Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.03.2008., 23:01   #1
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,593
HTC Tytn opčenito

evo zanimam se za mob pa me zanima opčenito o njemu. Imao sam Vario tako da znam što je WM, međutim Vario me nervirao radi slabe baterije, jako nekvalitetnog zvučnika za razgovore, sporosti te svakodnevnog rušenja OS-a

Pa slobodno se raspišite o tytn, znači plusevi/minusi. Osobno najviše me zanima baterija, i kvaliteta zvučnika za razgovore, pa dosta bi mi pomogli da nešto napišete ukoliko imate tytn
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2008., 20:46   #2
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 897
Evo, baš ga danas uzeo u VIPu, 1500kn

Znam da je tema stara, ali kaj sad. Prvi dojmovi odlični, doima se vrlo čvrsto, sam aparat a i tipkovnica. Softver radi brzo, samo nakon što sam promijenio regional settings u hrvatski i restartao dolje na dnu sa stylusom, neke opcije nisu ostale zapamćene, te je jedno par minuta sve bilo malo usporeno, ali se onda sve vratilo u normalu. Uglavnom, zasad savršeno radi Zvuk kod razgovora je okej, mada sam u početku primjećivao malo jeke, ali prekratko ga imam da bih mogao točno reći je li dobar ili loš. Pozitivno sam iznenađen jačinom zvonjave moba, preporod nakon k750 kojem je slab zvučnik bio jedna od rijetkih mana.

svaka čast VIPu na ovakvoj cijeni

Baš sad pretražujem xda da nađem kako dumpati originalni rom, pa ću onda staviti novi i fiju.
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.04.2008., 21:11   #3
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Neznam ima li WM5, ako ima, vidi dal ima upgrade na njihovim stranicam na WM6 jer su neki proizvođači nudili..
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2008., 21:18   #4
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 897
Um, nekak nisam skužio post

Uglavnom, malo mi je previše informacija za večeras, a ne bih htio neš shebat. Radi garancije bih htio dumpat original rom, a onda stavit neki drugi. Naravno, otvorio sam 653 taba s gajdovima i sad mi pun kuki svega

Probat ću sutra

Al mnogo sam zadovoljan, pogotovo za te pare
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2008., 19:01   #5
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 897
Ljudstvo, koji rom mi preporučate? Još uvijek sam na originalnom, a bilo koji da gledam, uvijek netko ima nekih problema. Koji je najstabilniji? Koji uzeti?

EDIT: Da bih bekapirao stari ROM, moram promijeniti vrijednosti u registryu s RegeditSTG.exe, al on mi ne pokazuje ništa unutar HKLM O.o

Ima tko ideju?
__________________
Ovo je potpis.

Zadnje izmijenjeno od: mrga. 19.04.2008. u 19:49.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2008., 19:31   #6
Shamanix
Banned
Moj komp
 
Shamanix's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 870
Mrga, ja bi ti preporucio da stavis jedan od mojih ROMova, pa javi dojmove..
Shamanix je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2008., 14:47   #7
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 897
Probat ću

btw, na tvom topiku na xda, zadnji update-an rom je u linku u prvom postu, rajt? Ili moram čitati cijeli topik?
Jel s ovim UC compatible ROM-om sve radi automatski na sd, ili se moram sam zezati s nečim? Ovlš čitam topik o UC customiziranju i koliko sam shvatio moram staviti config fajl u root kartice i onda će se tijekom dizanja sustava instalirati i ti programi s kartice?



Općenita pitanja:

- kak si mogu složiti da kad X-am aplikaciju da se ona stvarno ugasi a ne samo minimizira?

- jel se to meni čini ili TyTn stvarno ima relativno loš zvuk? MP3ce sa zvučnika zvuče dosta lošije negoli npr. na K750.
__________________
Ovo je potpis.

Zadnje izmijenjeno od: mrga. 28.04.2008. u 15:03.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2008., 19:19   #8
Shamanix
Banned
Moj komp
 
Shamanix's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 870
Da, zadnji je u prvom postu.. Ja osobno ne koristim UC jel mi je bolje sve sam podesit poslije, al vise vremena ti oduzme.. Sve ti pise kako i sta u UC temi od Selutha..

U opcijama X-Buttona namjestis da ti automatski gasi program..

Sto se tice zvuka nemam pojma, nisam nikad imao SE, a tytn mi ima zadovoljavajuci zvuk, tak i tak ne slusam nista na externom zvucniku..
Shamanix je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2008., 19:27   #9
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 897
Ajd mi još samo objasni gdje da nađem taj X button?

I da, kak mogu bekapirat smsove a da mi nakon stavljanja novog roma sve poruke ostanu iste, adakle, da uredno stoji kad i od koga je stigla?

Hvala
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2008., 22:26   #10
Shamanix
Banned
Moj komp
 
Shamanix's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 870
Imas u addons packagu u drugom postu na xda developers - HTC Task Manager, a za backup koristi PIM Backup, takodjer u addonsima u drugom postu
Shamanix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na