Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.04.2009., 18:33   #1
LiquiD SileNcE
Premium
Moj komp
 
LiquiD SileNcE's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: KC
Postovi: 108
Ipod, par osnovnih pitanja

Eto i ja kupujem fancy Ipod nano 4gb, našao ga po cijeni običnog mp3-a kojeg sam i mislio kupiti, pa ajde da i ja budem cool. Zanima me kako ide s prebacianjem muzike, ima kakvih razlika/komplikacija u odnosu na neki običan mp3? Ili išta što bi me odgovorilo od kupnje, a vezano za moje osobne backupove kupljenih albuma
__________________




LiquiD SileNcE je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2009., 18:51   #2
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,671
Koliko sam imao priliku koristiti frendov nano, za prebacivanje moraš koristiti Itunes. Mislim da čak i Winamp sad serijski ima tu opciju iako je prije trebalo koristiti pluginove. Uglavnom, nema drag 'n' drop kao kod ostalih playera i zbog tog mi se apple gadi ( čak je i Sony odustao od Sonicstagea ). Ostalo sve kao i kod ostalih playera, samo što ovo ima i igrice, nestandardni kabel, puni se samo preko USB-a i skupe dodatke.
Da ja kupujem, ovo bi bio prvi izbor
http://www.vemil.hr/OpisMP.aspx?Sifra=1020257 - bez FM-a
http://www.vemil.hr/OpisMP.aspx?Sifra=7000286 - s FM-om
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.04.2009., 19:29   #3
F@NTOM
Darth Pope
 
F@NTOM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: localhost
Postovi: 225
moze se i wmp player koristit za syncanje...imo ta limitiranost na itunes i to da je ipod vezan za samo jedan itunes je shyt
__________________
F@NTOM je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 12:20   #4
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Koliko sam imao priliku koristiti frendov nano, za prebacivanje moraš koristiti Itunes. Mislim da čak i Winamp sad serijski ima tu opciju iako je prije trebalo koristiti pluginove. Uglavnom, nema drag 'n' drop kao kod ostalih playera i zbog tog mi se apple gadi ( čak je i Sony odustao od Sonicstagea ). Ostalo sve kao i kod ostalih playera, samo što ovo ima i igrice, nestandardni kabel, puni se samo preko USB-a i skupe dodatke.
Da ja kupujem, ovo bi bio prvi izbor
http://www.vemil.hr/OpisMP.aspx?Sifra=1020257 - bez FM-a
http://www.vemil.hr/OpisMP.aspx?Sifra=7000286 - s FM-om
...ovi dva koje si predložio se isto pune preko usb-a ??
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 12:37   #5
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,671
Mislim da da, nažalost, očito su prošla dobra stara vremena di si ubacio 1 ili 2 AAA baterije pa kad se potrošilo fino kupio nove ili napunio ako su punjive u igri bile.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 17:00   #6
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Mislim da da, nažalost, očito su prošla dobra stara vremena di si ubacio 1 ili 2 AAA baterije pa kad se potrošilo fino kupio nove ili napunio ako su punjive u igri bile.
hahaha, pa ovo je bolje, netrebaš se hebati s baterijama, samo ga prištekaš na komp i on se napuni ko i mobitel u struju, daj zamisli da trebaš na mobitelu mijenjati baterije
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 20:59   #7
LiquiD SileNcE
Premium
Moj komp
 
LiquiD SileNcE's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: KC
Postovi: 108
Hm, ovaj me opasno pokolebao u naumu, al za sada ipak ostajem pri starom, Ipod mi ipak ispada jeftiniji, pa neka bude on, jer ni ovako se nisam mislio istrošiti za mp3, to mi je tako za u busu, tramvaju. A s Itunesom ću preživjeti, a ako me bude živciralo, prodam ga i kupim Sony. Hvala na dobroj volji
__________________




LiquiD SileNcE je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 05:05   #8
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
hahaha, pa ovo je bolje, netrebaš se hebati s baterijama, samo ga prištekaš na komp i on se napuni ko i mobitel u struju, daj zamisli da trebaš na mobitelu mijenjati baterije

backup je ipak backup
hash je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 11:12   #9
ajvarman
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 26
i nisu tolko problem ti itunesi, cak i volim kad tak imam poseban program za mp3 (prie sam imo sonicstage), al veliki je problem kaj je uredaj vezan uz SAMO JEDNE itunese... sto znaci da ces moc stavljat pjesme samo sa svog kompa sa programom koji tie instaliran, makar na nekom drugom kompu imo indenticnu verziju, nece ici... a da bi se sinkroniziro s nekim drugim itunesom (recimo nakon formatiranja), mora se formatirat kompletni ipod i sva muzika gore ispocetka... tebi to s 4 gb i nece bit neki problem, al meni sa 50ak je itekakav... al vjeruj da ce te svejedno zivcirat..
ajvarman je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 18:03   #10
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Imao sam prilike prckati malo po Ipodu 120 gb i nevjerojatno mi je da tako odlicno dizajniran proizvod, odlicne kvalitete, specifikacija (naravno i cijene koja to prati) ima abnormalno glupavo rijesenu softversku stranu price.

Nesto sto je toliko jednostavno, sto kinezi koji rade playere valjda za dolar rijese odlicno - apple zakomplicira do krajnosti.
morph je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.04.2009., 19:33   #11
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Imao sam prilike prckati malo po Ipodu 120 gb i nevjerojatno mi je da tako odlicno dizajniran proizvod, odlicne kvalitete, specifikacija (naravno i cijene koja to prati) ima abnormalno glupavo rijesenu softversku stranu price.

Nesto sto je toliko jednostavno, sto kinezi koji rade playere valjda za dolar rijese odlicno - apple zakomplicira do krajnosti.
u pravu si 100%, zato ću si rađe uzeti Sony-a i usparati 600kn, nego fensi precijenjeni Ipod sa shebanim softverom....ovaj novi Nano 4.gen niti Fm radio nema
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na