Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.01.2010., 12:19   #2971
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Kupujem LCD/plazmu 32 ili 37" pa me zanima ima li koji od kvalitetnijih modela negdje na kakvoj akciji, nešto do 4.000kn. 90% vremena za gledanje DVB-T-a, tu i tamo bi zavrtio mkv i DivX.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2010., 12:38   #2972
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
pihh, ja ne palim router za tu sicu
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2010., 12:43   #2973
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor AMD Pregled postova
Pošteno sam platio Mudriniću pa sam bez grama srama u 12/09 imao 157 Gb prometa.
Slab si...
Citiraj:
Autor Dr. Beast Pregled postova
Kupujem LCD/plazmu 32 ili 37" pa me zanima ima li koji od kvalitetnijih modela negdje na kakvoj akciji, nešto do 4.000kn. 90% vremena za gledanje DVB-T-a, tu i tamo bi zavrtio mkv i DivX.
Pogledaj Panasonic 37X10, mislim da je tu negdje cijenom.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2010., 13:02   #2974
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
A koja je razlika između L32X10 i L32X10Y (obje 3.600Kn)?
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2010., 13:04   #2975
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
Y ima MPEG4 decoder
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2010., 13:13   #2976
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Citiraj:
Autor danij3l Pregled postova
Y ima MPEG4 decoder
Thanx. Bemti, plazme su dosta skuplje, a baš bi jednu od 37".
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2010., 13:16   #2977
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
ja imam 42x10 (bez Y) i suuuper sam zadovoljan. tv nije nesto sto se kupuje svake godine tako da ....

ja sam svoju platio 5900kn i nije mi zao (zao mi je sto sam kupio prerano, pa nisam docekao model MPEG4, ali eto ...)
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2010., 13:23   #2978
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Citiraj:
Autor danij3l Pregled postova
Y ima MPEG4 decoder
Vidi ovo i ovo, obje imaju MPEG4 ili nešto krivo gledam.

Citiraj:
Autor danij3l Pregled postova
ja imam 42x10 (bez Y) i suuuper sam zadovoljan. tv nije nesto sto se kupuje svake godine tako da ....

ja sam svoju platio 5900kn i nije mi zao (zao mi je sto sam kupio prerano, pa nisam docekao model MPEG4, ali eto ...)
A znam, ali nemam love, i 4.000 mi je previše.

EDIT: da li bi rađe uzeli Panasonic TX-L32X10Y ili Samsung LE-32B530?

Zadnje izmijenjeno od: Dr. Beast. 04.01.2010. u 14:08.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2010., 14:21   #2979
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
društvo, evo samo da vam skrenem pažnju na akciju METRO-a; panasonic TX-P37C10Y = 3.443.99kn
__________________
none

Zadnje izmijenjeno od: FERRYS. 04.01.2010. u 16:37.
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2010., 14:46   #2980
tonyST
hdtelevizija.com Editor
 
tonyST's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 129
Citiraj:
Autor Dr. Beast Pregled postova
Vidi ovo i ovo, obje imaju MPEG4 ili nešto krivo gledam.



A znam, ali nemam love, i 4.000 mi je previše.

EDIT: da li bi rađe uzeli Panasonic TX-L32X10Y ili Samsung LE-32B530?
Krivo si shvatio kolegu.

Plazma ti je i preporučena: Panasonic P37X10Y! Slične oznake kao i LCD (imaš P za plazmu umjesto L za LCD na početku oznake).

Ako ćeš pak LCD, Samsung 32B530 je bolji izbor os Panasonic X10 LCD-a.
__________________
tonyST je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2010., 15:00   #2981
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
pozdrav društvo!

imam par pitanja. trebalo bi ubost sad neki novi lcd ili plazmu do 3000kn koja bi služila isključivo za gledanje televizije.
1. da li je pametno čekati do kraja emitiranja analognog signala, tj. da li će doći do pada cijena?
2. ako ne ovo gore, koji tv preporučate za te novce?
3. da li je pametno kupiti nešto "malo rabljeno" preko njuškala i sličnih oglasnika?

hvala
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2010., 16:18   #2982
kILE
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
Ovisi sta hoces, lcd ili plazmu, to sam sa sobom moraš riješit =D I uzmi novo, šta ćeš uzimat rabljeno, ima dosta povoljnih tv-a, samo treba pronjuškat.

