Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2016., 17:06   #1
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
iPhone mobiteli - 2. dio

Otvaramo novu temu o Apple iPhone uređajima, budući je stara krcata sa 6300+ postova.

Diskusije o iPhone mobitelima nastavljamo ovdje, a ako ste nešto zaboravili ili želite pogledati u staroj temi, možete to obaviti OVDJE.

Jamstvo na iPhone uređaje kupljene u EU traje 24 mjeseca.
Jamstvo se ostvaruje kod trgovca kod kojeg ste kupili proizvod. Uđete u trgovinu i ili putem emaila kontaktirate trgovca i riješavate probleme. Ispod je link na zakon.



Uživajte.

Zadnje izmijenjeno od: Bruno_Rv. 19.09.2021. u 18:14.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2016., 17:03   #2
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,408
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.01.2016., 00:35   #3
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Zanimljiv mi je taj fenomen 'sjajeceg logoa jabuke'. Dosta ekipe to ocito voli. Koristim macbook, 90% vremena sam u OS X-u, itd. No ta jabuka na pozadini me iritira do iznemoglosti. rMB 12 je rijesio to, pretanak da bi ubacili.

Navodno ce istu izbaciti i iz rMBP-a. Trenutak koji cu jedva docekati. A ekipa ide tu stvar stavljati i po mobitelima. E pa svasta
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 01:25   #4
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,408
a gle, jebeš ti to ak se u mraku ne vidi da imaš ajfon
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 03:17   #5
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
E jbg, to je vec drugi par carapa
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 19:42   #6
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,408
iPhone mobiteli - 2. dio

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 08:20   #7
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,394
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Zanimljiv mi je taj fenomen 'sjajeceg logoa jabuke'. Dosta ekipe to ocito voli. Koristim macbook, 90% vremena sam u OS X-u, itd. No ta jabuka na pozadini me iritira do iznemoglosti. rMB 12 je rijesio to, pretanak da bi ubacili.

Navodno ce istu izbaciti i iz rMBP-a. Trenutak koji cu jedva docekati. A ekipa ide tu stvar stavljati i po mobitelima. E pa svasta
Nemam Mac, ali da, to je uzasno iritirajuce i hrpa drugih proizvodjaca je odlucila napravit nesto slicno sa svojm laptopima, buraz ima neki HP Pavilion koji ima svijetleci logo
Ugl. ta svjetleca kucista ala fast & furious su mi bila fora dok sam bio mladji, ali sada nikako, sva sreca pa ovo moje kuciste ima tipku bas za gasenje svijetlecih ventilatora
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 11:48   #8
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,879
Meni je svijetleca jabuka odlicna stvar na rMBP13, cesto koristim laptop u mracnoj sobi i to malo svjetla mi taman dobro dode da ne naprezem oci previse.. Na Telefonu me zivo zaboli svijetli li jabuka ili ne..

No shvacam da ne pase svima i trebali su ostaviti mogucnost gasenja jabukolampe
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 14:05   #9
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Nisu mogli. Trazio sam milijun nacina da isto izgasim, no nemoguce je, jer tu svjetlost dobijes od ekrana. Jedini nacin koji mogu smisliti je rastaviti ekran, i onda nekom tamnijom naljepnicom pokriti tu jabuku iznutra.

A to je dio koji stvarno ne zelim raditi na laptopu od 18 000 kn
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 16:29   #10
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Nisu mogli. Trazio sam milijun nacina da isto izgasim, no nemoguce je, jer tu svjetlost dobijes od ekrana. Jedini nacin koji mogu smisliti je rastaviti ekran, i onda nekom tamnijom naljepnicom pokriti tu jabuku iznutra.

A to je dio koji stvarno ne zelim raditi na laptopu od 18 000 kn
Ili vinyl preko, što je popularno u zadnjih par godina.
RascaL je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.01.2016., 17:34   #11
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
ima li tko kakvu preporuku za neku dobru eksternu bateriju za ajfon no da je što manja kako ne bi bio problem oko nošenja? moram nešto dodatno uzeti za bateriju ova u ajfonu 6s je stvarno sranje i to žešće koliko se brzo prazni, već mi se 3x u ovih mjesec dana koliko ga koristim ugasila baterija, ne sjećam se kad mi se to desilo na androidu, no nebitno .. zanima me ima li tko kakav prijedlog za eksternu bateriju za ajfon no da je što manja (fizički) i naravno kvalitetna
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 17:44   #12
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
Još jedna bedastoća u režiji Applea - na iP7 neće biti 3,5mm utora za sluške. Izvolite nabaviti BT ili lightning sluške
http://www.gadgetzarena.com/leaks/su...eadphone-jack/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 18:39   #13
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Još jedna bedastoća u režiji Applea - na iP7 neće biti 3,5mm utora za sluške. Izvolite nabaviti BT ili lightning sluške
http://www.gadgetzarena.com/leaks/su...eadphone-jack/
Imbecilan potez kao 1 usb-c utor haha.

