Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.01.2009., 03:39   #781
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Super, cak i preko tog locka ti izmjene sve. Bravo za RS. Jesi pokusao mail im napisati da ti je netko jamio acc pa da ti ga vrate.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 07:41   #782
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,951
a poslao sam i mail na support pa cemo videt ako ce biti sta od toga

da je bio to acc s ogranicenim prometom na 2.6 gb, nego po starom na 12 pa mi je zao acc-a i traje jos skoro 2 mjeseca, ali u svakom slucaju me nece vise vijeti RS
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 12:20   #783
Ico2005
Premium
Moj komp
 
Ico2005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 450
Možda su ti ga i oni lapili da ne možeš srkati previše. Ne bi me čudilo, pogotovo što je lock uključen...
Ico2005 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2009., 14:22   #784
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,951
ipak nece biti nista od toga acc-a

javili se iz supporta da ne mogu linkat taj acc s mojom adresom, da nego da im posaljem adresu s koja se koristi s Paypalom s kojim je placem acc

problem je u tome sta sam acc kupio tu preko foruma, a taj clan je dobio taj acc od nekog svog frenda, tako da nis i od toga...

uglavnom sada sam radi brata produzio opet stari RS acc, koji je skoro istekao, ali je linkan na moju paypal adresu i moj mail, tako da ako ovog maznu trebaju ga vratit..



btw meni isto pise Traffic left:12 gb, sta nebi trebalo pistat 2.6 gb po novome?

i zasto ne pise ono vise : u a are going to be credited 12gb ili 2.6 per day until...
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2009., 21:25   #785
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Citiraj:
Autor Vejita Pregled postova
Super, cak i preko tog locka ti izmjene sve. Bravo za RS. Jesi pokusao mail im napisati da ti je netko jamio acc pa da ti ga vrate.
ne trollajte. nemoguce je prek security locka osim ako doticni nije pokupio koji keyloger , a onda bi se zabrinuo .. (mail,kartice..)
AiM je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2009., 11:01   #786
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
izgleda da se RS nešto popravio prema uploaderima

uploada mi do 2.5MB i ne baca greške svako malo i ne mjeri brzinu po 20 min
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2009., 13:44   #787
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Bas sam isao provjeravati i vidim da je sve po starome. U startu kaze da je na 100% i uploadano je beskonacno od velicine tog fajla.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2009., 14:14   #788
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
ja sam to uploadao sa RS upladerom

bilo je sve ok, samo me malo zahebavao kad je počeo uploadati od drugog ne prvog file-a, ali sam onda taj prvi file uploadao preko stranice sa IE
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2009., 14:59   #789
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Aha, jer ja inace uploadam stvari koje su vece od 100MB pa zato nekoristim taj uploader jer su malo lijeni da ga nadograde i za free i za premium korisnike.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2009., 16:19   #790
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
ma ja bi isto uploadao sa managerom ali je uploader brži
i razlika je između 500KB sa managerom koji me dosta zahebavao sa prekidanjem veze (uploada 3 file-a, ostali svi connection failed)
i uploadera koji uploada od 1.5 do 2.5MB tj cca minutu po 100 MB, samo me prije zahebavao s tim mesauring speed i nikako da to prođe, ali sada je bilo ok
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2009., 03:01   #791
Sandi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: ?
Postovi: 48
postoji li nekakav download manager za free usere?

znači, da ti kopiraš 10-tak url-ova i staviš da ti se to downloada po noći i da automatski odbrojava onih 15 minuta, a ne da ti moraš upisivati svakog posebno i onda klicati 'download'.

probala sam sa rapidshare plus-om i nakon prvog filea stane i pokazuje neku grešku, i jdownloaderom tu se ne može niti spojiti.
Sandi je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2009., 08:29   #792
vercetti
Premium
Moj komp
 
vercetti's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,224
vercetti je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2009., 14:04   #793
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Citiraj:
RapidShare T-shirt Contest 2009

February 04, 2009
Who designs the coolest T-shirt? Design the new RapidShare limited edition T-shirt and win a huge awesome RapidShare package! RapidShare presents itself in your outfit! Here it goes straight to RapidShare T-Shirt Contest.

