Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.03.2009., 22:21   #1
mister11
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 38
Sony Ericsson W595

planiram kupiti taj mobitel pa me zanimaju vaša mišljenja o njemu....kakav je zvuk, koliko baterija traje, kakve su slike i slično?
mister11 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2009., 16:52   #2
...Tihomir...
Premium
Moj komp
 
...Tihomir...'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 296
Citiraj:
Autor mister11 Pregled postova
planiram kupiti taj mobitel pa me zanimaju vaša mišljenja o njemu....kakav je zvuk, koliko baterija traje, kakve su slike i slično?
Solidno. Ekran izvrstan, glasnoća dojavnih poziva odlična, glazba dovoljno glasna ali zvuk je lošiji nego na Nokiji Express Music (fali mu basa visokotonci malo prenaglašeni) glazba preko slušalica uključujući i radio odlična, baterija sasvim solidna, traje od 2-3 dana uz dosta slušanja glazbe i čačkanja po njemu jer ipak je novi pa skroz još nešto istražujem po njemu...
Fotić ništa posebno, slike vani po sunčanom vremenu su ok, ali ipak je to mobitel, za prave fotke kupiš fotić.
Originalni software koji se dobije je katastrofa (kao i od ostalih proizvođača, čak bih rekao da je ovaj malo i bolji od Nokijinog) recimo staviš mu cijeli direktorij .mp3 da ti prebaci na mob i on ti automatski razbaca svaku pjesmu u zaseban direktorij. I još želi prekodirati glazbu pri prebacivanju. Fuj.
Srećom ima alternativni software koji je dobar.
Brzina uređaja mi je ok, usporenje se primjeti jedino ako u pozadini slušaš glazbu i još nešto radiš. Znači ništa od multitaskinga.
Eto nadam se da ti je pomogla ova mini-recenzija
...Tihomir... je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.03.2009., 19:04   #3
Stormbreaker
---
Moj komp
 
Stormbreaker's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: -
Postovi: 527
Citiraj:
Autor ...Tihomir... Pregled postova
glazba preko slušalica uključujući i radio odlična
Ja nemam ovaj mob, ali frendica mi ima, pa da potvrdim ovo, kaže da sjajno na slušalice reproducira zvuk, te da kod poziva nema nikakvog šuštenja i kvalitetan je zvuk kod poziva.
Stormbreaker je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na