Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.11.2008., 21:59   #511
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Ako imas na tom DVD-u od igre DX,instaliraj ga,tad bi trebalo sigurno raditi...
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2008., 22:42   #512
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 750
mozes i tako ali ako bas ne zelis instalirat dx, editiraj autorun file i obrisi tu liniju gdje krece install dx...meni sljakalo (odnosno napravi svoj autorun file) heh nadam se da s ovim nisam "out of bounds"
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2008., 23:06   #513
Sonic2048
Premium
Moj komp
 
Sonic2048's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cakovec
Postovi: 145
konačno skontao zašto su auti nakon max tuninga spori nego na pola...(probao s par autića)
kada se promjeni fReAKin mjenjač onda pocne zezancija, po meni treba ostaviti standardni mjenjač i auto ide BRZO
Sonic2048 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 00:33   #514
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
samo nešto kratko od mene...

Zar jednostavno nemogu malo proljepšat NFSU1,2 i nabacit par autića., nego rade ovu nakaradu od igre i to sve gore od goreg...MW je bio ok, al ovo kasnije...

žali Bože muke
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 09:07   #515
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
HD Patch za Undercover...ak nist drugo, barem bolje izgleda s tim...

Code:
http://www.nfsplanet.com/nfsuc_files.php?lang=eng
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 18:21   #516
KidBoy128
Premium
Moj komp
 
KidBoy128's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 291
igru sam prešo 100% makar mi fali još malo driver skillsa
al kog briga


netko je htio vidjet tuning bugattija

nemojte da vas ovo začudi kada sam igro carbon i most wanted to sam malo bilje naštelavo, u undercoveru to nije potrebno jer tier 1 auti ubrzavaju ko ratni avioni a tak i idu, a skreću ko oni avioni iz star warsa tako da sam sve aute tuniro na istu foru


evo par slika tier 1 auta koji brzo idu, ali to su ujedno i slike te prelijepe grafike



Zadnje izmijenjeno od: KidBoy128. 30.11.2008. u 19:19.
KidBoy128 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 18:31   #517
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,363
Isuse Boze dragi, daj slike u thumb
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 19:02   #518
Vido
[SW]'V^idO
Moj komp
 
Vido's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 424
Čim sam instalirao igru stavio sam sve detalje na max, skoro sam pao u nesvjest.

Kako pretjeruju sa tim HDR-om ili šta je već to nema nigdje, ko DIRT izgleda. Užas!
Sjene su užasne, iscrtavaju mi se 50 metara ispred mene što me jako živcira, sve previše blješti i sa maximalnim AA imam užasno nazubljene rubove.
Grafički me igra totalno razočarala, Pro Street mi je po tom pitanju bio bolji iako sam i u njemu morao malo smanjivati glupe world efekte.

Nakon što sam te efekte stavio na Low igra je koliko-toliko igriva iako me upravljanje autima strašno živcira. Način na koji kreću, startaju i koče su najužasniji što sam ja vidio do sada.
Da nema glupog buga sa izgledom guma (plavo-bijele šare po gumama) kad se isključe sjene, ugasio bih ih jer samo smetaju u vožnji kad se tako iscrtavaju.

Pro Street možda nije ima neku pametnu priču ali je meni bio puno igriviji i zabavniji od ovoga.

Također me živcira premalo različitih tipova modificiranih branika i sl (to me i u Pro Streetu živciralo). Ako već rade tuning nek ga rade pošteno, sa barem 10 različitih tipova branika i to kao u NFSU1 da se mogu kombinirati i da budu barem 3 widebody modifikacije. Naravno, da ostane ovo mjenjanje izgleda određenih dijelova branika, spojlera i sl. ali d abude barem duplo više detalja koji se mogu promjeniti.
Nabijaju hrpu felgi, a tako malo dodataka za karoseriju, užasno.
Kao napravite auto koji će biti jedinstven a onda ti daju tako malo najvažnijih dodataka da je to naprosto nevjerovatno

Već u nekoliko nastavaka NFS-a glupost je što auti ne mijenaju zvuk kad im se promjeni auspuh.

