Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.12.2008., 17:40   #1921
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
koja navalaa majkoo mojaaa sporo mi se nekaj skida nadam se da to rjesava probleme GTA!!!
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 17:43   #1922
G-boy
Premium
Moj komp
 
G-boy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: VG
Postovi: 307
pozz svima
citam ja vase postove i vidim da ima nekih koji imaju komp slican mojem barem sto se proca tice pa jel bi mi mogo neko rec kak ce to meni radit(ako je sve na low i nes mozda medium) , dal bi tu bilo nekih 25-30 fps-a
(konfa iz siga)
G-boy je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 17:45   #1923
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,477
Citiraj:
Autor Black Warrior Pregled postova
sam jedno pitanje u vezi one misije s kokainom, dal dolazi jos murjaka kad pobijem ove prve koji su dosli ili uvijek dolaze pa treba pobjec
dolazi...kokni ove koje vidis i udji u onaj bobcat pickup i pichi koliko te kotacu nose
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 17:57   #1924
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,280



ja sam mali jadni spoiler tag i nitko me nevoli. a dzabe sam na raspolaganju svima....

-->



ja sam mali jadni spoiler tag i nitko me nevoli. a dzabe sam na raspolaganju svima....

rodney je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 17:58   #1925
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 725
novi 8.12 driveri, konfa iz moj komp, nema poboljšanja... way to go... odigrat ću ovo za koju godinu, dve...
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 18:00   #1926
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
same here nema poboljsanja ati ponovo nije nist napravio smradovi jedni!!!
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 18:03   #1927
mister92
Premium
 
mister92's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 223
Ekipa na gtaforumu kaze da dobiju oko 3 fpsa a da u ostalim igrama sve super bolje radi s novim driverima
mister92 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 18:03   #1928
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
ma odlično.....al ipak nisu oni krivi koliko rockstar....
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 18:05   #1929
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 725
Citiraj:
Autor Black Warrior Pregled postova
Ekipa na gtaforumu kaze da dobiju oko 3 fpsa a da u ostalim igrama sve super bolje radi s novim driverima
ajde da ako je barem ovo istina za ostale igre, ali osobno nisam primjetio 3 fpsa... mislim, za to bi morao vrtiti benchmark, računati neke prosjeke itd... meni treba da mi igra ide fluidnije makar sam bio svjestan da nist od toga...
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 18:15   #1930
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
a ništa, čekam sutra patch.....
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 18:15   #1931
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
a kad ce taj patch od rockstara ? jer ce on sta popravit
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 18:23   #1932
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
pa netko je rekao da je već gotov i da samo čeka autorizaciju od Microsofta...i negdje sam pročitao da izlazi 11.12.....
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 18:32   #1933
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
e bilo bi super da sutra izadje... I ako zbilja sredi stvari mislim da bih kupio original.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 18:42   #1934
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
ja nist ne kupujem dok mi igra ne postane fluidna na kompu do tad nista! ma cuj krivi su oni svi skupa a iskreno jebes jednu igru kad mi sve druge rade vise nego dobro!
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 18:48   #1935
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
dajte link drivera
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 18:50   #1936
chingyos
Premium
Moj komp
 
chingyos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 375
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
ja nist ne kupujem dok mi igra ne postane fluidna na kompu do tad nista! ma cuj krivi su oni svi skupa a iskreno jebes jednu igru kad mi sve druge rade vise nego dobro!
Evo i ja probao nove drivere,na xp mozda malo bolje...ali neprimjetno,a na visti jos gore...vise mi trza...uzas...ostajem igrati na xp tamo mi fino radi,i dalje imam gresku sa texturama i sjenama...onako trepere i nestaju pa se vrate,nije mi jasno kako nisu mogli napraviti malo bolje taj graficki dio i optimizaciju...

Zakljucak:nikakvo poboljsanje s driverima isto kao 8.11 osim sto mi na visti cak i losije radi
chingyos je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 18:53   #1937
mister92
Premium
 
mister92's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 223
ma ja mislim da nis od patcha jer nisu mogli tako brzo ga napravit dok jos nisu vidlli komentare od ljudi i sve, nema sanse, tako da se netreba ni nadat, jer ak su ga namjerno htjeli posebno izbacit mogli su ga ubacit ju igru i svi sretni
mister92 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 18:56   #1938
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Ja sam cini mi se dobija nekih 5-6fpsa, po noci znam da bi mi fps pada i do 15 na Star Junctionu, a sada ne pada nikako ispod 20.
I prije sam u stanu ima 50ak fpsa a sada 60 konstantno.
Ali opet je to nista, oni su rekli da expectamo significant boost ... pff,

I hebeni MP ocajno treba Dedicated server, kad igra vise od 10 desinkronizacija je totalno ocita, ono moram pucati 50 metara ispred auta s rocket launcherom da bih ga pogodija.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 18:56   #1939
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Evo ja instalirao GtaIV "tesko je full biti cool" verziju
I sad kad pokrenem "Social club" i kad hocu ici na "play" trazi me da updejtam "GamesForWindowsLive".
Jeste vi to updejtali i dal vam radi sve kasnije?

