Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.03.2009., 10:20   #1
h-tomek
Scuderia Ferrari Marlboro
Moj komp
 
h-tomek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Maranello
Postovi: 94
Corsair HX620

Baš sam danas ujutro upalil komp i dvije sekunde nakon pritiska na power tipku samo se čuo neki zvuk iz kompa i gotovo. I prinesem ja malo nos, i osjetim ja čudan miris iz napajanja. To mi govori da je napajanje dalo svoje.

Mislim, ide to na garanciju, ali me zanima iz kojih bi se to pobuda moglo dogoditi. Siguran sam da napajanje nije preslabo za sljedeću konfiguraciju:

Gigabyte P35-DS4
Q9300 @3GHz
HD4870 @790MHz, 960MHz memorija
4 HDD-a i pržilica

Ne znam zakaj bi se to dogodilo kad je 2 tjedna sve radilo najnormalnije s ovakvom konfiguracijom. Any suggestions?
__________________
Scio me nihil scire!
h-tomek je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2009., 14:04   #2
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
napajanje je odustalo od zivota, i krepalo. moglo je vuci puno jacu konfu od tvoje, tako da preopterecenje mozes eliminirati kao uzrok krepavanju. e sad, zasto je krepalo, to mislim da ti nitko ne moze odgovoriti osim oni u cis-u i ostalim forenzicarskim serijama .

inace se i najboljima zalete "falicni" proizvodi, najvjerovatnije je ovaj takav i to je to.

eventulano mozes pogledati kakav ti je napon u kuci, bio sam kod frenda kod kojeg je struja doslovce light show. spalilo mu dvije graficke dok je imao ms psu koje nije riknulo, promjenio i stavio neko brand, i sve sljaka zasada kako treba.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2009., 14:13   #3
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,955
hmm cudno da i corsovi pocnu rikavat iz cista mira, nece se valjda kao tagan pocet dogadat seria umiranja

inace ja sam imao isto hx620w s tom istom grafom dosta vremena i sve je radilo bez problema, nije se cak ni posteno zagrijalo napajanje...
Gemmy je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na