I bilo bi ima pametno da stave kao u npr Gran Tourismu da kad se daje gas na početku utrke kazaljka divlja gore dolje i da zvuk to vjerno prati. To po meni daje puno bolji osjećaj pri početku utrke, a ne ovako da se samo nabije do kraja i stoji, a po zvuku se lagano čuje kako variraju okretaji.



I zašto pobogu ne stave više malo normalnijih auta tipa Megane, Accent, Punto, Clio i sl. (ne samo najnoviji nego i stariji modeli) koji su baš odlični za tuning tematiku u igri.
I nek napokon daju Hondu NSX!!!

A najveća glupost od svih je da čim se počneš utrkivati utrkuješ se sa nekim bijesnim autima koji bi svi bili barem 4 puta bolji od tvog početnog auta čak i da nisu tunirani. Naravno, likovi na početku igre nemaju jake motore i sl. ali glavno da im je izvana auto kao da ima 5000ks.

Ugl, 4/10 od mene, PS mi je bio 6/10.

Najgori NFS do sada po meni.

NFS Undercover
__________________


Member of [SW]' CoD2 clan. Join us!

Moji DIY projekti i sl.: http://vidosprojects.freei.me/
Vido je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 20:09   #519
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Fala kurcu na ovom HD patch-u, igra sad izgleda poprilično bolje, najviše se vide oštrije teksture ceste, al ono šta je najbitnije, više nije tak blještavo

A za one koji imaju problema sa AA, treba preimenovat nfs.exe, ugasit AA u igri, a u CCC podesit AA kak vam paše.

Problem sa AA je u ovome:
Shortcut za undercover je nfs.exe, a u catalystu već postoji "profile" za stariju nfs igru isto pod nazivom nfs, i onda driveri koriste profil prilagođen toj starijoj igri umjesto za undercover, pa kad se nfs.exe preimenuje, AA proradi. Isto vrijedi i za crossfire i X2 koji navodno ne radi u undercoveru, a sa ovim malim tweak-om proradi. To je otprilike sažetak od onoga što sam pročitao ovdje http://forums.amd.com/game/messagevi...&enterthread=y), i ovdje http://www.ngohq.com/news/14967-need...ity-tweak.html

Ja sam probao, funkcionira, na okolišu se vidi razlika, a na autima djelomično, tj još uvijek nije skroz izglađeno, obzirom da je to ipak improvizacija, al bolje je neg prije. Još samo da riješe te nevjerojatne sjene, onda će igra bar izgledat kolko-tolko dobro.

A što se same igre tiće, igro sam evo 2 sata...mislio sam da poslje ProStreet-a gore ne može, al eto uvjerio sam se da ipak može.
ProStreet je izgledao bolje, bolje se "vrtio", a kolko god je osječaj vožnje bio daleko od realnog, bar je bilo lakše upravljat autima, bilo je više fluidno i ujednačeno, dok je u Undercoveru upravljanje autima borba sa kontrolama i speed-brakerom onim, koji je u Most Wantedu funkcionirao puno bolje.
Sa MW se igra neda uspoređivat (osim generalne ideje koja je super), pokušali su napravit svojevrstan remake MW-a, al im nije uspjelo, najviše zbog te trzave fizike auta, stražnji kraj nemože proklizat ni da je led na cesti, čim pipneš skretanje, auto trenutno i oštro skrene, nema uglađenosti, nema mjesta finim preciznim manevrima, sve na "pas mater" kak bi se reklo......loš osjećaj vožnje, a to je najbitnija stavka ovog žanra.
Jedino što stvarno mogu pohvalit su modeli auta, stvarno detaljni i odlično pogođeni.

