View Single Post
Staro 14.02.2015., 08:28   #37
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
Ja eto imam svoju Yogu2Pro vec godinu dana (al vrijeme leti) i ovakvo je stanje:

Nosim ga prakticki svaki dan sa sobom dok se vozim na posao i s posla (imam 40min i 2 presjedanja u jednom smjeru), citam knjige. ili tablet ili stand mode rada. Doma je ili na stolu ili u kuhinji, touch koristim samo u kuhinji ponekad.

Skuzio sam da ako se spoji vanjski monitor (ja imam 24" 1080p) prije logina, da onda windowsi prilagode neki bazni dpi seting za taj monitor i nema nikakvih problema sa prikazom 3rd party programa.

Baterija meni traje oko 5 sati, sto ukljucuje citanje knjige, streamanje HD videa i skype.

Zuta boja o kojoj su svi brujili mi ne predstavlja nikakav problem, ne primjetim. pogotovo sto koristim f.lux i vecinu koristenja laptopa ionako imam na toplijim bojama...

problem koji nekad zna biti dosadan (oko jednom mjesecno) je da wifi zna radit ubitacno sporo (2-5mbita/s) sto se rijesi, zasada, sa ugasit/upalit wifi. iz puke lijenosti jos nisam narucio dual-band wifi karticu koja po svima radi ko zvjer...

jesam li zadovoljan kupnjom, jesam. bih li kupio opet, bi. da sam kupio mac-a, ne bi ga sigurno nosio svaki dan i citao po putu.

a to sto je kao minus da mac dolazi bez dodataka, ne znam s kojim to dodacima dolaze ostali laptopi. i ovaj je bio bez bundlea.
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote