Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.03.2010., 13:32   #1831
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 682
Eto i ja sam kupio key preko g2play-a za 168,00 kn .

Igra je stvarno jako zabavna, Battlefield serijal nisam igrao od dvojke tad sam se zarazio i mogu reci da mi se Bad Company 2 kao nastavak serijala jako svidio.

Kako od dvojke nisam igrao jos se ufuravam ali princip je gotovo isti pa mislim da cu brzo uci u stos tj. dok malo pozapamtim mape.

Jedino pitanje, u igri mi ne radi "issue order/communicate/spot tj. tipka Q, koliko se sjecam u dvojci to je dosta bitna tipka jer time oznacavas neprijateljske jedinice (tenkove, pjesadiju...)
Da li se to treba otkljucati tj. zaraditi neki rank ili bi po defaultu to trebalo raditi?

BTW moj nick je Morb1d, addao sam par ljudi sa foruma da znate kad dodje request.

Zadnje izmijenjeno od: Verbum. 14.03.2010. u 15:07.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 13:41   #1832
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
po defaultu.

inace na HC su snajperi bas kakvi trebaju bit, jedino je problem sto ih igraju u vecini slucajeva imbecili koji vise stete svom timu.

nego, cesto me kicka iz igre kad se mijenja mapa ili joina server, nije do punkbustera, jel moguce da nemam sve mape??
  Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 13:47   #1833
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Citiraj:
Autor CyCl0p$ Pregled postova
po defaultu.

inace na HC su snajperi bas kakvi trebaju bit, jedino je problem sto ih igraju u vecini slucajeva imbecili koji vise stete svom timu.
Danas su "moji" kamperi tolko puno umirali da sam se morao prebaciti na medica i oživljavati ih i s mašinkom skidat neprijateljske snajpere.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 13:50   #1834
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Citiraj:
Autor creativo91 Pregled postova

Jedino pitanje, u igri mi ne radi "issue order/communicate/spot
tj. tipka Q, koliko se sjecam u dvojci to je dosta bitna tipka jer time oznacavas neprijateljske jedinice (tenkove, pjesadiju...)
Da li se to treba otkljucati tj. zaraditi neki rank ili bi po defaultu to trebalo raditi?
Meni Q radi (bfbc2 limited), ali nisam primjetio da dobijem dodatne bodove kad nekog spotam.

Btw., i mene nervira razlika među oružjima, ide znatno na štetu početnicima tj. osim što su profići iskusniji imaju i dosta bolja oružja što početniku uništava volju za igrom (kad ga samo ubijaju). Imho moguće je da se dvoje međusobno poubijaju, npr. spazim protivnika na par metara i krenem rešetat prema njemu (on level xx) tj. "sprejam" ali ga i pogađam, on naravno skuži i spreja prema meni ali s dosta jačim oružjem. Rezultat - oboje stradali. S snajperom bi zaista trebalo bit svj. čudo da oboje kliknu iste stotinke, ali.. teoretski je moguće..

I imam pitanje za komp. koje je djelomičan off-topic ali.. Kako dugo nisam ništa igrao uzeo q8200 oc na 2.8 te ati 4830. Igra je na medium (isključene one dvije postavke po preporuci). cod4, pes10 itd rade ok na full na rez 1920x1080, ali ovaj bf ponekad zastane (vrlo rijetko ali jest, kad su eksplozije, koljacina tj kad je najbitnije) što me extra nervira pa se razmišljam prebacit na 4870 što bi me koštalo cca. 100eur (racunam 4830 prodat za parsto kn i kupit ili changeat za 4870 uz doplatu). Da li je to isplativo, oce li razlika u igri bit enormna, da se ne zezam i dajem 800kn da bi mogao ukljucit neku opciju koja je u igri nebitna ili slabo prepoznatljiva.
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 13:54   #1835
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Cartmann Pregled postova
S snajperom bi zaista trebalo bit svj. čudo da oboje kliknu iste stotinke, ali.. teoretski je moguće..

ne zaboravi da metak putuje. ovisno o udaljenosti to moze bit sekunda cak.
  Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 14:11   #1836
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
Tocno,bas se vidi putanja metka na vecim udaljenostima.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 14:11   #1837
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Citiraj:
Autor CyCl0p$ Pregled postova
ne zaboravi da metak putuje. ovisno o udaljenosti to moze bit sekunda cak.
Znam to, ali je još veće čudo da se dva strijelca pogode s 800m udaljenosti u isti tren..ali kažem, moguće.

http://en.wikipedia.org/wiki/Sniper_equipment
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 14:17   #1838
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
nemoj zaboravit i to da covijek ne umire iste stotinke kada ga pogodi metak.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 14:38   #1839
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Citiraj:
Autor Cartmann Pregled postova
Znam to, ali je još veće čudo da se dva strijelca pogode s 800m udaljenosti u isti tren..ali kažem, moguće.

http://en.wikipedia.org/wiki/Sniper_equipment
Pa nemora biti u isti tren. Strijelac A ispuca metak u vremenu t0, strijelac B ispuca metak u vremenu t0+0,3sec, metak A ubija strijelca B u t0+0,6 sec, metak B ubija strijelca A u t0+0,9 sec.

Oba dakle umru u razmaku od 0,3 sec.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 14:58   #1840
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 8,036
Meni se xy puta desilo da jedan drugome uputimo metak (pogotovo tokom bete na port valdezu, oni gore na stijeni, ja dolje iza kuće) i oboje dobijemo headshot...

Citiraj:
Autor creativo91 Pregled postova
Jedino pitanje, u igri mi ne radi "issue order/communicate/spot tj. tipka Q, koliko se sjecam u dvojci to je dosta bitna tipka jer time oznacavas neprijateljske jedinice (tenkove, pjesadiju...)
Da li se to treba otkljucati tj. zaraditi neki rank ili bi po defaultu to trebalo raditi?
Mislim da ti je spotanje na nekim serverima isključeno, pa ovisi gdje upadneš negdje možeš spotat, negdje ne...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 15:25   #1841
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
Ne kužim kakvo magnum ammo,za šta je to,ne vidim to nigdje za otključati?

Iako sada citam da postoji nekakv bug da se zapravo otkljuca na 15tom levelu zbog neke zavrzlame oko veteran statusa.
Jel netko otkljucao ovo?
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 15:34   #1842
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ja sam poprilično razočaran igrom. Krenuo igrat prije 20 min i samo me ubijaju. idem se psihički odmorit jedno 10 min pa ode ponovo probat igrat.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 15:34   #1843
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,687
OT: Bi htio netko kupiti mi key preko paypala, a ja uplaćujem odmah preko tekućeg?
tech je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 15:58   #1844
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova

Iako sada citam da postoji nekakv bug da se zapravo otkljuca na 15tom levelu zbog neke zavrzlame oko veteran statusa.
Jel netko otkljucao ovo?
Da,ja sam otključao,to povečava damage metka,
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 16:13   #1845
Destructo
Premium
Moj komp
 
Destructo's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Internet
Postovi: 124
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
OT: Bi htio netko kupiti mi key preko paypala, a ja uplaćujem odmah preko tekućeg?
Sa koje stranice ti treba kupiti key za Bad Company 2?
Vidi ovdje: http://bit.ly/cWvE9e
Destructo je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 16:24   #1846
kill
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Ja sam poprilično razočaran igrom. Krenuo igrat prije 20 min i samo me ubijaju. idem se psihički odmorit jedno 10 min pa ode ponovo probat igrat.
hoćeš reći razočaran si sa sobom?
kill je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 16:30   #1847
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,773
Citiraj:
Autor Destructo Pregled postova
Sa koje stranice ti treba kupiti key za Bad Company 2?
Vidi ovdje: http://bit.ly/cWvE9e
Preskupi ste, kako ne kužiš, jbt 250-270kn za key, pa za to si cijelu igru nabavim, sa kutijom -.-
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 16:53   #1848
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Citiraj:
Autor Viperus Pregled postova
Pa nemora biti u isti tren. Strijelac A ispuca metak u vremenu t0, strijelac B ispuca metak u vremenu t0+0,3sec, metak A ubija strijelca B u t0+0,6 sec, metak B ubija strijelca A u t0+0,9 sec.

Oba dakle umru u razmaku od 0,3 sec.
Pogledaj u štopericu i skužit ćeš da tih 0,3 sec proleti u trenu.