Mene je igra razočarala jer sam sad zbilja očekivao puno, obzirom na cijelu prašinu koja se digla, obzirom na to da su išli napravit nešto slično MW-u (koji mi je najjači NFS ikad), i obzirom na katastrofu koju su doživjeli sa prostreetom, očekivao sam da će se potrudit oko ovoga.
Nisam čak ni siguran dal ću preć ovo, jer upravo instaliram MW, a Undercover će vjerojatno dolje sa harda.
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 22:01   #520
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,420
Atrax jel i tebi sere u vezi directx-a kad instaliras MW?
ja ne mogu nastavit s instalacijom jer kaze da nemam novi dx,a naravno da imam...wttf?
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 22:17   #521
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 750
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
Atrax jel i tebi sere u vezi directx-a kad instaliras MW?
ja ne mogu nastavit s instalacijom jer kaze da nemam novi dx,a naravno da imam...wttf?
erm pogledaj post #512
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 22:20   #522
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,420
ma igra je na dvdu pa ne mogu nista čačkat,a probo sam s dvda instalirat ali nista jer je na dvdu stariji dx nego koji ja imam...ne kontam šta sere bzveze,novvije igre mi sve fino rade i piše u dxdiagramu da imam directx 9.0c
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2008., 19:06   #523
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
Atrax jel i tebi sere u vezi directx-a kad instaliras MW?
ja ne mogu nastavit s instalacijom jer kaze da nemam novi dx,a naravno da imam...wttf?
nemam nikakvih problema sa dx-om (bar ne s ovim primjerkom igre koji ja imam), bilo je sve ok na xp-u i sada na visti također, tak da ne znam...
a što se posta #512 tiće, isprobaj to...kopiraj prvo igru na hdd, editiraj taj autorun i onda instaliraj sa harda, mislim da tu ne bi trebalo bit problema, ne znam.
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2008., 19:12   #524
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,420
Citiraj:
Autor Atrax Pregled postova
nemam nikakvih problema sa dx-om (bar ne s ovim primjerkom igre koji ja imam), bilo je sve ok na xp-u i sada na visti također, tak da ne znam...
a što se posta #512 tiće, isprobaj to...kopiraj prvo igru na hdd, editiraj taj autorun i onda instaliraj sa harda, mislim da tu ne bi trebalo bit problema, ne znam.
ma riješio sam i igram to sad dok čekam GTA
nego sijene odvratno izgledaju i igri inače sve ostalo je super(naravno mislim na MW)

Zadnje izmijenjeno od: slavonac90. 01.12.2008. u 21:17.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2008., 21:14   #525
vedro91
Premium
 
