Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.01.2009., 11:06   #1021
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Miratz Pregled postova
Čisto da se nadovežem na temu... imam potvrđenu reklamaciju u garantnom roku u Linksu (Napajanje rikavela 2 mjeseca prije isteka garancije) i kaže frajer, ili ćeš uzet šta ti mi nudimo, ili ćemo ti napraviti plus minus račun po trenutnoj tržišnoj cijeni tog proizvoda pa ti uzmi šta hoćeš... Sad sam im poslao upit, da li postoji mogućnost da isplate lovu koju sam ja njima platio, pa bih si mogao sklopit i napajanje i još svašta...

Jel netko ima iskustva sa izvlačenjem love od Linksa, ili treba i njima dovući državne inspektore pa dobiješ i mousepad na poklon?!

Ima netko iskustva?
nebus lovu izvukao u Linksu. Na njihovom forumu sam pročitao da ne vračaju lovu.

Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
No da se razumijemo, ne branim ja nikome da tamo kupuje. Samo sam rekao neko svoje misljenje.
Kužim što želiš reći, ali nema on veliku zaradu da bi mogao tako poslovati. Recimo dođe netko sa pokvarenom 3870x2 koju je platio 3000kn, i sada takve više nema i kaj bi on trebao dati 4870x2 u zamjenu? Jbg, dati će onu koju može isposlovati od firme od koje on kupuje, bila ona 4870 ili nešto drugo...jer to ne ovisi o njemu.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 11:09   #1022
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,437
Frend ima iskustva slična ultimatumu kojeg i tebi nude. Riknula grafa koja je koštala 3k kn, a dobio novu koja košta ni 40% riknute. To što rade, nije zakonski (trebaju ti vratiti iznos jednak računu za riknutu komponentu) i ako ti nisi zadovoljan ponuđenim - prijaviti inspekciji.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 11:14   #1023
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Frend ima iskustva slična ultimatumu kojeg i tebi nude. Riknula grafa koja je koštala 3k kn, a dobio novu koja košta ni 40% riknute. To što rade, nije zakonski (trebaju ti vratiti iznos jednak računu za riknutu komponentu) i ako ti nisi zadovoljan ponuđenim - prijaviti inspekciji.
Meni to nije jasno, svi hvale Links a uvjerljivo su najgori kada su takve stvari u pitanju. Čak i Vemil daje mogučnost da se uzme slična komponenta u plačenom iznosu ako nema iste.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 11:39   #1024
Miratz
Ursus maritimus tyrannus
Moj komp
 
Miratz's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
nebus lovu izvukao u Linksu. Na njihovom forumu sam pročitao da ne vračaju lovu.
Ako nema druge, inspektorat!
__________________
Miratz je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 11:42   #1025
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
sry ali bez dobrog pokrivanja garancije ne mozes nikako biti fer. I sam je govorio da reklamacije nece biti problem jer od dobavljaca dobija 5% robe vise bas za takve potrebe.
Ne znam odakle tih 5%, ali u vecini slucajeva to je glupost.

Pokrice servisa jamstva ovisi, prvenstveno, o ugovorima izmedju uvoznika / distributera u RH i dobavljaca. To ne mora biti ni predstavnistvo proizvodjaca u RH ni proizvodjac opreme. Kako ce se jamstvo ostvarivati, kupca ne zanima, ali ne moze se ni generalizirati s tih 5% jer najcesce to nije slucaj.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 11:52   #1026
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,386
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Kužim što želiš reći, ali nema on veliku zaradu da bi mogao tako poslovati. Recimo dođe netko sa pokvarenom 3870x2 koju je platio 3000kn, i sada takve više nema i kaj bi on trebao dati 4870x2 u zamjenu? Jbg, dati će onu koju može isposlovati od firme od koje on kupuje, bila ona 4870 ili nešto drugo...jer to ne ovisi o njemu.
propuštate poantu; trgovini nije bitan artikal niti njegove performanse. sa druge strane, to je bitno kupcu.

