Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.10.2008., 11:40   #31
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Mozda se marka i zove Trust , ali meni ne ulijeva to isto , odnosno trust ...

Ne bi rekao da logitech ne vrijedi , skup je u odnosu na konkurenciju ali zato uglavnom i traje duze ...

Zadnje izmijenjeno od: Router. 21.10.2008. u 12:18.
Router je online   Reply With Quote
Staro 21.10.2008., 14:44   #32
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Genius Ergo 555 vs. Sharkoon Rush vs. Trust Predator GM-4800
Hahaha..i onda na kraju naziv - gamerski miš..
Tko ti je prodao priču o tim modelima..kupi MX 518..to je miš..
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2008., 20:04   #33
CeRmA
Premium
Moj komp
 
CeRmA's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 137
Kupio frend tog Trusta i prezadovoljan je...ja ga još nisam probao, samo sam ga vidio i djeluje mi izvrsno, sad kakva je kvaliteta to će vrijeme pokazati.

DeathAdder to je miš....kakav MX518
__________________
IntelE5200 @3,6Ghz | Gigabyte P35-DS4 | 4 GB GSkill | VTX HD4850| Samsung F3 500GB+SamsungT166|LG H42N DVDRW |CREATIVE Audigy2 | GIGABYTE HybridTV | MicrosoftReclusa+ RoccatKone | DELLU2311H | & |ASUS EEE 1000HG - 2GB RAM Win7| & |Samsung Galaxy S2 | on TScum DSL routed by Siemens SX763 |
CeRmA je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2008., 22:34   #34
boris1408
Premium
Moj komp
 
boris1408's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Petrinja
Postovi: 190
Vrijeme je davno pregazilo mx518. Ja sad već gledam kako ću kupiti neki novi jer mi je ovaj trust stvarno premali, dok je mom bratu taman i njemu baš paše. Malo sam čitao i onu temu o DeathAdder-u. Ima ga frend, i taj mi je nekako mali, ali mogao bi proći. Drugo, taj DeathAdder je prelagan i uopće nestvara neki doživljaj kao da ti je u ruci neki dobar miš. Treće, taj miš je meni šrot. Dvije glavne tipke su sranje, i kad tipkaš uopće nemaš osjećaj kad stisneš, kao da su tipkala od gume. Četvrto, nisam baš gledao kakav je softver od miša, ali mislim da je to nešto siromašno. Taj miš meni jednostavno djeluje kao da će se raspasti. Mislim da je G5 ono što bi meni trebalo, a nemogu dati 600 kuna za jebeni miš.

P.S. mx518 nula bodova

Zadnje izmijenjeno od: boris1408. 23.10.2008. u 16:44.
boris1408 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2008., 17:59   #35
NIGHT RID3R
Uber pwner
Moj komp
 
NIGHT RID3R's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb / Sesvete
Postovi: 188
di ima za kupit ovaj Trust Predator 4800, po mogucnosti da je u ZG i ako moze link

hvala
NIGHT RID3R je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2008., 18:26   #36
3NCORE
NePremium clan
Moj komp
 
3NCORE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrava,Zagreb
Postovi: 215
__________________

3NCORE je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2008., 19:18   #37
NIGHT RID3R
Uber pwner
Moj komp
 
NIGHT RID3R's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb / Sesvete
Postovi: 188
e hvala ti meni nije naslo jer sam upiso Trust Predator
,
NIGHT RID3R je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2008., 20:36   #38
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Citiraj:
Autor boris1408 Pregled postova
Vrijeme je davno pregazilo mx518
P.S. mx518 nula bodova
Pojasni mi malo?

Citiraj:
Autor CeRmA Pregled postova
DeathAdder to je miš....kakav MX518
Također, pojasni.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 17:50   #39
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675
Evo ja danas uzeo Trustovog Predatora, prije njega mao Logitech MX510 koji je vec dao svoje, i mogu reci da sam za sada jako zadovoljan sa ovim predatorom... moram ga masirati jos koji tjedan da upotpunim dojam, ali cini mi se da vrijedi tih 210kn koje sam ispljunuo za njega...
EvilM@ster je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 19:22   #40
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,280
@brown acid
pa sta ti nije jasno? nevalja mis qrca. pa nema ni laser.
to nebi ni za word preporucio.
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2008., 12:29   #41
CIS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Požega
Postovi: 84
ljudi imam preko 2000 sati coda i koliko sam svog predatora puta napuco od stol na warowima ja mislim da nijedan mis to nemoze izdrzat tako sto se tice kvalitate proizvoda nesumjnam ni najmanje. PS: jos ovijek imam taj isti mis i jos uvijek ga lupam, a probajte vi svog mx518. lol
CIS je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2008., 01:47   #42
anidra
Premium
Moj komp
 
