Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.09.2008., 10:46   #31
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Viperus Pregled postova
Diablo III , novi Prince of Persia , Fallout 3 , Starcraft II (ko zna kad će to) , i bilokakvu poštenu pucačinu gdje headshot radi svoje i gdje nemoram ispucat 3 metka pa čekat da se neprijatelj prestane grčiti (jer onda je besmrtan) i onda opet 3 da ga ubijem.

Na koju se to igru odnosilo
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2008., 22:06   #32
ervol
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: zagr
Postovi: 76
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Na koju se to igru odnosilo
Zadnja igra koja je imala to dobro namješteno je SOF 1.. ahh kad se sjetim, suza krene, zamirišu uspomene....
ervol je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2008., 08:19   #33
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Na koju se to igru odnosilo
Al zbilja ja neznam šta ti ljudi misle, izmisle engine za naprednu fiziku, uništavanje građevina, napredni a.i., al nemogu nešto tak jednostavno. Najbolja tvrtka će bit ona koja gugla ime svoje igrice i vide kaj ljudi oće a ne random izbacuje najmordernije gluposti (Half Life , revolucionarni engine, fizika ovo ono, iskorišten za.....otprilike 4 klackalice i 10 letečih kanti sa gravity gunom tijekom cijele igre)
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2008., 09:07   #34
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Post-Apocalypse-Morrowind 3 bez turn baseda, ali i bez multiplayera ( U narodu poznata kao Fallout 3 )

Diablo 3. Treba malo mindless hack and slasha.

Call of Duty 5 - World War 2. Ne ova moderna gofna

Starcraft 2 - Iako izlazi tek nakon sljedeceg exp. WoW-a. Nadam se da ce napraviti nesto vrijedno spomena i inovativno.

Red Alert 3 - Da vidim Caina opet
  Reply With Quote
Staro 17.09.2008., 16:55   #35
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
ma fallout 3 će bit igra godine...što god mnogi govorili protiv toga jer podjseća na oblivion...igrao sam fallout 1 i 2 a bogme ću i 3 jer će bit odličan...
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2008., 17:14   #36
r4z0r
đabalebaroš
Moj komp
 
r4z0r's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Krk
Postovi: 122
Citiraj:
Autor alan_poh Pregled postova
ma fallout 3 će bit igra godine...što god mnogi govorili protiv toga jer podjseća na oblivion...igrao sam fallout 1 i 2 a bogme ću i 3 jer će bit odličan...
Iz tvojih usta u božje uši
r4z0r je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2008., 19:55   #37
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,277
Fallout 3 cu odigrat bez obzira na sve, vjerojatno i nekoliko puta. Ali Fallout 3 nece biti Fallout isto kao sto i BoS nije Fallout (iako je dobra igra kad se popatcha). Mislim sto je iduce... povratit cu ako jos vidim najavu za Baldurs Gate kao 3D pucaljku iako ce se i tog vec netko sjetit...
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2008., 20:47   #38
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor Chuby Pregled postova
Fallout 3 cu odigrat bez obzira na sve, vjerojatno i nekoliko puta. Ali Fallout 3 nece biti Fallout isto kao sto i BoS nije Fallout (iako je dobra igra kad se popatcha). Mislim sto je iduce... povratit cu ako jos vidim najavu za Baldurs Gate kao 3D pucaljku iako ce se i tog vec netko sjetit...
dragon age kažu da je nasljednik baldursa....fallout i baldurs su po meni najbolji rpg-ovi ikad napravljeni....pogotovo fallout 2 i BG2....
nadajmo se da će dragon age bit upečatljiv poput njih...
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 07:10   #39
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor alan_poh Pregled postova
dragon age kažu da je nasljednik baldursa....fallout i baldurs su po meni najbolji rpg-ovi ikad napravljeni....pogotovo fallout 2 i BG2....
nadajmo se da će dragon age bit upečatljiv poput njih...
Dragon Age pise da je "Spiritual" nastavak Baldurs Gatea???? Kaj god im to znacilo!

Bioware, ga radi, izdat ce ga EA. Ne vidim neku RPG ekipu. I nije baziran na D&D-u. Sto znaci. Nema sanse da ce biti nesto kao Baldur.