prvo: ako se artikal pokvari u garantnom roku i garancija je priznata, artikal treba biti zamijenjen istim, eventualno boljim ili sličnim ako se kupac sa time složi. e sada, dokle god trgovac dobije isti artikal od uvoznika nema problema, on nastaje jedino ako uvoznik počne muljati i pokuša zamijeniti artikal na neki drugi način, tj. slabijim ili drugim, nebitno... tu neka se trgovac izbori za svoja prava kod uvoznika i to nisu stari koje treba kupac znati.

drugo: artikal je prodan za xxx novaca i trgovac je zaradio yyy novaca. nakon godinu dana artikla više nema u ponudi i kupac ima pravo zamijeniti pokvareni artikal za istih xxx novaca ili ako kupac pristane za neki proizvod(e) u visini tih xxx novaca. trgovac tu nije oštećen jer njemu još uvijek ostaje yyy zarada i nitko mu je ne dira. to što trgovac ima problema sa uvoznikom se ne tiče kupca i neka trgovac bira uvoznika koji će mu refundirati xxx novaca koje je kupac odnio iz trgovine.

i ja do nedavno nisam bio upoznat sa svojim pravima kao kupac i priznajem da sam pristao na "zadnju cijenu iz cjenika" u linksu, ali sam siguran da nikada više neću pristati na to tako lako, ili bez inspektorata.

najbitnija stvar je koliko se novaca potrošilo kod trgovca i točan naziv artikla, ništa drugo.
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 14:11   #1027
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,038
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Prvo pitanje - moraju preuzeti robu, sa salterom ili bez njega.
Thx. ali kome da se obratim? Ne mogu se snaći u onom novom hgspotu. Došao sam samo do ulaza, dok mi čuvar nije rekao da idem u senso servis, ali nekako mi se čini da me za**bao

Je li itko išta reklamirao u hgspotu u av. dubrovnik posljednjih mjeseci ida li je trebao ići u Jankomir il isu m utamo preuzeli robu?
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 14:37   #1028
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Da, Jankomir jedino, koma. Kreteni. Budale. Nemam riječi.
Isto vrijedi i kad podižeš tj dobivaš jedan šugavi papir za zamjenu, potrošit 50kn benge za 1 list papira.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 15:01   #1029
Miratz
Ursus maritimus tyrannus
Moj komp
 
Miratz's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283
Citiraj:
Autor Gilbert
nebus lovu izvukao u Linksu. Na njihovom forumu sam pročitao da ne vračaju lovu.
Citiraj:
Autor Miratz Pregled postova
Ako nema druge, inspektorat!
Nakon prijepiske, dobio sam par informacija od njih... Dakle:
- Links vraća lovu samo 8 dana od kupovine!
- Dobit ću "bolje" napajanje, koje se trenutno prodaje za manje novaca nego sam im dao. Mislim ništa strašno, ali i kuna je kuna... ne bezvrijedni rakun.

Pouka: da imam više vremena i volje... zapravo da je vrijednost "zakinuća" veća, fino klik na http://www.inspektorat.hr/ pa da vidimo...
DI-SU-PARE??? Tako nekad i u hg spotu nisu vraćali, dok ekipa nije krenula dovlačiti inspektore... Nakon toga su postali "super"!

Moramo se boriti za svoja prava, ili se uopće ne žaliti...

ps. Kako god bilo, najdraže mi je kupovat u Linksu, najbolesniji su... a i *beš prodavača s kojim se nemoš da "cjenkat", dogovarat i prepirat...
It makes shoppig fun!
__________________
Miratz je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 15:08   #1030
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Thx. ali kome da se obratim? Ne mogu se snaći u onom novom hgspotu. Došao sam samo do ulaza, dok mi čuvar nije rekao da idem u senso servis, ali nekako mi se čini da me za**bao

Je li itko išta reklamirao u hgspotu u av. dubrovnik posljednjih mjeseci ida li je trebao ići u Jankomir il isu m utamo preuzeli robu?
Kome da se obratis, nemam pojma. Nekako nisam tamo cest gost. A kad i dodjem, samo problemi.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 15:37   #1031
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Meni to nije jasno, svi hvale Links a uvjerljivo su najgori kada su takve stvari u pitanju. Čak i Vemil daje mogučnost da se uzme slična komponenta u plačenom iznosu ako nema iste.
Vemil daje isto ko i Hgspot. Jednom su se zamjerili nekome ko ih je posteno lupio po djepu. Cekam taj dan kad ce mene netko probat naveslati.

