Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.08.2008., 14:15   #1
Cro=RocK=U=
Premium
Moj komp
 
Cro=RocK=U='s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: HRV. Zagorje
Postovi: 141
Dvojba Samsung d900i - Nokia 6650

pozdrav ljudi sutra mi stižu ova 2mobitela znaći

samsung d900i i nokia 6650


premda sam hc ljubitelj samsunga nokia mi je zapela za oko zbog gpsA koji bi mogao biti koristan dok ne dođe iphone a ima i veću tržišnu cijenu

ajde recite kaj mislite i probajte savijet dati nekakav čim prije to bolje thx
Cro=RocK=U= je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 14:26   #2
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Jos jednom napisi Hitno u naslov i tema ide odmah pod kljuc ... A i ako vec nesto pitas onda bar budi dovoljno pismen pa napisi puno ima uredjaj jer nokia je 6650 fold , 6650 jedino iz muzeja mozes nabaviti ...

O d900i sve najbolje , prvi samsung nakon par godina za koji mogu reci da je dobar mobitel.
Nokia 6650 fold - noviji uredjaj , dobar displey kao i softver , tehnoloski osvijesten i nakrcan , preklopan ( meni se ne svidja ) , a ima i opsirniji review na jednom od foruma :
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=57882
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.08.2008., 14:37   #3
Cro=RocK=U=
Premium
Moj komp
 
Cro=RocK=U='s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: HRV. Zagorje
Postovi: 141
hvala na odgovoru

makar ne kužim čemu hebena nabrijanost

uzel budem nokiu 6650 FOLD!tdi i može lock
Cro=RocK=U= je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 14:39   #4
syzygy
Premium
Moj komp
 
syzygy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (centar)
Postovi: 910
d900- meni los mobitel, losa izrada i losija kamera od ostalih 3,2mpx , na svakom trecem uredjaju pukne display jer je lose zasticen i izradjen, pun ih je oglasnik strganih, em neki dan frendu riknuo.
ista stvar kao i sa SE-ovim joysticima, svaki treci ne valja.


@router nhf
ja bi isao na nokiu
syzygy je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 14:43   #5
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Zato jer slobodno otvoris ti temu i pitas i svatko ti kaze sto misli , i mozda ti netko od nas i pomogne , ali cemu velikim tiskanim slovima stavis u naslov Hitno ??? ako je tebi hitno ili ako mislis da ce ti zato netko brze napisati odgovor zbog toga - ne , krivo mislis ... Jer ovo je forum i nesto moze biti mozda hitno samo na podforumu di su problemi , ovdje se razglaba o mobitelima i zato nista ne bi trebalo biti hitno ... jos bi i shvatio da ti je hitno ako si neki mob krivo flashao pa trazis pomoc , ali dolaze ti 2 odlicna mobitela i tebi je hitno sad cuti kaj ljudi vele , oprosti ali to nije hitno ... i nije nabrijano nego samo dobro namjerna kritika , jer da sam nabrijan ne bi ti stavio link sa dobrim reviewom mobitela

Citiraj:
Autor syzygy Pregled postova
d900- meni los mobitel, losa izrada i losija kamera od ostalih 3,2mpx , na svakom trecem uredjaju pukne display jer je lose zasticen i izradjen, pun ih je oglasnik strganih, em neki dan frendu riknuo.
ista stvar kao i sa SE-ovim joysticima, svaki treci ne valja.


@router nhf
ja bi isao na nokiu
Nhf , ali nisam ja napisao da bi isao na samsung

Nokia je stvarno nakrcana sa svim , i sigurno dobra kupnja za one koji zele mob sa toliko tehnologije ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 14:54   #6
Cro=RocK=U=
Premium
Moj komp
 