Ali sa druge strane, nije da mora bio kao Baldur, posto se ne zove Baldur`s Gate 3, a spominjanje Baldura je najvjerojatnije samo neki marketinski potez da poberu nesto vise ljudi. Tako da igra mozda i bude bila dobra.

Fallout 3 ce mozda biti zabavna pseudo-pucacina. Ali to nije Fallout 1 i 2 i to je jedina istina. Jedino sto ga povezuje sa Falloutom su kupljena prava na istoga, te mogucnost koristenja tog svijeta.
  Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 12:09   #40
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Dragon Age pise da je "Spiritual" nastavak Baldurs Gatea???? Kaj god im to znacilo!

Bioware, ga radi, izdat ce ga EA. Ne vidim neku RPG ekipu. I nije baziran na D&D-u. Sto znaci. Nema sanse da ce biti nesto kao Baldur.

Ali sa druge strane, nije da mora bio kao Baldur, posto se ne zove Baldur`s Gate 3, a spominjanje Baldura je najvjerojatnije samo neki marketinski potez da poberu nesto vise ljudi. Tako da igra mozda i bude bila dobra.

Fallout 3 ce mozda biti zabavna pseudo-pucacina. Ali to nije Fallout 1 i 2 i to je jedina istina. Jedino sto ga povezuje sa Falloutom su kupljena prava na istoga, te mogucnost koristenja tog svijeta.

pa, bioware ako se sjetimo je napravio prvi nastavak Kotora...koji je bio jedna sasvim dobra rpg igra....
fallout 3 osim tog svijeta ima taj neki svoj stil iz prvog i drugog dijela pokupljen....recimo na početku kada se radi lik možeš birat onaj feat da ubojstva budu što brutalnija crni humor koji prati prvi idrugio dio bit će i u trećem dijelu....svi ovi game traileri pokazuju samo neke borbe ali vjeroajtno i neće bit toliko borbe (pucnjave)...vidit ćemo...sviđa mi se što se može birat mjesto gdje da ga upucaš pa mu recimo odalamiš nogu sačmom
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 12:30   #41
drazac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Županja
Postovi: 134
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Na koju se to igru odnosilo
Na STALKER-a, what else =)
drazac je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 13:00   #42
Pajser
Universal TooL
 
Pajser's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 323
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Moram komentirat nesto.

Cijelo ljeto jedne dobre igre nije bilo i sad kad mi fax pocinje oni mi natovare to sve... Ma nabijem ih...
Tak ti je to uvijek, stiže polako šoping groznica kada treba prodat što više primjeraka...

Inače, čekam ovo:
Dragon Age
Risen
Divinity 2 – Ego Draconis
Street Fighter 4
Dungeon Hero
Aj dobro, i D3
Pajser je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 13:20   #43
Baka
Pig on the Wing
 
Baka's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
novi PACMAN..navodno ce biti cudo od igre!
Baka je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 13:44   #44
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Baka Pregled postova
novi PACMAN..navodno ce biti cudo od igre!
LOLčina..ahahaha...Pacman, pa šta tu mogu napravit da bude čudo?? Hoće li to bit FPS il RPG? A možda bolje da bude MMORPG.... ..
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 21:47   #45
Baka
Pig on the Wing
 
Baka's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
.Pacman, pa šta tu mogu napravit da bude čudo?? Hoće li to bit FPS il RPG?
razvojni tim zavrsava FPS i RPG inaćicu...
Baka je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 22:03   #46
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,277
Citiraj:
Autor alan_poh Pregled postova
dragon age kažu da je nasljednik baldursa....fallout i baldurs su po meni najbolji rpg-ovi ikad napravljeni....pogotovo fallout 2 i BG2....
nadajmo se da će dragon age bit upečatljiv poput njih...
Slazem se s tvojim izborom najboljih rpgova ali brijem da ce Dragon Age nakon 1000000 problema u razvoju bit poveci komad bugovitog koda i nista vise. Nesto kao Driv3r
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 22:46   #47
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Chuby Pregled postova
Slazem se s tvojim izborom najboljih rpgova ali brijem da ce Dragon Age nakon 1000000 problema u razvoju bit poveci komad bugovitog koda i nista vise. Nesto kao Driv3r
http://www.youtube.com/watch?v=ssiVCnz2qxQ
Čubi jesi to ti??????