Ok. Hardveraj i slicno shopovi su mali i slabi, to znas i sam. On nema odkud ti najvjerojatnije isposlovati drugu karticu, makar bi trebao, ali njemu to nebi uzeo za zlo. Mozda zato sto Beštiju poznam i radio sam sa njim, pa znam da je likčina i pol. Ako nista drugo za njega znam da me nece ostetiti namjerno i to mi vise znaci.

Ali ovi ostali. pa da mi rikne kartica od 3000kn na racunu, pa nebi pristao na nista manje od 2999kn. Nista. Mislim kako si dozvolite da vas natezu za nos. Pa nije niko od tih tamo koji rade i imaju te firme šerif da pise zakone. Ako u zakonu nesto pise, onda ako ti zelis isposlovat to sugavo slovo na papiru onda to MOZES napraviti. Pa za rukav bi odvukao inspektora da mu zasolim.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 15:46   #1032
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,513
Kad dodje inspektor vracaju u vemilu novac promptno , cak se tip sa servisa izmotavao kao da su mi nudili puni iznos ali da ja kao nisam to htio , zvali su me da samo dodjem i onda su njih cetvero oko blagajne pokusavali skuziti kako mi vratiti novac do zadnje lipe sa racuna jer njihov program za blagajnu to inace ne podrazava i otada tamo vise ne bi kupio niti prazne medije za sebe . Jedna od drazih epizoda . Prodati znaju svi ali na reklamacijama su rijetki korektni .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 15:48   #1033
mexar111
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 81
dakle izgubio sam kutiu od napajanja corsair vx450
pa me zanima dal ce uvaziti garanciju
napajanje kupljeno u linksu
hvala
mexar111 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 15:53   #1034
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,437
Citiraj:
Autor Miratz Pregled postova
- Dobit ću "bolje" napajanje, koje se trenutno prodaje za manje novaca nego sam im dao.
Šta znači 'bolje'? Neka ti definiraju točno o kojem se radi pa da vidimo ovdje je li i koliko bolje. A ta spika kako sada ima povoljnu cijenu je za malu djecu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 15:55   #1035
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,038
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Da, Jankomir jedino, koma. Kreteni. Budale. Nemam riječi.
Isto vrijedi i kad podižeš tj dobivaš jedan šugavi papir za zamjenu, potrošit 50kn benge za 1 list papira.

A super....znači kroz šljunak i blato na selo zvano jankomir Thx. buljo. Valjda ću ih uspjeti naći u onoj tamo šumi zaklonjenoj skladištiam i reklamnim panoima većim od ekrana na nogometni mstadionima.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 16:06   #1036
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,281
@mexar-sam dopelaj racun i nemas brige
Majo je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 16:06   #1037
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,067
Predao sam prije 2 tjedna u Hgšrota disk koji ne valja i nitko se ne javlja na servis@hgspot.hr te na brojeve od servisa. WTF?
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2009., 16:29   #1038
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,038
Citiraj:
Autor prljavi bluzer Pregled postova
Predao sam prije 2 tjedna u Hgšrota disk koji ne valja i nitko se ne javlja na servis@hgspot.hr te na brojeve od servisa. WTF?

