Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.08.2008., 14:35   #151
kreso7
Premium
Moj komp
 
kreso7's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Cakovec
Postovi: 179
Je, tak je i za moj. Ova dva sata su mi jedva za blok predavanja :-D
Onaj underclock gumbic ne pomaze? Moj to nema
(ali ja zato za razliku u lovi kupim bateriju )
kreso7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 14:47   #152
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor kreso7 Pregled postova
Je, tak je i za moj. Ova dva sata su mi jedva za blok predavanja :-D
Onaj underclock gumbic ne pomaze? Moj to nema
(ali ja zato za razliku u lovi kupim bateriju )
za underclock gumbic neznam, jos ga nisam koristio

sto se tice zadnje recenice, nisi ni lud, pametno si kalkulirao
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 20:47   #153
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 21:27   #154
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor the_ghost Pregled postova
ne svidza mi se, nabrijani netbook sa cijenom od bar 4000 kn kod nas...
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 21:38   #155
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
Citiraj:
Autor DuffJP Pregled postova
ne svidza mi se, nabrijani netbook sa cijenom od bar 4000 kn kod nas...
Je, al ima sve kaj mi treba... (ok ne treba mi vista a i dobro bi dosao integrirani HSDPA modem)
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 21:43   #156
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor the_ghost Pregled postova
Je, al ima sve kaj mi treba... (ok ne treba mi vista a i dobro bi dosao integrirani HSDPA modem)
ma fora je sve to, ali nije mi to poanta netbooka...ono hdmi izlaz, potpuno nepotrebno...integrirani hsdpa modem ima smisla ali ostalo...
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 23:36   #157
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
nemrem instalirat faking xp prek usb-a, radze cu u ponedjeljak kupiti eksterni opticki citac i mila majka...odose zivci u 3 pm...

edit: koji model uzeti, ovaj mi se cini okej, a i cijena je niska... http://www.nabava.net/lg-gsa-e60n-dv...r__19953_p.php
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2008., 00:11   #158
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 999
Čemu bacat novce?

SATA & IDE > USB
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2008., 01:19   #159
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Čemu bacat novce?

SATA & IDE > USB
fala, vjerojatno cu to upiknuti...
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2008., 10:31   #160
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Čemu bacat novce?

SATA & IDE > USB

hmm,zanimljivo, a napajanje?
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2008., 10:46   #161
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,375
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2008., 11:11   #162
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 999
Citiraj:
Autor walbandon Pregled postova
hmm,zanimljivo, a napajanje?
Uključen adapter.
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2008., 11:19   #163
kreso7
Premium
Moj komp
 
kreso7's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Cakovec
Postovi: 179
Nego, prije nego bacis lovu bezveze, probaj ovo:
http://www.eeeguides.com/2007/11/ins...usb-thumb.html
kreso7 je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2008., 12:05   #164
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor kreso7 Pregled postova
Nego, prije nego bacis lovu bezveze, probaj ovo:
http://www.eeeguides.com/2007/11/ins...usb-thumb.html
ma kupio sam eksternu optiku, probao sam i taj guide, nes me hebalo...

nije bacena lova bezveze jer mi je ionako to trebalo, s tim da su mi windowsi ubrzali kupnju za jedno tjedan dana, dakle nista strasno

upravo instaliravam os, jedva cekam da zavrsi
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2008., 14:52   #165
Dumbo
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 49
Šta Wind ima modem?? Tako barem piše u Svijetu medija, ja nisam nigdje na slikama vidio modem utor...i jel ga ima?
Dumbo je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2008., 19:56   #166
kreso7
Premium
Moj komp
 
kreso7's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Cakovec
Postovi: 179
Jok.
kreso7 je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 17:44   #167
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
fotka masine s periferijom msi wind,LG slim eksterna cd/dvd prza i WD my passport studio 320 giga 8-)

DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 23:01   #168
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Malo mi je dosadno (a forum.hr je zaheban ) stoga cu napisati kratki osvrt na masinu

zasad sam zadovoljan... s tim da sam dozivio i par neugodnih iznenadzenja...

uređaj je sto se tice dimenzija savrsen, malen, i stvarno lagan...tipkovnica je odlicna,a touchpad....malo duza prica

citajuci rewieve na netu i buljeci u fotke mi se cinio premalen...a to je u stvari najmanji problem. jer u stvari i nije, za 10" ekran i tu rezu je mrak, necete imati problema...problemi su nastali idiotnim promjenom dobavljaca touchpada...

prvobitni touchpadi su bili Synaptic a ovo novi su Sentelic...u prijevodu svi windovi u Hrvackoj (a i sire) su Sentelic...daklem,i moj je...