btw..nisam nikad igrao fallout ni baldurs gate , pa da neotvaram novu temu, dal znate dal oni radi na visti x64???
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 22:51   #48
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Što da nebi,rade komandosi koji su kudikamo stariji.I da ne bude radilo,neće ti bit problem u igri nego u koksovini
žile je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2008., 22:58   #49
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Što da nebi,rade komandosi koji su kudikamo stariji.I da ne bude radilo,neće ti bit problem u igri nego u koksovini
Moram te zbog toga prijaviti modu
Et, izgleda da će onda biti red probati fallout i baldurs gate.... ..
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2008., 00:11   #50
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
john creasy...jesi li siguran da želiš to pokrenuti? u to doba kad su igre izašle grafika je bila tada wow..a sada...khm, neznam kako bi to uopće izgledalo na današnjim LCD-ima...ajd jedino ga stavit u windowed mode pa nešto se i da.....ali stvarno, to se trebalo tada odigrat, neznam kome bi se sada svidjelo....najžešćim fanovima rpg-a možda..oni koji si režu žile ako ne odigraju bar jedan u tjedan dana

chuby..mislim da imaš pravo što se tiče dragon age-a....obično tako i bude, igre koje se rade hrpu vremena, na kraju izbace prerano sa milijardu bugova i na kraju ispadne žešće smeće....prisjetimo se Daikatane, spomenutog drivera3, i sad se ne mogu sjetit dalje...ali ima ih brdo takvih...
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2008., 00:16   #51
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor alan_poh Pregled postova
john creasy...jesi li siguran da želiš to pokrenuti? u to doba kad su igre izašle grafika je bila tada wow..a sada...khm, neznam kako bi to uopće izgledalo na današnjim LCD-ima...ajd jedino ga stavit u windowed mode pa nešto se i da.....ali stvarno, to se trebalo tada odigrat, neznam kome bi se sada svidjelo....najžešćim fanovima rpg-a možda..oni koji si režu žile ako ne odigraju bar jedan u tjedan dana
yepp, sad sam vidio kako to izgleda, i jbg, nije da preferiram grafiku, al mislim da ću to preskočit..fallout 3 ću igrat, nema beda, al jbg..
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2008., 10:48   #52
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor alan_poh Pregled postova
john creasy...jesi li siguran da želiš to pokrenuti? u to doba kad su igre izašle grafika je bila tada wow..a sada...khm, neznam kako bi to uopće izgledalo na današnjim LCD-ima...ajd jedino ga stavit u windowed mode pa nešto se i da.....ali stvarno, to se trebalo tada odigrat, neznam kome bi se sada svidjelo....najžešćim fanovima rpg-a možda..oni koji si režu žile ako ne odigraju bar jedan u tjedan dana
Jel ti to ozbiljno Da ne bi igrao Falloute, Baldure, Icewind Dale, te jos neke druge zbog novih LCD monitora. Ali neka. Onom kome je samo grafika vazna, neka se veseli igrajuci nove isprde koji nemaju veze sa igrivosti.

A s druge strane. Nije problem tih starih igri sto LCD ima nativnu rezoluciju :P, te sto bolje izgledaju na bilo kojem CRT-u. :P

Bas sam prosao Fallout 2 opet prije mjesec dana sa novim patchom.
  Reply With Quote
Staro 19.09.2008., 11:15   #53
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Prvi RPG koji mi je onako pošteno "sjeo" još od Obliviona i KOTORa 2 (igrao sam ih nekako u isto vrijeme) je Mass Effect stvarno dobar RPG zlo je kaj mi se ne čini da ima neki veliki replayability u njemu, mislim ima dosta sistema koje se može istražit ali uglavnom su svi na isti kalup - sletiš s onim roverom, malo se voziš, istražiš aretfakt, istražiš kamen s rudom (ili više njih) opet se malo voziš nađeš na pirate/gethove/teroriste/generičke neprijatelje, ubiješ iste vratiš se na brodd napraviš raport i to je to...
Ima par "ključnih" odluka ali u biti što god napravio nemreš ne doći do ona 4 ključna planeta koja moraš posjetiti i poslje showdown na stanici i to je to...
Nema kao u npr Oblivionu opcija da jednstavno ignoriraš potpuno glavnu priču i rješavaš tome side questova (tako dugo dok ne stupiš u kvatch) ili pak da odma odigraš glavni questline do kraja i uživaš u plodovima slave...

