Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.04.2008., 17:02   #1
kwan
Premium
Moj komp
 
kwan's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split
Postovi: 87
T-com ADSL odjava

Pozdrav!
Sutra mi dolaze iz b neta spojiti kabelski internet pa me zanima kakva je procedura kod t - coma za odjaviti da mi se ne desi da moram plaćati na dva mjesta.
BTW ugovorna obveza kod t-coma mi je prestala prije nekoliko mjeseci,
kwan je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2008., 17:55   #2
mbed
Premium
Moj komp
 
mbed's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 347
kod t-coma samo promjeni paket na start, a ostalo, liniju u brzinu neta će ti bnet odjavit, barem i trebao.
__________________

.
mbed je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.04.2008., 20:32   #3
kwan
Premium
Moj komp
 
kwan's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split
Postovi: 87
Thnx
kwan je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2008., 22:40   #4
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
cekaj bnet je kabelski tako da mu nece nista odjavit,trebao bi znat tscum i reci da odjavljuje,ali nisam tocno siguran kako to ide
MAHER je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2008., 00:16   #5
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
odeš u t-centar sa vlasnikom telefona i kažeš da oćeš trajno isključit adsl i neka ti account prebace na net start(to ti je onaj stari dial up, koji ak se ne koristi niš se ne plaća!)
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 12:23   #6
qbone
Premium
Moj komp
 
qbone's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 146
ja cu trebati isto odjaviti ADSL kod t-scuma, problem je kaj telefon glasi na mog djeda koji je vec u godinama i slabo pokretan, jel se to moze kako odjaviti preko faksa, telefona...? ili mi oni mogu dati neki papir koji moj djed potpise doma?
__________________
qbone je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 12:54   #7
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,406
Dobiješ papir kojeg treba potpisati.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2008., 18:41   #8
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
situacija je ovakva: ovaj mjesec mi istječe ugovor sa T-comom na godinu dana i sad....ja bi želio preći na nekog drugog operatera....pa me zanima dal trebam riješiti prvo nešto sa T-comom ili se mogu odmah uredno preseliti na drugu mrežu ???
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2008., 19:24   #9
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,449
Npr. ja sam se prijavio kod Optima telekoma i oni su sve obavili. Ama bas nista ja nisam poduzimao osim potpisa ugovora sa Optimom.

Neki opet kazu da ima problema (i dalje stizu racuni i to). Najbolje ti nazvati buduceg providera i ispitat situaciju.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 24.06.2008., 20:51   #10
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,123
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
situacija je ovakva: ovaj mjesec mi istječe ugovor sa T-comom na godinu dana i sad....ja bi želio preći na nekog drugog operatera....pa me zanima dal trebam riješiti prvo nešto sa T-comom ili se mogu odmah uredno preseliti na drugu mrežu ???
Samo podneseš optimi zahtjev i to je sve. Jedino na što ti moraš pripaziti je da staviš svoj paket prometa kod t-coma na 1gb (ako već nije).
ojpi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.06.2008., 21:26   #11
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
Citiraj:
Autor ojpi Pregled postova
Samo podneseš optimi zahtjev i to je sve. Jedino na što ti moraš pripaziti je da staviš svoj paket prometa kod t-coma na 1gb (ako već nije).
ne kužim zašto bi morao stavljati svoj paket prometa s trenutnih 10Gb na 1Gb, ako mi istjeće ugovor i ako više ne želim koristiti njihove usluge ???

....dajte mi preporuku nekog operatera....
....ili bi išao na Optimu ili na Metronet ili na Iskon duo.....e sad moram proučiti cijene i šemu, al to kad nadjem vremena, dajte mi samo recite kaj od toga bi bilo najprofitabilnije....živeli....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2008., 22:21   #12
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,123
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
ne kužim zašto bi morao stavljati svoj paket prometa s trenutnih 10Gb na 1Gb, ako mi istjeće ugovor i ako više ne želim koristiti njihove usluge ???