razlika je u scrollu...na synapticu se lijepo normalno skrola, duz povrsine ruba, znate vec kako to ide...a na Sentelicu prakticki pikas na rubu, tj u kutu touchpada,na odredzenom polju...nema povlacenja prsta po cijeloj duzini sto je opcenito prakticnije...

izdan je novi driver za kvalitetnije sljakanje, i ima neke male razlike, recimo da bolje reagira na dodir, itd, a govorka se da ce omoguciti normalno skrolanje u nekim od buducih apdejta...

meni ovaj skroling i nije predstavljao teski bed, pomaci nisu maleni da bi sad trebao lomiti prste da se spustim 2 retka,a za letenje od pocetka do kraja strane ionako koristim mis pa sa strane u browseru spustim...tako da, mislim da se moze naviknuti...

kad sam vec poceo s problematicnim stranama, nastaviti cu u tom tonu da se rijesim toga

drugi, i zadnji problem je prakticki masovna tvornicka greska koja obuhvaca poprilican broj proizvedenih komada... buka zeznutog venta.

nisam iskusio buku kakva je opisana od strane korisnika na forumima, i cini mi se da to povremeno kliktanje koje cujem dolazi iz hard diska (mada nisam siguran, tesko je odrediti izvor )...nije jaaako glasno ali iritantno, kao da rotirajuce tijelo blago grebe o neku povrsinu ili predmet tj skljoca...ponekad taj zvuk cujem u repeticijama, bas kao da se nesto rotira, a ponekad kratko skljocne , tako da, ako se ovako nastavi, ili pogorsa, saljem u svijet medija nek mi to servisiraju....

to bi u stvari, uz previsoku cijenu , bilo to sto se tice negativnosti...

ostali dojmovi su odlicni, ekran je predivan, a windowsi su zivahniji nego na desktopu mi

ukoliko bi buduci korisnik imao srece s bukom, ili bio spreman na slanje u servis , kompjutercic ima preporuku....

zakljucak- ispravna jedinica ima ocjenu 4.5/5
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 00:45   #169
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,419
Mogao bi to biti vent, kod mene se na 6820s isto tako čuje, u sekundi kvrcne nekih 3-4 puta...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 11:03   #170
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
Malo je cijena visa, koliko ce tek EEE 1000h kostati :/... Idem u UK u 9 mjesecu i mislim da cu si ubosti 1000H tamo
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 11:07   #171
Rokas
Premium
Moj komp
 
Rokas's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 64
Citiraj:
Autor DuffJP Pregled postova

prvobitni touchpadi su bili Synaptic a ovo novi su Sentelic...u prijevodu svi windovi u Hrvackoj (a i sire) su Sentelic...daklem,i moj je...

Hmm, ne obmanjujmo javnost tako brzo...

Moj je Synaptic touchpad, to bilo prvobitno što sam i provjerio,jer ovo sa Sentelic-om stvarno nema smisla...još me više čudi ako si ga nabavio preko Svijet Medija,zašto bi imali dvije različite serije...?

btw,mislim da riješenje već postoji,updateom drivera,niknulo na njemačkom msi wind forumu...

Sliku u thumb :-)




Takodjer da se odmah nadovežem na Duffov osvrt...

Uređaj stvarno besprijekorno radi,od samog starta Windowsa koji se broji desetak sekundi(kako bi tek radila nLite-na verzija) pa do samog rada,multitasking hoda bez grča...

Ekran je ono što je po meni najbolje riješeno na Windu,širok pregledan,ugodan za rad,bez glossy folije...tako da vani na suncu/svijetlu ostaje pregledan konstantno,takodjer ima veliku dozu osvjetljenja,koja nedostaje na mnogim pravim laptopima...

Kad smo kod osvjetljenja odmah se možemo dotaknuti i baterije,što je ahilova peta u ovom slučaju, uz wlan ili web'n'walk stick(UMTS/HSDPA) sa osvjetljenjem 60(62,5)% uz surfanje i nešto internet radia te kombinacijom Fn+F10(turbo mode battery) moguće je doseći 2h autonomije...sve ostalo što podrazumjeva paljenje ostalih uređaja(bt,cam,card reader) + periferija(usb mouse,stick,hub,ext.disk) bitno skraćuje vijek trajanja baterije...prosijek koji se može uzeti je 1,5h...daklem 2200mah je fakat premalo

Ostalih zamjerki nemam...malen,lagan,doslovno zaboravite da vam je u torbi, dakle odmah je i izdržljiv ne štedim ga ništa više nego i velike lapove.. i više nego upotrebljiv...moja preporuka svakome tko treba nešto on the go...nakon što stignu jače baterije biti će pravi mali uber stroj ...





pics
:






__________________
Rollin' on... Intel Core 2 Duo E6750~Gigabyte GA-P35C-DS3R ~OCZ 2GB 800 Mhz Gold~Gigabyte 8800 GTS 640MB~Logitech G9
...und...
MSI Wind UMPC black
Ridin' on...Optima 10Mbps FLAt or W'n'W 7.2 Mbps

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 31.08.2008. u 20:34. Razlog: Edit: prilog slika
Rokas je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 12:10   #172
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor Rokas Pregled postova
Hmm, ne obmanjujmo javnost tako brzo...

