Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.09.2024., 12:10   #6451
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,705
Citiraj:
Autor Flegma Pregled postova
@mamutarka: meni je na 14 pro max nakon skijanja bilo na 85%, sad je na 90% skoro 8 miseci kasnije.
pa super, još dva skijanja i na 100 si

Citiraj:
Autor Flegma Pregled postova
Evo bas pokupio i 16 pro max jutros, zanima me ta ne-tipka za kameru kako ce se ponasat, mada koliko vidim svi kazu da je samo stvar navike.

neznam, možda je na max bolje a možda gore

za portrait orientation mi nema nikakvog smisla, za landscape mi je prst neprirodno, vidit ćemo kroz neko vrijeme
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2024., 19:56   #6452
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,705


stamp
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 12:47   #6453
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 791
Evo nakon dan-dva koristenja, bas se vidi puno bolja kvaliteta slike/videa nego na 14 promax recimo, pogotovo nocu. Bateriju jos nisam potrosio (s 99% na 50% mi je cca trenutno u 24h sta ga drzim kao glavni uredaj), al bome kako mi jos nije dosla maska, dok sam ga setupira (i povlacija sve bekape/restora ih) osjetno se zagrijao telefon.

A vezano uz to, ovaj novi Photos app, isuse kako je to lose, ja nista ne kuzim di mi sta ide. Nigdi rubova, ne vidis sta je slika, sta je video, samo infinite scrolas ko lud da dodes do neceg.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 19:04   #6454
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,033
Čini se da je filozofija oduzeti nam kontrolu nad našim sadržajem i servirati nam ono što AI misli da trebamo vidjeti. Tražiš slike s godišnjeg odmora 2022.? Nema problema, evo ti božićni blagdani 2019., to zapravo želiš gledati.
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na