Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.11.2008., 20:45   #301
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
Citiraj:
Autor EvilM@ster Pregled postova
da da bitno da sve igre prvo dolaze na x360
da, ali ako ces igrat piratluk na konzolama onda si ogranicen na SP
posto cim se ulogiras na multiplayer dobit ces ban (mozes igrati piratske igre jedino na modanom xboxu360, a microsoft redovito skenira sve xbox360 koji se spoje online)

tako da je piratluk na trenutnim konzolama dosta ogranicen (nikad nisam vidio da je ikoja xbox360 igra imala vise od 1000 downloada)
na ps3 ni ne postoji...
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 20:47   #302
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
Citiraj:
Autor EvilM@ster Pregled postova
ja ga jucer probao na x360 kod frenda, kojih 45min.... prvi utisak, pa recimo auti stavljeni iz prosita, grad dosta velik ali i dosta jednolican, ustvari nista novo samo ulickani MW... neznam nisam ga puno igrao, mozda kasnije postane zabavnije ali u prvu ruku ocjena 6.5/10....
da li ima day/night cycle i da li je cijela igra u zutom tonu kao i most wanted zbog prepretjeranog blooma/HDRa?

ta prokleta zuta boja je i razlog zasto nakon nekoliko dana nisam mogao vise trpiti most wanted..
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 20:48   #303
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Anybody tried this shit?
Jako teško da je neko pokrenuo (khm khm )
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 20:51   #304
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
Jako teško da je neko pokrenuo (khm khm )
ciljao sam i na iksboksere...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:15   #305
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
ja cu nadam se sutra probat na PS2 pa javim. Bas me zanima kolko je grafika gora neg na pc-u.
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:25   #306
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Citiraj:
Autor R2D2x2 Pregled postova
da, ali ako ces igrat piratluk na konzolama onda si ogranicen na SP
posto cim se ulogiras na multiplayer dobit ces ban (mozes igrati piratske igre jedino na modanom xboxu360, a microsoft redovito skenira sve xbox360 koji se spoje online)

tako da je piratluk na trenutnim konzolama dosta ogranicen (nikad nisam vidio da je ikoja xbox360 igra imala vise od 1000 downloada)
na ps3 ni ne postoji...
ne trabunjaj . Djelomicno tocno je. Ban waveovi dolaze s vremena na vrijeme i za ocekivati je da ces dobiti ban je igras igru prek neta tjedan-dva prije nego sto je dosla u trgovine. Ja igram kad izade vec 2 godine i nisam popusio ban. Naravno nesmijes igrati ni Review kopije tipa leakani Fallout 3..
AiM je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:28   #307
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
Citiraj:
Autor AiM Pregled postova
ne trabunjaj . Djelomicno tocno je. Ban waveovi dolaze s vremena na vrijeme i za ocekivati je da ces dobiti ban je igras igru prek neta tjedan-dva prije nego sto je dosla u trgovine. Ja igram kad izade vec 2 godine i nisam popusio ban. Naravno nesmijes igrati ni Review kopije tipa leakani Fallout 3..
ha napisao sam iskustva amera
izgleda da microsoft (po obicaju) ignora europu pa nije toliko rigorozan
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:34   #308
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675
Citiraj:
Autor R2D2x2 Pregled postova
da li ima day/night cycle i da li je cijela igra u zutom tonu kao i most wanted zbog prepretjeranog blooma/HDRa?
neznam, sve trke koje sam igrao bile su po danu, neznam dal uopce ima mraka u undercoveru a sto se tice zute boje, pa da ima je ali ne u prevelikim kolicinama kao u MW, premda neki djelovi grada znaju izgledati kao da ih je pogodila pjescana oluja... grad je po meni puno bolje izveden nego u undercoveru (sve tamno i bljestavo) carbonu (isto tako tamno i jos bljestavije) MW (previse zute tj. smede boje)..... isto tako ima jedna stvar koja me jako zivcira, a to su one nevidljive pregrade preko ceste, neznam koji ih k... stavljaju, hvala bogu da auti u prometu normalno prolaze kroz njih...
EvilM@ster je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:38   #309
Speedbreaker
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 545
kakav je zvuk, ponašanje auta, gameplay, jel ide kakva priča?daj opiši malo...
Speedbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:41   #310
Boomslang
Registered User
 