Cro=RocK=U='s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: HRV. Zagorje
Postovi: 141
budem ipak uzeo nokiu da vidim to natrpano sa svim i svaćim, jer trenutno imam e900 skoro 3godine,umalo da nisam kupio e950,imao d600,sestra ima z240 i stara e720 4god

i zbilja nikakvih problema nismo imali s njima,obožavam njihovu jednostavnost i kvalitetu ovo budem uzeo samo za promjenu dok ne nabavim iphone 3g

al sad koliko sam pročitao na netu nije ni strojčić tako loš a d900i zbilja prati neka loša karma to znam i preko prijatelja i već dugo nisam imao niš preklopnoga od v3x pa da opet se malo opet igram sa preklapanjem kak sexy hihi

nhf da napisao ja hitno jer sam htio dobiti odgovor čim prije,dobro al opet nije bilo hitno ko da nemam više pive doma
Cro=RocK=U= je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 14:59   #7
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor Cro=RocK=U= Pregled postova

nhf da napisao ja hitno jer sam htio dobiti odgovor čim prije,dobro al opet nije bilo hitno ko da nemam više pive doma
To za pivu se nemoj ni šaliti , to ne da je hitno to je Uzbuna

Ako uzmes nokiu , slobodno baci ovdje neke kratke dojmove .

Ja za D900i stvarno ne mogu reci nista lose , silom prilika prosla mi ih je hrpa ove godine kroz ruke , i sa niti jednim nikad problema i niti jedan se nije vratio jos.
Cak jedan vidjam skoro svaki dan i nakon 8 mjeseci mob se niti ne ljušti , slide je čvrst kao prvi dan , ostalo sve radi , stvarno su me ugodno iznenadili ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 15:08   #8
Cro=RocK=U=
Premium
Moj komp
 
Cro=RocK=U='s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: HRV. Zagorje
Postovi: 141
samsung je baš poslovan mobitel razgovori i sms

sad za nokiu prvi dojmovi su super crna aluminijska izvana čvrsta, dobra baterija i os,jedino je kamera u banani al ko da je bitno....
Cro=RocK=U= je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 15:10   #9
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor Cro=RocK=U= Pregled postova
samsung je baš poslovan mobitel razgovori i sms

sad za nokiu prvi dojmovi su super crna aluminijska izvana čvrsta, dobra baterija i os,jedino je kamera u banani al ko da je bitno....
istina , na takvom mobu kamera ima funkciju da posluzi za koji mms , i to ne treba uzimati kao nedostatak ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 21:22   #10
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
o, ipak se znate i ljepo razgovarati....

Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Ako uzmes nokiu , slobodno baci ovdje neke kratke dojmove....
apsolutni potpis...

Citiraj:
Autor Router Pregled postova
istina , na takvom mobu kamera ima funkciju da posluzi za koji mms , i to ne treba uzimati kao nedostatak ...
pa da, ja sam bio zadovoljan kamerom od 1.3mpx na bivšem Samsungu E770, i dobro me služila, slike na kompu su bile ok.....sve dok ga nisam razbio
....a trenutno također ciljam na ovu Nokiu, jedino joj kao malu manu uzimam njezinu veličinu, al ok, nije debela ni široka jedino malo predugačka...al jbg.
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.08.2008., 21:27   #11
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor Cro=RocK=U= Pregled postova
budem ipak uzeo nokiu da vidim to natrpano sa svim i svaćim, jer trenutno imam e900 skoro 3godine,umalo da nisam kupio e950,imao d600,sestra ima z240 i stara e720 4god