Ako mi moze neko brzo odgovorit please?
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 19:04   #1940
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
a yebote nekto, kaj mjeriš fps u stanu,
pogledaj na meniju dok loadaš, imat češ par tisuča

meni se čini kao da isto radi, možda imaš pravo za ovo po noči...
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 19:11   #1941
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Dao sam osvrt na fps u stanu zato jer se on nikada ne mjenja, uvik je isti, prije mi je bija oko 50ak fpsa a sada je konstantno 60.

A kad si vani sve ovisi jeli noc ili dan, koje je doba dana, u kojem pravcu gledas, jel magla ili kisa jesi na plazi ili na star junctionu ... itd ... zisku
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 19:12   #1942
Daten
Premium
Moj komp
 
Daten's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 394
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Ja sam cini mi se dobija nekih 5-6fpsa, po noci znam da bi mi fps pada i do 15 na Star Junctionu, a sada ne pada nikako ispod 20.
I prije sam u stanu ima 50ak fpsa a sada 60 konstantno.
Da se pohvalim ja u stanu imam oko 20 fps-a a sve postavke na low...
__________________

Daten je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 19:15   #1943
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
meni se neda gledat u nekom pravcu nego igram cijelo vrijeme, pa velim "overall"
nema nikakve promjene... eventualno možda neka mrvica po noći. . .

a lijepo piše na igri "Runs best on Alienware"
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 19:24   #1944
dalegic
Premium
Moj komp
 
dalegic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 115
instaliro sam nove drivere za ati i kod mene se osjeti poboljšanje
dalegic je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 19:42   #1945
Nosko
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Evo ja instalirao GtaIV "tesko je full biti cool" verziju
I sad kad pokrenem "Social club" i kad hocu ici na "play" trazi me da updejtam "GamesForWindowsLive".
Jeste vi to updejtali i dal vam radi sve kasnije?

Ako mi moze neko brzo odgovorit please?

Da trebaš apdejtati kako bi mogao pokrenuti igru.

Pozdrav svima!!

Ja sam novi ovdje. Ovaj thread sam poceo pratiti od kad je izasla prva verzija downloada gta iv. tek sad sam se registrirao, jer bih i ja s vama htio podijeliti svoje razmišljanje i poglede na gta. Ne znam da li možda još netko ovdje ima sličnu konfiguraciju kao i ja, al bih vam svejedno htio priopćiti svoja saznanja o dugosatnom pokušavanju izlječenja sindroma zvanog GTA IV. Sjećam se dana kad sam igrao GTA 1. Tad nikog nije bilo briga za grafiku, originalnost je bila ta koja je pokretala igrača da igra dalje. GTA 2 je bio još bolji sa čak i malo boljom "grafikom". uglavnom sve znate.

Imam sve originalne verzije, osim ove, jer svaku sam prvo probao kao kopiju, pa tek kupio original. Al nekako sumnja oko GTA IV. Znate i sami zashto. Naravno ne želim ulaziti u priču GTA IV i cijelom scenariju, tu se nema nista za reci.Na konfiguraciji imam dovoljo resursa da isprobam sve vrste postavki. Instalirao sam sad nove drivere 8.12 i ne mogu reci da se sta promijenilo, osim mozda kod eksplozije, ne zastane u stotinku prije eksplodiranja auta, nego ga fluidno raznese.

