Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 12.10.2008., 03:53   #1
HugoBoss
Banned
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 29
Thumbs down Sophos lab--->Svaka vam čast!

Dakle neznam što bih uistinu rekao o ovoj "firmi"( ima značenje nadovnici....)Pa da krenemo sa problemom:
Xbox360 mi je imao jednu crvenu lampicu te pošto nisam našao servisera u osijeku dogovorio sam se sa sophos labom da im ja pošaljem konzolu sa poštom (savršeno upakiranu,nisam idiot znam kako se šalju paketi!) te a da platim poštarinu a popravak ću platiti kada mi konzola dođe natrag.Nakon što sam poslao konzolu oni su je primili i nisu ništa rekli da je konzola razbijena,da je loše upakirano i slične stvari(što i nisu mogli jer sam je super upakirao).Rekli su mi da će biti gotovo za jedno tjedan dana,no nakon tjedan dana sam ih nazvao te su rekli da su u gužvi i nestignu to napraviti,ok nema problema,prošlo prvi tjedan,prošo drugi tjedan,prošo i treći tjedan!Zovem opet da vidim što mi je sa konzolom te napokon dobijem odgovor da mi je konzola gotova,da sada radi bez problema i da je na njoj apsolutno sve po pravljeno te će mi sa konzolom isporučiti račun.
Ljepo došla konzola,ja platio popravak,otišao kod kuće,uključio konzolu a kad ono 4 crvena svjetla . i konzola se čudno ponaša malo gasi malo pali se.Ok nazovem ja sophos lab i sve im objasnim oni mi račun otkažu i vrate mi samo 100Kn natrag(poštarinu mi kao nemogu vratiti,ali uredu neću praviti problem oko 100Kn).No nije mi vrag dao mira te sam u osijeku našao čovjeka kojega osobno znam da se bavi popravkom konzola.Osoba nije neka koja nezna što radi nego se bavi time dugi niz godina i znam ljude koji su mu dali konzole na popravak i garantirali za njega da je čovjek super.
I tako dam gospodinu konzolu,te mi je rekao da će mi javiti što je sa konzolom..imao mi je i što za javiti:

Pola vijaka fali,pola su krivo i loše zarašavljeni
KONDEZATOR U XBOX JE POLA OTKINUT I VIDI SE DA KONZOLA NEPROFESIONALNO DIRANA I ZDRMANA IZNUTRA!
Plastika na xboxu je malo savinuta jel su ljudi u sophos labu bg će ga znati kako to otvarali
vodovi izgrebani i pokidani!
A svi znamo da je osim ljudske greške to nemoguće da se drugačije dogodi!

E sad ide špica gospodim je rekao da će je vjerovatno uspijeti popraviti ali da se nenadam.No evo caka:

Sophos lab nepriznaje ništa,...nepriznaje apsolutno niti jednu krivicu te kao da ta konzola nije niti bila kod njih.


Pa eto ako netko i ovo čita iz ove firme ili planira sa ovom firmom imati bilo kakav kontakt samo da znate što možete očekivati od ovakve jedne firme koja za sebe govori da su najbolji!



inače dao sam ga čovjeku iz osijeka koji se bavi time i uspio ga je popraviti nezna niti sam bog kako ali je uspio samo čeka da mu još jedan dio iz zagreba stigne i gotov je...

doista sophos lab nabijem te na *****
HugoBoss je offline  
Staro 12.10.2008., 04:01   #2
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
OMFG!

nemosez vjerovat da takvi ljudi s takvom uslugom danas rade..
srale7 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.10.2008., 10:10   #3
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,221
Ako se može znat koja edicija je Xbox, tj. jel Falcon,Zephyr ili Xenon?
__________________
Dawar je offline  
Staro 12.10.2008., 10:33   #4
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
sramota - koliko materijala za inspektorat
Munjara je offline  
Staro 12.10.2008., 11:35   #5
HugoBoss
Banned
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 29
naravno nisam niti rekao da račun nisam dobio u ruke...

ma seljačine glupe jadne sjebali su mi konzolu i sada ništa neće priznati!
HugoBoss je offline  
Staro 12.10.2008., 11:50   #6
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,067
Za Sophos Lab se zna da svaštare i da je njihov način poslovanja prilično sumnjiv i ciganski. Fino telefon u ruke i kontaktiraj udrugu Potrošač.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline  
Staro 12.10.2008., 11:54   #7
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
stari moj..kako bi ja popizdio...uletio bih u "lab" i pobacao ih okolo ko beba zvečku

neznam e
Halos je offline  
Staro 12.10.2008., 11:54   #8
HugoBoss
Banned
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 29
ma i da kontaktiram nekoga nemogu dokazati da su oni to napravili...kako da ja sad dokažem.Oni mogu reći mi smo ti poslali dobru ti si je sam otvoarao i zdrmao nešto ili mogu reći taj tvoj kolega je zeznuo nešto i sad želite okrivti vas......