anidra's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Švedska
Postovi: 57
Imam G5 već godinu dana i dosta sam zadovoljan, korišten na bukovom stolu koji se pohabao od upotrebe, a teflonske nožice tek što su se malo okrznule (zato odnedavno uzeo steelseries podlogu - (podloga je zakon)). Kvaliteta izrade G5-ice je jača strana ovog miša - kao da je jučer kupljen, a opletena žica koja izlazi iz njega još uvijek ima savijeno-razlomljeni oblik otkako sam ga raspakirao prvog dana (k`o da je od čeličnih niti - alias cekas žica).
Što se tiče ergonomije moram priznati da mi više leži Ergo 525 kojeg oko pola godine koristim na drugom kompu - on nema tako kvalitetnu izradu, to jest završnu obradu kao G5 i toliko sam se navikao, odnosno "uživio" u njega da i ne primjećujem neku kvalitativnu razliku između njega i G5, tako da mi je nekad i žao para koje sam dao za G5. Doduše G5 ima neke svoje nijanse koje mu daju prevagu nad Ergoom, ali ravnopravno bi ih mogao staviti uz bok.
Dosta sam tih 525-ica prepuručio drugima i do danas nitko nije požalio (ne žalim ni ja toliko za G5, da se razumijemo, ali je preskup za to što nudi).
E, sad ovaj novi 555, baš bih ga želio isprobati, vidim prema slici da je zadržao istu ergonomiju kao i 525 što će biti dobar znak.
Svojevremeno sam isprobao sve ove nove Razere - ali baš sve, od najjeftinijeg do najskupljeg i nema šanse da se naviknem na njih - pa to ti je, onaj osjećaj s ispruženom rukom na njemu ne leži mi nikako, ma da mi ga poklone ne bih se mogao igrati s njim, ali dizajn imaju vrhunski (k`o talijanski auti), no džaba kad mi ne pašu.
anidra je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2009., 18:01   #43
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
ergo 555

..moj isprika sto izvlacim thread iz prashine, ali da ne otvaram novi, ovaj mi se cini najprikladniji:
Nabasao sam na akcijsku cijenu genius ergo 555 od 104 kn, pa da podijelim link dok jos ima 50tak komada. Onako sad brzinski na poslu ustekan, vrijedi svakako tih stotinjak kuna, bitnije je gore receno, ali sad samo eto uzmite u obzir taj novi element cijene Inace, evo sliknuo sam ga pored della vulgaris na poslu i starog ergo525 - od potonjeg je klasu ozbiljnije napravljen, nadam se da će takav i ostat Dakle za kežjual gejmanje, kao backup miš, uredski ergonomski rad, imho dobra prilika preciznog laser miša. Ja ću ga koristit na poslu umjesto ovog 525




Ehda, jos jedna sitnica - isti miš se nudi prefarban i brandiran pod imenom samsung pleomax gaming mouse ml-600g i traze najjeftiniji za njega preko 300 kn
Overhaul je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2009., 18:10   #44
Rebbit
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 656
i jos da kazem da meni bezi mis po svim podlogama na koje ga stavim, evo fala bogu unazad 10 min radi dobro, al zna imat svoje musice..
govorim za ergo 555, ugl poslo sam ovima mail da vidim oce mi odma dat drugi..
testiro na 4-5 podloga, svagdi bezi ko lud, mal levo, mal desno, kak mu se sprdne, al nika gore dole....

i sto je fora stvarno ne znam o cem to ovisi, npr 5 dana radi super na podlozi, i ond sere, stavim npr novi papir i sere, bezi okolo, i sad nakon 2 dana radi super... i take fore...

ugl... trebo sam se isprsit za nes bolje... il barem uzet razera pro click i mir...
__________________
nek sam isti kao on, ma nek sam isti ko stari moj, dok zivot juri, ja cu lagano....


Lenovo Thinkpad T14
Logitech MX Master 2S
Logitech MX Keys

Galaxy S23+

Rebbit je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2009., 21:34   #45
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
...ovaj je zasad poslusan. No prekratko je u upotrebi da bih se kladio - postat cu nakon nekog duljeg vremena dojmove
Overhaul je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2009., 14:29   #46
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
gdje ima za kupit ovog predatora? tražim, tražim nikako da nađem...
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2009., 15:44   #47
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
gdje ima za kupit ovog predatora? tražim, tražim nikako da nađem...
Hg-spot
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2009., 10:35   #48
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
Jedno pitanje za one koji imaju gm-4800. Kad kliknete sa točkićem jel vam otvara link u novom tabu ili npr umjesto strelice bude ona stralica u 4 smjera pa samo mičete miš umjesto skrolanja? Čini mi se da mi je riknila ta tipka.
simba je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 00:40   #49
matijab
Problem?
Moj komp
 
matijab's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: negdje u fotelji
Postovi: 90
sta bi vi meni preporucii za jedinu dobru igru napravljenu za komp a to je wow? (sala naravno o jedinoj dobroj, ona je perfektna )
uglavnom igram pvp i treba mi dosta brzi mis koji ima dosta tipkica koje se mogu lipo nastimat i bindovi etc etc etc ? a?
__________________
za to treba imat muda prijatelju, za to treba imat muda
matijab je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 01:27   #50
Markos
I woke up in Hell
Moj komp
 
Markos's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,054
Citiraj:
Autor Overhaul Pregled postova
...ovaj je zasad poslusan. No prekratko je u upotrebi da bih se kladio - postat cu nakon nekog duljeg vremena dojmove

Evo ja svog agamu imam već skoro godinu dana i ne zadaje nikakvih problema,nemam nikakvu podlogu i lijepo ide ko od prvog dana,imao sam i 525-cu i ošle su mi tipke nakon mjesec dana al ovaj se drži bez beda
Markos je online   Reply With Quote
Staro 01.04.2010., 21:14   #51
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 537
Jel zna netko gdje naći tog Predatora ili njegove klonove, OCZ Dominatrix, Cyber Snipu Stinger ili MSI GS-501? nigdje u hr ih ne mogu naći..
Wuchko je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2010., 21:20   #52
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Citiraj:
Autor matijab Pregled postova
sta bi vi meni preporucii za jedinu dobru igru napravljenu za komp a to je wow? (sala naravno o jedinoj dobroj, ona je perfektna )
uglavnom igram pvp i treba mi dosta brzi mis koji ima dosta tipkica koje se mogu lipo nastimat i bindovi etc etc etc ? a?
Ja sam se nabrijao na razer naga miš je ko stvoren za wow pvp, ali fala bogu sam prestao igrat wow
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na