Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.05.2008., 17:32   #1
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
problemcic adsl

Dakle, cim ucitam nekakav torrent, i pokrenem ga putem uttorenta, veza pukne (tj torenti se nastave skidat al nemrem ucitat nijednu stranicu a ni u ruter mod ponovno uc), i tek nakon restartanja rutera i restartanja kompa je opet sve ok.... druga stvar, bilo koji p2p program nemogu koristiti, nesto slicno se dogodi, i uopce ne zeli pocet download...... Router je D-link G684T, i ne kuzim zasto dok sam u rout modu se "stranica" stalno refresha tj. kao da stiscem refresh a ne stiscem... dobro to je manje bitno...... (firewoli iskljuceni)

Zadnje izmijenjeno od: sh0kre. 06.05.2008. u 18:52.
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2008., 18:49   #2
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
izmedju ostalog napravio sam port foward za uttorent... ali opet isto.... UPnP je disejblan i u njemu i u ruteru...
sh0kre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.05.2008., 22:09   #3
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,918
Upload ti guši vezu ? Smanji malo upload
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2008., 23:16   #4
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
nema veze sa uploadom... jer je stavljen na 6.. da ponovim jos jednom:
1.) pokrenem torrent preko utorrenta, i iste sekunde je net neupotrebljiv, znaci veza kao da je mrtva... a dok mi nekad uspije i udjem u route mod, pise da sam konektan....
evo sad sam skinuo bittornado... i ista stvar.......
ali zasto se ovo dogadja:
bear share... programcic koji sam koristio vec nekoliko godina i isto - cim zapocinje download, gotovo....
probao sam limewire, tu mi uopce ne dopusta nista... tj dvaput kliknem na file koji zelim skinut i uopce ga ne otvori... i jos sam snekim p2p pokusao ali opet se veza smrzne (jedina iznimka je limewire bilo koja verzije, di mi opce ne zeli otvorit "prozor" za novi download)

Zadnje izmijenjeno od: sh0kre. 06.05.2008. u 23:33.
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 00:31   #5
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,106
Probaj neki drugi modem. Meni je torrent tu i tamo znao zaledit modema, ali bio je prastari ericsson neki.
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 08:34   #6
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,851
Koji je firmware u D-link G684T, T-Scum - ov? Ako nećeš koristit MaxTv onda stavi origigi. Pazi da proceduru odradiš kako treba.
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 09:23   #7
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
povecaj broj istovremenih konekcija u modemu
Foxman je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 16:53   #8
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
imam originalan firmware, ne od t-smrada... probao sam i sa starijim pa je malo radilo, pa se opet sve sj. pa sam stavio opet ovaj firmw. koji sam sad imao pa evo sad dok upalim utorrent barem veza ostane ziva, koliko toliko... turbo spora.... nista ne uploadam... a download je 1.5kb ma strasno.... isto tako onaj trokutic je zut u utorentu, a napravio sam foward po uputama i :---x





a to sto dok ucitam bearshare i veza ostane "visiti" je po meni povezano sa ovim .... ali sta kako zasto........

@Foxman
neznam di bi trebao povecati broj istovremenih konekcija u ruteru... al sam naso neki patch za vistu x64 koja bi to kao trebala rijesit.... meni je neke erore to govno bacilo, ali je na kraju ipak pisalo succsesful ... al po starom, tj i nije po starom jer ipak veza radi kako tako... al zasto mi ne prihvaca port... i zasto ostali p2p ne rade
sh0kre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na