Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.08.2009., 16:31   #31
Hurricane
I´m CREEPING DEATH !!!!
Moj komp
 
Hurricane's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 135
Eto, danas sam promijenio Product Code i instalirao najnoviju verziju softwarea v12.0.024, sve za pol sata!! Radi perfektno, nije bilo nikakvih problema!
Hurricane je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2009., 20:53   #32
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Nije mi jasno po čemu je to N97 jedini iPhone konkurent?
Nije mi zapravo jasno ni po čemu konkuriraju pošto su to dva totalno različita tipa mobitela, sa totalno različitim ciljanim grupama kupaca...

A osobno bi daleko prije uzeo HTC Touch Pro 2 nego N97
Ja bi pak rade kupio nokiu 3310 ili Ericsson T28 nego WiMo mobitel, tako da mi touch pro 2 nije konkurent niti njima.

Pocevsi od mpx200 pa do TyTNa sam imao WiMo, nakon iPhonea i symbian rel. 5 se vise nikad ne bi vratio. But that`s just me

Nokia N97 mi je bezveze, ne svida mi se pretjerano. Ali zato od N900 ocekujem velike stvari.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2009., 22:14   #33
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
Ja bi pak rade kupio nokiu 3310 ili Ericsson T28 nego WiMo mobitel, tako da mi touch pro 2 nije konkurent niti njima.

Pocevsi od mpx200 pa do TyTNa sam imao WiMo, nakon iPhonea i symbian rel. 5 se vise nikad ne bi vratio. But that`s just me

Nokia N97 mi je bezveze, ne svida mi se pretjerano. Ali zato od N900 ocekujem velike stvari.
vjerojatno mislis na sporost WM-a, a to rješava poveča kolicina RAM-a koju bolji uređaji posjeduju. Nek me neko ispravi ako griješim.
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2009., 22:38   #34
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Neznam koliko puno treba da se postane "iPhone konkurent" pošto je sam iPhone po meni jedan prosječan touchscreen mobitel tako da je prije on mooožda konkurent drugima nego što su drugi njemu
Mobitel ne prevelikih funkcija i oko kojeg treba puno zayebavanja da radi kak treba

Počevši od jednog "jeftinog" LG Viewty-a koji obriše pod sa iPhoneom u svakom segmentu osim u brzini, a da ne pričam o Xperii X1 ili Samsung Omnii koji su svjetlosnim godinama ispred Appleovog proizvoda
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2009., 23:09   #35
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Neznam koliko puno treba da se postane "iPhone konkurent" pošto je sam iPhone po meni jedan prosječan touchscreen mobitel tako da je prije on mooožda konkurent drugima nego što su drugi njemu
Mobitel ne prevelikih funkcija i oko kojeg treba puno zayebavanja da radi kak treba

Počevši od jednog "jeftinog" LG Viewty-a koji obriše pod sa iPhoneom u svakom segmentu osim u brzini, a da ne pričam o Xperii X1 ili Samsung Omnii koji su svjetlosnim godinama ispred Appleovog proizvoda
Pa bas da su svjetlosnim godinama ispred nebi se slozio. Po meni je ajfon uređaj za totalne nubove s jedne strane i frikove (u koje se sam svrstavam (sto se tice ajfona)) s druge. Ja moram priznati da je mene usrecivalo bas to zayebavanje da sve radi kako spada . Po cemu to vjuvti pomete pod ajfonom, bas me zanima? Mene taj telefon nije nimalo impresionirao koliko sam ga imao prilike koristiti. Da ajfon ima ljutu konkurenciju tu se slažem, ali ima i on svojih kvaliteta . Uglavnom ja kad sam ga imao bio sam jako zadovoljan njime, no sad je vrijeme da okusam srecu sa WM, tocnije sa HTC Touch HD koji ce pasti uskoro
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 02:55   #36
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 999
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
Ja bi pak rade kupio nokiu 3310 ili Ericsson T28 nego WiMo mobitel, tako da mi touch pro 2 nije konkurent niti njima.

Pocevsi od mpx200 pa do TyTNa sam imao WiMo, nakon iPhonea i symbian rel. 5 se vise nikad ne bi vratio. But that`s just me
Imam HTC TyTN II i sve poslove obavlja bez ikakvih problema, a sa lakoćom ima po 10 pokrenutih aplikacija i ništa ne šteka.
Meni osobno je HTC community support (xda-developers forumi) zajedno sa neograničenim mogućnostima WM platforme (kao i beskrajnim brojem aplikacija) jednostavno nezamjenjiva kombinacija. No nakraju svega dolazimo do istog zaključka - sve je stvar osobnog odabira
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2009., 18:44   #37
Garko
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Ri
Postovi: 71
Hehe, kako ne, ima Vip, ali nakon onog flata u koji je ukljuceno 10GB prometa opet su uspjeli nadmasiti sami sebe - http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=165...8&idphone=1487