radi se o natjecanju tko napravi najljepši rapidshare logo na majici

nagrade su jako dobre pa se definitivno isplati probati za sve one koji bar malo znaju PS


više info ovdje

http://rapidshare.com/tshirt.html
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2009., 18:06   #794
Sandi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: ?
Postovi: 48
Citiraj:
Autor vercetti Pregled postova
ma ne radi mi ni taj. odbrojava mi 500 sekundi jovo i nanovo, a dolje kaže problem: wait time.
Sandi je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 20:41   #795
jasmina1969
Premium
Moj komp
 
jasmina1969's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: u gradu
Postovi: 50
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
ipak nece biti nista od toga acc-a

javili se iz supporta da ne mogu linkat taj acc s mojom adresom, da nego da im posaljem adresu s koja se koristi s Paypalom s kojim je placem acc

problem je u tome sta sam acc kupio tu preko foruma, a taj clan je dobio taj acc od nekog svog frenda, tako da nis i od toga...

uglavnom sada sam radi brata produzio opet stari RS acc, koji je skoro istekao, ali je linkan na moju paypal adresu i moj mail, tako da ako ovog maznu trebaju ga vratit..



btw meni isto pise Traffic left:12 gb, sta nebi trebalo pistat 2.6 gb po novome?

i zasto ne pise ono vise : u a are going to be credited 12gb ili 2.6 per day until...

jesi li čuo za condurarapid? legalni zastupnik za rapidshare. Nikakvi prijatelji, forumi...... Već sam dva puta kod njih produžila račun.
jasmina1969 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 21:02   #796
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
i bilo je primjera da je čovjek koji je kupio acc kod njih ostao bez njega jer je acc bio ukraden

a ako to nije dosta 1 mjesečni acc košta 50% više nego da se kupi direktno od RS-a
i tu su onda problemi sa kupnjom kao treba u banku uplatiti tih 75 kn pa ako treba platiti 5 kn ua uslugu je to već 80 kn, čekati da se dobe podaci itd, a ako vam frend kupi acc direktno ćete mu dati tih 50, 55 kn i gotovo, bez posredovanja banke, raspitivanja okolo ako je to ok, plaćanja previše, šetanja do banke i još gore čekanja u redu tamo...
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 23:34   #797
jasmina1969
Premium
Moj komp
 
jasmina1969's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: u gradu
Postovi: 50
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
i bilo je primjera da je čovjek koji je kupio acc kod njih ostao bez njega jer je acc bio ukraden

a ako to nije dosta 1 mjesečni acc košta 50% više nego da se kupi direktno od RS-a
i tu su onda problemi sa kupnjom kao treba u banku uplatiti tih 75 kn pa ako treba platiti 5 kn ua uslugu je to već 80 kn, čekati da se dobe podaci itd, a ako vam frend kupi acc direktno ćete mu dati tih 50, 55 kn i gotovo, bez posredovanja banke, raspitivanja okolo ako je to ok, plaćanja previše, šetanja do banke i još gore čekanja u redu tamo...

O čemu ti pričaš? Šetnja do banke, čekanje da se podaci dobe. Je si li čuo za internet bankarstvo. Svaki puta uplatila ujutro na mail im poslala potvrdu i popodne imala account. Što se cijena tiče, naravno da se isplati uzeti na dulje vrijeme ja osobno uzimam na 6 mjeseci. A to što su skuplji para kuna - pa i oni moraju od nečeg živjeti kao i svi ostali posrednici koji uvoze nešto u Hrvatsku. I nije skuplje 50% preračunaj malo tečajeve, provizije banke itd...
jasmina1969 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 23:37   #798
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
a jesi ti cula za paypal? platish i dobijesh ODMAH login podatke.

