Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.10.2009., 22:40   #1
R@zor
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 3
Dvojba

Odlucio sam se za kupnju laptopa, a posto nisam bas previse u tim "vodama", zamolio bih vas za malu pomoc.

Nasao sam dva laptopa koja ulaze u uzi izbor:

1. http://www.moj-shop.net/proizvodi/HP-Compaq-615-Notebook-PC-(NX568EA).html#at

2. http://www.pin-computers.hr/article....1097ac33a75fc7

Pa sada ako nije problem, da mi kazete koji je kvalitetniji. Mislim, po nekoj logici ovaj drugi je skuplji, samim time i kvalitetniji, no to nije uvijek tako (uzmite takoder u obzir da razlika u 500kn nije bas mala).

Unaprijed hvala !
R@zor je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 22:59   #2
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Drugi je kvalitetniji. Ne mora značiti inače da je skuplje obavezno kvalitetnije, no u ovom slučaju razlika u cijeni nije bezveze. Tog HPa ne bi uzeo po toj cijeni.

Pošto očito tražiš najosnovniji laptop, pogledaj npr. Lenovo G550L, ima ga u više trgovina, najviša cijena je 3200kn.

Inače, bilo bi lijepo znati što točno očekuješ od laptopa da bi nešto predložili.
redscro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.10.2009., 23:38   #3
R@zor
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 3
Eh da, zaboravio sam napomenuti za sta mi treba.
Ugl. nece meni toliko trebati kolko ce tati za posao, tocnije autodijagnostika. Nista posebno osim toga se nece radit.
Tu i tamo koja igra i malo net, ali to je sekundarno. Primarno je za autodijagnostiku.
R@zor je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2009., 00:41   #4
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Ne znam kakvi su zahtjevi autodijagnostike što se priključka tiče, no svaki današnji laptop bi trebao biti sasvim dovoljan za pokretanje programa te namjene, pa i onaj najjeftiniji kojeg sam naveo.

A što se tiče igara, to nisu laptopi za igre, na ovom ćeš moći igrati nešto prastaro, tipa COD2, a od novijeg manje zahtjevne na nižim detaljima, npr. PES ...

Ovo bi bilo najjeftinije ako se misliš na njemu ozbiljnije igrati, no ako su igre ipak nebitne, onda je bolje uštediti s onim Lenovom.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2009., 01:47   #5
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
ako se odlucis na hp, onda radije uzmi ovaj model,ista cijena prakticki, dobis core 2 duo mobile unutra, baterija dura do 5 sati

http://www.superbit.hr/Prijenosna-ra...uct-flyer.html
santos je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2009., 19:20   #6
R@zor
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 3
Hvala puno na odgovorima. Santos, nevidim preveliku razliku tog hp-a kojeg si ti stavio od onog za kojeg mi je redscro rekao da ne vrijedi toliko. Imam limit od nekih 3.6-3.7 k kuna i to bih volio iskoristit max.

Zadnje izmijenjeno od: R@zor. 29.10.2009. u 19:33.
R@zor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na