"u promotivnoj ponudi već od 999kn" i onda ispod najmanja cijena 4799kn... sto je najsmjesnije reklama sa cijenom od 999kn ide na notvojtv mislim
Garko je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2009., 11:12   #38
bisanu
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: funtana
Postovi: 130
pozzz svima. što vi mislite o oglasima u kojima se nokia n97 prodaje za 2500kuna?
bisanu je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2009., 11:50   #39
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor bisanu Pregled postova
pozzz svima. što vi mislite o oglasima u kojima se nokia n97 prodaje za 2500kuna?
Ili je neka kopija , ili netko se hoce mobitela jako brzo rjesiti jer na njemu nesto ne valja
Router je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 22:54   #40
tocka
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 175
Citiraj:
Autor Garko Pregled postova
Hehe, kako ne, ima Vip, ali nakon onog flata u koji je ukljuceno 10GB prometa opet su uspjeli nadmasiti sami sebe - http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=165...8&idphone=1487

"u promotivnoj ponudi već od 999kn" i onda ispod najmanja cijena 4799kn... sto je najsmjesnije reklama sa cijenom od 999kn ide na notvojtv mislim
999kn je cijena ali u pretplati 600kn mjesečno
tocka je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2009., 21:01   #41
dariodado
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: krk
Postovi: 16
dariodado je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 15:06   #42
bd.buraz
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg
Postovi: 17
otkljucavanje nokie n97

pozz, imam ponudu kupit nokiu n97 koja radi samo na t-mobileu, sad me zanima koliko kosta otkljucavanje, tj da radi za sve mreze odnosno kartice, te gdje se moze napraviti (zg)

hvala
bd.buraz je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 15:22   #43
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
koliko ja znam t-mobile niti nema u ponudi n97 pa tako da mi je cudno da moze biti zakljucana na njihovu mrezu,probaj ti to provjerit
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 15:29   #44
Tuna
Unregistered User
Moj komp
 
Tuna's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Našice
Postovi: 426
pa nije t-mobile samo u hrv
__________________

Tuna je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 15:33   #45
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,555
A i T-Mobile je ima u ponudi od ovih dana...
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 15:44   #46
bd.buraz
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg
Postovi: 17
definitivno je t-mobile, sad dal se moze otkljucati i zna li netko di kako i posto?
hvala
bd.buraz je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2009., 16:27   #47
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor bd.buraz Pregled postova
definitivno je t-mobile, sad dal se moze otkljucati i zna li netko di kako i posto?
hvala
može, softverski teško (osim ako ti t-mobile ne da kod) a hadverski lako pomoću Turbo sim kartice (ima više naziva)
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2009., 17:48   #48
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
može, softverski teško (osim ako ti t-mobile ne da kod) a hadverski lako pomoću Turbo sim kartice (ima više naziva)
Jesi li siguran? Koliko ja znam n97 ima SL3 security kao i e52,5130 itd itd i jos nisam cuo da se ti telefoni mogu otkljucati ukljucujuci universal/turbo sim kartice osim slanja telefona u neke drzave. Ako znas da se moze daj adresu gdje da kupim jer mi treba par komada, stoje mi telefoni bez veze kuci.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2009., 18:07   #49
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
nemoguce ga je odkljucati putem turbo sim ... ne jos..
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 07:32   #50
crazytown
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Neum
Postovi: 2
Unhappy Problem oko spajanja na WLAN na N97

Bok, molim Vas za pomoć oko WLAN-a na N97..Pokušao sam na više mjesta tražiti pomoić ali nitko ne zna...

Prije 15tak dana sam kupio slobodan mobitel N97, želim se konektirati na WIRELESS INTERNET, međutim neće, događa mi se sljedeće: postavio sam svoju wireless mrežu u Povezivanje-Odredišta-Internet-pristupna točka -na prioritet 1, a wap od operatera na prioritet 2, moja WLAN veza mi je dostupna, vidim je, pita me da li se želim spojiti moju wireless mrežu ili wap, i spaja se, međutim kada se hoću spojiti na preglednik, javlja mi se bijeli ekran 15 sekundi i onda piše ovo: WEB: PRISTUPNIK NE ODGOVARA..a kada se hoću spojiti na WAP od operatera odmah se spaja??! pokušo sam napraviti hard reset, međutim opet neće ali sad piše: NEVALJANO IME WEB POSLUŽITELJA...jel možda neke postavke treba promijeniti?? verzija firmweara je: :V 12.0.026
Jel netko može napisati kako postavke točno trebaju biti da WLAN radi?
Jel to tako tvornički? Trebam li ga vratiti prodavaču (imam garanciju 2 godine)
Hvala svima na pomoći..