i zbilja nikakvih problema nismo imali s njima
Moram zvat RTL jer ovo je za EXKLUZIV. Toliko samsunga na jednom mjestu,a potrefilo se da nijedan nije imao problema. To ti je kao da si okruzen sa 4 lava,a nijedan te ne napadne. Exkluziv ,ne??
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 21:39   #12
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
pa da, ja sam bio zadovoljan kamerom od 1.3mpx na bivšem Samsungu E770, i dobro me služila, slike na kompu su bile ok.....sve dok ga nisam razbio
....a trenutno također ciljam na ovu Nokiu, jedino joj kao malu manu uzimam njezinu veličinu, al ok, nije debela ni široka jedino malo predugačka...al jbg.
Ja trenutno okidam okolo sa Nokiom 2630 i 3110c , i prebacujem na komp i ispada sve ok , odnosno na slici se vidi sto je autor htio reci kad ju je opalio ...
Meni nekak ne ide zajedno preklop i nokia , pojam za preklopni mob meni je bio samsung e700 i motorola v300/500/600 - jer za svoje vrijeme to su bili mrak mobovi , pa neki mobovi ni danas nemaju bolje ekrane od tih motorola ili dizajn koji nadmasuje samsung ... ali sad su neka druga vremena , sad mobitel mora biti sto vise toga a sto manje mobitel , pa tako i kad pogledas specse od ove nokie 6650fold stvarno se zapitam gdje je nestao mobitel
Router je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 22:35   #13
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Ja trenutno okidam okolo sa Nokiom 2630 i 3110c , i prebacujem na komp i ispada sve ok , odnosno na slici se vidi sto je autor htio reci kad ju je opalio ...
Meni nekak ne ide zajedno preklop i nokia , pojam za preklopni mob meni je bio samsung e700 i motorola v300/500/600 - jer za svoje vrijeme to su bili mrak mobovi , pa neki mobovi ni danas nemaju bolje ekrane od tih motorola ili dizajn koji nadmasuje samsung ... ali sad su neka druga vremena , sad mobitel mora biti sto vise toga a sto manje mobitel , pa tako i kad pogledas specse od ove nokie 6650fold stvarno se zapitam gdje je nestao mobitel
veliš neide ti zajedno preklop i nokia, ne kužim kak dolaziš do takvih zaključaka ....daj me nauči i ja bi....
....trenutno vegetiram na Samsungu E700 i taj aparat bi se kao trebao zvati mobitel.....zato jer nema nista osim da možeš zvati i slati poruke......ma to nije vidlo mobitela....
...ovo zadnje kaj tvrdiš mi nikak nije jasno....pa kud bi nestao mobitel ....samo se sve više korisnih stvari ugrađuje u njega i tako ga čini multifunkcionalnim uređajem....

....pa daj sad ti reci, dal mp3 ne dodje dobro na mobu (barem jedna prednost toga je da netrebaš posebno nosit mp3 player sa sobom, ima ih još...), pa npr kamera, makar i ova od 2mpx, odlično posluži u određenim situacijama, pa sad i ovaj meni jako zanimljiv GPS, ma mrak stvar.....ima toga još ohoho, neda mi se nabrajat, mada sve to znaš i sam

....znači to je mobitel + sa svim ovim funkcijama i ne kužim tvoj zaključak: "kud je nestao mobitel"....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 12:01   #14
Cro=RocK=U=
Premium
Moj komp
 
Cro=RocK=U='s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: HRV. Zagorje
Postovi: 141
karlo koji se je muškarac do sad žalio na neš da mu je predugo....nemoj da ti doma dolazim
Cro=RocK=U= je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 12:43   #15
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
Citiraj:
Autor Cro=RocK=U= Pregled postova
karlo koji se je muškarac do sad žalio na neš da mu je predugo....nemoj da ti doma dolazim
a lol, no dobro, šteta onda kaj nije i duži....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 14:23   #16
syzygy
Premium
Moj komp
 
syzygy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (centar)
Postovi: 910
router je jedan malo stariji korisnik mobitela, recimo, pa je samo htio rec da je nokia oduvijek bila "blok" sa super os-om, dok je siemens bio onaj koji je izmisljao toplu vodu, motorola ona sa dobrim dizajnom (v200 je ja mislim napravio urnebes kad je izasao, ono) a ericsson je oduvijek bio mali, cudan i kao poslovnjak zbog vratasca.

danas su svi proizvodjaci isti, ciljaju samo na lovu bez orginalnosti
syzygy je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 14:43   #17
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
nokia 6500 ili samsung u900?

brat mi u dilemi. jedan od ta dva bi uzeo. zanima me jel imao tko iskustava s ovim mobitelima? po spec. su podjednaki samo samsung ima 5mpix kameru. iako to ne znaci puno. jel ima kakvih blema s njima?
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 18:45   #18
segal
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
rodak ima 6500 slide i jebeno je zadovoljan a imao je prije d900 nije isto ali slicno....

mene osobno ako pitas uzmi nokiu...ovisi za kaj mu treba preseravanje po vani smikica onda samsung ali i da nije za baciti 6500 ali slaid...
nokia ima bolje perfomase...