Bez brige- nisi jedini. Ne odgovaraju ni na mailove, a ni marketing telefoni, kao ni oni prodajni nisu korisni jer se ni na njih ne znaju javiti.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2009., 11:39   #1039
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,205
hg spot smrdi.
kaze mi covjek nazovi u ponedjeljak za 3 tjedna (19.01,tada bi trebao doci hdd disk,kojeg sam ostavio u servisu u OS jer je odapnuo).
zovem u pon,stigla roba nije jos pregledao.drugi kaze u utorak nije pregledana roba.zovem u srijedu kaze da je roba stigla u utorak pa on nije stigao i ajde dobro nema veze.
da bi nazvao sada i sad je kao roba pregledana i nema mog hdd.rofl
ajde neka nema nazvati cu za tjedan dan nije mi bitno ni vazno,nego me nervira kako mogu toliko lagati hehe.

koliko dana to kod njih smije biti na servisu po zakonu?
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2009., 12:22   #1040
ja.sam.lud
Visok, zgodan do bola
 
ja.sam.lud's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 106
Citiraj:
Autor Tomy no.1 Pregled postova
koliko dana to kod njih smije biti na servisu po zakonu?
Imaju 45 dana da poprave to ili ti moraju dati novi
__________________
........................ <<<---- točkice :x
ja.sam.lud je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2009., 12:39   #1041
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Tomy no.1 Pregled postova
koliko dana to kod njih smije biti na servisu po zakonu?
Zakon ne definira rok. Postoji termin "razuman rok" sto je neupotrebljivo u ovom slucaju.

Mozda na jamstvenom listu prodavaca / uvoznika / distributera pise rok.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2009., 12:43   #1042
Simba-OS
Premium
Moj komp
 
Simba-OS's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 359
Što se HG Spota tiče, ovi u Osijeku nikad ničega na lageru nemaju. Što god želim kupiti, moram naručiti i čekati. Ali moram reći da sam zadnji put kod njih kupio HDD 500 GB, došao doma, ubo disk, a ono - zvrnk.....opalim chkdsk, ovaj izbaci bad clustere. Isprintao log, te s diskom, računom i ispisom loga otišao u HG Spot servis. Čovjek pogledao log i bez riječi mi dao drugi novi disk. Fala, doviđenja...
Simba-OS je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2009., 23:27   #1043
Miratz
Ursus maritimus tyrannus
Moj komp
 
Miratz's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 283
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Šta znači 'bolje'? Neka ti definiraju točno o kojem se radi pa da vidimo ovdje je li i koliko bolje. A ta spika kako sada ima povoljnu cijenu je za malu djecu.
Ma daju mi ovog Sharkoona umjesto ovog Hipera pod napajanje, citiram: "veće nazivne snage"?!?!?! WTF?

Kakav je to argument? Realna (radna) snaga? To je max napon (obično za korijen iz tri umanjeno od stvarnog maximuma - koliko se sjećam) ali nisam se htio prepirat... 15 (jalovih) wata snažnije... ajnekim bude... Ali, nova garancija, za novu stvar, pa onda paše... s tim da je sharkoon jeftiniji za 10kn od onog što sam platio za Hiper... Nije katastrofa... Fora je da je garancija istjecala za mjesec dana, pa kad je već crklo, nek je sad crklo...

Uostalom nije puno palo cijenom u dvije godine... tako da sve pet...
__________________
Miratz je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2009., 23:36   #1044
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Mozda na jamstvenom listu prodavaca / uvoznika / distributera pise rok.
Na jamstvenom listu ne pišu dani, tak da toretski može kod njih biti koliko hoće, bar je tako bilo sa mojim diskom starim 1 god.
Ne znam kako je sad s tim...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2009., 00:21   #1045
Hindenburg 129
Hull
Moj komp
 
Hindenburg 129's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: - okolica Koprivnice -
Postovi: 25
Citiraj:
Autor Simba-OS Pregled postova
Što se HG Spota tiče, ovi u Osijeku nikad ničega na lageru nemaju. Što god želim kupiti, moram naručiti i čekati. Ali moram reći da sam zadnji put kod njih kupio HDD 500 GB, došao doma, ubo disk, a ono - zvrnk.....opalim chkdsk, ovaj izbaci bad clustere. Isprintao log, te s diskom, računom i ispisom loga otišao u HG Spot servis. Čovjek pogledao log i bez riječi mi dao drugi novi disk. Fala, doviđenja...
Da, puno je jednostavnije i brže dok sam napraviš njihov posao uprotivnom če te vozat i tjednima če hard bit na reklamaciji ko moj npr...
__________________