Citiraj:
Autor tonyST Pregled postova
Da ga j**** neznam sta je to servisni izbornik, sta stisnut. Imam MENU na daljinskom i 10 puta sam sve pregledo i nikako nac ...

Jos mi je frajer u ducanu to gledo .. al k****, nisam zapamtio kak se nade to :x
kILE je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2010., 16:42   #2983
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Ne znaš/ne želiš pročitati ono gore?Sada opet ispočetka i vidjeti ćeš da je sve detaljno objašnjeno.
Citiraj:
U servisni izbornik ulazite sa slijedećim setom naredbi:

- dok je televizor ugašen pritisnite na daljinskom upravljaču (brzo):

Info-Menu-Mute-Power tipke

TV će se upaliti sa prikazom servisnog izbornika koji izgleda ovako:
*Ako nisi ni uspio pohvatati, gdje tko što, nemoj ni ulaziti u servisni menu.98.99% je da budeš nekaj zjebal
tech je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2010., 16:50   #2984
kILE
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
AAA ... pardon, nisam ni vidio to. Samo sam vidio onu prvu stranicu di pišu neke općenite stvari. Hvala =D

Eo vidio sam, imam A panel. Hvala svima koji su pomogli da skuzim : ))
kILE je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2010., 20:18   #2985
tonyST
hdtelevizija.com Editor
 
tonyST's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 129
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
pozdrav društvo!

imam par pitanja. trebalo bi ubost sad neki novi lcd ili plazmu do 3000kn koja bi služila isključivo za gledanje televizije.
1. da li je pametno čekati do kraja emitiranja analognog signala, tj. da li će doći do pada cijena?
2. ako ne ovo gore, koji tv preporučate za te novce?
3. da li je pametno kupiti nešto "malo rabljeno" preko njuškala i sličnih oglasnika?

hvala
1. zbog gašenja analognog signala cijene neće pasti. no, cijene modela iz 2009. godine trebale bi pasti na proljeće, kada izlaze 2010. modeli

2. trenutno, Samsung 32B530. U proljeće vjerojatno nešto drugo ako padnu cijene.

3. ne
__________________
tonyST je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 07:03   #2986
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor tonyST Pregled postova
3. ne
Zašto ne?

Ako se ne radi o plazmi, nego o LCD-u nema nikakvog razloga zašto ne uzeti rabljeni telkač koji još ima garanciju recimo. Njuškalo, oglasnik, newsgroupe, pcekspert tržnica. Svejedno!
  Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 13:12   #2987
Genius10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagorje
Postovi: 41
Pozdrav, jel mi može tko možda reći nešto o Quadrovim LCD-ima; konkretno me zanima model QUADRO 32KM20
Inače bi išao na jače modele i to, ali buđet nije baš raskošan. Dal bi takav LCD bil dobar za signal koji dobivam preko MaxTV-a
Genius10 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 18:08   #2988
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Pozdrav ekipi!
Pitanjca, narafski
Zanima me jel' na neo-PDP panelima (konkretno Panasonic G10E serije) važi isto ono pravilo o početnim satima (cca200?) koje TV treba provesti na 50%-tnim vrijednostima kontrasta i svjetline + snijeg preko noći, recimo, ili to važi samo za panele prethodnih generacija?
Drugo: da li netko od ponosnih vlasnika može pejstati ovdje neke preporučene postavke (uključujući i one napredne) jer mi se čini da ove "out of the box" tj. defaultne nisu baš "ono najbolje",ali su možda nužne za prve dane rada, kao niti tvornički predefinirane, tj. filmska i sl. (malo sam se poigrao i dobio vidno bolji prikaz, ali želim to sada usporediti sa još nekim, mislim da to može još bolje).
Naravno, jasno mi je da je ovo drugo pitanje "širok pojam" jer ovisi o materijalu koji se gleda, okružju i sl.
Ali eto, opet, siguran sam da će power useri znati nakuckati koju pametnu i pomoći starome vjetrojebu da ne produbi minus na dioptriji (kao što jesam na tekućem računu, ali nije mi žao)