moje misljenje
segal je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 18:51   #19
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Moj prvi mobitel je bila motorola kojoj ni ime ne znam vise , ali nije imala ni poruke ,samo zvati se moglo , poruke sam prvi put vidio kad sam nabavio nokiu 3210 i philips genie ... i to su bili mobiteli , dakle obavljali osnovnu funkciju za zvanje i poruke ... meni osobno u mobitelu nije nuzno da bude multifunkcijski uredjaj , nije da me smeta , ali ja bi radije da ima samo osnovno pa da ne moram bateriju puniti svaki dan jer dipley i funckije ju popiju kod od šale , isto tako bez mp3 na mobitelu mogu jer uglavnom sam u autu u kojem imam mp3 čitač . kamera na mobu ajd nekad me uzbuđivala , sad uglavnom furam digitalac jer realno najbolje stvari za slikati su neki provodi vani po noći gdje malo koji mob briljira...

E700 sam imao dugo , to je odlican uredjaj za svoje vrijeme , jedino kaj su flatovi znali odlaziti ... Zakaj nokia i preklop ne idu - zato jer ne idu , popularnost nisu uhvatili nikad , nokia je sve napravila sa candy mobitelima ( za primjer se mogu sjetiti nokia 6170 koje su mi bile na lageru godinama doslovno ) ...

Ja tak gledam na to , silom prilika sam godinama radio sa mobitelima i probao stvarno sve i svasta pa i neke egzoticne uredjaje koji zapravo u europi nikad nisu ni doslo , ali to je vec neka druga prica za koju bas i nemam vremena nakon cijelog dana ajvarenja ... Tako da ne mogu te nauciti da mislis kao ja
Router je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 21:42   #20
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
E700 sam imao dugo , to je odlican uredjaj za svoje vrijeme , jedino kaj su flatovi znali odlaziti ... Zakaj nokia i preklop ne idu - zato jer ne idu , popularnost nisu uhvatili nikad , nokia je sve napravila sa candy mobitelima ( za primjer se mogu sjetiti nokia 6170 koje su mi bile na lageru godinama doslovno ) ...
slažem se da je bio zakon mob u svoje vrijeme, još se siječam ko danas kak sam slinio za njim i nagovarao staroga da ga kupi i eto, kupio ga i danas je u mojim rukama....
....ovo iskustvo sa flat kablom sam i ja prošao....naime čim je došao u moje ruke ode flat , al ok, nije skup, zamijenili su ga neki malo jači meštri, pa su odma i kameru sjebali..., tak da sad ćekam da mi uleti ova Nokia 6650...mogu ju nabavit po povoljnoj cijeni...

Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Tako da ne mogu te nauciti da mislis kao ja
nono, ovo ti sad baš i nije trebalo...
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 21:59   #21
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
nono, ovo ti sad baš i nije trebalo...
Pa svatko od nas je jedinka za sebe , i treba imati svoje stavove

A sto se tice U900 ili 6500s - meni je 6500s odlican zbog izrade , u ruci mi je bio stvarno impresivan , a U900 je odlican mob - genijalan dizajn a i funkcije - mislim da izmedju ta dva koji god da uzme biti ce zadovoljan ... ja da biram mislim da ne bi znao koji uzeti ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 22:09   #22
Cro=RocK=U=
Premium
Moj komp
 
Cro=RocK=U='s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: HRV. Zagorje
Postovi: 141
zbilja 2dobra moba, nek odabere po tome za kaj mu mob koristi ili šminkica ili funkcionalnost
Cro=RocK=U= je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 18:04   #23
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
ak oces samo mob uzmi d900 ak oces nesto vise nokiu
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2008., 17:28   #24
Cro=RocK=U=
Premium
Moj komp
 
Cro=RocK=U='s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: HRV. Zagorje
Postovi: 141
d900 sam već prije imao u rukama i bila je ok spravica,
ali D900i je totalno razočaranje, ok softver i dobra kamera je standard ipak je samsung,