EDIT: a za to od cega ce zivjet: nek nadju posao, necu ih ja hranit :P
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 23:46   #799
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
hehe
još gore

imaš internet bankarstvo i ti plačaš njima 50% proviziju za isto ono što možeš napraviti u roku 2 minute
i da čekanje da se podaci dobe, u jutro platiš i čekaš do podne da ih dobiš, ovako klikneš plati i dobiš podatke za sekundu

evo
7 eura je 51.83 kn što je mjesečni acc, a kod njih je taj isti 75 kn

ajde nije 50% nego 48.26 %
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2009., 10:43   #800
jasmina1969
Premium
Moj komp
 
jasmina1969's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: u gradu
Postovi: 50
ajde kad ti dođe izvadak od banke napiši kolika je provizija za tu transakciju.
jasmina1969 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2009., 11:20   #801
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
osobno ne koristim to tako da ne znam koja je provizija, ali je sigurno manje od 25 kn po jednom plaćanju

ja uzimam premium acc besplatno bez paypala ili ostalih banaka i bez kartice

preko bodova


i sada sam još računao koja je razlika ako se uzme acc na 6 mjeseci
RS 30 eura = 222.13 kn
Condura 285 kn

znaći oni zarade 62.87 kn i ako se računa 10 kn za proviziju banci opet zarade 52.87 kn za 2 minute posla

i jedna godina
RS 55 eura = 407.25 kn
Condura 520 kn

zarada 112.75 kn - provizija banke 10 kn = 102.75 kn za 2 minute posla

i kao ni netko sa foruma ti neće dati podatke koji bi ti trebali za vraćanje accounta ako ti ga netko ukrade, jedino što se možeš žaliti njima pa ako uspiju nešto napraviti ok, ako ne onda si na istome


zato velim da se ne isplati kupovati kod njih
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2009., 12:41   #802
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Trabunjam bezveze.. Moze delete XD

Zadnje izmijenjeno od: AiM. 08.02.2009. u 13:24.
AiM je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2009., 16:03   #803
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Jesu ovi iz rapida brzi. U 10:26 sam reportao phishing stranicu a u 12:30 sam vec dobio potvrdni mail da budu to istrazili.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2009., 23:46   #804
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
ja dobio mail prije tjedan dana da sam dobio nagradu od RS-a jer sam izabran između 102 532 natjecatelja

samo treba skinuti programćić koji će potvrditi moju adresu i podatke za premium
čak je i bila adresa od supporta
očito da je bila prevara, a link je bio fora, otvori se praktički rs stranica samo je prije linka na rs neki drugi link
ali očito da im uspjeva jer inaće nebi to radili

samo mi nije jasno zašto to rade, ionako ne mogu prodati te accounte jer RS većinu acc vrati pravim vlasinicima

poslao sam mail supportu sa tim linkovima itd da otkriju tko je to ako mogu, trebalo im je 3 dana za odgovor, a i taj je bio automatski tj c/p kao da to nisu oni, da im ne vjerovati itd

pouka
RS nikad neće tražiti podatke za acc od vas jedino vašu mail adresu (ali nju već ima) može tražili ili broj računa od paypala iz jednostavnog razloga što oni mogu provjeriti vaš info i mjenjati ga ako je acc ukraden itd
i ako se nekada i desi da RS ima nekakve pogodnosti (kao onih 3333 boda za premium umjesto 10000) onda je to napisano u News, a ne šalje se ljudima na mail
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2009., 00:15   #805
mfire
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: svugdje me ima
Postovi: 50
Citiraj:
Autor Sandi Pregled postova
postoji li nekakav download manager za free usere?

znači, da ti kopiraš 10-tak url-ova i staviš da ti se to downloada po noći i da automatski odbrojava onih 15 minuta, a ne da ti moraš upisivati svakog posebno i onda klicati 'download'.

probala sam sa rapidshare plus-om i nakon prvog filea stane i pokazuje neku grešku, i jdownloaderom tu se ne može niti spojiti.
USDownloader -> kralj za free usere...
mfire je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2009., 00:25   #806
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Meni je malo falilo da ukucam U/P ali sam skuzio da mi nepise koji je nego ga moram opet ukucati a nakon toga sam pogledao koja je adresa i malo se nasmijao. Zanimljivo da je stranica savrseno iskopirana i lik(ovi) su stavili sve gore linkove na prave adrese.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2009., 08:31   #807
mikoli
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Rapidshare ne samo da je skresao promet za premium korisnike, već definitivno vara na prometu.

Tzv.overhead koji je po njihovom 50 kb na skinutu datoteku je obična laž.