vedro91's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Djakovo
Postovi: 263
Stavim svu grafiku na full s rezolucijom 1024*768 i sjene izgledaju kao da nema AA. A sto se tice ostale grafike ne izgleda lose. Igra jako slicna MW.
vedro91 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2008., 11:55   #526
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Pro Street sam instalirao i odmah ga maknio....to nije bio NFS, vec sramota.....
Ovaj nisam ni probao pa mi recite dali su sta promjenili!? Da je igriv kao npr. MW!? Ne da mi se "kupovati" igru ako je emecu...tj. ne zelim je ni instalirat ako je kao ono smece od Pro Street-a!!!
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2008., 15:02   #527
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Pro Street sam instalirao i odmah ga maknio....to nije bio NFS, vec sramota.....
Ovaj nisam ni probao pa mi recite dali su sta promjenili!? Da je igriv kao npr. MW!? Ne da mi se "kupovati" igru ako je emecu...tj. ne zelim je ni instalirat ako je kao ono smece od Pro Street-a!!!
ajde si uzmi vremena pa pogledaj 14-ak prijasnih stranica i sigurno ces naci odogovor na svoje pitanje
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2008., 15:02   #528
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Pro Street sam instalirao i odmah ga maknio....to nije bio NFS, vec sramota.....
Ovaj nisam ni probao pa mi recite dali su sta promjenili!? Da je igriv kao npr. MW!? Ne da mi se "kupovati" igru ako je emecu...tj. ne zelim je ni instalirat ako je kao ono smece od Pro Street-a!!!
Moje mišljenje je da je igra lošija od ProStreet-a.
Most Wanted (kojeg trenutno igram, jer sam undercover pobrisao) je neusporedivo bolji, sličnost je jedino u ideji, tj koncepciji igre.
Ali ponašanje auta, trzava grafika, sve je nekak živčano i histerično, pogotovo ta fizika autiju, ja se borim sa kontrolama, i ne prođem ni jedan zavoj onak savršeno i precizno kao u MW-u recimo neg završim obavezno u kakvom zidu il rinzolu.
Speedbraker ne funkcionira kak treba.
Stražnji kraj je nemoguće zanjet, auto je ko priljepljen za cestu.
AI je katastrofa (prestignem ih u prvih 10 sec, i do kraja trke vodim sa onak minutu prednosti). A oni kreteni iz prometa se doslovno zaljeću u tebe, ideš skrenut i zaobić ih, oni skrenu drito u tebe, to se događa nevjerojatno često, i jedino u tome leži težina igre, da izbjegavaš te imbecilne kamikaze koje se zaljeću u tebe, jer AI protivnici su ionak smijalica.
Nema biranja težine igranja.
Nema glavnog menija-sve je ingame i to mi se uopće ne sviđa.
U trke se ulazi direktno, bez vozikanja po gradu, pritiskom na fucking TAB, to mi je retardirano jer ima izforsiran feeling, samo štancaš te misije i gotovo, nema ništa drugo.
MW je imao ipak neku dubinu, popratnu priču i poveznice između misija, igrao sam ga da bih saznao kak stvar završava i da bih dobio sve aute, dok sam Undercover pokušao na silu igrat, samo zato da vidim kak izgleda Bugatti Veyron, al prošao sam svega 2-3 trke, odustao, i ponovno započeo MW igrat.

Sve su to nedostaci sa mog gledišta, a što se prednosti tiće, modeli auta su jako dobri i detaljni, ali zato je sve ostalo neispolirano i ružno, tako da ni grafiku ne mogu pohvaliti. Jedino onaj HD patch kolko-tolko popravlja stvar.

Eto, da sam na tvom mjestu, radije posudi od nekog, pa probaj. Ja osobno za ovaj poluproizvod ne bih dao ni lipe. A to da je poluproizvod je na neki način potvrdio i sam EA, u jednom razgovoru gdje je lik reko da su za igru imali nit punu godinu dana za razvoj (zbog razdvajanja timova), ali da će sljedeći NFS zato biti pune dvije godine u razvoju, pa eto ak niš drugo držim fige za sljedeći nastavak, makar, nakon zadnja dva NFS ispljuvka, više se ničem ne nadam.

@vedro91 sa sjenama se nemoj ni trudit, to je problem između igre i drivera za grafu, tako da se čeka neki patch, ili hotfix il tako nešto.....

Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2008., 23:09   #529
Tihomiy
Premium
Moj komp
 
Tihomiy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Popovača
Postovi: 98
koliko levela ima?
Tihomiy je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2008., 18:11   #530
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Usa
Postovi: 1,141
Citiraj:
Autor Tihomiy Pregled postova
koliko levela ima?
heh, izgleda da nitko ne zna Ali zato sam se jučer podsjetio da MW ima 15 vozača na black listi. Jebemu miša, tako mi nedostaje jedan konačno dobar novi nastavak potrebe za brzinom! Nego, što mislite da ispred ovog foruma napišemo jedno pismo izdavaču igre? Bez ikakvih očekivanja, čisto da izrazimo svoje poglede i predložimo što bi voljeli vidjeti u budućnosti?
__________________
Pretty Girls in your city
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2008., 17:35   #531
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor nathan Pregled postova
ajde si uzmi vremena pa pogledaj 14-ak prijasnih stranica i sigurno ces naci odogovor na svoje pitanje
Nemam vremena za citanje 14 stranica o nekoj igri....
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2008., 22:18   #532
dinkoh
Premium
Moj komp
 
dinkoh's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 97
issss, koja losa igrica LOL
uzeo 4870gs, reko idem nazvat decka za igrice da vidim kak radi grafa i odlucim se na NFS undercover i to je bila jedna velika pogreska