Boomslang's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 38
JEL TO IZASLO ZA PC?
Boomslang je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:48   #311
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
evo opsezan review koji sam nasao

http://www.gameplayer.com.au/gp_docu...er-Review.aspx

official xbox magazin je igri dao 75/100 ocjenu
svi govore kako je most wanted klon :\ (sto je bilo i za ocekivati pogledom na prve screenshotove)
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:49   #312
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675
Citiraj:
Autor Speedbreaker Pregled postova
kakav je zvuk, ponašanje auta, gameplay, jel ide kakva priča?daj opiši malo...
pa zvuka auta je solidan,cini mi se nista drugacviji nego u mw, isto tako dosta zvukova me podsjeca na mw, soundtrack je vise nego dobar, ponasanje auta, paaa sta da kazem vozio sam ih samo 2 ali po mojem previse se dobro drze na cesti, isto tako na autocesti pri brzini od +200km/h napravis okret od 360 tako da gameplay paa dobar ali nista vise od toga, sve vec videno i reciklirano, ma prica je da si neki policajac na tajnom zadatku bla bla bla imas o tome dosta na netu.... igru nemogu usporediti sa GRID-om jer ga nisam igrao puno (uzasno mi steka na ovoj mojoj kanti) ali frend kaze da je bolji.... al jebiga on je malo lupljen u glavu sa tim street race fazonom tako da njegovo misljenje ne uzimam za ozbiljno, njemu je bilo dovoljno da na bjeli M3 E92 moze staviti crnu haubu i krov pa da svrsi od srece
EvilM@ster je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 22:24   #313
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
ma sutra ćemo ga već svi igrat
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 22:28   #314
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Stavljeno u nabavku, stiže u neko doba sutra

A nije ni bitno kad ionak radim od 7-19 sutra tak da se može i još 24 sata nabavljat

I daj Bože da je ko Most Wanted
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 08:01   #315
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Jako slično Most wantedu, kao sto se dalo zakljuciti iz silnih gameplay filmova po netu...ali i prvi NFS nakon Most Wanteda kojeg cu proci vise puta...

Grafika je na razini,na high postavkama ispunjava ono sto se i ocekivalo... uskoro ce vjerojatno izaci i neki pomocni programi za uklanjanje nekih efekata za igrace koji su picajzle, pa kamera fix i sl...

Uglavnom, isplati se zaigrati, pogotovo nakon onih promašaja sa Carbonom i Pro Streetom.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 08:13   #316
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,322
nesviđa mi se...jako malo toga novog,bit će uninstal vrlo brzo
SetH je online   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 08:44   #317
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Eh... ne znam...

Igrao 10 minuta...

Ponasanje auta na cesti - nikakvo.
doba dana - dan :S

Tierovi prisutni ali mi se nekak cini da tierovi nece imati veze sa konacnim performansama, jer i u prvim trkama oderete audija rs4 ili eva X...

A ne znam, sad idem ucit, pa javim dojmove uvecer
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 09:11   #318
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
doba dana - dan :S
nema izmjene dan - noć ?
Uglavnom, po clipovima vidim da nije smeće kao pro street tako da ću ga sigurno nabavit......
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 09:12   #319
chingyos
Premium
Moj komp
 
chingyos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 375
Pozz upravo probao nfs 5 min....nisam zadovoljan igra pomalo trza i upravljivost auta kao i uvijek losa...grafika cisto ok nista extra...javim se sa dojmovima kasnije dok stignem kuci
Kako se vama cini?