- dell 3543 i7 -
Hindenburg 129 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2009., 09:06   #1046
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Na jamstvenom listu ne pišu dani, tak da toretski može kod njih biti koliko hoće, bar je tako bilo sa mojim diskom starim 1 god.
Ne znam kako je sad s tim...
Sad je isto kao i prije. Ako na jamstvenom listu ne pisu dani, kontaktiras DI i trazis njihovo tumacenje. Obicno se sve brzo rijesi.
S druge strane, ni njima bas ne odgovara otezanje u nedogled zbog produzivanja jamstva za vrijeme provedeno u servisu.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 19:43   #1047
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,718
Citiraj:
Autor ja.sam.lud Pregled postova
Evo malo gledam ovu temu, ima svega.

E sad, osvrnut' ću se na svoje dosadašnje reklamacije

1. HG SPOT, 2006.
2. HG SPOT, 2006.
3. VE-MIL. .

4. AUTRONIC -
5. VE-MIL - Toliko, sorry na ovećem postu
:x

LOL koliko ja vidim sve što ti kupiš rikne??? pa sad me zanima da nije problem u tebi...jer meni još nije crkla nijedna komonenta iz kompa od kupovine 2004. godine!! (da nebi bilo zabune taj iz 2004 nema više, htio sam reći da nakon toga sve što sam kupio je ispravno, pa čak i Smartvision LCD 19" serija 9005
koji ni nakon 2 i pol godine nema ni jedan mrtvi pixel)!!!

stvari mogu riknuti i nije ti smak svijeta al daje ondai majte neku alternativu, pogotovo kad od dana kupnje do kbvara prođe godina-dvije, a znam koliko brzo se komponente mijenjaju....
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 10:36   #1048
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,699
Problem sa servisom

Vrlo originalno rješenje problema sa servisom i serviserima, kao da ima naših gena: Zatočila servisera kako bi joj popravio perilicu

Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 13:44   #1049
ja.sam.lud
Visok, zgodan do bola
 
ja.sam.lud's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 106
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
LOL koliko ja vidim sve što ti kupiš rikne??? pa sad me zanima da nije problem u tebi...jer meni još nije crkla nijedna komonenta iz kompa od kupovine 2004. godine!! (da nebi bilo zabune taj iz 2004 nema više, htio sam reći da nakon toga sve što sam kupio je ispravno, pa čak i Smartvision LCD 19" serija 9005
koji ni nakon 2 i pol godine nema ni jedan mrtvi pixel)!!!

stvari mogu riknuti i nije ti smak svijeta al daje ondai majte neku alternativu, pogotovo kad od dana kupnje do kbvara prođe godina-dvije, a znam koliko brzo se komponente mijenjaju....
Frende, kako rekoh - imam dosta opreme.

Imam nekoliko računala i stalno se nešto mijenja. Na starim kompovima, od 90-ih do prije nekoliko godina, rijetko kad je nešto rikavalo i stari pentiumi npr. nikada nije imao problema, a sada eto...rikaje.

Možda ostavljam dojam da rikaje sve, ali nije to ni blizu istinito. Evo, objasni ti meni što to natjera mog godinu i pol starog Samsunga da umjesto određenih nijansi sive, sivo-plave boje pokazuje zelene piksele i molim te objasni mi kako je to moja greška?

Radi previše? Smetaju mu idealni uvjeti? Ili to možda ide na onu šemu: što manje znaš o tehnici to bolje tehnika radi?
__________________
........................ <<<---- točkice :x
ja.sam.lud je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 14:16   #1050
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,205
eo ovako.zvao hg spot nakon 4 tjedna i kazu da je stigao disk.
ostavio sam wd6400 aaks i kaze kao poslali su seagate neki 32 mb kesa i kao skuplji rofl
da uzmem to ili?


editretpostavljam da je to ovaj.pa neznam da uzmem ili ne
HDD SEAGATE Barracuda 640 GB, serial ATA-II, 7.200 o/min., 32 MB cache (ST3640323AS)
TomG je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na