Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.12.2008., 12:00   #1
cocie
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kž
Postovi: 40
LG 32" 32LG5600

Pozdrav.

Imam LCD LG 32" LG5600... Spojio sam ga na komp sa dvi-hdmi kablem i slika je vrhunska...full hd... e sad... problem je u tome što nema zvuka... spoji sam sa kablom za zvuk... "banana" u zvucnu i dva cincha u tv.... i kad stavim input signal na tv-u kao rgb, zvuka ima ali nema slike..a kad je na input signal na hdmi, ima samo slike. Citao sam po forumima da ATI graficke imaju cip za hdmi sound ugraden pa ima i slike i zvuka preko dvi-hdmi kabla... a ja imam nvidia-u... XFX 9800gt... i nema taj spdif.... da li netko zna kako još mogu spojiti da dobijem zvuk.. i sa cime.... imam spdif in\out na maticnoj... da li je to riješenje jedino preostalo... ili mijenjat graficku....?!?!?


Hvala svima unaprijed...!
cocie je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2008., 18:13   #2
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
Ja imam isto doticnu telku samo model 5700 koji je identican prakticki tvome i koliko vidim stvar je u tome na kada ides sa dvi na hdmi ne radi zvuk. Da ti grafa ima hdmi na sebi mislim na bi radilo jer je meni na jednoj onboard grafi zvuk radio. Spoji izlaze sa zvucne na tv i gotovo.
antunhr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.12.2008., 10:19   #3
cocie
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kž
Postovi: 40
pozdrav... ja sam to i napravio i sa cinčevima... i sa kablom koji ima dva cinča s jedne i bananu s druge za u matičnu... i ništa... čak i optički sam nabavio... ali na tv-u ima samo za optički ali out.... više neznam kaj da još napravim....

pozzz
cocie je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2008., 13:44   #4
DVD
Registered User
 
DVD's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Sjever
Postovi: 10
Imam 32" LG5600 i kada sam prvi put spojio PC na njega putem HDMI-a nije bilo zvuka.I prvo što sam napravio je bilo da sam otišao u Control Panel pa zatim Sound i stavio TV kao default playback device i zvuk je proradio.
Ovo je na Windows Vista, za XP nisam probao.

pozz

Zadnje izmijenjeno od: DVD. 31.12.2008. u 13:52. Razlog: pogrešno napisane riječi i oznaka TV-a
DVD je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na