Zadnje izmijenjeno od: chingyos. 18.11.2008. u 09:22.
chingyos je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 09:40   #320
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Citiraj:
Autor Z-man Pregled postova
nema izmjene dan - noć ?
Uglavnom, po clipovima vidim da nije smeće kao pro street tako da ću ga sigurno nabavit......
Nema... Radnje nekake ima, ali ono... DAN?!? pa koji im je bog... Zasad nijednom nisam noc vidio.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 10:09   #321
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
nema izmjene dana i noci, i uvijek je sunce (nema vremenskih uvjeta - bar tako citam okolo, a i sto sam igrao dosad uvijek lijepo vrijeme)

najveci problemi:

IGRA STEKA - igra mi steka na full detaljima (2AA, v-sync off, ukljucen anisotropic)
imam E6700, 4gige rama, 3870 512mb

jednostavno zastajkiva u utrkama sto doista zivcira - gasenje odredjenih detalja (poput shadows na off) ne pomaze

handling auta je uzasan, kao da vozim po ledu, jednostavno klize (handling je isti kao i u pro street vjerujem - nisam igrao dovoljno pro street pa nek netko potvrdi)

nemos preskocit filmice i introe -,-
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 10:17   #322
ExtremePower
Premium
Moj komp
 
ExtremePower's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Moj dom Krapina
Postovi: 246
Prva mišljenja

Pozdrav. Jučer kasno u noć (2h) "nabavio" ovu igru.
nakon sat vremena igranja mogu reći samo ovo: nije tako loša.

Igra počinje filmićem kada svojom makinom nissan Z370 bježite murji, ako vas dostignu, SWAT tim iz helića vrši uhićenje.
Grafika: natjerao ju do 1680*1050 na svojoj kartici, zna kojiput trznuti, ali to je do moje grafe. uključio VSNY i AA 2X ( ide do 8x). Grad je lijep, no živcira me pijesak, kojeg ima na tone...u postavkama treba smanjiti brightness jer se sve svjetli ko mu Betlehemu Zasad nisam vidio noć
koja bi dobro došla nakon ovakvog sunca. inače ću morat ići po sunčane cvike.
Audio prati događaj situacije, zasad nemam nekih većih zamjerki.
siguran sam tko voli igre ovog tipa bit će zadovoljan.
Ja ne igram često ovakve arkade pa ne mogu biti dovoljno kritičan ko zaljubljenici ovog serijala. Zato dajem
prolaznu ocjenu -3.
ExtremePower je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 10:19   #323
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Ma meni je igra cisto OK. Nisam ocekivao nista vise nista manje. Malo arkade dobro dodje da se odmorim od simulacija i volana. Slazem se da su mogli staviti noc, jer je nocno utrkivanje zabavno (cak je F1 uvela nocno).

Ima par minusa, jedan koji me najvise iritira jest tipka TAB za prihvacanje utrka. Naime, posto igram preko gamepad-a, u opcijama nisam nigdje nasao gdje podesiti kontrolu. Fino se zavalim u krevet (wless logitech) pod poplun i svaki put se moram ustati da bi tabnuo race. Koma.

U prici mi se ne svidja sto sam onaj starkelja. Nije mi jasno da nisu mogli staviti neku jebozovnu curu. Ili za macho muskarce nekog markantnog mladog buntovnika. Ovako se nikako ne mogu uziviti u pricu i skoro svaki put kad pogrijesim, sjetim se da je za volanom starkelja

Grafika, zvuk... necu ni komentirat. EA je to, dakle na razini.

E sad gameplay. Citam da se mnogima ne svidja. Meni skroz pase. Imam osjecaj ko da se doslovno igram sa monstrumima od automobila, da mogu izvoditi sve i svasta i da za niti jednu (vozacku) pogresku necu biti kaznjen i tako ispasti totalna faca medju mnostvom AI policije i grupice ulicara. Mozak na pasu, tu i tamo izbjeci koji automobil na cesti, i sa lakocom zadrzati protivnike u prasini daleko iza sebe. Kao sto sam rekao, nista vise, nista manje.

E da, umalom sam zaboravio. Onaj mod gdje se utrkujete sa jednim automobilom na autocesti punoj drugih automobila mi je odlican. Odnosno, ajmo drugim rijecima, jedini mi je do sada malo dignuo adrenalin jer su me dijelili centimetri od gubitka
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 10:23   #324
chingyos
Premium
Moj komp
 
chingyos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 375
Citiraj:
Autor Nebbo Pregled postova
Ma meni je igra cisto OK. Nisam ocekivao nista vise nista manje. Malo arkade dobro dodje da se odmorim od simulacija i volana. Slazem se da su mogli staviti noc, jer je nocno utrkivanje zabavno.

