Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.05.2008., 08:04   #1
m&n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Max-Adsl pucanje veze svakih par minuta

Naime ovako izgubio sam zivce vise sa time.
Jucer sam zatrazio vezu od 8mbita do sada mi je bila 2mbita(radi se o t-comovom dlink-u)I nakon 1-2 sata ukljucili mi 8mbita sve je bilo super nekih 2-3 sata skidao sam i svasta,i najednom pocela mi pucat konekcija svakih par minuta nemogu nista radit i ona pukne,(lampica od adsla prestaje blicat i nakon 2-3 sec pocinje blitzat i tek mogu na net kada se smiri)i onda opet pukne.Naime zvao sam t-com prolazio sve moguce metode,rucno podesavanje ip adrese,zatim u postavkama dlinka,i tako dalje.Al nije pomoglo.Zatim sam preinstalirao windowse i pazite ovo tijekom instalacije windowsa nisam izgasivo dlink i desavala se ista stvar(isto kada je i racunalo izgaseno)puknuo je dlink znaci ovako svijetli power lampica ,blinka status,svijetli aktivnost od adsla i svijetli lan to je normalno.A on meni puca na nacin tako da uvijek prestane blicat aktivnost dlinka pa mu treba dobra minuta i pol do dvje da se stabilizira,i tako svakih nekoliko minuta puca dlink.Instalacija friskih windowsa isto nije pomogla.
Eto to mi je jedan big problem ako netko ima slicnih iskustava ili prijedlog molio bih da mi kaze objasnjenje toga.Da napomenem dlink je znao pucat i prije prijelaza na 8mbita,ali sada je poludio.Al posto je 2-3 sata radilo sve bez greske nevjerujem da mi veza ne podrzava 8mbita.(lokacija zagreb ako ti igra kakvu ulogu)Kvar je prijavljen u t-comu oni ce "kao" doci.Al me zanima vase misljenje i sve pozz i tnx

Evo sta sam jos primjetio svaki puta kada mi veza pukne otidjem na brzaka u postavke od dlinka i tamo vidim da mi se stalno mjenja ono pvc 0 pvc 1 itd i kada pukne prebaci mi na bridge mode i nakon par minuta vrati na ppoe sve sam ja to rucno pokuso sredit da mi ne mjenja izmedju tih modova ali opet isto sranje lol
m&n je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2008., 09:06   #2
pero77
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Umag
Postovi: 32
Ja sam imao sličan problem na kraju sam posudio spliter od Zyxela i sve je bilo super na kraju sam ga kupio (75 kn) i sada radi
pero77 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na