Rekao bih prvo za sve postavke na max+ veiw distance 100. Što se tiče prostora, u interijeru mi je 60 FPS, a na eksterijeru izmedju 30, naravno gledajuci sa mostova i visokih zgrada, ne izmedju zgrada, tamo je izmedju 55 i 60.jedina stvar koju sam primjetio da se nakon kada se slider za distance povuce preko 60, ne dešava puno toga na ekranu, vrlo malo ili skoro nista, a teksture ne da nestaju, nego se pojavlju nove, kroz koje mozes proci tu i tamo zna bacit FPS u jadnih 16, a ponekad na istom ekranu na 55. WTF??
Jedna stvar koju sam zamjetio takodjer je kad se vozim po vodi sa gliserom i okrenem kameru prema ajmo rec centru liberty citya, tamo gdje ona zgrada ispisuje get a life, fps konstatno izmedju 14 i 18. e sad , kad sve stavim na medium, dobijem na sve ovo gore pisano +5 fpsa, a na low+ 10.

jos jedan test koji sam uradio , bio je sve postavke na low i rezolucija 800 x 600 57 HZ. igra izgleda gore od crtica mijo mao.

Takodjer, igra vidi samo 1 GB memorije grafike, a ja imam 4?? Kako je onda radjena za buduce konfiguracije, ako vidi samo 1 GB? mozda grijesim, mozda meni nes nije u redu, ali.. sumnjam

Takodjer na sva tri harda imam 5 GB page fijla

Da se razumijemo, igra ima mnogo detalja, sve je to vrlo lijepo , zabijes se u zgradu izletis kroz prozor, ostaje steta na zgradi, kad krades auto, covjek kad trci za tobom zna se ostat drzati rukama za auto i ti ga vuces dok ne pusti, ljudi oko tebe vode svoj zivot,m veliki grad, razbijanje prozora i spajanje zica kod kradje auta, vidis da se niko stvarno trpa u autu sa kurvom, nije samo drmanje auta, voda je fino odradjena kad se niko baci u nju, napravi se ulegnuce u vodi i prasak kapljica. ali brate, grafika...Kaj je to?? sjene pogotovo, svi ste vidjeli, kao mrezica za kosu debelom liku koji peće čevape u rubelju. a tek drvece izdaleka. pazite, svi detalji na max, distance 100 ,a meni drvo izgleda kao kartonsko i to ono sto je radilo jadno dijete sa downnovim sindromom.

Sve bi to bilo u redu, da je grafika stvarno divlja i da kad stavis sve na max i iz bohana vidis kako se par prca kod kipa slobode, a lišće pada po njima, al ovo stvarno ne bi trebalo biti tako. nije da sam ljut, nego jednostavno razocaran nemarom kojeg su rockstarovci unjeli u pc verziju. sve ste vi vec rekli sto se tice, da se moze ovo da se moze ono, ali koliko mi se cini, igra ce za pc i nakon patcha ostati ovakva kakva je. njesra. govorim specifično o grafici, detalje , scenarij i ostalo ne diram. Samo optimizacija je toliko losa da stvarno, nije im to trebalo.
Zao mi je svih koji su pljunuli velike pare za igru, a dobili čunu. Ovo je trebala biti igra desetljeca, a sad je smece, samo zbog nemara.
Onaj koji vjeruje da je ovo igra za buducu generaciju i da trebas super stroj za ovo pokrenut il je lud, glup il radi za Rockstar. a onih 200 000 dolara ulozenih u protekciju?? to uopće nije ni napisao Rockstar, on bi to naglasoi na sva zvona, a ja tek to procitao negdje tamo na nekom torrentu.
da ne duljim priču i ovako je vec dosadna za citanje :-), pa da vam svima pozelim srecu i nadamo se svi da ce se mozda nesto popravit

Ako ima ko kavih pitanja, slobodno pitajte
POZDRAV

Zadnje izmijenjeno od: Nosko. 10.12.2008. u 20:05.
Nosko je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 19:47   #1946
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,693
Evo vam malo pogleda iz zraka. Izgleda bolje nego što sam očekivao, pogotovo na tim postavkama na kojima mogu igrati.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 19:55   #1947
dario_cile
Troll
Moj komp
 
dario_cile's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Doboj
Postovi: 282
sta reci GTA IV ulazi u TOP 3 razocarenja godine
__________________
Bolje džaba ležati nego džaba raditi
dario_cile je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 20:00   #1948
boris87
Premium
Moj komp
 
boris87's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Žepče
Postovi: 407
i moj i tvoj komp su među top 3 razočarenja godine..
boris87 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 20:08   #1949
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,579
Citiraj:
Autor dario_cile Pregled postova
sta reci GTA IV ulazi u TOP 3 razocarenja godine


Apsolutno se slažem
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 20:13   #1950
73r21(
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
sve high sve 100,1280x1024= 15 fps,,,,medium,sve 50(shadows 8)=15 fps.....sad sve stavio na low i fluiiidnoo eeee....igram ...preddoooobro je...samo malo mutavo izgleda al jebiga
73r21( je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na