Bluetooth stereo slušalice koristim već skoro 2 god. i praktične su jedino za glazbenu reprodukciju. Lag se osjeti kod gledanja videa i poprilično je iritantno. Pretpostavljam da ga neće biti na službenim Apple slušalicama, ali to samo znači da će zamijena istih biti blesavo skupa investicija (po običaju).
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 22:17   #14
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Ne sumnjam ja da se to neće prodavat ko sumanuto. Taman da i bez baterije prodaju koju će prodavat naknadno ljudi će i dalje kupovat...
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 22:45   #15
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,879
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Nisu mogli. Trazio sam milijun nacina da isto izgasim, no nemoguce je, jer tu svjetlost dobijes od ekrana. Jedini nacin koji mogu smisliti je rastaviti ekran, i onda nekom tamnijom naljepnicom pokriti tu jabuku iznutra.

A to je dio koji stvarno ne zelim raditi na laptopu od 18 000 kn
Deblju naljepnicu identicnih dimenzija i preljepiti preko jabuke, problem rijesen..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 22:51   #16
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,628
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
ima li tko kakvu preporuku za neku dobru eksternu bateriju za ajfon no da je što manja kako ne bi bio problem oko nošenja? moram nešto dodatno uzeti za bateriju ova u ajfonu 6s je stvarno sranje i to žešće koliko se brzo prazni, već mi se 3x u ovih mjesec dana koliko ga koristim ugasila baterija, ne sjećam se kad mi se to desilo na androidu, no nebitno .. zanima me ima li tko kakav prijedlog za eksternu bateriju za ajfon no da je što manja (fizički) i naravno kvalitetna
Čudno.. Meni je pak batka na 6s (samsung čip) dobra-vrlo dobra, dost ga koristim.. Ak bi ga uspoređival sa S6 potonji je definitvno lošiji po tom pitanju...
Dok sam na androidu često znal ostat "kratkih rukava"...
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 23:22   #17
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova
Ne sumnjam ja da se to neće prodavat ko sumanuto. Taman da i bez baterije prodaju koju će prodavat naknadno ljudi će i dalje kupovat...
Tako je, kupim 3.5 mm na lightning adapter i vozi misko. Kupio sam i originalni micro usb na ligtning adapter takoder.Nemoze mi nedostatak jednog 3.5 mm utora pokvariti misljenje o iphonu dokle god on radi kako sad radi.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 01:00   #18
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Ok, potaknut xulosovim riječima, ovako osobno me zanima jedna stvar, pod kojim uvijetima, ili zbog čega bi prestali koristit iPhone i prešli na neku od konkurentskih platformi na jedan duži vremenski perior?

Ne znam ni dal je ovo pod pravilima foruma konkretno al me baš onako zanima, sa psihološke strane jelte...
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 01:04   #19
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nije protiv pravila foruma,ali ako se netko nađe uvređen i ozlojeđen i počne kakav flejm, idete na ferije svi
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 01:17   #20
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Tako je, kupim 3.5 mm na lightning adapter i vozi misko. Kupio sam i originalni micro usb na ligtning adapter takoder.Nemoze mi nedostatak jednog 3.5 mm utora pokvariti misljenje o iphonu dokle god on radi kako sad radi.
Haha, Lightning je inače poznat po izdržljivosti. Jasno je da će uvijek postojat adapteri, ali to je samo dodatna zajebancija.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 01:27   #21
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,408
Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova
Ok, potaknut xulosovim riječima, ovako osobno me zanima jedna stvar, pod kojim uvijetima, ili zbog čega bi prestali koristit iPhone i prešli na neku od konkurentskih platformi na jedan duži vremenski perior?

Ne znam ni dal je ovo pod pravilima foruma konkretno al me baš onako zanima, sa psihološke strane jelte...