KATASTROFA

sve je na max details , ja sam mislio da je sve na LOW kolko je to lose ..

sa ovime se popravilo nesto : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\Need for Speed Undercover and modify g_CarLodLevel DWORD to 2.
ali i dalje je to jedan veliki LOL od "igrice"
dinkoh je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2009., 18:56   #533
Neven1993
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Domasinec
Postovi: 1

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 04.02.2009. u 20:46. Razlog: mda...
Neven1993 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2009., 19:02   #534
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,045
bolje si editaj post jel nebudeš dugo bio member ovog foruma
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 08:10   #535
CROMANIAC
Registered User
Moj komp
 
CROMANIAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: V. Ludbreški
Postovi: 27
Neznam kako ih nije sram stavljati igru na tržište.
Ljudi su toliko očekivali od igre, a onda šok...lol, pa igra je totalna idiotarija, čisti kretenizam; prvo kad uđeš u igru moraš stavit detalje na low, obzirom na pro shit to i nije neko iznenađenje, mogu igrati s tim, ali skretanje, startanje i nerealno ležanje auta na cesti....KATASTROFA !!!!!!!! NFS Porsche je bolji i od pro streeta i undercovera.
__________________
CROMANIAC je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2009., 13:04   #536
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Usa
Postovi: 1,141
Citiraj:
Autor CROMANIAC Pregled postova
...Ljudi su toliko očekivali od igre, a onda šok....
Ne znam za druge, ali nakon zadnja dva nastavka moja očekivanja od ovog nisu bila nikakva. Tak da se nisam niti malo razočarao. EA očito ima računicu kad i dalje radi ovako loš NFS. Šta mislite koliko je samo klinaca palo na omotnicu? Idealni novi nastavak, da se mene pita, bio bi sa malo većim odmakom od grada i blještavila. Želim voziti ferarije i slične pile otvorenim cestama, kroz šume, brdovite predjele, pored jezera i mora....ko se sjeća NFS2 SE?
__________________
Pretty Girls in your city
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2009., 13:13   #537
gangxxxta
hustla
Moj komp
 
gangxxxta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 930
ja pokusavam igrat,ali jednostavno mi nece vrtit normalno,tilta stalno,

proc je e2200 clock na 3.3 ghz,grafa hd3870 clockana i 2 gige rama na 1000 mhz klokano,vrtim na 32 bit visti,moze pojasnjenje problema?

molim vas pomagajte!
__________________
I don't need to "Get a life". I'm a gamer. I have lots of lives.
gangxxxta je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2009., 13:36   #538
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,355
Citiraj:
Autor gangxxxta Pregled postova
ja pokusavam igrat,ali jednostavno mi nece vrtit normalno,tilta stalno,

proc je e2200 clock na 3.3 ghz,grafa hd3870 clockana i 2 gige rama na 1000 mhz klokano,vrtim na 32 bit visti,moze pojasnjenje problema?

molim vas pomagajte!


nije problem u tebi...nego u igri, jednostavno je katastrofa, i meni je vrti na 60fps-a pa mi steka i zapinje , pogotovo kad sam u okuki...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2009., 20:45   #539
gangxxxta
hustla
Moj komp
 
gangxxxta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 930
pa zas nekima radi normalno,i to bas ova moja?!
__________________
I don't need to "Get a life". I'm a gamer. I have lots of lives.
gangxxxta je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2009., 01:45   #540
gangxxxta
hustla
Moj komp
 
gangxxxta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 930
tek toliko stavim 7600 gs i igra radi najnormalnije...pa ja ne vjerujem...
__________________
I don't need to "Get a life". I'm a gamer. I have lots of lives.
gangxxxta je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na