Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.01.2009., 19:45   #1
kosta0955
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Sv. I. Zelina
Postovi: 11
Sony 32W4000 i CI modul

Dakle,
stavio sam origigi Conax CAM (s B.net karticom) u CI slot na Sony 32W4000, no čini se da TV uopće ne kuži CAM. Probao sam i druge CAM-ove (Aston, Magic...), no cijelo vrijeme mi je ona meni stavka "CA Module Setup" zasivljena i kaže "Available only when CA module is inserted", a zapravo je 'inserted'. Inače, svi CAM-ovi normalno rade u sat-receiveru i mogu ući u njihov meni (ako to uopće treba biti isto tako ne telki). Ipak primjećujem neku razliku kad je CAM ubačen i kad nije - kad ga nema, normalno imam EPG i mogu dobit i titlove (ali naravno bez slike i zvuka), a kad je ubačen, onda kaže 'Service is not available (tako slično)' i ne radi EPG niti ništa drugo... Ima netko neku ideju ?
Software version tv-a je B.N-EJ-CS-C.T.GC-A.CY.T ... primjetio sam da USB Photo Viewer ima neke mušice, možda bi ga trebalo apgrejdati ? A možda je i neki hardverski problem ...
kosta0955 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2009., 21:54   #2
xmikex
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: split
Postovi: 58
imam i ja sony-a 26E4000 koji podrzava CI,ali nisan ga do sad koristia.jesi proba reset tv tako da ga istekas iz struje?

Nego,di si nabavia conax modul i za koliko se to moze nabavit polovno.vidia san jednog na netu kod nas za 800 kn.to mi je malo to much...

btw meni photo viewer radi normalno...
xmikex je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.01.2009., 00:01   #3
kosta0955
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Sv. I. Zelina
Postovi: 11
Citiraj:
Autor xmikex Pregled postova
imam i ja sony-a 26E4000 koji podrzava CI,ali nisan ga do sad koristia.jesi proba reset tv tako da ga istekas iz struje?

Nego,di si nabavia conax modul i za koliko se to moze nabavit polovno.vidia san jednog na netu kod nas za 800 kn.to mi je malo to much...

btw meni photo viewer radi normalno...
Ma probao sam svakakva čuda, reskenirao, uštekavao, ištekavao, pa ništa

Conax se može nabavit za 550 kn novi na www.prejeftino.com, a ima i polovnih za cca 300-ak kn, registriraj se npr. na www.novisf.com pa pitaj ...

Meni je photo viewer jednom totalno zblesirao tv da sam ga morao ištekati iz struje da bi sve proradilo Bio je ogroman broj slika na usb stick-u, došao je u slide show-u negdje do 50-te, a nakon toga, blokada sustava ... Možda mu se neka od slika nije svidjela, nisam dalje istraživao, nije niti bitno ...
kosta0955 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2009., 16:27   #4
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,635
Da sad ne tražim specifikacije od obe spomenute telke, jedte li sigurni da imaju DVB-C tjuner? Pazi, razlika je od DVB-T.
Za "otvaranje" Bnet - a treba: DVB-C tjuner + Conax CAM + B.net kartica.
Šta se tiće blesiranja vidi jel možeš i kako (vjerojatno preko usb - a) napravit software update (ako to šta rješava).
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2009., 16:32   #5
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
The following chart gives an overview of the technical specifications of the LCD TV.
Support information for Integrated DVB-C - Cable without the set-top-box


Valjda jednostavno nije podržano…

Zadnje izmijenjeno od: thopok. 31.01.2009. u 16:53.
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2009., 16:58   #6
xmikex
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: split
Postovi: 58
ma cita san ja po drugim forumima da ekipi uredno radi sa sony-em tako da vjerovatno kod tebe bi treba upgrade fw.imas li garanciju?reklamiraj....
xmikex je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2009., 21:14   #7
kosta0955
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Sv. I. Zelina
Postovi: 11
Citiraj:
Autor xmikex Pregled postova
ma cita san ja po drugim forumima da ekipi uredno radi sa sony-em tako da vjerovatno kod tebe bi treba upgrade fw.imas li garanciju?reklamiraj....
Doznao sam da TV svakako mora prepoznati CAM i ponuditi isti meni s CAM opcijama kao što je to i na sat. receiver-u, tako da sigurno nešto ne štima s telkom - bilo fw ili nešto drugo hadrverski Zvao sam jedan servis u Zg pa nisu baš upućeni u tematiku, ne znam dal će znat tu nešto napravit ... Jel zna netko dobar Sony servis u Zg koji bi mogao moći ovo riješit ?
kosta0955 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na