Presao bih na nesto drugo cim bi to drugo bilo meni bolje. Koristio sam do sada nekoliko nexusa (smatram da je to jedino sto mi od androida valja) i uvijek sam nakon par mjeseci uzeo nazad ajfon i bio sretan. Kad ce netko drugi ponudit nesto takvo osmah cu ostavit ajfon, bez problema..jednostavno mi pase, sva ta otvorenost androida mi nis ne znaci jer nisam vise klinac pa da 2 dana slazem i cuatomiziram launcher i sta ti ja znam..trebam mob za zvanje, slanje, 10ak aplikacija i to je to, za sad mi je na ajfonu to najbolje rijeseno sveukupno, kad se netko potrudi i napravi bolje, eto me
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 01:30   #22
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nije protiv pravila foruma,ali ako se netko nađe uvređen i ozlojeđen i počne kakav flejm, idete na ferije svi
Haha fair enough, tak i tak ne mislim komentirat nego me samo zanima ŠTO, davno je prošlo svršeno vrijeme nekog ozbiljnog flejma sa moje strane
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 03:51   #23
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Dugo na Androidu, planirao se sa 6S vratiti na iPhone. Kako sada stvari stoje, jos neko vrijeme cu koristiti Android.

Ali je i dalje u planu povratak na iOS. Zasto? Zato jer je uvjerljivo najstabilniji i fluidniji. Aplikacije su uglavnom bolje napravljene (mislim na 3rd party aplikacije), a razlog je jer developeri vise vremena i truda trose na iOS (puno, puno veca zarada od Androida), znam jer i osobno to radim.

No volim otvorenost Androida, ne mislim na customizaciju, jer za to vise nemam ni vremena, ali ni volje. No volim sto aplikacije nisu sandboxane.

Ali da bih presao na Android, on bi morao jednako raditi kao iOS. A to ni jedan ne radi za sada. Za 2015 sam promjenio 9 Androida, uglavnom svi flagship uredjaji. A tu pricam samo o osobnom/privatnom mobitelu. U firmi sam ih isprobao i koristio gotovo sve sto se kod nas na trzistu nudi (pricam o brand name uredjajima). I ni jedan nije blizu iPhoneu 6s po pitanju brzine.

Ne samo 6s, vec ih 99% i 5s pojede za dorucak.
Ali naravno, i Android ima svojih prednosti, zato ga uostalom i koristim (trenutacno sam na OP X-u).

Drugi dio je integracija sa OS X-om, no ok, tu ga stvarno ne bi bilo fer usporedjivati sa androidom, pa to ni ne radim.

No ako cemo biti fer i korektni, zasto tebe iPhone toliko bocka? Na drugim portalima vidjam slicne komentare od tvoje strane. Ono, ekipa koristi Samsunge, HTC, Sonye, kineze, pa na kraju i iPhone. Zasto je tebi iPhone i njegovi korisnici toliko zanimljiv?
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 08:09   #24
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
iP6c
http://9to5mac.com/2016/01/03/iphone-6c-mockup/

Da se malo uključim u diskusiju. Slažem se da je iOS fluidan, ali lako je napraviti fluidan OS za par uređaja sličnih hardverskih karakteristika. Andorid je univerzalan za tisuće uređaja totalno drugčijeg hardvera i njihovih međusobnih kombinacija. Samo za mobitele imaš 5-6 različitih čipseta (Intel, SD, Exynos, Kirin, MTK,...), a kad njima dodaš i druge uređaje (tableti, media playeri,...), toga imaš more. Nađi mi genijalca koji će napraviti OS koji će fluidno raditi na svim njima.

Ono što mi se sviđa kod Applea je da daje novi fw i za starije modele i da relativno dobro radi i na njima. Isto tako sviđa mi se i njihova kontrola aplikacija tj. nema malicioznih među njima.
S druge strane, ne sviđa mi se ta zatvorenost OS gdje ti trebaju razne morske kombinacije da bi barem donekle personalizirao svoj mobitel. Isto tako mi se ne sviđa nemogućnost proširivanja memorije karticama. U današnje vrijeme, 16Gb više nije dovoljno. Da je 'čistih' 16Gb još nekako, ali dobar dio pojede OS. A najviše ne podnosim iTunes. Za svako prebacivanje bilo kakvog file, treba ti prokleti iTunes. Tu Android dere Apple. Drag n drop i doviđenja.

Sve u svemu, Apple (kao i svi drugi) ima i svojih + i -. Na korisniku je da vidi šta mu je od toga bitno i odabere svoj budući mob.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 06.01.2016. u 10:02.
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 10:27   #25
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
iP6c
http://9to5mac.com/2016/01/03/iphone-6c-mockup/

Da se malo uključim u diskusiju. Slažem se da je iOS fluidan, ali lako je napraviti fluidan OS za par uređaja sličnih hardverskih karakteristika. Andorid je univerzalan za tisuće uređaja totalno drugčijeg hardvera i njihovih međusobnih kombinacija. Samo za mobitele imaš 5-6 različitih čipseta (Intel, SD, Exynos, Kirin, MTK,...), a kad njima dodaš i druge uređaje (tableti, media playeri,...), toga imaš more. Nađi mi genijalca koji će napraviti OS koji će fluidno raditi na svim njima.
Sve to stoji, no sta mene ili Pericu briga za koliko uredjaja je Android radjen? I nije stvar bas toliko jednostavna, puno vecu ulogu igra sami koncept Androida (VM pretezito). Da rade samo jedan Android godisnje on ne bi radio kao iPhone.