Moj je Synaptic touchpad, to bilo prvobitno što sam i provjerio,jer ovo sa Sentelic-om stvarno nema smisla...još me više čudi ako si ga nabavio preko Svijet Medija,zašto bi imali dvije različite serije...?

btw,mislim da riješenje već postoji,updateom drivera,niknulo na njemačkom msi wind forumu...

Sliku u thumb :-)




Takodjer da se odmah nadovežem na Duffov osvrt...

Uređaj stvarno besprijekorno radi,od samog starta Windowsa koji se broji desetak sekundi(kako bi tek radila nLite-na verzija) pa do samog rada,multitasking hoda bez grča...

Ekran je ono što je po meni najbolje riješeno na Windu,širok pregledan,ugodan za rad,bez glossy folije...tako da vani na suncu/svijetlu ostaje pregledan konstantno,takodjer ima veliku dozu osvjetljenja,koja nedostaje na mnogim pravim laptopima...

Kad smo kod osvjetljenja odmah se možemo dotaknuti i baterije,što je ahilova peta u ovom slučaju, uz wlan ili web'n'walk stick(UMTS/HSDPA) sa osvjetljenjem 60(62,5)% uz surfanje i nešto internet radia te kombinacijom Fn+F10(turbo mode battery) moguće je doseći 2h autonomije...sve ostalo što podrazumjeva paljenje ostalih uređaja(bt,cam,card reader) + periferija(usb mouse,stick,hub,ext.disk) bitno skraćuje vijek trajanja baterije...prosijek koji se može uzeti je 1,5h...daklem 2200mah je fakat premalo

Ostalih zamjerki nemam...malen,lagan,doslovno zaboravite da vam je u torbi, dakle odmah je i izdržljiv ne štedim ga ništa više nego i velike lapove.. i više nego upotrebljiv...moja preporuka svakome tko treba nešto on the go...nakon što stignu jače baterije biti će pravi mali uber stroj ...


i meni je prepoznao touchpad kao synapticov dok nisam instalirao sentelic driver

radi li ti scrolling duz cijele linije?
imas li "problema" s navedenim zvukovima harda ili venta?

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 31.08.2008. u 20:35.
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 13:36   #173
Rokas
Premium
Moj komp
 
Rokas's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 64
Citiraj:
Autor DuffJP Pregled postova
i meni je prepoznao touchpad kao synapticov dok nisam instalirao sentelic driver

radi li ti scrolling duz cijele linije?
Radi

Citiraj:
imas li "problema" s navedenim zvukovima harda ili venta?
Ako želim čuti da li radi disk ili vent,doslovno moram približiti uho do tipkovnice,ne razumijem kako je tvoj model toliko u problemu...od same instalacije pa do ovog...
__________________
Rollin' on... Intel Core 2 Duo E6750~Gigabyte GA-P35C-DS3R ~OCZ 2GB 800 Mhz Gold~Gigabyte 8800 GTS 640MB~Logitech G9
...und...
MSI Wind UMPC black
Ridin' on...Optima 10Mbps FLAt or W'n'W 7.2 Mbps
Rokas je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 15:35   #174
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor Rokas Pregled postova
Radi

Ako želim čuti da li radi disk ili vent,doslovno moram približiti uho do tipkovnice,ne razumijem kako je tvoj model toliko u problemu...od same instalacije pa do ovog...
ma neznam, peh, eto.

ovo s instalacijom sam naknadno saznao da je sestra nes prckala po kompu za vrijeme instalacije pa me ne cudi

ali sam popusio i sentelic i skljocavi vent...sentelic je jbg, navodno ce sve ispraviti driverima, ali ovaj skljoceraj zivcira...sad sam na forumu nasao rijesenja, i navodno skoro sigurno eliminiraju buku...samo sto ukljucuju otvaranje kompa, a to hebe garanciju...
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 20:27   #175
Rokas
Premium
Moj komp
 
Rokas's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 64
Citiraj:
Autor DuffJP Pregled postova

ali sam popusio i sentelic i skljocavi vent...sentelic je jbg, navodno ce sve ispraviti driverima, ali ovaj skljoceraj zivcira...sad sam na forumu nasao rijesenja, i navodno skoro sigurno eliminiraju buku...samo sto ukljucuju otvaranje kompa, a to hebe garanciju...