Ima par minusa, jedan koji me najvise iritira jest tipka TAB za prihvacanje utrka. Naime, posto igram preko gamepad-a, u opcijama nisam nigdje nasao gdje podesiti kontrolu. Fino se zavalim u krevet (wless logitech) pod poplun i svaki put se moram ustati da bi tabnuo race. Koma.

U prici mi se ne svidja sto sam onaj starkelja. Nije mi jasno da nisu mogli staviti neku jebozovnu curu. Ili za macho muskarce nekog markantnog mladog buntovnika. Ovako se nikako ne mogu uziviti u pricu i skoro svaki put kad pogrijesim, sjetim se da je za volanom starkelja

Grafika, zvuk... necu ni komentirat. EA je to, dakle na razini.

E sad gameplay. Citam da se mnogima ne svidja. Meni skroz pase. Imam osjecaj ko da se doslovno igram sa monstrumima od automobila, da mogu izvoditi sve i svasta i da za niti jednu (vozacku) pogresku necu biti kaznjen i tako ispasti totalna faca medju mnostvom AI policije i grupice ulicara. Mozak na pasu, tu i tamo izbjeci koji automobil na cesti, i sa lakocom zadrzati protivnike u prasini daleko iza sebe. Kao sto sam rekao, nista vise, nista manje.

E da, umalom sam zaboravio. Onaj mod gdje se utrkujete sa jednim automobilom na autocesti punoj drugih automobila mi je odlican. Odnosno, ajmo drugim rijecima, jedini mi je do sada malo dignuo adrenalin jer su me dijelili centimetri od gubitka

Kolega jel mozes reci performanse i kako ti igra ide?
Vidim da decku sa 3870 steka sto mislim da nema smisla jer grafika nije tako dobra...cini se neoptimiziranost..
chingyos je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 10:37   #325
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Da, neoptimizirana je... Slicno kao i u U2 (iako kod njega nije bilo toliko izrazeno) postoje dijelovi grada u cijem smjeru kada gledamo pocne trzati... zasto ne znam...

Isto tako iz nekog razloga ne mogu staviti rezu vecu od 1024x768... postoje opcije na vise do 1600x1200 ali kada tako postavim onda je zapravo na 640x480...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 10:40   #326
chingyos
Premium
Moj komp
 
chingyos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 375
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Da, neoptimizirana je... Slicno kao i u U2 (iako kod njega nije bilo toliko izrazeno) postoje dijelovi grada u cijem smjeru kada gledamo pocne trzati... zasto ne znam...

Isto tako iz nekog razloga ne mogu staviti rezu vecu od 1024x768... postoje opcije na vise do 1600x1200 ali kada tako postavim onda je zapravo na 640x480...

Cini mi se da ce biti uninstal...najvise mi smeta neoptimiziranost u igri
chingyos je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 13:03   #327
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,361
Meni se cini da je igra najvece smece od dosadasnjeg nfs serijala, izuzevši pro street jer od toga ne može biti gore...
Auti se u zavojima ponašaju kao da su igračke...
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 13:13   #328
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 748
ma odvratno. svi govore kao da je ovo most wanted2. ta dva naslova ne da se ne smiju usporedjivati nego se ne smiju naći u istoj rečenici. uzeli su grafiku iz prošita i rekli ovdje fali žute. i onda igru zatrpali tim sranjem. kazu da su tu igru radili 2 godine. wtf? inače svakoj igri dajem priliku pogotovo vožnjama ali ovo nakon vidjenog je degutantno.ljut sam. E INGAME FILMOVI CLIPPAJU! PRAVI FILMOVI! ne animacije! EJJJJJJJJJJJJJ! pa tko je ovdje ljud? ponavljam da sam jako ljut. idem upalit grid da se malo smirim i ne dobijem srčani.
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 13:22   #329
Boomslang
Registered User
 
Boomslang's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 38
meni je igrica uredu. nisam ni ocekivo vise ,a ako je netko mogo igrat pro street moze i ovo.
Boomslang je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 13:25   #330
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 748
ma i pro street sam igrao samo malo. neznam koji k rade s tim igrama.
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na