Inače što se shootera tiče meni je najbolji ikad bio Veteran na CoDu, meni je smješno kad na težim razinama u nekoj igri trebaš ispraznit cjeli okvir u protivnika kojeg si prije ubio jednim metkom, ovdje imaš čist račun - ko prvi opali vjerojatno će ukokat drugoga (ako ga pogodi naravno) a ne da mitraljiraš 15s po nekome prije nego padne i onda još 10s pucaš u previjajuće tjelo na podu...

SoF je bio ok ali mi je ipak CoD bolje pogođen...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2008., 12:14   #54
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
CoD je na veteran iritantan do jaja,prešao sam ga i ja nekoliko puta,ali je to čisti mazohizam,pogotovo ona staza kad onog Macmillana moraš odnjet u helić u četvorci.Meci se doslovno ljepe za tebe,bez obzira koliko tvojih oko tebe bilo,uvijek svi pucaju po tebi ko da si E.T. .
Između hardened i veteran je jako mala razlika u težini,a i granica između zabave i frustracije je jako tanka.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2008., 13:50   #55
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Jel ti to ozbiljno Da ne bi igrao Falloute, Baldure, Icewind Dale, te jos neke druge zbog novih LCD monitora. Ali neka. Onom kome je samo grafika vazna, neka se veseli igrajuci nove isprde koji nemaju veze sa igrivosti.

A s druge strane. Nije problem tih starih igri sto LCD ima nativnu rezoluciju :P, te sto bolje izgledaju na bilo kojem CRT-u. :P

Bas sam prosao Fallout 2 opet prije mjesec dana sa novim patchom.
ma...u ono doba kad su te igre izašle sam ih sve odigrao i završio nekoliko puta....tako da mi sad nije do toga da igram...i nije mi sve do grafike, fallout 3 i nije da se može pohvalit baš posljednjom rječju grafike...evo npr. neverwinter nights 2 je meni jako dobar rpg, a mnogi kenjare po toj igri,i nema bog zna koju grafiku....jest da volim više rpg-ove gdje ima više priče a manje koljaže, odnosno da je to dobro usklađeno (ne volim hack & slash)...nwn2 ima malčice previše koljaže i prelagan je....baldurs gate 2 mi je bio savršen po tom pitanju...
kad smo već kod nwn2, očekujem storms of zehir početkom 11 mjeseca...trebala bi to bit dobra ekspanzija, ispravljeni neki propusti u prijašnjim nastavcima....
mass effect je meni tapija, to mi više liči na pucačinu nego rpg....mislim da svi oni "old school" rpg fanatici koji su igrali poznate fallout, bg2 itd...i ne vole takav tip rpg-a...to bi bio new school rpg
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2008., 17:41   #56
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Dovorio sam o CoD kao o prvom djelu (i eventualno njegovoj ekspanziji) Cod2 a pogotovo 4 su druga priča...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2008., 20:44   #57
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,920
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Moram komentirat nesto.

Cijelo ljeto jedne dobre igre nije bilo i sad kad mi fax pocinje oni mi natovare to sve... Ma nabijem ih...
Ae. U jesen izlaze sve igre i serijama bogat tv program i ... sve jebote

Al dobro, nisan freek kao prije, pa neću ništa puno ni igrat. COD, Red Alert možda, FM teško, nisan ni s ovin odigrao više od sezone...
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2008., 21:31   #58
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Moji favoriti:
Far Cry 2
GTA 4
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2008., 16:44   #59
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Max payne 3? (to cekam ono ak treba 3 godine)
GTA4
Pes9
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2008., 18:42   #60
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Nešto sam negdje prije pročitao da Max Payne 3 neće više radit Remedy interactive.
A to će onda biti teška pušiona.Pogledajte samo kako promjena publishera utječe na igru iz primjera FarCry/Crysis,a promjena developera utječe sigurno još snažnije.
Ako i kada izađe,nadam se da ću veliko R vidjet na loading screenu.
žile je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na