Gle pomirio sam se ja da ja tu ništa nemogu i znam da im ništa nemogu jednostavno ako imate neke konzole za popravak njih izbjegavajte jel evo vidite kakvi su.

Poslao sam im sada i mail jedan pa baš čekam odgovor.
HugoBoss je offline  
Staro 12.10.2008., 12:41   #9
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,513
Ja ne kuzim kako prvo nisi mogao naci nikog u osijeku da ti ga popravi , pa si morao slati u sophos ,a onda kad se vratio s popravka si nasao nekog da ti ga pogleda i ustvrdi da su te smuljali .... ne znam , imao sam posla sa sophosom upravo oko nekih konzola i ispali su korektni i stvarno dobri , pa cak i povoljni u odnosu na druge .
Router je offline  
Staro 12.10.2008., 12:44   #10
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Meni je taj dečko HugoBoss malo čudan, tako da se ne bih cudio da mulja.

Da, serviser je imao loš dan i namjerno oštetio konzolu i poslao je pod popravljenu . . .da, ziher
Gilbert5 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.10.2008., 12:52   #11
HugoBoss
Banned
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 29
@Router imao sam i prije servisere u osijeku ali sam htjeo to poslati "kvalitetnoj" firmi koja je poznata u hrvatskoj jel sam mislio da oni znaju puno bolje nego drugi ali eto očigledno sam se zeznuo.

@Gilbert5 i ti si meni sumnjiv isto..zašto?Zato što eto ja sam tako napisao....ajde nepiši gluposti.Zašto bih ja muljao?Kakava je poanta da sam ja ovo napisao da muljam nekoga?Nerazumijem ljude popud tebe....ali opet u neku ruku i razumijem..nažalost...
HugoBoss je offline  
Staro 12.10.2008., 12:54   #12
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,759
Osobno sam bio u Sophosu i kupio par stvari i stavljali su mi cip u ps2. Sve su odradili i vise nego korektno tako da mi je malo cudno da se ovakve stvari dogadjaju. hmm...
alengrosevic je offline  
Staro 12.10.2008., 13:22   #13
HugoBoss
Banned
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 29
da ali zašto bi ja muljo?Čemu ponanta u muljanu?Što ja imam ako sam slagao i napisao ovaj post?
nerazumijem zašto mislite da lažem jel ajde da imam neku svrhu u ovome ali nemam....neću ništa postići napisao ja ovo ili ne tako da nerazumijem zašto mislite da lažem...
HugoBoss je offline  
Staro 12.10.2008., 13:33   #14
Ovca
KozajeZakon.
Moj komp
 
Ovca's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 303
Peh.
Sljedeci put (u slicnoj situaciji) - vigilantibus iura -
iliti, vansudski zahtjev za naknadu stete + zaprijeti im tuzbom
+ istodobno podnesi prijedlog za prethodno osiguranje dokaza (http://www.poslovniforum.hr/zakoni/zpp-19.asp).
__________________



Ovca je offline  
Staro 12.10.2008., 13:50   #15
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Bilo bi dobro da nam pokazes fotografije stete koju su napravili ako je vidljiva, i mozda cak i fotke ispravnog kojeg prodajes na tržnici zajedno sa ovim uhebanim
PointDexter je offline  
Staro 12.10.2008., 14:06   #16
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,887
Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Bilo bi dobro da nam pokazes fotografije stete koju su napravili ako je vidljiva, i mozda cak i fotke ispravnog kojeg prodajes na tržnici zajedno sa ovim uhebanim
da, rekao je da ima 2 konzole, bilo bi dobro da ih vidimo obje na okupu..
rak21 je offline  
Staro 13.10.2008., 20:28   #17
LostX
Premium
 
LostX's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SK
Postovi: 149
Uglavnom meni obćao poslati xbox u ponedjeljak i zovem ga i javi se i poklopi ... Ne odgovara na sms... Inace nisam ništa uplatio a htio sam..... ko zna šta bi dobio. ako mi se nebi svidjelo potegnuo bi u OS

Uglavnom danas me fino izvrijeđao na gameplay forumu gdje prodaje daljinac od tog xboxa koji je "poslao" meni.. (i daljinac kao)
LostX je offline  
Staro 13.10.2008., 20:48   #18
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,952
HugoBoss je dobio ban, naravno - nevezano uz ovu temu, tako da možete zaboravit na cijeli ovaj thread kao i na trgovinu s njim.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na