Kupio sam 100 GB dodatnog prometa i nakon skinutih 56 GB nula na računu, bilo prije dva mjeseca. I kažu oni da je to zbog toga što programi za skidanje u stvari skinu više nego što je veličina datoteke koju skidam. Ajde OK kažem ja jer je bilo puno malih datoteka. Ali prekoračenje od cca 50% je malo čudno?.

Jučer čekam i skupi se na računu 9,6 GB i skidam ručno tzv. pješke i ne bi smjelo biti više od 50 kb dodataka na skinutu datoteku, kad ono skinuo ukupno 6,5 GB i sve velike datoteke 200 MB, kad nakon 6,5 GB ostalo na računu 156 MB raspoloživih.

Dakle ne samo da su smanjili kvotu za premium korisnike, već i debelo varaju na prometu, jer ne da daodaju 50 kb na skinutu datoteku, već je to 43% dodatka na normalni promet.

Kada sam kupio 100 GB dodatnog prometa to je bilo i više onda je taj omjer bio i 58% dodatka na ostvareni promet. Taj omjer sam dobio podjelivši ono što sam imao pravo skinuti sa stvarnom veličlinom onoga što sam skinuo.

Volio bih čuti ostale korisnike dal su primjetili takve stvari i imaju li sličnih iskustava.
mikoli je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2009., 09:14   #808
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
pogledaj prvo u premium acc ako ima nekih nepoznatih ip adresa (View Logs) i ako ima onda ti netko drugi ima info i skida sa tvog RS accounta
imaš možda wireless složen pa se ti netko na njega spaja i tako skida kada si i ti logiran ?
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2009., 15:15   #809
mikoli
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
pogledaj prvo u premium acc ako ima nekih nepoznatih ip adresa (View Logs) i ako ima onda ti netko drugi ima info i skida sa tvog RS accounta
imaš možda wireless složen pa se ti netko na njega spaja i tako skida kada si i ti logiran ?

Samo su moje IP adrese i u zadnjem slučaju piše da sam skinuo 9,5 GB u komadu, a veličina skinutih datoteka je 6,6 GB. Dakle ukrali su mi više od 3 GB na 33 datoteke veličine 200 MB, a kod njih piše da je tzv. overhead 50 kB.

NIje to prvi puta jer sam platio 100 GB dodatnih a skinuo ukupno 56 GB prije nego je račun došao na nulu. A wireles ne koristim jer je komp direktno kabelom spojen na modem.

Osim toga na moj e-mail rapidsheru odgovorili su mi da neki download programi stvaraju dodadtni promet sami po sebi, neđutim ne u tolikoj mjeri kako se to kod mene događa. A ovo jučer sam direktno skidao datoteku po datoteku, tako da nisam koristio programe za skidanje.
mikoli je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2009., 15:33   #810
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Citiraj:
Autor mikoli Pregled postova
Samo su moje IP adrese i u zadnjem slučaju piše da sam skinuo 9,5 GB u komadu, a veličina skinutih datoteka je 6,6 GB. Dakle ukrali su mi više od 3 GB na 33 datoteke veličine 200 MB, a kod njih piše da je tzv. overhead 50 kB.

NIje to prvi puta jer sam platio 100 GB dodatnih a skinuo ukupno 56 GB prije nego je račun došao na nulu. A wireles ne koristim jer je komp direktno kabelom spojen na modem.

Osim toga na moj e-mail rapidsheru odgovorili su mi da neki download programi stvaraju dodadtni promet sami po sebi, neđutim ne u tolikoj mjeri kako se to kod mene događa. A ovo jučer sam direktno skidao datoteku po datoteku, tako da nisam koristio programe za skidanje.
daj big guy kakve su to teroije zavjere.
Ako ces skidati prek IE onda ce ti 100 MB biti 100 MB skinuto. Ako pak skidas s flashgeta sto vise threadova vrtis to je promet za 100MB veci (do 140MB iliti 40%) ali je i brzina veca jer skidas s viste mjesta pa ovaj dodatni promet ode na buffering.

A sto se tice accounta puknes secure na njega i sve pet samo moras paziti sto skidas jer sve vise programa je krcato prokletim trojanima šta logaju sve zivo...
AiM je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na