Čudo je kad pogodiš nekog na 800m s obzirom na odstupanje metka (pad, nepreciznost), a kamoli kad oboje zapucaju u razmaku manjem od 1 sekunde i oboje pogode.
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 16:54   #1849
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Požega
Postovi: 271
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Ma moš mislit

Snajpovi na HCu ubijaju iz prve kao što bi i trebali, ali pokretne mete se u večini slučajeva promašuju, pogotovo na večim udaljenostima

Kak se ljudi ne žale da ste vi obični sprejeri i tuberi nemojte se ni vi žaliti na kempere, smješni ispadate.
Pustite ljude da igraju kak hoće.


Tako sam ja fino u beti pokusao malo forsirati medica i assault, i nash'o se sa 4 nooba protiv 5orice mudrijasha koji svi fino uzeli medice + jednog engija, i ocito savrsheno syncani ubijaju u pojam.. roknem dvojcu, treci mene, pa ozivi ove krepotine.. i tako u nedogled.. ovi moji samo bauljaju k'o muhe bez glave, i umiru masovno, tako da se prakticki nismo uspjeli spustit s onog jeb* brda Umr'o sam jedno 20 puta u 10ak min. i ajd' sad ti uzivaj u igri.. a ovi likuju; noobz, pwned, lolz, roflz itd. i taman' da cu quitat server od muke, al' rek'o.. e nejdem prije nego im napravim raskuhane spghette od zivaca Uzeo Recon, i na brdo.. sljedecih 10 min. sam s tog' brda nakupio 25 killova + unistio tenk koji su tako ponosno munili nekom mom' dibidusu.. bez da sam jednom pogin'o trojca iz ocaja pokusali uzet' isto snajpove, pa su i oni fasovali, i kad sam ja poceo podjebavat; u gayz should go back to medical school.. su quitali svi odjednom

i sad nek' mi ne'ko kaze da snajp u odredzenim okolnostima nema svoju funkciju, da ga treba zabranit, ili sto god..
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 17:07   #1850
Destructo
Premium
Moj komp
 
Destructo's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Internet
Postovi: 124
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Preskupi ste, kako ne kužiš, jbt 250-270kn za key, pa za to si cijelu igru nabavim, sa kutijom -.-
To ti nisi dobro pročitao.. Pa i radi se o "cijeloj igri, s kutijom" kako bi ti rekao.
Bad Company 2 Retail box dođe 269 kn, dakle kutija s DVDom i uključuje dostavu u poštanski sandučić.
A EA Download aktivacijski key za BC2 imaš za 209 kn, dakle to je digitalno izdanje gdje igru skineš igru s interneta sa EA servera.
Pozdrav!
Destructo je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 17:07   #1851
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 762
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 17:13   #1852
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Malo prije presao SP i mogu rec da mi je ova igra jedna od boljih do sada... Jednostavno me odusevila sto nije niti jedna odavno, od FC1. Svidja mi se sto su ubacili i malu dozu humora...tako da me stvarno nasmijala na momente. Grafika po meni na nivou a optimiziranost na jos visem. Vrtim na najjace, 4aa sto nije bio slucaj kad sam nedavno isao ponovno prijeci Crysis Warhead. Sva im cast i jedva cekam nastavak.
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 17:19   #1853
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor kill Pregled postova
hoćeš reći razočaran si sa sobom?
Kupio sam igru jer sam ovdje vidio da je vecina odusevljena.. Single player je odlican ali multi je cisti sit!!
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 17:30   #1854
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
svaka klasa ima svoju funkciju, mada mi se cini da je medic malo prejak, nije mi logicno da bolnicar ima LMG koji mora teglit okolo dok pomaze suborcima.
u bf2 je imao assault rifle, a support LMG i municiju...

Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Kupio sam igru jer sam ovdje vidio da je vecina odusevljena.. Single player je odlican ali multi je cisti sit!!
a cuj, malo glavu upotrijebi, ne jurit u bitku ko rambo
  Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 17:40   #1855
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova


Tako sam ja fino u beti pokusao malo forsirati medica i assault, i nash'o se sa 4 nooba protiv 5orice mudrijasha koji svi fino uzeli medice + jednog engija, i ocito savrsheno syncani ubijaju u pojam.. roknem dvojcu, treci mene, pa ozivi ove krepotine.. i tako u nedogled.. ovi moji samo bauljaju k'o muhe bez glave, i umiru masovno, tako da se prakticki nismo uspjeli spustit s onog jeb* brda Umr'o sam jedno 20 puta u 10ak min. i ajd' sad ti uzivaj u igri.. a ovi likuju; noobz, pwned, lolz, roflz itd. i taman' da cu quitat server od muke, al' rek'o.. e nejdem prije nego im napravim raskuhane spghette od zivaca Uzeo Recon, i na brdo.. sljedecih 10 min. sam s tog' brda nakupio 25 killova + unistio tenk koji su tako ponosno munili nekom mom' dibidusu.. bez da sam jednom pogin'o trojca iz ocaja pokusali uzet' isto snajpove, pa su i oni fasovali, i kad sam ja poceo podjebavat; u gayz should go back to medical school.. su quitali svi odjednom

i sad nek' mi ne'ko kaze da snajp u odredzenim okolnostima nema svoju funkciju, da ga treba zabranit, ili sto god..

word


Nego, baš sam malo igrao sa M24, falilo mi oko 2k bodova da otključam onaj GOL Magnum snajp... i nasmogujem tih 2k bodova, uzmem GOL i ostanem PAF!

Koja snajperčina, ima veći domet od M24, tako da su kompenzacije ciljanja iznad i utjecaja gravitacije manje

I tako igram Defendera na onoj mapi sa puno otoka, sto attackeri dolaze sa onim Jet-Skievima i sličnim, samo sam ih skidao

Do tada još nijednom nisam uspio skinuti pilota helića sa snajpom, a sad sa GOL-om skinuo 2 pilota u 4 minute
Bum i helić pade u vodu k'o kamen, sa dvojicom na minigunovima


Nego, imam već neko vrijeme otključan onaj neki advanced spotting sight, ili šta već;



čemu bi to trebalo služiti, pošto ne radi nikakvu razliku u igri, bar ne na HC-u


Sad još imam za otključati M416, treba oko 5000 bodova.
To ću sutra, tunajt radim nočnu
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 17:53   #1856
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
znači GOL je bolji od M24?
Ja sam otkljucao sve snajpove a GOL mi nije bio bas nesto ali ga nisam ni pretjerano koristio.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 18:04   #1857
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
M24 ima damage 95/ accuracy 85
GOL ima damage 85/ accuracy 95

Ima manji damage ali na HCu ako je pogodak u torzo to opet znači kill, a bolji accuracy zlata vrijedi, te mu je domet osjetno veći, što se vidi u longrange hicima, nema previše kemijanja sa ciljanjem iznad mete, kompenzacije su minimalne.
Opet se na večim udaljenostima treba ciljati malo iznad, ali manje nego sa M24
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 18:04   #1858
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 8,036
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
Pa upisi "BUG" i to je to, odmah ti ga izlista.

Jedino upozorenje da su danas ukljucili FF (Friendly Fire), tako da nebi bilo "Mirko, pazi metak".....
Evo upisao BUG u server name, i nema ga...tj. izlista nekoliko servera, ali nijedan "BUG"...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 18:48   #1859
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,773
Citiraj:
Autor Destructo Pregled postova
To ti nisi dobro pročitao.. Pa i radi se o "cijeloj igri, s kutijom" kako bi ti rekao.
Bad Company 2 Retail box dođe 269 kn, dakle kutija s DVDom i uključuje dostavu u poštanski sandučić.
A EA Download aktivacijski key za BC2 imaš za 209 kn, dakle to je digitalno izdanje gdje igru skineš igru s interneta sa EA servera.
Pozdrav!
A ok, sry onda, on je pitao za key, pa sam mislio da si direktno za key dao link, my bad
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 19:12   #1860
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova

Nego, imam već neko vrijeme otključan onaj neki advanced spotting sight, ili šta već;



čemu bi to trebalo služiti, pošto ne radi nikakvu razliku u igri, bar ne na HC-u


Sad još imam za otključati M416, treba oko 5000 bodova.
To ću sutra, tunajt radim nočnu
Ja sam isto to otključao i mislio sam da če to automatski spotati ali ništa,sve mi je ko prije tako da ne kužim što bi to trebalo predstavljati.

Ja trebam još oko 2k za M416, to če biti večeras,jedva čekam
Veki-os je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na