Zahvaljujem!
  Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 18:42   #2989
TomRi
Can You Hear Me? 142.8 dB
Moj komp
 
TomRi's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb, Kvatrić
Postovi: 2,068
pa ja sam 42G10 odradio prvih 200sati na 50% snage,
ali isto tako znam ljude koji su te plazme bez razrađivanja podesili na max.,
razlike ne znam jel ima dugoročno, no opet... imaš garanciju od 5 god pa valjda znaju zašto daju tako dugu (naspram 2god za obične plazme)

nakon razrađivanja sam podesio prema ovim uputama:
http://hdtelevizija.com/2009/06/04/r...g10-107-cm/14/

oni su to fakat u detalje testirali i kalibrirali vrhunskom opremom da postignu što bolji prikaz,
http://hdtelevizija.com/2009/06/04/r...2g10-107-cm/6/
pa ako vele da je to to, onda nemam kaj sumnjat.
__________________
Danas je teško biti budala, prevelika je konkurencija...

Water cooled PC
Moj najveci MOD

Novi hobby: RC model + HD kamera

Zadnje izmijenjeno od: TomRi. 05.01.2010. u 18:57.
TomRi je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 19:00   #2990
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Pozdrav ekipi!
Pitanjca, narafski
Zanima me jel' na neo-PDP panelima (konkretno Panasonic G10E serije) važi isto ono pravilo o početnim satima (cca200?) koje TV treba provesti na 50%-tnim vrijednostima kontrasta i svjetline + snijeg preko noći, recimo, ili to važi samo za panele prethodnih generacija?
Pozdrav

I prijašnjih, i sadašnjih i budućih modela. 200 sati je diskutabilno jedino. Ali nije to puno sati, te sa našom kvalitetom DVB-T programa nećeš sigurno patiti sa postavkama na 50%. Snijeg preko noći zaboravi. Čemu trošiti ko budala struju, a i koliko znam TV će ti se ugasiti nakon određenog vremena na snijegu. Kad smo već kod snijega, logično bi bilo onda na njemu staviti 100% kontrast i brightness. Ali, još jednom čemu.

Isto tako. Nemoj da te spriječava da tu i tam pogledaš koji 1080P filmek sa normalnim vrijednostima brightness i contrast-a i u tih prvih 200 sati. Tih nekoliko sati neće ništa utjecati na "krajnji rezultat".
  Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 20:30   #2991
tonyST
hdtelevizija.com Editor
 
tonyST's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 129
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Zašto ne?

Ako se ne radi o plazmi, nego o LCD-u nema nikakvog razloga zašto ne uzeti rabljeni telkač koji još ima garanciju recimo. Njuškalo, oglasnik, newsgroupe, pcekspert tržnica. Svejedno!
Odgovor je bio općenit, kao i pitanje.

Za plazme stoji bez dileme. No ja osobno nebi kupovao ni polovni LCD TV naslijepo, posebno ako je garancija istekla. Iako je naravno rizik manji nego kod plazmi.

Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Pozdrav ekipi!
Pitanjca, narafski
Zanima me jel' na neo-PDP panelima (konkretno Panasonic G10E serije) važi isto ono pravilo o početnim satima (cca200?)
Da, radi pravilnog formiranja piksela.
__________________
tonyST je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 21:16   #2992
kILE
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
Kod njih je slučaj i kao kod auta, u početku treba mašinu razradit =D