Citiraj:
Isto tako mi se ne sviđa nemogućnost proširivanja memorije karticama. U današnje vrijeme, 16Gb više nije dovoljno. Da je 'čistih' 16Gb još nekako, ali dobar dio pojede OS.
16GB je pohlepa i idiotarija nevidjenih razmjera od strane Applea.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 10:39   #26
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Da ne ulazim u neke preduboke raspre, čisto osobno, iOS u ovom stanju koliko god fluidan bio, a je, i koliko god 3rd party apps bile bolje za iOS ,a većinom jesu (tu dosta krivim i prejednostavno piratstvo i četu ilegalnih apk sajtova ) jednostavno ne mogu koristiti. I ne, nema veze s nikakvom customizacijom (čest argument s obje strane, nije mi jasno zašto). Često razmjenjujem fajle preko mobitela, i kada to radim na iOS dođe mi da se upucam od dodatnih koraka. Najveći problem ovih rasprava obično bude što pojedinci krenu uvjeravati druge da je nešto što je njima bolje, svima bolje. Live and let live i Ćaos. Srećom ovdje ima pametnih ljudi pa se drži ok.

BTW, što se tiče updatea starijih uređaja, u najmanju bi ruku bilo bolje da je optional, pogotovo obzirom na činjenicu koliko uspori te iste. Ne vidim benefit u tome, osim naravno marketinški. 3.5 mm jack bolje da ni ne komentiram Disclaimer : just a personal opinion.
Edit : sorry na zbrda zdola post, mali baš zadnjih pet minuta nešto hitno treba, naravno.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 12:11   #27
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
@schetz
Pa update i je opcionalan na iOS-u, kao i na Androidu. Mozes, ali i ne moras nadograditi. Jedini problem kod iOS nadogradnje je sto imas par dana da se vratis na proslu verziju. Nakon sto prodje tih par dana, ne postoji nikakva sansa za downgrade. No sasvim dovoljno dugo traje da vidis kakav ti je update, pa ako ne odgovara, vracaj se nazad.

Sto se tice headphone jacka, ne bi me cudilo da apple to stvarno napravi. Idiotarija na n-tu, no pravi primjer apple lockdowna korisnika.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 13:01   #28
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova
Ok, potaknut xulosovim riječima, ovako osobno me zanima jedna stvar, pod kojim uvijetima, ili zbog čega bi prestali koristit iPhone i prešli na neku od konkurentskih platformi na jedan duži vremenski perior?

Ne znam ni dal je ovo pod pravilima foruma konkretno al me baš onako zanima, sa psihološke strane jelte...
Vratio bih se na android i to iskljucivo na xiaomi kad bi : a) baterija i sama fluidnost sustava bila bolja i sustav bio stabilniji , citaj i bolji appovi b) maknuli debilne reklama na svakom koraku. Redmi note 3 mi je apsolutni pobjednik iza iphonea i da ga jos malo ispeglaju to bi bilo to. Koristio sam s6 malo i telefon me osim po sirovoj snazi po nicem drugom nije odisevio. Note 3 je po svemu i dalje bolji telefon od s6, cak je i s5 bolji. Ne poticem flejm cisto my opinion.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 13:22   #29
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
@schetz
Pa update i je opcionalan na iOS-u, kao i na Androidu. Mozes, ali i ne moras nadograditi. Jedini problem kod iOS nadogradnje je sto imas par dana da se vratis na proslu verziju. Nakon sto prodje tih par dana, ne postoji nikakva sansa za downgrade. No sasvim dovoljno dugo traje da vidis kakav ti je update, pa ako ne odgovara, vracaj se nazad.

Sto se tice headphone jacka, ne bi me cudilo da apple to stvarno napravi. Idiotarija na n-tu, no pravi primjer apple lockdowna korisnika.
Meni je taj dio Ok,ali mnogi koji kupuju iPhone prvenstveno, kupuju ga kao "it just works" device. Opcije o software update su im kao vrata pakla. Klikću Ok do smrti. I onda se na recimo 8gb iPhone 4 downloadira 1 gb updatea, i veselo veče .. Na stranu što bi im svima podijelio emporie To je sve skupa u biti druga priča a i Brko će me opandrčit za off
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 14:01   #30
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,408
znade li netko možda ovaj station gdje bih mogao naći

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na