Nda,malo je nezgodno to sa garancijom...nego u čemu je točno problem s škljocerajem?..zapinje vent ili...?
__________________
Rollin' on... Intel Core 2 Duo E6750~Gigabyte GA-P35C-DS3R ~OCZ 2GB 800 Mhz Gold~Gigabyte 8800 GTS 640MB~Logitech G9
...und...
MSI Wind UMPC black
Ridin' on...Optima 10Mbps FLAt or W'n'W 7.2 Mbps
Rokas je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 10:33   #176
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor Rokas Pregled postova
Nda,malo je nezgodno to sa garancijom...nego u čemu je točno problem s škljocerajem?..zapinje vent ili...?
da, uzasno je iritantno...neznam dali da ga saljem u servis (koliko ce to trajati....?) ili da probam popraviti prema uputstvima s foruma, s tim da ukoliko nece biti rezultata, necu moci naknadno ga slati u servis posto je otvaranjem kompa ukinuta garancija
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 15:51   #177
Dumbo
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 49
Evo i ja sam postao ponosni vlasnik crnog winda

Uzeo ga na firmu, 2.800kn me ispalo...

Stroj radi super, ne trza ništa, tastatura je dobra (samo šta stalno lupam Ž umjesto entera), touchpad je OK, ekran je isto dobar...4.5/5

E sad, kaj se tiče ventilatora...pročitao sam ovo gore kaj se pisalo i prije nego kaj sam kupio stroj, i kad sam ga upalio je i meni tako grebalo i stvarno smeta...nakon nekih sat vremena nisam više mogao izdržat i lagano sam krenuo kvrckat oko ventilatora i nestalo je! Evo sad mi radi totalno normalno, ništa ne grebe...

A kaj su oni na drugim forumima napisali, kaj to grebe?

EDIT:
Kakvo je to posebno skrolanje sa touchpadom? Kak se to pali ?
Dumbo je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 16:01   #178
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor Dumbo Pregled postova
Evo i ja sam postao ponosni vlasnik crnog winda

Uzeo ga na firmu, 2.800kn me ispalo...

Stroj radi super, ne trza ništa, tastatura je dobra (samo šta stalno lupam Ž umjesto entera), touchpad je OK, ekran je isto dobar...4.5/5

E sad, kaj se tiče ventilatora...pročitao sam ovo gore kaj se pisalo i prije nego kaj sam kupio stroj, i kad sam ga upalio je i meni tako grebalo i stvarno smeta...nakon nekih sat vremena nisam više mogao izdržat i lagano sam krenuo kvrckat oko ventilatora i nestalo je! Evo sad mi radi totalno normalno, ništa ne grebe...

A kaj su oni na drugim forumima napisali, kaj to grebe?

EDIT:
Kakvo je to posebno skrolanje sa touchpadom? Kak se to pali ?
pozz, welcome to the club

ma, to ti se pojavljuje svako malo, periodicno tak da se nemoj prerano veseliti...evo ti link, regaj se jer ti je jako koristan forum...

http://forums.msiwind.net/general-di...fix-t1965.html

tu je topik s problemima i nacinima na koji su ljudi rjesavali problem...

s tim da kod njih otvaranje kompa ne steti garanciji

edit - paaa neznam kakav wind imas....dali ti skrolanje normalno radi kao kod drugih laptopa?

ak da, nemres to upalit, i budi sretan, a ak ti ne radi normalno onda bum ti dao link za sentelic drajvere...
DuffJP je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 17:16   #179
Dumbo
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 49
Dosad sam imao "normalan" laptop sa tipkicama za scrolanje, pa sam njih koristio, tak da ne znam kaj spada pod "normalno skrolanje"? Misliš na ono da uzmem stranicu sa lijevom tipkom i onda se pomičem po njoj?
Dumbo je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 17:36   #180
DuffJP
Premium
Moj komp
 
DuffJP's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor Dumbo Pregled postova
Dosad sam imao "normalan" laptop sa tipkicama za scrolanje, pa sam njih koristio, tak da ne znam kaj spada pod "normalno skrolanje"? Misliš na ono da uzmem stranicu sa lijevom tipkom i onda se pomičem po njoj?
pod normalno spada kada klizis prstom vertikalno po desnom rubu touchpada i tako pomices stranicu (synaptic touchpad)...ako ti to ne radi, i ako skrolas tako da tapkas po donjem desnom kutu touchpada, imas sentelic touchpad...

drago mi je da nas ima par windera, pa ako nam se ne popravi stanje s ventom, mozemo zajednickim snagama napasti svijet medija da nam zamjeni ili popravi masine
DuffJP je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na