....dajte mi preporuku nekog operatera....
....ili bi išao na Optimu ili na Metronet ili na Iskon duo.....e sad moram proučiti cijene i šemu, al to kad nadjem vremena, dajte mi samo recite kaj od toga bi bilo najprofitabilnije....živeli....
Ja imam optimu godinu dana i izrazito sam zadovoljan. O metronetu ne mogu ništa reći jer ga nisam probao, a na iskon ne bi išao jer je t-ht-ov. Tvoj paket prometa nema veze s ugovorom na određeni broj jer se s njim možeš spajat s bilo koje lokacije gdje je instaliran maxadsl i ne ukida se automatski s promjenom operatera, tak da onog trenutka kad te prebace na operatera kojeg odabereš staviš paket na 1gb i to je to. Ostaje ti e-mail adresa i sve, a račun ti neće dolazit ako se ne spajaš preko njega. Ako ga ostaviš na 10gb doći će ti račun bez obzira spojio se ti ili ne.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2008., 22:24   #13
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
znači da rezimiramo.... (prejednostavno mi zvuči da je istinito)
....pošto je meni ovo zadnji mjesec, ja već sad uredno mogu lupit paket od 1Gb (koji će vrijediti od sljedećeg mjeseca) i s tim potezom sam završio proceduru vezanu za T-com.....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2008., 22:25   #14
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,123
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
znači da rezimiramo.... (prejednostavno mi zvuči da je istinito)
....pošto je meni ovo zadnji mjesec, ja već sad uredno mogu lupit paket od 1Gb (koji će vrijediti od sljedećeg mjeseca) i s tim potezom sam završio proceduru vezanu za T-com.....
Da, samo što će postupak prebacivanja potrajati oko mjesec dana tak da vjerojatno ne želiš sljedeći mjesec imati samo 1gb prometa na raspolaganju. Radije to napravi sljedeći mjesec.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2008., 22:39   #15
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
hmm, nebi smelo tak dugo trajati, al ostavit ću si još za sljedeći mjesec.....puno hvala na informacijama, jer to sad prvi puta ćujem, da se treba prebacit na 1Gb kod odustajanja od usluge....
....e al još me muči jedna stvar.....kad bi npr uzeo H1 (nemogu ga uzet, al za primjer bude dobar....) i uzmem paket Surf & Call action (2mbps/256kbps = 154kn) onda plačam 154kn + 60kn (pretplate T-comu) ili samo ovih 154kn ???....to me malo buni....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2008., 22:56   #16
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,123
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
hmm, nebi smelo tak dugo trajati, al ostavit ću si još za sljedeći mjesec.....puno hvala na informacijama, jer to sad prvi puta ćujem, da se treba prebacit na 1Gb kod odustajanja od usluge....
....e al još me muči jedna stvar.....kad bi npr uzeo H1 (nemogu ga uzet, al za primjer bude dobar....) i uzmem paket Surf & Call action (2mbps/256kbps = 154kn) onda plačam 154kn + 60kn (pretplate T-comu) ili samo ovih 154kn ???....to me malo buni....
Dok ti podneseš zahtjev pa dok ga dobiš natrag na potpis pa dok oni to proslijede t-comu... itekako će potrajat. Vidim da ne znaš ništa o cijenama, ali dok ti prijeđeš u potpunosti sa t-coma ne plaćaš više ništa t-comu. Recimo, ja na optimi plaćam za internet 2mbita flat 118kn + 61kn pretplate za telefon. Sve je na jednom računu. A evo ti usporedni cjenik.
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=71426
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2008., 23:20   #17
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
nista od prijelaza s T-sucsa....
....sad sam provjerio dostupnost usluga (H1, Optima, Iskon duo, Metronet, B.net i još nešto) i sve je nedostupno u mom hebenom gradiću....
.....dal me onda kaj više košta korištenje usluga T-coma ako ne napravim ugovor, valjda ne....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2008., 13:57   #18
GogyZG
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
t-com i maxadsl

bok
jel zna neko tocno koliko se mora platit t-com ak se odjavi telefon i maxadsl prije isteka ugovora????

hvala
GogyZG je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na