@Full Throtlle ukoliko nađeš LCD Samsung LE32B530 za 3000 (ili manje) kuna u nekom dućanu uzmi ga odmah i slobodno možeš reć da ti je sjekira pala u med : )))
kILE je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 21:25   #2993
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Pogledao sam danas uživo Samsung LE32530 i Panasonic P42X10Y i na SD kvaliteti Panasonic šije Samsunga kao malu bebu, kod HD-a je mala prednost kod Panasonica, iako je možda to i subjektivan dojam. Samsung je 1.000 kn (30%) jeftiniji, no mogao bih se nekako rastegnuti i do Panasonica. Svi mi trube kako da ne kupim plazmu zbog problema s njima, a nitko ju i nema nego samo zna probleme iz priča ostalih tako da sam na čudu, a do kraja tjedna trebam nešto uzeti. Da li Panasonic troši 50% više energije od Samsunga?
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 21:42   #2994
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Nemoj uzet plazmu jer moraš svake 2 godine zvat servis za popravak klima da ti je nadopune sa plinom, struje troši tolko da je zbog moje Krško moralo prebaciti na bekap power.I postoji rizik da preko noći eksplodira zbog tog plina unutra i raznese ti pola kuće...

Đizs, obožavam te rekla-kazala da plazma nevalja.LCD troši manje struje, ali mu beklajt probija i radi cijelo vrijeme tako da ta "ušteda" pada u vodu.


IMO odi na plazmu i dont look back.Also:
http://hdtelevizija.com/2009/02/27/k...a-vs-lcd-2009/
http://hdtelevizija.com/2008/12/06/p...-novog-hdtv-a/
http://hdtelevizija.com/2008/12/19/plazma-ili-lcd-tv/
http://hdtelevizija.com/2009/06/13/r...p42x10-107-cm/
tech je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 21:51   #2995
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Nemoj uzet plazmu jer moraš svake 2 godine zvat servis za popravak klima da ti je nadopune sa plinom, struje troši tolko da je zbog moje Krško moralo prebaciti na bekap power.I postoji rizik da preko noći eksplodira zbog tog plina unutra i raznese ti pola kuće...

Đizs, obožavam te rekla-kazala da plazma nevalja.LCD troši manje struje, ali mu beklajt probija i radi cijelo vrijeme tako da ta "ušteda" pada u vodu.


IMO odi na plazmu i dont look back.Also:
http://hdtelevizija.com/2009/02/27/k...a-vs-lcd-2009/
http://hdtelevizija.com/2008/12/06/p...-novog-hdtv-a/
http://hdtelevizija.com/2008/12/19/plazma-ili-lcd-tv/
http://hdtelevizija.com/2009/06/13/r...p42x10-107-cm/
Znao sam da će kad-tad netko ovako spustiti. Zato i pitam ovdje, najbolje kada im je glavni argument da plazma ima malo radnih sati traje 2-3 g.

btw: linkove sam već sve apsolvirao. Da li mi je 42" preveliko za 2m udaljenosti, znam "što veće to bolje", ali ipak? U dućanima ne mogu ocijeniti kada su TV-i u ogromnim otvorenim prostorima.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 22:02   #2996
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor TomRi Pregled postova
pa ja sam 42G10 odradio prvih 200sati na 50% snage,
ali isto tako znam ljude koji su te plazme bez razrađivanja podesili na max.,
razlike ne znam jel ima dugoročno, no opet... imaš garanciju od 5 god pa valjda znaju zašto daju tako dugu (naspram 2god za obične plazme)

nakon razrađivanja sam podesio prema ovim uputama:
http://hdtelevizija.com/2009/06/04/r...g10-107-cm/14/

oni su to fakat u detalje testirali i kalibrirali vrhunskom opremom da postignu što bolji prikaz,
http://hdtelevizija.com/2009/06/04/r...2g10-107-cm/6/
pa ako vele da je to to, onda nemam kaj sumnjat.
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Pozdrav

I prijašnjih, i sadašnjih i budućih modela. 200 sati je diskutabilno jedino. Ali nije to puno sati, te sa našom kvalitetom DVB-T programa nećeš sigurno patiti sa postavkama na 50%. Snijeg preko noći zaboravi. Čemu trošiti ko budala struju, a i koliko znam TV će ti se ugasiti nakon određenog vremena na snijegu. Kad smo već kod snijega, logično bi bilo onda na njemu staviti 100% kontrast i brightness. Ali, još jednom čemu.