-nekvalitetna plastika odmah kad ga primeš u ruku neki jeftin osječaj a kad ga otvoriš i mašeš s njim spoj između 2slide dijela ima takav pomak znaći gornji dio se miće 2mm u stranu i naprijed natrag, moj e900 nakon 3god korištenja i padanja i nabijanja s njim nema takvih problema-tj uopče toga nema

ekran je standardno dobar, največa zamjerka su mi tipke...uopče nemaš neki dobar osječaj na njima jedino kaj je pozitivno je da se i moji čevapi lagodno osječaju na njima jer su razmaknute; totalno mi je drago da ga nisam prije kupio-a sve ove mane su jasan razlog naglog padanja cijene

nokia 6650:
drugi mob koji sam danas imao u rukama ostavio puno bolji dojam
ne izgledaš previše impresivno kad je zatvoren makar aluminij sa mat plastikom rade vrlo dobar kontrast
-tu je i prva zamjerka i to dosta velika ova crna aluminijska podloga se tako masti da to nije normalno tj svaki dodir i otisak se vidi na njoj

veliki plus je korištenje vanjskog ekrana za većinu opcija koje su ti potrebne bez tipkanja numerićkog dijela a 3tipke na dodir su vrlo kvalitetne

kad ga otvoriš mat podloga se savršeno uklapa uklapa sa tipkovnicom koja ima hrapave izboćine na sebi-vrlo korisno kod tipkanja
nokia software standardno ok

još detalja kasnije...

može objašnjenje u čemu je 30kn razlike?

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prika...&Sifra=4150054

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prika...&Sifra=4150048

Zadnje izmijenjeno od: Router. 30.08.2008. u 19:33.
Cro=RocK=U= je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2008., 19:35   #25
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Mozda u obujmu isporuke i adapterima ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2008., 11:19   #26
syzygy
Premium
Moj komp
 
syzygy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (centar)
Postovi: 910
ova 30kn skuplja je novija revizija, osjetio bi razliku u radu tek kad bi napunio sve 4gige.. ako se tko sjeca prve revizije koje su izasle prije pun q godina su patile od stekanja kad bi se napunilo 70% kartice..
syzygy je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2008., 09:30   #27
Cro=RocK=U=
Premium
Moj komp
 
Cro=RocK=U='s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: HRV. Zagorje
Postovi: 141
jep meni 512 isto štekala makar je sad totalno prazna u mobu

evo malog dodatka koji bi vam mogao pomoći u odabiru,meni su sms poruke jako bitne šaljem njih 500na tjedan al na nokiji je nemoguće normalno poruku napisat tipke su pre tvrde i pre razmaknute,još se nisam navikao izgleda da ni nebudem
Cro=RocK=U= je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2008., 17:59   #28
i-man
Premium
Moj komp
 
i-man's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 146
6650 fold pitanja

Ovako, mobitel je Nokia 6650 fold t-mobile, star 2.mj.

Ajmo reći da sam zadovoljan s mobitelom, ali imam par pitanja.

1. Baterija je full puna, ali ju ugasim npr. oko 18h, i sljedeće jutro, npr. u 7h je u potpunosti prazna. Prazna da se niti neda mobitel upaliti. Da li je problem u mobitelu ili bateriji? Glupo mi je ponovno ugasiti je preko noći i vidjeti što će se dogoditi... Inače drži 5 dana mojeg normalnog korištenja. Ima li netko slično iskustvo s nokiama?

2. Dal puno gnjave oni u mobisu ako nemam original račun od t-mobilea, već samo ovjeren jamstveni list? U slučaju garancija da mi zatreba...

hvala na odgovorima
i-man je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2008., 18:06   #29
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
1.Hm,moglo bi biti do softvera .
2.Bas i ne , odnosno zadnji put kad sam nosio nije me tip ni pitao za racun vec samo za gar.list koji je bio ovejren u t-mobileu prilikom kupovine .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2008., 12:28   #30
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,087
vidim da ste krenuli pisati o garanciji.zanimaju me neke stvari. od prije tri dana sam vlasnik nokije 6120, jucer se zablokirala i vise nije htjela upaliti, tj. displey se upali ali stoji na logou i ne ide dalje. danas sam je odnio na servis, no ja sam htio da mi zamjene uredaj, no oni su rekli da to rade samo unutar 24 sata. nije li pravo kupaca da mogu zamjeniti uredaj unutar 14 dana za neki drugi uredaj?
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na