Pozdrav,
Slaven
crazytown je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 07:39   #51
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,386
Da li ti je wlan mreža zaštićena wep-om? Ako je, makni ga pa se onda pokušaj spojiti.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 11:30   #52
crazytown
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Neum
Postovi: 2
a šta je wep? ključ? ma nemam nikakav ključ...
crazytown je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2010., 17:56   #53
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Jel mi može neko provjerit jel na bljeskalici postoji zaštitna dodatna leća.

Neznam kak da objasnim, mob je pao na pod i neki dan skužim da je tamo di je bljeskalica udubina, nije poravnato sa površinom nego je udubina, kao da fali dodatna leća koja ide na bljeskalicu da popuni taj bazen ili udubinu neznam kak da objasnim drukčije.

Pa jel može netko ko ima N97 pogledati jel je njemu bljeskalica poravnata s površinom po kojoj klizi poklopac ili je udubljena malo par mm? Da nije slučajno od udarca frcnula van.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2010., 16:04   #54
rondoline
Registered User
Moj komp
 
rondoline's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: tučepi
Postovi: 13
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Jel mi može neko provjerit jel na bljeskalici postoji zaštitna dodatna leća.

Neznam kak da objasnim, mob je pao na pod i neki dan skužim da je tamo di je bljeskalica udubina, nije poravnato sa površinom nego je udubina, kao da fali dodatna leća koja ide na bljeskalicu da popuni taj bazen ili udubinu neznam kak da objasnim drukčije.

Pa jel može netko ko ima N97 pogledati jel je njemu bljeskalica poravnata s površinom po kojoj klizi poklopac ili je udubljena malo par mm? Da nije slučajno od udarca frcnula van.
Nije ti poravnata sa povrsinom ima udubljenje cirka 0,03mm
rondoline je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2010., 16:41   #55
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Onda ok, znači sve je na mjestu.

Jel i tebi kad slikaš s blicom u polumračnom prostoru da se vidi na slici trag od bljeskalice paš po sredini slike? Ljeva strana je jako osvjetljena a desna manje i točno se vidi prijelaz po sredini...ko da si potegnul crtu.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2010., 12:59   #56
rondoline
Registered User
Moj komp
 
rondoline's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: tučepi
Postovi: 13
nikakvi tragovi se nevide od bljeskalice,slika ispadne toliko koliko dobra ali nema nikakvih tragova
rondoline je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2010., 16:55   #57
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
danc00 pa to ti je opci problem kod N97. Naime N97 ima problema sa poklopcem kamere,koji ima tvornicku gresku i prilikom otvaranja/zatvaranja grebe po staklu te time pravi crtice,i zato slike gdje se koristi bljeskalica ispadnu tako kako ispadnu

http://www.fonearena.com/blog/2009/0...-revealed.html

Ja na svoju pazim jako,nisam jos uocio nikakve crtice,ali dobro,nemam dugo mob poa mozda zato,ali pazim da se ne ogrebe. Navodno da se to nakon nekog vremena kad se jako izgrebe moze rjesiti garancijom da promjene stakalce. Eto,preporucio bih ti da pazis i da ne pritisces poklopac kada ga otvaras,neko lagano gurnes . Vezano za bljeskalicu,da,evo sad sam pogledao,ona je malo "udubljenija"

EDIT: Ima na netu kako se modificira to da ne grebe,ima i kako da se skine poklopac...ja po svojoj ne zelim prckati,a ti..kako hoces
http://www.nokiausers.net/forum/hard...h-problem.html


__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2010., 17:41   #58
BraBUS
Nervozni poštar
Moj komp
 
BraBUS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 258
Citiraj:
Autor bisanu Pregled postova
pozzz svima. što vi mislite o oglasima u kojima se nokia n97 prodaje za 2500kuna?
realna cijena za na crnjaka.
__________________
nVIDIA+INTEL=klasika
This message is hidden because Crash009 is on your ignore list.
BraBUS je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2010., 19:10   #59
rondoline
Registered User
Moj komp
 
rondoline's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: tučepi
Postovi: 13
imas raznih cijena od 2200 do 3500
sve ti zavisi koliko je koristena i ocuvana
rondoline je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2010., 19:48   #60
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Mislim da je tema otvorena za N97 a ne za iPhone kojeg se svi hvataju.. Zašto ga spominjete ako ništa ne valja?? Veliki sam fan nokie, imao sam niz Nokia, zadnja n95 8gb. Stroj nema šta, po meni možda i najbolja Nokia. N97, stasan fon, po meni potpuno pogrešno izvlacenje tastature??!! Trebali su iskopirat iPhone, stavit još veći(širi ekran) tastaturu na dodir i onda bi bili broj 1. Ovako je to potpuno prosječan fon koji sam sebi zapinje kad ga otvaras. Nažalost.
dean225 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na