Isto tako. Nemoj da te spriječava da tu i tam pogledaš koji 1080P filmek sa normalnim vrijednostima brightness i contrast-a i u tih prvih 200 sati. Tih nekoliko sati neće ništa utjecati na "krajnji rezultat".
Ekspresno i konkretno.
Kraljevi,

Još jedno pitanje:
Da li netko zna link na kojem popunim navodni obrazac sa registracijom uređaja vezano za Panasonic produženo jamstvo?
Tako su mi rekli u Emmezeti, da se to rješava online, ali nisu znali točno.
Dali su mi prazan papir produženoga jamstva i rekli da sam popunim opće podatke, i dopunim jedinstvenim identifikacijskim brojem uz datum registracije (koje navodno dobijem nakon te famozne online reg.), zatim taj papir zajedno sa kopijom ovjerene Paneuropske garancije (što su napravili) i kopije maloprodajnoga računa, pošaljem "panasoniku". Na pitanje gdje točno šaljem kopije (jer sjedište je Budimpešti za jugoistok europe, tako piše na tome obrascu produženoga jamstva)- nisu znali. Prekopavali su brdo nekakvih dopisa, ali nisu našli konkretne podatke.

Tražio sam po Panasonic Hrvatska, ali ništa pametno nisam našao, kao niti eventualni broj telefona za (najbrži) kontakt.
Navodno "akcija" produženoga jamstva prestaje 9.-og siječnja o.g., pa mi je malo "vatrica" da to sve stignem prokljuviti na vrijeme.
E, sad "tko-tu-koga"...
A sutra je još i neradni dan.

Hvala još jednom.
  Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 22:09   #2997
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor Dr. Beast Pregled postova
Znao sam da će kad-tad netko ovako spustiti. Zato i pitam ovdje, najbolje kada im je glavni argument da plazma ima malo radnih sati traje 2-3 g.

btw: linkove sam već sve apsolvirao. Da li mi je 42" preveliko za 2m udaljenosti, znam "što veće to bolje", ali ipak? U dućanima ne mogu ocijeniti kada su TV-i u ogromnim otvorenim prostorima.
Ma meni su isto pričali svakakva sranja čim sam spomenuo plazmu, a kada vide sliku traže čeljust po podu

Inače imaš na HDTeleviziji(mogli bi me plaćat za promociju) chart udaljenosti, meni je 42" na 3.2m premala za HD, dok je za SD taman.Its up to you

@jebivjetar
http://www.panasonic.hr/content/hr/main/neopdp_5.html
tech je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 22:15   #2998
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Citiraj:
Autor danij3l Pregled postova
Y ima MPEG4 decoder
Jeli i kod plazmi isti slucaj?
God dammit, imam x10e.
Tko mi je kriv kada sam isao uzeti prvi dostupan model na trzistu.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 22:25   #2999
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Citiraj:
Autor atha Pregled postova
Jeli i kod plazmi isti slucaj?
God dammit, imam x10e.
Tko mi je kriv kada sam isao uzeti prvi dostupan model na trzistu.
Pa mogao bi me pozvati na pivo (repromaterijal je moj, a izbor na tebi) da pogledam Tv u radnoj okolini.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 22:40   #3000
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Ma meni su isto pričali svakakva sranja čim sam spomenuo plazmu, a kada vide sliku traže čeljust po podu

Inače imaš na HDTeleviziji(mogli bi me plaćat za promociju) chart udaljenosti, meni je 42" na 3.2m premala za HD, dok je za SD taman.Its up to you
Tu ti je chart gdje ti piše optimalna udaljenost da ljudsko oko može razlučiti sve piksele ovisno o rezoluciji i dijagonali. Sve iznad te udaljenost nije optimalna. Pa si to narihtaj po svom komforu (ako misliš da ti je optimalna udaljenost preblizu).
http://myhometheater.homestead.com/v...alculator.html
  Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na