Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.06.2009., 14:11   #1
loza
Registered User
Moj komp
 
loza's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg-kž
Postovi: 13
Only in America

http://www.net.hr/webcafe/page/2009/...06.html?pos=n2

Piratstvo? Ne naravno ...ali ovolika kazna ...
loza je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2009., 14:39   #2
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Nema veze,probaj u švedskoj downloadat jedan hebeni MP3 doc ce ti iz murje i neznam kojih organa vlasti za 15 minuta na kućna vrata,završićeš u buksi i platiti XY tisuca kruna. Počeli su kontrolirat net bolesno.

A ovu su jadnicu ščepali smao zato jer joj je čukundeda prosvirao generalu Custeru čelo
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.06.2009., 16:16   #3
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
ovo i švabe rade, al nisu tolko rigorozni...
mislim da ti ekipa pregleda preko 'bearsharea' kaj sve shareas, poslika ti sve pjesmice, skine od tebe par stvari, napravi traceroute, i onda to posalju na sud.
al uvijet je da bude par stotina razlicite muzike i bar 2-3 pjesme od izvođača o kojima vode racuna. kolko se sjecam bilo ih je 100tinjak, tak nesto.
ugl to rade samo za IPove Deutsche telekoma i valjda nece to tak skoro kod nas.... al opet....dobro je ne stavljat nista na share ak se koriste ti p2p programi jer popusis sam tak.
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2009., 22:44   #4
k0vac3v1c
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 53
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Nema veze,probaj u švedskoj downloadat jedan hebeni MP3 doc ce ti iz murje i neznam kojih organa vlasti za 15 minuta na kućna vrata,završićeš u buksi i platiti XY tisuca kruna.
Pogledaj si seedere i leechere najbrzi su iz swe i ima ih gomila. Meni se cini da se igrate pokvarenog telefona neko nesto kaze a ostali to eksponenciraju u nebesa.

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Počeli su kontrolirat net bolesno.


Nista cudno ne mogu doci do svih, pa do rijetkih koji im padnu u kandže rade primjer. Problem ce biti ako podnesu tisuce i tisuce prijava, a realno bi mogli.
k0vac3v1c je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2009., 22:59   #5
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Nema veze,probaj u švedskoj downloadat jedan hebeni MP3 doc ce ti iz murje i neznam kojih organa vlasti za 15 minuta na kućna vrata,završićeš u buksi i platiti XY tisuca kruna. Počeli su kontrolirat net bolesno.

A ovu su jadnicu ščepali smao zato jer joj je čukundeda prosvirao generalu Custeru čelo
Je da. Moš mislit. Isto je kao i kod nas tamo. Nitko nikog ne lovi. Ali je jedna stvar potpuno drukčija. Pogledaj prosječnu plaću u Švedskoj ili još bolje Norveškoj. Usporedi sa našom. Onda pogledaj cijenu original albuma kod nas i kod njih. I kod njih bu bila mrvicu jeftinija ili ista. ffs lol. U Norveškoj za kupit tenisice košta kao kod nas, za neke brandove cak jeftinije.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na