu zadrt, a ti tupiš non stop o grafici i MMO, kaj jedno s drugim i nejde....primi se cure
Ma ide sigurno, sve se da sredit

Al mislim da ću poslušat tvoj "savjet"
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 21:40   #84
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
Onda bjezi od MMO opcenito xD
Istina. I ja imam curu, i često mi se kosi sa MMO igranjem, za MMo treba vremena a ona uvijek nešt oće, nekud ić, gleadt filmove, bla bla...
Vječno balansiranje...tako da brijem kad se oženim i dobijem potomke, MMO-i bye bye...samo povremeno neki kratki singleplayer možda
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 21:46   #85
Putnik
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 29
Mislim da je potrebno upravo to - pronaći dobar balans između MMO-ova i igri te stvarnog života. Ako to uspiješ, onda si zadovoljan u svakom pogledu. Umjerenost u svemu.
Putnik je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 22:12   #86
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Aha da, samo kaj nete završili ko onaj par kineza kaj su zaboravili na djecu dok su igrali neku online društvenu igru, i djeca im prešla na bolji svijet nažalost...prokleti kosooki.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2010., 23:09   #87
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Signup
Eto tu se možete prijavit za closed betu.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 08:08   #88
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor RaWeN Pregled postova
Signup
Eto tu se možete prijavit za closed betu.
Nije li to sad samo za North American usere? Nema Europ još mislim...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 12:21   #89
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Ja sam se registrirao i prijavio za testiranje, valjda primaju i za ostale zemlje.
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 13:07   #90
Putnik
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 29
Trenutno beta traje samo u Sjevernoj Americi, ali vjerujem da će se uskoro pojaviti i u Europi.
Putnik je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na